نحوه نصب بسته مدیریت مایکروسافت برای IIS 7

در این مقاله ، ما می خواهیم همه اطلاعات در مورد نحوه استفاده از Microsoft Administ Pack را در عملیات هاست و تنظیمات میزبانی خود در اختیار میزبانان قرار دهیم. تصویر زیر نمادهای ماژول تازه واقع در IIS Manager را بعد از نصب بسته های مدیریتی نشان می دهد. Administrator Pack مجموعه ای از عناصر IIS Manager را برای مشارکت در کارهای زیر به میزبانان و مشتریان خود ارائه می دهد:


 • برای ویرایش تنظیمات تنظیمات پیکربندی سرور. با این حال ، این کار فقط به مدیران مجاز است.
 • برای رسیدگی و مراقبت از تنظیمات FastCGI.
 • برای رسیدگی به احراز هویت ASP.NET.
 • برای مدیریت خطاهای سفارشی.
 • برای نوشتن و ایجاد تنظیمات در تنظیم مقررات فیلتر درخواست HTTP.

نحوه نصب بسته مدیریت مایکروسافت برای IIS 7

هنگام استفاده از بسته مدیریتی در محیط های میزبانی وب ترکیبی ، باید بر روی هر سرور وب گروه نصب شود. هنگام استفاده از تصاویر از قبل ایجاد شده ، باید بخشی از تصویر استفاده شده برای ایجاد سرورهای مزرعه را مدیریت کنید. IIS 7.0 Administrator Pack علاوه بر مجموعه ای از ویژگی های اداری است که همراه با IIS 7.0 شامل پشتیبانی UI Administrator برای احراز هویت ASP.NET ، خطاهای سفارشی ، تنظیم FastCGI ، درخواست فیلتر کردن و بسیاری دیگر است. علاوه بر این ، مدیریت بسته با یک ویرایشگر پیکربندی عمومی همراه است ، که قادر است تنظیمات پیکربندی IIS 7.0 را تنظیم کند و به طور مرتب اسکریپت هایی را ایجاد کند که این کار را به راحتی تکرار کند..

مدیریت ویژگیهای تکمیلی با پسوندهای UI Manager IIS

برنامه های افزودنی رابط کاربری IIS Administrim Pack (UI) برای مدیران آسان می کند تنظیمات پیکربندی را در مدیر IIS برای صفاتی که قبلاً فقط با اسکریپت یا از طریق تغییر مستقیم پرونده های پیکربندی قابل مدیریت بودند ، انجام دهند. به ویژه ، پسوند UI به کاربران IIS Manager اجازه می دهد تا تنظیمات FastCGI را ویرایش کنند. آنها می توانند وظایفی مانند تولید پرونده های جدید پرونده را انجام دهند. تنظیم احراز هویت ASP.NET و پیکربندی خطای سفارشی؛ و قوانین را برای فیلتر درخواست HTTP پیکربندی کنید.

مدیریت پرونده های تنظیمات خود با ویرایشگر پیکربندی

ویرایشگر پیکربندی به شما امکان می دهد تا از مدیر IIS برای ایجاد هر بخش ، ویژگی ، مؤلفه یا تنظیم پرونده های پیکربندی IIS استفاده کنید ، حتی اگر بخوبی امکان کنترل تنظیمات در پرونده های پیکربندی را از طریق ادغام یا حذف قفل ها فراهم کند. برای کمک به ایجاد وظایف پیکربندی به صورت خودکار ، تنظیمات ویرایشگر علاوه بر این ، امکان ایجاد اسکریپت ها را مطابق با اقداماتی که کاربر در تنظیمات پیکربندی انجام می دهد ، به سرپرستان می دهد..

ویژگی های مدیر پیکربندی

 • برای دیدن و تنظیم تنظیمات مشخص شده توسط طرح پیکربندی
 • با استفاده از کد مدیریت شده ، JavaScript یا Command Line ، کد ایجاد کنید تا وظایف را به صورت خودکار انجام دهید
 • به سرعت انجام جستجویهای کاملاً مشخص در پروتکل پیکربندی برای کل بخش ها و مکانهایی که از آنها استفاده می شود
 • ویژگیهای برنامه افزودنی UI Manager IIS Manager
 • رابط کاربری FastCGI برای دستیابی به تنظیمات و کارهایی مانند ادغام یک کنترل کننده پرونده تازه
 • رابط کاربری ASP.NET برای تنظیم مجوزها و تنظیمات خطاهای سفارشی برای برنامه های ASP.NET
 • HTTP درخواست فیلتر رابط کاربر را برای مشخص کردن قوانینی برای کمک به محافظت از برنامه های وب با رد کردن درخواست های HTTP که با دستوراتی انجام می شود از محتویات آسیب زا احتمالی مانند ویژگی های رمزگذاری دوگانه یا غیر ASCII تشکیل می دهد..

بسته مدیریتی برای IIS 7.0 (x64)

Administrator Pack برای IIS 7.0 مجموعه ای از ابزارها و برنامه های افزودنی UI برای کمک به شما در مدیریت سرور IIS 7.0 است. عناصر اداره بسته گروهی از ابزارهایی هستند که به شما کمک می کنند در هنگام استفاده از IIS Manager کارآمدتر باشید. عملکرد متفاوت است و از توانایی های ویرایش پیکربندی بهبود یافته تا تنظیم FastCGI در سرور شما متفاوت است.

ویرایشگر پیکربندی:

عنصر ویرایشگر پیکربندی به شما کمک می کند تا پرونده های پیکربندی خود را مدیریت کنید. این ابزار فقط برای مدیران سرور قابل دسترسی است. این به شما کمک می کند تا در هر بخش ، ویژگی ، عنصر یا مجموعه در پرونده پیکربندی خود تغییراتی ایجاد کنید. علاوه بر ویرایش این مقادیر ، شما همچنین قادر به قفل کردن و باز کردن آنها هستید. ویرایشگر پیکربندی همچنین به شما امکان می دهد بسته به کارهایی که انجام می دهید اسکریپت هایی را ایجاد کنید و همچنین پرونده را جستجو کنید تا مقادیر مکان مورد استفاده قرار گیرد.

برنامه های افزودنی UI:

عناصر پسوند UI به شما کمک می کند تا از مدیر IIS استفاده کنید.

 • عنصر FastCGI به شما کمک می کند تا تنظیمات FastCGI خود را انجام دهید.
 • دو عنصر ASP.NET مدیریت تنظیم احراز هویت و تنظیمات خطاهای سفارشی را برای شما آسان می کند.
 • در پایان ، فیلتر درخواست HTTP به شما اجازه می دهد قوانین مربوط به فیلتر درخواست HTTP را پیکربندی کنید.

پیش نیازها

سیستم عامل پشتیبانی شده ویندوز سرور 2008 و بالاتر است. قبل از نصب بسته مدیریت ، باید اطلاعات خدمات اینترنت 7.0 و کنسول مدیریت IIS را نصب کنید. شما همچنین باید اداره بسته را فقط به عنوان یک مدیر تنظیم کنید. اگر User Access Control (UAC) را فعال می کنید ، باید هنگام اجرا گزینه “Run as Administrator” را اجرا کنید.

نحوه نصب بسته مدیریتی مایکروسافت

برای بارگیری و نصب مدیریت بسته ، نکات و مراحلی را که در زیر آورده ایم دنبال کنید:

مرحله 1: بسته مدیریتی مایکروسافت را بارگیری کنید

برای انجام این کار بر روی برگه بارگیری برای شروع بارگیری کلیک کنید. پس از اتمام بارگیری ، هر یک از نکات موجود در مرحله 2 را انجام دهید:

مرحله 2: مایکروسافت اداری پک را نصب کنید

 • اگر می خواهید نصب را فوراً شروع کنید ، روی گزینه Open یا Run این برنامه از مکان فعلی آن ضربه بزنید.
 • اگر می خواهید یک نسخه از بارگیری را روی رایانه شخصی خود بسازید تا بعداً نصب را تمام کنید ، آن را با کلیک روی ذخیره یا ذخیره این برنامه در دیسک ذخیره کنید..

برای اینکه بتوانید مدیریت بسته را تنظیم کنید ، باید مجوزهای کامل مدیریتی را داشته باشید. برای دستیابی به این هدف ، می توانید هر دو روش زیر را دنبال کنید:

مرحله 3: به رایانه خود وارد شوید

 • با استفاده از محلی وارد رایانه خود شوید "مدیر" حساب قبل از نصب.
 • بارگیری را بر روی دستگاه خود کپی کرده و پس از آن ، با یک حساب کاربری وارد شوید که مجوز فعالیت به عنوان سرپرست را داشته باشد و با کلیک راست روی گزینه منوی Command Prompt ، سریعاً دستور را باز کنید. این مورد را در فهرست برنامه Accessories برای Windows پیدا خواهید کرد. در حالی که وجود دارد و را انتخاب کنید"به عنوان سرپرست اجرا کنید", سپس در دستور زیر کلید نصب Microsoft Administrative Pack را بزنید:

msiexec / i AdminPack_x64.msi

توجه: شما باید مراحلی را که در بالا مشخص کردیم دنبال کنید زیرا عنصر امنیتی Account Account Control (UAC) در سیستم عامل ویندوز سرور به طور مرتب در صورت عدم رعایت دسترسی شما را انکار می کند..

نتیجه

همه این موارد برای نصب و استفاده از بسته مدیریت مایکروسافت برای 7.0 وجود دارد. با توجه به اطلاعاتی که در مقاله ارائه داده ایم باید بتوانید آن را نصب کرده و در مدیریت سرور خود از آن استفاده کنید. اگر در جایی گیر افتادید ، با ترک اظهار نظر خود از اهرم کمک به جامعه محکم ما دریغ نکنید.

این 3 سرویس برتر میزبانی ویندوز را بررسی کنید:

میزبان ها

قیمت شروع:
3.29 دلار


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.2


کاربر پسند
9.2


پشتیبانی
9.3


امکانات
9.2

بررسی ها را بخوانید

از Hostwinds دیدن کنید

Time4VPS

قیمت شروع:
$ 3.27


قابلیت اطمینان
8.4


قیمت گذاری
8.5


کاربر پسند
8.3


پشتیبانی
8.1


امکانات
8.1

بررسی ها را بخوانید

از Time4VPS بازدید کنید

InterServer

قیمت شروع:
5.00 دلار


قابلیت اطمینان
9.1


قیمت گذاری
9.3


کاربر پسند
9.1


پشتیبانی
9.0


امکانات
9.1

بررسی ها را بخوانید

از InterServer دیدن کنید

مقالات مرتبط با نحوه

 • نحوه پیکربندی احراز هویت و مجوز URL IIS 7.0
  حد واسط
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me