نحوه پیکربندی گزینه های امنیتی Cloudflare

مقدمه

Cloudflare یک نرم افزار خدمات توزیع DNS و Content Delivery Network (CDN) توزیع شده قدرتمند است که به کاربران امکان می دهد وب سایت های سریع و ایمن را بدون هیچگونه کار اضافی روی کد یا عملکردهای اضافی در سایت خود پیاده سازی کنند. این سکوی نوآورانه است که برای خدمت به یک هدف اصلی ساخته شده است. هر وب سایتی را که با استفاده از پراکسی معکوس استفاده می کند ، تسریع و محافظت کنید. این برنامه خارق العاده و جذاب بسیاری از ویژگی های عالی را ارائه می دهد که گزینه امنیتی Cloudflare Security مهمترین آنهاست.


Cloudflare Security Suite چندین تنظیمات امنیتی را ارائه می دهد که می توانند برای تقویت امنیت وب سایت شما تنظیم شوند. این مجموعه از گزینه های بسیاری درست از محافظت DDoS گرفته تا Firewall کاملاً یکپارچه برنامه کاربردی وب (WAF) پشتیبانی می کند. این آموزش به شما کمک می کند تا گزینه های امنیتی ارائه شده توسط Cloudflare را برای تقویت عملکرد و امنیت وب خود فعال کنید.

آماده؟ بیا بریم!

مرحله 1: دسترسی به گزینه های امنیتی

برای دسترسی به تنظیمات امنیتی ، به قسمت زیر بروید Cloudflare منطقه مشتری و به دیواره آتش دکمه در روبان بالا:

در اینجا تنظیم برجسته است Cloudflare سطح امنیت. این گزینه هنگامی اعمال می شود که کاربر متخلف در وب سایت شما شناسایی شود و دارای 5 سطح امنیتی بی نظیر است.

این سطوح حفاظتی قبل از ارائه چالش ، کاربران را با استفاده از اعتبار IP خود به طور متفاوتی فیلتر می کند. اعتبار IP هر کاربر با استفاده از یک الگوریتم داخلی که در انتهای Cloudflare میزبان است محاسبه می شود. امتیاز شهرت IP بین 0 تا 100 متغیر است و در اینجا معنی هر کلاس ذکر شده است:

 • : هر تهدیدی را که بیشتر از آن است به چالش بکشد 0. در این سطح ، کلیه بازدیدکنندگانی که در طی چهارده روز گذشته رفتارهای تهدیدآمیز از خود نشان می دهند ، مورد چالش قرار می گیرند.
 • متوسط: هر تهدیدی را که بیشتر از امتیاز کسب می کند ، به چالش می کشد 14. این گزینه هم خطرناک ترین و هم معتدل ترین بازدید کننده را آزمایش می کند.
 • کم: این تنظیم ، تهدیدهای بزرگتر از آن را تضمین می کند 24 به چالش کشیده شده است این سطح امنیتی تضمین می کند که همه بازدیدکنندگان در معرض خطر قرار گرفته اند.
 • اساساً خاموش است: این تهدیداتی است که بیشتر از آن نمره می دهد 49. تنظیمات همه مجرمان سنگین را به چالش می کشد.
 • من زیر حمله هستم: این آخرین سطح امنیتی است که وقتی سایت شما تحت حمله DDoS قرار می گیرد ، مفید است. تنظیمات برای مدت کوتاهی یک مکان نگهدار موقت برای هر بازدید کننده شخصی در وب سایت شما نشان می دهد. در طی این مدت کوتاه ، Cloudflare فعالیت هر بازدید کننده را بررسی می کند تا مشخص کند کاربران واقعی هستند یا بخشی از حمله DDoS هستند..

تنظیم پیشنهادی برای سطح امنیتی است متوسط. این مقدار امنیت کاملی را ایجاد می کند بدون اینکه هیچ گونه ناراحتی برای بازدید کنندگان وب سایت شما ایجاد کند.

مرحله 2 – تنظیم گذرگاه چالش

مرحله بعدی پیکربندی گذرگاه چالش. این گزینه به شما امکان می دهد تا تعیین کنید بازدید کننده وب سایت شما با بررسی تأیید هویت انسانی در سایت شما چقدر طول بکشد. مدت زمانی را انتخاب کنید که بیشتر به امنیت شما نیاز داشته باشد.

بزن به فایروال برنامه وب (WAF) را فشار دهید. گزینه WAF به شما امکان می دهد قوانینی را برای محافظت از سایت خود از آسیب پذیری های احتمالی وب تنظیم کنید. گزینه WAF را تنظیم کنید بر.

بعد ، به بررسی یکپارچگی مرورگر که برای ارزیابی هدرهای HTTP برای مشخص کردن تهدیدات از مرورگر مورد استفاده بازدید کننده شما طراحی شده است. برای فعال کردن این گزینه آن را تنظیم کنید بر.

پس از فعال کردن مرورگر یکپارچگی مرورگر ، روی آن کلیک کنید تب فایروال IP.

این امکان دسترسی به شما را خواهد داد قانون دسترسی پنجره در اینجا می توانید به راحتی IP ، لیست سفید ، یا IP را به چالش بکشید و در صورت لزوم یادداشت بگذارید.

مرحله 3 – پیکربندی حفاظت پیشرفته DDoS

تنظیم حفاظت پیشرفته DDoS یکی دیگر از گزینه های مهم امنیتی است. این تنظیمات هنگامی که وب سایت شما تحت حملات انکار توزیع خدمات (DDoS) و بازتابنده توزیع شده (DRDoS) قرار دارد ، امنیت بهینه ارائه می دهد. این تنظیمات باعث می شود Cloudflare بدون توجه به اندازه یا مدت زمان حمله ، به عنوان اولین خط دفاعی در وب سایت شما بایستد. این وب سایت شما را در برابر حملات زیر محافظت می کند:

 • لایه ها حمله می کنند
 • حمله SMURF
 • حمله ACK
 • حملات تقویت DNS
 • 7 لایه حمله می کند

دسترسی به محافظت پیشرفته DDoS صفحه را فعال کرده و گزینه را فعال کنید.

نتیجه

این همه! شما مهمترین گزینه های امنیتی Cloudflare را برای وب سایت خود از طریق وب خود پیکربندی کرده اید. Cloudflare منطقه مشتری. هم اکنون وب سایت شما با امنیت کار می کند و باید مرور سریع و یکپارچه ای را در اختیار بازدید کنندگان خود قرار دهد.

توجه ویژه: اگر به دنبال خرید خدمات CDN هستید اما هنوز مطمئن نیستید که کدام یک است ، توصیه می کنیم با لیست ما در مورد بهترین خدمات CDN سال 2018 مشورت کنید..

این 3 سرویس برتر CDN را بررسی کنید:

ابرهای ابری

قیمت شروع:
1.00 دلار


قابلیت اطمینان
9.4


قیمت گذاری
9.2


کاربر پسند
9.2


پشتیبانی
9.3


امکانات
9.3

بررسی ها را بخوانید

از Cloudways بازدید کنید

CloudFlare

قیمت شروع:
$ 0.00


قابلیت اطمینان
4.1


قیمت گذاری
4.8


کاربر پسند
4.4


پشتیبانی
4.1


امکانات
4.7

بررسی ها را بخوانید

از CloudFlare بازدید کنید

میزبانی A2

قیمت شروع:
$ 0.00


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.0


کاربر پسند
9.3


پشتیبانی
9.3


امکانات
9.3

بررسی ها را بخوانید

از میزبانی A2 دیدن کنید

مقالات مرتبط با نحوه

 • نحوه فعال سازی و مدیریت شبکه تحویل محتوای Cloudflare (CDN)
  حد واسط
 • نحوه پیکربندی تنظیمات عملکرد وب سایت Cloudflare
  حد واسط
 • روش نصب & سرور وب Caddy را در Ubuntu 18.04 VPS پیکربندی کنید
  حد واسط
 • نصب & سرور وب Caddy را روی یک VPS CentOS 7 پیکربندی کنید
  حد واسط
 • نحوه تغییر درگاه SSH خود از درگاه پیش فرض
  حد واسط
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me