چگونگی حل خطای “حداکثر زمان اجرای بیش از حد” یک وب سایت وردپرس

در هنگام بروزرسانی موضوع وردپرس یا هر یک از افزونه ها ، در صورت بروز خطا چه احساسی دارید؟ آیا وقتی همه چیز از هم پاشیده می شود ، ویران کننده نیست?


خوب ، اکثر کاربران وردپرس وقتی با حداکثر زمان اجرای خطا روبرو می شوند ، اخم می کنند ، حتی سعی نمی کنند دلایل و راه حل های آن را دریابند.

هر وقت شکایتی از کسی می شنوم ، همیشه سعی می کنم حتماً حفاری کنم که آیا شخص تلاشهایی کرده است یا نه. برای افراد غیر تکنیکی ، دریافت چنین خطایی کابوس است.

در این مقاله قصد دارید دلایل و راه حل احتمالی را برای رفع آن یاد بگیرید "حداکثر زمان اجرای فراتر می رود" خطا.

بگذارید شروع به توضیح کنم. WordPress یک پلتفرم مبتنی بر PHP است و برای محافظت از سوءاستفاده از سرور وب ، شرکت های میزبان وب محدودیت هایی را برای اجرای اسکریپت های PHP تعیین می کنند..

اگر یک مضمون وردپرس بیشتر از حد تعیین شده طول بکشد ، خطایی رخ می دهد.

بسته به میزبانی وب شما ، زمان اجرای PHP ممکن است متفاوت باشد. همانطور که می دانید ، برخی افراد میزبانی وب را بر سر میزبانی مشترک ترجیح می دهند ، به این دلیل است که میزبانی وب دارای منابع بیشتری است.

برای رفع این خطا ، باید مدت زمان اجرای را افزایش دهید.

برای رفع خطای بیش از حد زمان اجرای از پرونده .htaccess استفاده کنید

مدتی یکبار با استفاده از پرونده .htaccess روبرو می شوید ، زیرا این یکی از برجسته ترین پرونده های موجود در فهرست وردپرس شماست.

اگر در مورد اجتناب از ویرایش کد سؤال دارید ، می توانید از افزونه ای برای افزایش مدت زمان اجرا استفاده کنید. WP حداکثر زمان اجرا بیش از حد را امتحان کنید.

اما اگر می توانید با اضافه کردن یک کد کوچک به یکی از پرونده ها ، یک مشکل را برطرف کنید ، دیگر نیازی به افزونه اضافی ندارید.

همانطور که مردم می گویند ، افزونه های بیشتر به یک وب سایت کندتر منجر می شوند ، و من مطمئن هستم ، شما این را نمی خواهید. بنابراین به ویرایش توجه کنید .htaccess فایل.

این مراحل را دنبال کنید.

مرحله 1

به حساب میزبانی وب وارد شوید و cPanel را باز کنید ، جستجو کنید مدیر فایل نماد در پرونده ها این یکی از پرکاربردترین بخش ها است.

چگونه حل کنیم

تمام داده های وب سایت شما در مدیر فایل موجود است.

گام 2

شما باید مطمئن شوید که باز می کنید public_html/ فهرست اصلی ، جایی که اطلاعات وب سایت شما وجود دارد.

چگونه حل کنیم

اگر مشکلی را برای یک دامنه addon یا یک زیر دامنه برطرف می کنید ، شاید لازم باشد پوشه صحیح را پیدا کنید. اما اگر فقط یک وب سایت در سرور خود دارید ، می توانید تمام پرونده ها و پوشه ها از جمله پرونده .htaccess را مشاهده کنید.

مرحله 3

برای ویرایش کلیک راست کنید ، یا می توانید از آن استفاده کنید ویرایش کنید گزینه نمایش در منوی ناوبری افقی.

چگونه حل کنیم

مرحله 4

برای نمایش ویرایش پرونده با نمایش پنجره ، سرور به تأیید نیاز دارد. کلیک ویرایش کنید و یک برگه جدید برای شما ظاهر می شود ، شامل قوانین بازنویسی برای وب سایت وردپرس از جمله بسیاری دیگر است.

مرحله 5

کد را قبلاً اضافه کنید # وردپرس.

php_value max_exception_time 300

این کد زمان اجرای PHP را به 300 ثانیه افزایش می دهد. کلیک ذخیره تغییرات از گوشه بالا سمت چپ و سعی کنید وب سایت خود را بررسی کنید.

اگر همه چیز کار کند ، متناسب است ، شما حداکثر زمان اجرای خطا را بیش از حد ثابت کرده اید ، اما اگر بازهم آن را پیدا کردید ، می توانید 300 را با 600 جایگزین کنید.

گاهی اوقات ، یک بروزرسانی افزونه یا هر اسکریپت دیگر PHP به زمان بیشتری از زمان پیش بینی شده نیاز دارد. اگر هیچ کاری انجام نشد ، باید با پشتیبانی مشتری میزبان وب خود تماس بگیرید ، گاهی اوقات ، این شرکت اجازه نمی دهد تا کاربران خود تنظیمات پیش فرض را تغییر دهند.

به یاد دارم وقتی سعی داشتم زمان آپلود فایل پیش فرض برای وردپرس را افزایش دهم ، کد رد شد. مطمئن شوید که برای شما اتفاق نمی افتد.

آیا این یک قطعه کیک برای رفع خطا نیست

ممکن است وردپرس کار دشواری به نظر برسد ، اما به محض کنار آمدن ، می توانید تقریباً برای هر خطایی راه حلی پیدا کنید. من می فهمم ، برای افراد غیرتکنیک سخت است که با کدها برخورد کنند ، اما حداقل آنها می توانند کپی و چسباندن کنند.

من قبلاً مثل هر کس دیگری بودم ، با ترس از کدها ، حتی اگر دوست ندارید با آنها مقابله کنید ، باید نیاز به دانستن درباره پرونده .htaccess را درک کنید.

شما می توانید بسیاری از خطاهای معمول وردپرس را با استفاده از .htaccess برطرف کنید. در دو سال گذشته ، شرکت های میزبان وب دسترسی به آن را از طریق cPanel راحت کرده اند.

نتیجه

امیدوارم که شما نیاز به افزایش مدت زمان اجرای PHP را درک کرده باشید ، اگر احساس می کنید 300 ثانیه کافی نیست ، می توانید مقدار را به 600 تغییر دهید.

اما اگر به طور عملی فکر کنید ، هیچ اسکریپتی PHP برای اجرای 5 دقیقه زمان نمی برد. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به خطر نیفتد. بهترین شانس.

این 3 سرویس برتر میزبانی وردپرس را ببینید:

FastComet

قیمت شروع:
2.95 دلار


قابلیت اطمینان
9.7


قیمت گذاری
9.5


کاربر پسند
9.7


پشتیبانی
9.7


امکانات
9.6

بررسی ها را بخوانید

از FastComet بازدید کنید

میزبان

قیمت شروع:
$ 0.99


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.3


کاربر پسند
9.4


پشتیبانی
9.4


امکانات
9.2

بررسی ها را بخوانید

از هاستینجر بازدید کنید

میزبانی A2

قیمت شروع:
$ 3.92


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.0


کاربر پسند
9.3


پشتیبانی
9.3


امکانات
9.3

بررسی ها را بخوانید

از میزبانی A2 دیدن کنید

مقالات مرتبط با نحوه

 • چگونه مشکل بارگذاری تصویر در وب سایت وردپرس خود را با استفاده از FTP رفع کنید
  تازه کار
 • چگونه می توان خطای بیش از حد مجاز را با استفاده از wp-config.php رفع کرد
  حد واسط
 • نحوه غیرفعال کردن همه افزونه ها با استفاده از phpMyAdmin
  حد واسط
 • چگونه برای حذف پوشه مقصد در حال حاضر خطایی در وب سایت وردپرس با استفاده از cPanel وجود ندارد
  حد واسط
 • نحوه تغییر URL وب سایت بدون دسترسی به پنل wp-admin
  حد واسط
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me