نحوه میزبانی وب سایت های دروپال 8 با HHVM در برنامه های VPS

مقدمه: HHVM در مقابل PHP 7 برای میزبانی وب دروپال 8

این آموزش نحوه نصب را نشان می دهد HHVM روی VPS برنامه میزبانی برای اجرا دروپال 8 با فیس بوک کامپایلر فقط در زمان برای بهتر PHP کارایی & سرعت بارگذاری صفحه.


ماشین مجازی هیپ هاپ (HHVM) به عنوان یک موتور در حال اجرا افت می کند یا PHP کامپایلری که جایگزین Zend Engine که در PHP 5/7 نسخه های روی سرور وب لینوکس.

معیارهای فعلی نشان می دهد که HHVM سریعتر از PHP 5.6 اما کندتر از PHP 7.x حدود 20٪ در دروپال 8 وب سایتهایی که ناشران برای پشتیبانی از الزامات بالای ترافیک باید برای بهینه سازی سخت افزار معیارهای عملکرد را مشخص کنند.

مرحله اول: عملکرد PHP 7 را در Drupal 8 بنچمارک کنید

دلیل کلی برای HHVM فرزندخواندگی در سال 2017-18 بعد از آغاز به کار تغییر کرده است PHP 7.x & معرفی موتور جایگزین برای PHP 5.x برنامه های وب.

PHP 7 معیارهایی که بیش از 100٪ عملکرد دارند در مقابل افزایش می یابد. PHP 5.x مطابق تست سخت افزاری / نرم افزاری گسترده توسط شرکتهای بزرگ میزبانی وب انجام شده است.

به دلیل این پیشرفت ها ، بسیاری از افراد حرفه ای هستند دروپال 8 توسعه دهندگان ادعا می کنند که PHP 7 در حدود 20٪ سریعتر سرور وب در مقابل. HHVM در تولید.

دروپال 8 ناشران وب & مدیران سیستم می توانند نصب کنند HHVM در سخت افزار وب سرور ، با استفاده از تست های معیار حرفه ای برای ارزیابی عملکرد در مقابل. PHP 7.

به روز رسانی های مهم برای پروژه HHVM:

 • 2017: وردپرس اعلام کرد که دیگر پشتیبانی از سازگاری با HHVM نخواهد بود & تشویق به استفاده از PHP 7.
 • 2018:پروژه HHVM اعلام کرد که تبدیل به موتور محرک برای زبان هک و کنار گذاشتن پشتیبانی از PHP محوری است..

در سال 2019, به صاحبان وب سایت های دروپال 8 توصیه نمی شود که وب سایتهایی را با استفاده از HHVM میزبانی کنند مگر اینکه در معماری میراثی که قابلیت ارتقاء ندارد ، از PHP 5.6 پشتیبانی لازم را انجام دهید (در این حالت این سکو بطور مؤثر حذف می شود & رها شده).

HHVM v3.30 آخرین سریال منتشر خواهد شد که HHVM قصد دارد از PHP پشتیبانی کند. تاریخ های اصلی عبارتند از:

2018-12-03: شاخه برش: انتظار دارید که کد PHP tostop که با ساخت های شبانه کار می کند و بعد از این تاریخ ساخته شده است
2018-12-17: انتظار می رود منتشر شود forfor v3.30.0
2019-01-28: انتظار می رود نسخه آزاد v4.0.0 ، بدون پشتیبانی PHP
19-19-2019: انتظار می رود پشتیبانی نهایی برای v3.30
در نهایت ، ما توصیه می کنیم که پروژه ها یا کاملاً به زبان هک یا کاملاً به PHP7 و زمان اجرای PHP مهاجرت کنند.

ما انتظار داریم که پشتیبانی از کد PHP در دنیای واقعی به سرعت شکسته شود … این امر مستلزم آن است که هرگونه وابستگی نوشته شده به زبان پی اچ پی یا جعلی شده و به هک مهاجرت کرده و یا از آنجا مهاجرت کنید..

خلاصه ، چون PHP 7.x معیارهای سرعت پردازش سریع بار صفحه صفحه سرعتی بیش از HHVM و کل HHVM توسعه پلتفرم در حال انتقال است هک پشتیبانی از زمان برنامه نویسی زبان برنامه نویسی فیس بوک – ALL وب سایت های دروپال 8 که در HHVM در حال اجرا هستند ، باید در تاریخ 28/2/2018 به دور از سیستم عامل منتقل شوند یا از خطر استفاده از منسوخ استفاده کنند & کد ناامن در وب سایت های تولید.

مرحله دوم: HHVM را روی VPS یا سرور اختصاصی نصب کنید

HostAdvice یک آموزش عالی برای برنامه نویسان در دسترس است & توسعه دهندگان که نیاز به نصب دارند HHVM روی یک لینوکس اوبونتو وب سرور:

 • نحوه نصب ماشین مجازی HipHop (HHVM) در Ubuntu 17.04 VPS یا سرور اختصاصی

استفاده كردن سودو, دستورات اصلی مورد نیاز برای نصب HHVM بسته ها عبارتند از:

به دست آوردن
apt-get نصب نرم افزار-خواص-مشترک apt-transport-https
apt-key adv –recv-keys –keyserver hkp: //keyserver.ubuntu.com: 800xB4112585D386EB94

add-apt-repository https://dl.hhvm.com/ubuntu
به دست آوردن
apt-get install hhvm

از این دستورات می توان برای نصب استفاده کرد HHVM روی یک اوبونتو سرور وب برای آزمایش یا معیار دروپال 8 وب سایت برای عملکرد سخت افزار سرور وب & سازگاری.

مرحله سوم: HHVM به عنوان Premium Upgrade در برنامه های مشترک

بسیاری از شرکت های میزبان وب مانند کینستا & محل سایت که قبلاً ارائه شده بود HHVM به عنوان یک نسخه برتر حق اشتراک گذاری شده است لینوکس برنامه های میزبانی ابری یا سرویس های ابری دیگر این سرویس را ارائه نمی دهند و این امر نیاز به مهاجرت دارد دروپال 8 وب سایت ها به PHP 7.2 برای بهترین نتیجه.

نحوه میزبانی وب سایت های دروپال 8 با HHVM در برنامه های VPS

از آنجا که HHVM توابع به عنوان یک قطره قطره در موتور زمان جایگزین برای PHP, وب سایت های دروپال 8 که این فریم ورک را اجرا می کنند ، می توانند یکپارچه به سمت آن حرکت کنند PHP 7.2 تنظیمات سرور.

مرحله چهارم: عملکرد Drupal 8 را در HHVM مشخص کنید

جایی که کینستاآزمایش های معیار به عنوان قطعی برای ارائه شده اند HHVM سرعت در مقابل. PHP 7 & PHP 5.6, جف جرلینگ نتایج مشابهی را برای منتشر کرده است دروپال 8 نصب:

نحوه میزبانی وب سایت های دروپال 8 با HHVM در برنامه های VPS

این تست ها نیز نشان می دهد دروپال 8 عملکرد بهتر در سرورهای وب با PHP 7.x & افاضه نصب شده است. Zend Opcache یک شتابدهنده PHP است که با این بسته حمل می شود.

HHVM تست های معیار برای دروپال & وردپرس نشان می دهد که این چارچوب برای ارائه سرعت بهتر سرور وب نسبت به مفید است PHP 5.6 اما نمی تواند پیشی بگیرد PHP 7.

بعد از سال 2019, HHVM خواهد بود هک موتور در حال اجرا و رها کردن PHP پشتیبانی از زبان. HHVM دیگر نباید به عنوان گزینه ای در نظر گرفته شود دروپال 8 میزبانی وب.

مرحله پنجم: آپاچی را با NGINX + لاک مقایسه کنید & ردیس

HHVM قبلاً (2012-2018) بعنوان گزینه ای با کارآیی بالا اجرا شده بود دروپال 7/8 میزبانی وب با آپاچی سرورهای در حال اجرا کش لاک & ردیس.

بسیاری از ترافیک زیاد دروپال & وردپرس وب سایت ها از آپاچی به NGINX سرورهای وب هنگام اجرا HHVM برای یک PHP افزایش عملکرد بیش از حد Zend Engine.

بعد از انتشار PHP 7, HHVM بی ربط است و متوقف می شود PHP پشتیبانی کامل برای تبدیل شدن به یک هک فیس بوک موتور زمان اجرا زبان.

دروپال ناشران وب هنوز در حال اجرا هستند HHVM در تولید با NGINX ، Redis, & کش لاک نیاز به پیکربندی های خود را به بازگشت به PHP 7.x تا پایان سال 2018.

نتیجه گیری: (به روز رسانی) HHVM اطلاعیه پایان زندگی 2019

همه دروپال 7 & 8 ناشران وب سایت هنوز هم استفاده می کنند HHVM در تولید برای پشتیبانی از میزبانی وب توصیه می شود به مهاجرت کنید PHP 7.2 قبل از پایان سال 2018 یا ژانویه 2019.

HHVM پشتیبانی برای پایان دادن به PHP و تبدیل شدن به یک هک موتور زمان اجرای زبان با توسعه ادامه یافت فیس بوک در مبانی منبع باز (انتشار مطبوعات).

HHVM زمان ارزشمندی داشت PHP 5.6 منسوخ شده اما جدید بود PHP 7.x پلتفرم بیش از 100٪ از سرعت عملکرد سرور وب را بهتر می کند HHVM زائد.

مقالات مرتبط با نحوه

 • نحوه میزبانی وب سایت های دروپال 8 با سرورهای NGINX در برنامه های VPS
  حد واسط
 • نحوه میزبانی وب سایت های دروپال 8 با کش لاک بر روی برنامه های VPS
  حد واسط
 • نحوه میزبانی وب سایت های دروپال 8 با Redis در برنامه های VPS
  حد واسط
 • نحوه بهینه سازی ذخیره سازی دروپال 8 با Memcached در cPanel Hosting
  حد واسط
 • نحوه بهینه سازی Dropal 8 Caching با APC در cPanel Hosting
  حد واسط
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me