نحوه بهینه سازی تصاویر برای سایت وردپرس خود

بهینه سازی تصاویر برای عملکرد سایت وردپرس شما واقعاً قابل توجه است. تصاویر بزرگ برای بارگیری مدت زمان زیادی طول می کشد. به عبارت دیگر ، آنها سرعت بارگذاری سایت شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. در نتیجه ، مشتریان بالقوه شما وب سایت شما را می بندند و با سرعت بارگیری به مراتب بهتر به سمت رقبای خود حرکت می کنند.


بنابراین ، اگر تصاویر را بهینه نمی کنید ، احتمال زیاد افزایش نرخ گزاف گویی زیاد است. اما نگران نباشید بهینه سازی تصاویر در وردپرس به هیچ وجه کار دشواری نیست. در این مقاله روش های مختلفی برای انجام آن پیدا خواهید کرد.

اکنون ، به فرض شما میزبانی عالی وردپرس و سایتی را تنظیم کرده اید ، اجازه دهید وارد شوید.

از قالب صحیح تصویر استفاده کنید

JPEG و PNG دو مورد از رایج ترین قالب های تصویر هستند. حالت اول دارای پسوند .jpeg است ، در حالی که مورد دوم دارای پسوند .png است. JPEG بهترین قالب برای وردپرس است ، زیرا فضای بسیار کمتری نسبت به PNG اشغال می کند. زمان بارگذاری نسبتاً کمتری طول می کشد. در نتیجه ، سرعت وب سایت افزایش قابل توجهی می یابد. JPEG بهترین قالب برای ارسال بلاگ شماست و تصاویر محصول را ذخیره می کند.

با این حال ، برای تصاویر با شفافیت و آرم ، PNG بهترین است. اما اطمینان حاصل کنید که استفاده از آن را تا حد امکان محدود کنید ، زیرا فضای کم و زیادی را با سرعت کم و زیاد بار می کند..

تغییر اندازه تصاویر

یک روش عالی دیگر برای بهینه سازی تغییر اندازه ، تغییر اندازه است. با انجام این کار می توانید یک عکس بزرگ را به عکس کوچکتر تبدیل کنید. از این طریق می توانید فضای زیادی را در آن ذخیره کنید. شما می توانید WordPress را فعال کنید تا با استفاده از یک افزونه عالی به نام Imsanity ، تمام تصاویر بزرگ را تغییر اندازه دهد. مراحل زیر ذکر شده است:

تغییر اندازه تصاویر با Imsanity

 1. افزونه Imsanity را نصب و فعال کنید.
 2. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > بداخلاقی.
 3. صفحه جدیدی را مشاهده خواهید کرد. در اینجا ، انواع گزینه های تغییر اندازه تصویر را خواهید یافت. می توانید اندازه تصویر دلخواه خود را در یک صفحه یا ارسال تنظیم کنید. همچنین می توانید اندازه تصاویر بارگذاری شده به طور مستقیم در کتابخانه رسانه ، به همراه هدر تم ها ، آرم ها و مکان های دیگر را تعیین کنید.
 4. گزینه تبدیل را انتخاب کنید. اگر می خواهید BMP را به JPG تبدیل کنید ، را انتخاب کنید آره گزینه.
 5. در آخر ، کلیک کنید ذخیره تغییرات دکمه.

نحوه بهینه سازی تصاویر برای سایت وردپرس خود

فشرده سازی تصاویر

می توانید تصاویر را فشرده سازی کنید تا اندازه به میزان قابل توجهی کاهش یابد. در نتیجه فضای زیادی صرفه جویی می شود. می توانید با دو روش مختلف این کار را انجام دهید. می توانید از ابزارهای فشرده سازی تصویر آنلاین یا افزونه های وردپرس استفاده کنید.

با ابزار آنلاین فشرده سازی تصویر فشرده سازی کنید

تعداد زیادی ابزار فشرده سازی تصویر بصورت آنلاین وجود دارد ، از جمله ImageOptim و ImageSmaller. با این حال ، محبوب ترین آن Optimizilla است. می توانید از آن برای فشرده سازی 20 تصویر بطور همزمان استفاده کنید. همچنین می توانید فشرده سازی را کنترل کنید. در اینجا مراحل استفاده از ابزار ذکر شده است:

فشرده سازی تصاویر با Optimizilla

 1. به https://imagecompressor.com/ بروید.
 2. تصاویر مورد نظر خود را بکشید و رها کنید. ابزار آنلاین فوراً فشرده سازی آنها را آغاز می کند.

نحوه بهینه سازی تصاویر برای سایت وردپرس خود

 1. به زیر صفحه بروید نوار لغزنده را تنظیم کنید تا کیفیت را تغییر دهید. سپس کلیک کنید درخواست دادن.

نحوه بهینه سازی تصاویر برای سایت وردپرس خود

 1. در آخر ، کلیک کنید دانلود همه دکمه برای گرفتن تصاویر فشرده شده.

با افزونه های WordPress فشرده سازی کنید

اگر از ابزار آنلاین استفاده می کنید ، باید یک قدم اضافی را طی کنید. شما باید تصاویر فشرده شده را در سایت وردپرس خود بارگذاری کنید. اگر شما یک مرحله اضافی را دوست ندارید و ترجیح می دهید همه چیز را در یک مکان قرار دهید تا بارورتر باشید ، می توانید افزونه های فشرده سازی تصویر را دریافت کنید. آنها گزینه هایی برای بهینه سازی عکس ها در طی مراحل آپلود دارند. افزونه های متنوعی برای انتخاب وجود دارد ، از جمله WP Smush و Imagify. با این حال ، موثرترین و محبوب ترین آن ShortPixel است. این است که قادر به فشرده سازی تصاویر JPEG 84٪ است. مراحل استفاده از آن در اینجا آمده است:

تصاویر وردپرس را با ShortPixel فشرده کنید

 1. افزونه ShortPixel را نصب و فعال کنید.
 2. سر به سمت تنظیمات > ShortPixel. آدرس ایمیل خود را تایپ کرده و روی آن کلیک کنید کلید درخواست دکمه.

نحوه بهینه سازی تصاویر برای سایت وردپرس خود

 1. صفحه بارگیری مجدد می شود. خواهید فهمید که کلید API به صورت خودکار اضافه شده است. این کلید به آدرس ایمیل شما نیز ارسال می شود.

نحوه بهینه سازی تصاویر برای سایت وردپرس خود

 1. تنظیمات ShortPixel را طبق اولویت خود پیکربندی کنید. می توانید مراحل ذکر شده در اینجا را دنبال کنید.
 2. پس از انجام پیکربندی ، ShortPixel تمام تصاویری را که در کتابخانه رسانه خود بارگذاری می کنید به طور خودکار بهینه می کند. اما اگر می خواهید تصاویر قدیمی تر را در وب سایت وردپرس خود بهینه کنید ، به این قسمت بروید رسانه ها > میانبر کوتاه.
 3. کلیک کنید شروع بهینه سازی کنید دکمه برای فشرده سازی تمام تصاویر قدیمی در سایت خود.

نتیجه

در این مقاله روش های مختلف بهینه سازی تصاویر را برای سایت وردپرس خود آموخته اید. اگر دردسر اضافی را دوست ندارید ، می توانید از افزونه های فشرده سازی تصویر WordPress استفاده کنید. آنها بهترین تجربه را به شما ارائه می دهند.

با این حال ، بسیاری از افزونه های بزرگ ، از جمله ShortPixel ، شما را مجبور می کنند پس از بهینه سازی تعداد محدودی از تصاویر ، در برنامه ماهانه مشترک شوید. اگر ترجیح نمی دهید پول خرج کنید ، می توانید از ابزارهای آنلاین رایگان مانند Optimizilla برای فشرده سازی تصاویر قبل از بارگذاری آنها در سایت خود استفاده کنید. اما حتما از قالب تصویر مناسب استفاده کنید.

این 3 سرویس برتر میزبانی وردپرس را ببینید:

FastComet

قیمت شروع:
2.95 دلار


قابلیت اطمینان
9.7


قیمت گذاری
9.5


کاربر پسند
9.7


پشتیبانی
9.7


امکانات
9.6

بررسی ها را بخوانید

از FastComet بازدید کنید

میزبان

قیمت شروع:
$ 0.99


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.3


کاربر پسند
9.4


پشتیبانی
9.4


امکانات
9.2

بررسی ها را بخوانید

از هاستینجر بازدید کنید

میزبانی A2

قیمت شروع:
$ 3.92


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.0


کاربر پسند
9.3


پشتیبانی
9.3


امکانات
9.3

بررسی ها را بخوانید

از میزبانی A2 دیدن کنید

مقالات مرتبط با نحوه

 • چگونه سایت وردپرس خود را از وب سرور محلی خود به سایت زنده خود منتقل کنید
  حد واسط
 • نحوه تنظیم AWS S3 در وردپرس
  کارشناس
 • نحوه تغییر درگاه بانک اطلاعاتی برای وردپرس
  تازه کار
 • نحوه تغییر فاصله autosave وردپرس
  حد واسط
 • نحوه تغییر رمز عبور وردپرس با استفاده از phpMyAdmin
  تازه کار
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me