نحوه جلوگیری از اشتباهات مشترک میزبانی وب

بسیاری از شرکت های میزبانی وب خدمات بسیار عالی و امکانات متنوعی را با حداکثر زمان 99.9٪ ارائه می دهند. با این وجود ، بدون داشتن اطلاعات صحیح و اینکه در هنگام خرید یک شرکت میزبانی وب ، چه چیزی را باید جستجو کنید ، انتخاب سرویس میزبانی وب مناسب می تواند چالش برانگیز باشد.


در این مقاله ، اشتباهات مشترک میزبانی وب تحت پوشش قرار گرفته و نحوه جلوگیری از آنها.

انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب

در هنگام انتخاب یک سرویس میزبانی وب ، شما ناگزیر هستید که بسیاری از مشکلات کوچک را که در صورت عدم بررسی بررسی می کنید ، انتخاب کنید تا بتوانید یک سرویس عادی را انتخاب کنید. ما قصد داریم مواردی را انتخاب کنیم که شما را در هنگام انتخاب بسته میزبان و میزبان خود آگاه تر کند.

هزینه میزبانی وب

ارزان گران است صدای میزبانی رایگان مانند یک انتخاب عالی عمدتا به دلیل پرداخت سکه نیست. ممکن است مشکلاتی از قبیل ویژگی های ناکافی و تبلیغات ناخواسته را در سایت خود مشاهده کنید. به یاد داشته باشید فقط خدمتی را که پرداخت کرده اید دریافت می کنید.

با ارائه هاست رایگان به عنوان آنها می توانید از تبلیغات در وب سایت خود کسب کنید. تبلیغات ممکن است سایت شما را کند کند ، و شما ممکن است valuable امتیاز ‘بهینه سازی موتور جستجوگر با ارزش (SEO) را از دست دهید..

شرکت میزبان وب ممکن است پهنای باند مناسبی را ارائه ندهد که منجر به کند شدن وب سایت شما شود.

برخی از بسته ها برای سایت های کوچک است که تازه شروع به کار می کنند. بهتر است بسته ای را انتخاب کنید که دارای گزینه های مقیاس پذیری باشد. ارزان ترین بسته ممکن است برخی از ویژگی هایی را نداشته باشد که یک بسته بهتر مانند پشتیبانی ایمیل یا حریم خصوصی دامنه داشته باشد.

یک شرکت میزبان انعطاف پذیر برنامه های متنوعی را ارائه می دهد ، بنابراین شما فقط هزینه آنچه را استفاده می کنید پرداخت می کنید. به این ترتیب می توانید بر اساس نیاز خود خدمات خود را ارتقا یا پایین آورید. میزبان شما باید به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد تا این مشکل بدون دردسر را فراهم کند.

HostAdvice اجازه می دهد تا شما را به فهرست ارائه دهندگان پیشرو میزبانی وب ارزان در جهان است. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که سایر نیازهای میزبانی خود – مانند عملکرد و قابلیت اطمینان – را مورد توجه قرار داده اید.

پژوهش

هنگام انتخاب میزبان ، تحقیقات خود را به صورت گسترده انجام دهید. HostAdvice به شما امکان می دهد فقط همین کار را انجام دهید: فقط دسته بندی های مختلف میزبانی ما را مرور کنید و در صورت لزوم فیلترها را اضافه کنید تا راه حل مناسب میزبانی وب را برای شما بیابید. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، به سادگی با کلیه خدمات بهترین هاستینگ شروع کنید. برای اینکه بتوانید از آنچه که شرکت میزبان به نظر می رسد ، ایده بگیرید.

 • خواندن نظرات مشتری؛ شکایات مشتری ، خرابی و سرعت بارگیری و مسائل امنیتی که سایر مشتریان تجربه کرده اند را مرور کنید. به این ترتیب تصوری از آنچه انتظار دارید دریافت می کنید.
 • بسته های میزبانی ارائه شده است – به عنوان مثال ، یک بسته میزبانی ممکن است ادعا کند که پهنای باند نامحدود دارد. در یک نگاه دقیق تر ، ممکن است متوجه شوید که با نزدیک شدن به محدوده پهنای باند خاصی ، برخی از عوامل محدود کننده مانند پرتاب سایت خود را نشان می دهد..
 • وب سایت ارائه دهنده میزبان؛ اگر یک میزبان وقت لازم برای ایجاد یک سایت عالی برای خود نداشته باشد ، احتمالاً زیاد مورد توجه شما هم قرار نخواهند گرفت.
 • محل میزبانی مرکز داده ها – دریابید که مراکز داده برای شرکتهای میزبان کجا هستند و آیا آنها توانایی افزونگی دارند. نزدیک تر بودن دیتاسنتر به کاربران شما می تواند سرعت بهتری در وب سایت باشد.
 • شبکه تحویل محتوا (CDN)؛ این باعث می شود قسمتهای ثابت وب سایت شما ذخیره شوند و این بدان معنی است که کاربران شما در نقاط مختلف سرعت بهینه سازی می کنند. بنابراین ، سرعت دسترسی به وب سایت را بهبود می بخشد ، خصوصاً اگر کاربران به سایت در سراسر جهان دسترسی پیدا کنند.

توافق نامه خدمات و خدمات مشتری (SLA)

کیفیت خدمات مشتریان را قبل از تعهد نسبت به هاست خاص آزمایش کنید. ممکن است یک میزبان ادعا کند که پشتیبانی 24 ساعته دارد ، بنابراین سعی کنید در ساعتهای عجیب و غریب تماس بگیرید تا مطمئن شوید. از ایمیل و پشتیبانی زنده راضی نباشید. اگر میزبان شما کم باشد ، نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید ، بنابراین گرفتن شماره تلفن آنها بسیار مهم است. به یاد داشته باشید ، هر چه سریعتر جواب دهید ، سریعتر سایت خود را مجدداً راه اندازی می کنید.

در حالی که ممکن است با تیم پشتیبانی شرکت میزبان وب خود تماس بگیرید. برخی ممکن است شما را برای حل مشکلات خود به صفحه سؤالات متداول خود ارجاع دهند در حالی که برخی ممکن است فقط موارد راحتی گزارش شده را برطرف کنند.

ترسیم توافق نامه سرویس سطح با شرکت میزبان وب و اطمینان از اجرای هر دو طرف ضروری است. در صورت عدم تحقق هر یک از طرفین SLA ، مجازات باید در نظر گرفته شود.

با شرکت میزبان وب در مورد مراحل تشدید موجود در مواردی که در SLA حل نشده اند ، بررسی کنید.

پشتیبان گیری

به پشتیبان گیری از هاست خود اعتماد نکنید. از دست دادن داده حتی در بزرگترین نام های صنعت میزبان اتفاق می افتد. اگر میزبان شما در تهیه پشتیبان خود مشکلی ایجاد می کند ، از نسخه های پشتیبان مرتب استفاده کنید.

بسته های میزبانی وب

ویژگی های مورد نیاز شما به نیاز مشتری شما بستگی دارد و بنابراین یک ارائه دهنده هاستینگ را ارائه می دهید که انواع مختلفی ارائه می دهد بنابراین توانایی میزبانی شما را محدود نمی کند.

آیا شرکت میزبان به شما امکان می دهد اسکریپت های PHP یا جوملا یا هر بستر تجارت الکترونیکی دیگری را نصب کنید؟ آیا سیستم عامل چند پلتفرمی پشتیبانی می کند؟ ممکن است سرورهای وب روی لینوکس اجرا شوند ، اما ممکن است شما درخواستی داشته باشید که به میزبانی وب ویندوز نیاز داشته باشد.

محدودیت های دیگری که باید در مورد توانایی آنها در نظر داشته باشید نصب نرم افزار شما و ب>اتصال SSH.

اطلاعات زیادی صریحاً بیان نشده است ، بنابراین ممکن است مجبور شوید با یک نماینده تماس گرفته و صحبت کنید.

هنگام بررسی ارائه دهندگان میزبانی وب ، عاقلانه است که به آنهایی نگاه کنیم و خدماتی را که ممکن است در آینده بخواهید در نظر بگیرید.

سطح امنیت

با انتخاب امنیت سایبر و هکرها در هنگام انتخاب یک هاست ، امنیت روزانه وب سایت شما یک عنصر مهم است.

برای اینکه شرکت های میزبان بتوانند با موفقیت اداره کنند ، باید با مشتریان خود اعتماد ایجاد کنند که داده های آنها محافظت شده باشد و شرکت میزبان تمام توان خود را برای اطمینان از امنیت داده ها انجام می دهد..

مهم نیست که میزبان شرکت چقدر امنیت ایجاد کرده است. یک برنامه مشترک حداقل امن است. اگر انتظار می رود تجارت شما رشد کند ، میزبانی اختصاصی را برای وب سایت خود در نظر بگیرید. با اجرای احراز هویت دو عاملی ، با میزبانی مشترک می توان سطح امنیتی را نیز بدست آورد. بررسی کنید که آیا میزبان این ویژگی را در برنامه ها دارد یا خیر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امنیت میزبانی ، راهنمای ما برای امنیت میزبانی وب را مطالعه کنید.

در آخر ، بررسی کنید که میزبان شما مرتباً نرم افزار یا محیط میزبانی را به روز می کند یا خیر.

بسیاری از وب سایت ها با یک حساب میزبانی وب

هنگامی که شما طیف وسیعی از سایت ها را مدیریت می کنید ، ممکن است مزایای آن مانند قبض ساده را داشته باشد. با این حال ، این نیز مضرات خود را دارد. اگر سرور خراب شود ، تمام وب سایت های شما به طور همزمان پایین می روند. اگر از این سایتها برای ایجاد درآمد استفاده می کنید ، می تواند به ضرر قابل توجهی ترجمه شود. بهترین گزینه این است که از هاست خود بخواهید حساب خود را در سرورهای مختلف تقسیم کند ، یا می توانید میزبان جداگانه را انتخاب کنید.

نتیجه

با این ثروت اطلاعات در مورد یک شرکت میزبانی وب ، شما در تصمیم گیری آگاهانه بهتر قرار دارید و می توانید برای یک بسته عالی مذاکره کنید. تحقیقات خود را با دقت انجام داده و در مدیریت سایت خود پیشگام باشید.

3 بهترین سرویس میزبانی وب برتر را ببینید

FastComet

قیمت شروع:
2.95 دلار


قابلیت اطمینان
9.7


قیمت گذاری
9.5


کاربر پسند
9.7


پشتیبانی
9.7


امکانات
9.6

بررسی ها را بخوانید

از FastComet بازدید کنید

میزبانی A2

قیمت شروع:
$ 3.92


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.0


کاربر پسند
9.3


پشتیبانی
9.3


امکانات
9.3

بررسی ها را بخوانید

از میزبانی A2 دیدن کنید

ChemiCloud

قیمت شروع:
2.76 دلار


قابلیت اطمینان
10


قیمت گذاری
9.9


کاربر پسند
9.9


پشتیبانی
10


امکانات
9.9

بررسی ها را بخوانید

از ChemiCloud بازدید کنید

مقالات مرتبط با نحوه

 • نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین در بستر وردپرس
  حد واسط
 • چگونه بهینه سازی نمایش داده ها در پایگاه داده MySQL و MariaDB خود را انجام دهید
  حد واسط
 • نحوه نصب phpBB با استفاده از کنترل پنل میزبان cPanel
  تازه کار
 • قسمت دوم: نحوه راه اندازی سرور Apache 2 با استفاده از متد برای مدیریت حافظه پنهان مرورگر
  حد واسط
 • نحوه نصب MEAN Stack روی سرور Ubuntu 17.10
  حد واسط
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me