چگونه می توان برنامه میزبانی مناسب را برای یک نویسنده مستقل انتخاب کرد؟

به عنوان یک نویسنده مستقل ، فارغ از اینکه بازار طاقچه شما چیست ، باید یک وب سایت آزاد و حرفه ای با ظاهر حرفه ای بدست آورید. این یکی از مؤثرترین روشها برای رشد آسان تجارت و دریافت شغل شماست.


به عنوان یک نویسنده مستقل ، شما ممکن است درآمد خود را برای جذب مشتری خود از طریق سایت های آزاد انجام دهید زیرا فکر می کنید ایجاد یک وب سایت بسیار دشوار ، وقت گیر یا پر هزینه است. با این حال ، راه اندازی وب سایت شخصی خود راهی عالی برای جذب مشتری جدید بدون پرداخت هزینه برای این سایت ها است. خوشبختانه ، آسانتر از آن چیزی است که فکر می کنید ایجاد وب سایت خود را انجام دهید. قبل از ساختن وب سایت خود ، باید یک برنامه میزبانی را انتخاب کنید.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در انتخاب برنامه میزبانی مناسب برای یک نویسنده مستقل در نظر بگیرید.

چگونه می توان برنامه میزبانی مناسب را برای یک نویسنده مستقل انتخاب کرد؟

چه نوع برنامه میزبانی

قبل از انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب سایت ، باید تصمیم بگیرید که چه نوع برنامه ای را برای میزبانی وبلاگ خود نیاز دارید. چندین نوع میزبانی وب سایت در دسترس است که شما باید از بین آنها انتخاب کنید: میزبانی مشترک ، میزبانی VPS و هاست ابری.

میزبانی مشترک

با این نوع میزبانی ، شما یک سرور را با بسیاری از کاربران دیگر نیز به اشتراک خواهید گذاشت. مانند اجاره آپارتمان است: ارزان ، کمی شلوغ ، و همسایگان می توانند (منفی) بر کیفیت زندگی شما تأثیر بگذارند.

مزایای میزبانی مشترک

 • مقرون به صرفه. از آنجا که شما فضای سرور را با دیگران به اشتراک می گذارید ، ارزان ترین نوع مکان است
 • کاملاً مدیریت شده. لازم نیست جنبه های فنی نگهداری سرور را کنترل کنید.

منفی میزبانی مشترک

 • همسایگان با صدای بلند. اگر یکی از سایتهای همسایه شما مشکلی داشته باشد ، ممکن است روی شما تأثیر بگذارد.
 • گزینه های سفارشی سازی محدود. شما قادر نخواهید بود تغییراتی در وب سایت خود ایجاد کنید که نیاز به تغییر سرور شما دارد.

ارائه دهندگان میزبانی مشترک به طور کامل برای افرادی که سطح ترافیک بسیار کمی دارند ، و برای افرادی که به تصاویر و اسناد دیگر به فضای ذخیره زیادی احتیاج ندارند ، بهترین گزینه است. این اغلب یک نقطه شروع خوب است ، اما با رشد سایت آنها بهترین میزبانی وب برای وبلاگ نویسان نخواهد بود.

میزبانی VPS:

یک سرور خصوصی مجازی به این معنی است که شما فضای سرور را در اختیار دارید و می توانید آن را مطابق آنچه که مناسب می دید سفارشی کنید. بسیار شبیه به سرور اختصاصی خواهد بود اما ارزان تر خواهد بود. هنگامی که شما یک برنامه میزبانی VPS را انتخاب می کنید ، مالک سرور خواهید بود.

مزایای میزبانی VPS:

 • شما با داشتن امتیازات کامل مدیریتی به سرور دسترسی دارید. این بدان معناست که می توانید سرور خود را شخصی سازی کنید ، هر آنچه را که می خواهید بر روی آن نصب کنید و موارد دیگر.
 • از لیست سیستم عامل های پشتیبانی شده می توانید هر سیستم عامل مورد نظر خود را انتخاب کنید

معایب میزبانی VPS:

 • این به احتمال زیاد یک میزبان وب خوب برای کارمندان آزاد با تجربه کمی در زمینه توسعه وب سایت نیست. برای مدیریت سرور VPS به دانش فنی نیاز دارید.
 • شما هنوز در یک سرور مشترک قرار دارید ، بنابراین همسایگان می توانند گاه و بیگاه در سایت شما دخالت کنند.

شما فقط باید مهارت VPS را در صورت داشتن مهارت فنی کافی برای مدیریت سایت خود انتخاب کنید. در غیر این صورت ، اگر مجبور باشید برای توسعه یاری به شما کمک کند ، می تواند تجربه کسب کند.

میزبانی ابر

Cloud hosting یک سرور مجازی است که در یک محیط محاسبات ابری اجرا می شود. شما می توانید منابع خود را از شبکه ای از ابرها جلب کنید ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما تقریباً هرگز خراب نمی شود.

مزایای میزبانی ابر:

 • اکثر ارائه دهندگان میزبانی ابر ، تضمین های بسیار بالایی را در زمان وعده دارند ، و اطمینان حاصل می کنند که وب سایت شما هرگز قابل دسترسی نیست.
 • میزبانی ابر بسیار مقیاس پذیر و انعطاف پذیر است. در صورت داشتن سنبله ترافیکی ، می توانید منابع بیشتری را به وب سایت خود ارسال کنید.

منفی میزبانی از ابر:

 • اگر دقیق مراقب هزینه های ماهانه خود نباشید ، می تواند گرانتر باشد.
 • تصور غلطی نیز وجود دارد که میزبانی ابر از امنیت کمتری برخوردار است. با این حال ، این درست نیست.

میزبانی Cloud برای نویسندگان مستقل که دارای سایت پرطرفدار و دارای حجم بالای رفت و آمد هستند ، بهترین گزینه است. با داشتن منابع تقریباً بی حد و حصر ، فضای ذخیره سازی و ضمانت به موقع بالا ، میزبانی ابری برای کسانی که می خواهند یک گزینه مقیاس پذیر برای وبلاگ خود باشند گزینه خوبی است.

شایان ذکر است که برنامه های میزبانی اختصاصی نیز وجود دارد ، اما اینها گران تر هستند و می توانند صدها دلار در ماه هزینه کنند. اینها برای سازمانهای عظیمی ، افرادی که هر ماه به حجم انبوهی از منابع نیاز دارند یا برای کسانی که نیازهای سرورهای بسیار بی نظیری دارند که باید کاملاً شخصی سازی شوند ، منظور شده است. به عنوان یک نویسنده مستقل ، این احتمالاً برای شما مناسب نیست.

چگونه می توان برنامه میزبانی مناسب را برای یک نویسنده مستقل انتخاب کرد؟

آیا باید یک برنامه میزبانی وب رایگان انتخاب کنم?

تقریباً در هر شرایطی ، انتخاب یک برنامه وب سایت رایگان از ارائه دهندگان میزبانی مانند WordPress ، Wix یا Blogger ایده خوبی نیست. در اینجا پنج دلیل وجود دارد که نباید.

 1. شما نام دامنه غیر جذاب “وب سایت.blogspot.com” را دریافت خواهید کرد. دریافت نام دامنه قابل تنظیم برای موفقیت و اعتبار وب سایت میزبان فری شما ضروری است. برای به دست آوردن بهترین میزبانی وب برای وبلاگ ها ، شما باید حداقل دو دلار در ماه برای برنامه میزبانی خود هزینه کنید.
 2. همچنین هنگام انتخاب یک نقشه میزبانی وب رایگان ، احتمالاً می خواهید در موتورهای جستجوگر مانند گوگل رتبه بالایی داشته باشید. جستجوگرها در حال حاضر بسیار دشوار است ، بنابراین با انتخاب یک برنامه میزبانی رایگان که به شما اجازه نمی دهد دامنه خود را شخصی سازی کنید ، برای خودتان دشوار نکنید..
 3. اگر از طریق سیستم عامل هایی مانند Blogger کار می کنید ، محتوای خود را نیز به دست نخواهید آورد. این بدان معنی است که محتوای شما ممکن است یک روز در آنجا باشد و بعد روز بعد ، تمام تلاش سخت شما ناپدید می شود.
 4. شما اغلب نمی توانید از درآمد کسب کنید. در حالی که می توانید از افزونه هایی مانند AdSense در وبلاگ های خود استفاده کنید ، محدودیت هایی محدودکننده وجود دارد که بدان معنی است که نمی توانید به طور کامل از وبلاگ خود سرمایه گذاری کنید.

چگونه می توان برنامه میزبانی مناسب را برای یک نویسنده مستقل انتخاب کرد؟

سازگار با وردپرس

بیشتر نویسندگان مستقل تصمیم می گیرند که وب سایت خود را از طریق وردپرس ، بزرگترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) در جهان ، تأمین کنند. در حالی که بیشتر برنامه های هاستینگ با وردپرس سازگار است ، می خواهید مطمئن شوید که بهترین هاستینگ را برای یک وبلاگ وردپرس انتخاب می کنید. ارائه دهنده هاستینگ را انتخاب کنید که امکان نصب یک کلیک وردپرس را فراهم کند ، بنابراین می توانید سریعاً انتشار مطالب را شروع کنید.

سازنده وب سایت

مگر اینکه وقت و تجربه لازم برای ساختن وب سایت خود را از ابتدا داشته باشید ، به احتمال زیاد می خواهید به یک وب سایت سازنده تکیه کنید که از الگوهای استفاده می کند تا به شما در ساخت وب سایت نوشتن آزاد بپردازد.

می توانید یک سازنده وب سایت جدا از برنامه میزبانی خود خریداری کنید ، اما این به هزینه های شما می افزاید. در ابتدای کار شغل آزاد خود ، به احتمال زیاد سکه هایتان را می گیرید و این تجربه افزوده را نمی خواهید. بنابراین ، شما باید یک ارائه دهنده هاستینگ را انتخاب کنید که الگوهای کافی برای نیازهای شما را ارائه دهد. وردپرس برای وبلاگ نویسان و نویسندگان مستقل الگوهای بسیار خوبی دارد که به آنها اجازه می دهد تا کار خود را به زیبایی نمایش دهند. این قالب ها نیز باید قابل تنظیم باشند.

کدام برنامه میزبانی برای من مناسب است?

هنگام انتخاب بهترین میزبان وب سایت برای وبلاگ نویسان ، باید در نظر بگیرید که چه نوع وب سایتی می خواهید داشته باشید ، سطح پیش بینی شده از ترافیک و تعداد منابعی که نیاز دارید. بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهند و به شما امکان می دهند در صورت لزوم مقیاس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین هاستینگ وب برای آزادکاران ، برنامه ها را در اینجا مقایسه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me