نحوه تغییر رمز عبور وردپرس با استفاده از phpMyAdmin

سلام به کاربران WordPress.


برخی از شما بچه ها ممکن است هنگام تنظیم مجدد رمز عبور وردپرس خود با مشکل روبرو شوید ، نگران نباشید زیرا ما یک روش آسان برای تنظیم مجدد رمزعبور وردپرس شما داریم. راه های زیادی برای خارج کردن وجود دارد اما این روش ساده ترین و سریعترین است. رمزعبور WordPress خود را با استفاده از phpMyAdmin مستقیماً در پایگاه داده WordPress بازنشانی کنید. خواندن آن را تا آخر ادامه دهید تا درست آن را درک کنید.

در مرحله اول ، چرا شما مجبور به استفاده از phpMyAdmin هستید?

به همین دلیل ساده ترین روش است. وردپرس درک مشتریان را بسیار آسان کرده است. برای ورود به صفحه عادی به صفحه ورود خود بروید و سپس روی دکمه ورود به سیستم “فراموش کردن رمز عبور من” کلیک کنید.

http://yourwebsite.com/wp-admin

با کلیک بر روی این ، به صفحه ای منجر می شود که برای بازنشانی رمز خود باید “نام کاربری” یا “آدرس ایمیل” خود را وارد کنید. دانستن آدرس ایمیل خود بسیار مهم است زیرا بدون این نمی توانید رمزعبور خود را دوباره تنظیم کنید. وقتی آدرس ایمیل یا نام کاربری خود را وارد می کنید ، WordPress پیوندی به آدرس ایمیل شما ارسال می کند تا رمزعبور خود را دوباره تنظیم کنید.

با این وجود ، اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید یا WordPress نتواند نامه ای ارسال کند ، نمی توانید رمزعبور خود را دوباره تنظیم کنید.

در این سناریو ، phpMyAdmin وارد کار می شود. برای بازنشانی رمزعبور وردپرس خود به طور مستقیم در دیتابیس می توانید از phpMyAdmin استفاده کنید. این ممکن است شما را مانند یک کار سخت به نظر برسد اما نگران نباشید این روش بسیار ساده ای ممکن است انجام شود.

با این گفته ، بیایید شروع کنیم و ببینیم که چگونه می توانید رمزعبور WordPress خود را با استفاده از phpMyAdmin تنظیم مجدد کنید.

اولین قدم ورود به داشبورد cPanel میزبان وردپرس شما است و بخش دیتابیس ها را مشاهده خواهید کرد ، گزینه ای به نام phpMyAdmin را پیدا خواهید کرد. برای حرکت بیشتر باید به شما این گزینه را انتخاب کنید.

روی گزینه phpMyAdmin کلیک کنید و این در برگه جدید باز می شود و در اینجا شما باید پایگاه داده WordPress خود را انتخاب کنید. به نظر می رسد مانند تصویر زیر:

انگار که شما این کار را کرده اید ، اجازه دهید بیشتر حرکت کنیم. لیست تمام جداول در پایگاه داده WordPress خود را مشاهده خواهید کرد. اکنون باید جدول “{جدول-پیشوند” _users “را در لیست جستجو کرده و بر روی پیوند مرور قرار داده شده در کنار آن با بسیاری گزینه های دیگر کلیک کنید.

توجه: مطمئن شوید که نام جدول را در wp-config.php صحیح دریافت کرده اید.

اکنون تعدادی جدول در جدول کاربران WordPress خود مشاهده خواهید کرد. بر روی دکمه ویرایش قرار داده شده در کنار نام کاربری که می خواهید رمز عبور را تغییر دهید کلیک کنید.

یک فرم پر از همه قسمتهای اطلاعات کاربر مورد نیاز را مشاهده خواهید کرد.

اکنون ، قدم اصلی این روش حذف مقدار در قسمت user_pass و جایگزینی آن با رمز جدید است. شما یک ستون تابع درست قبل از ستون مقدار null قرار می دهید. شما باید روی آن کلیک کرده و از منوی کشویی MD5 را انتخاب کرده و بر روی گزینه GO کلیک کنید.

اکنون گذرواژه شما با هش MD5 رمزگذاری می شود و بعداً در پایگاه داده ذخیره می شود.

انجام شده! اکنون رمز عبور وردپرس خود را با موفقیت با استفاده از phpMyAdmin تغییر داده اید. این روش ساده ای نبود?

برخی از شما می دانید که چرا از یک هش MD5 برای رمزگذاری رمز عبور استفاده کردیم زیرا در منوی کشویی چند مورد دیگر را مشاهده کردیم.

فن آوری MD5 برای رمزگذاری یک فناوری قدیمی است و وردپرس از آن استفاده کرده است چند سال به بعد ، اما با نسخه جدید وردپرس 2.5 از فناوری رمزگذاری قوی تر استفاده می کند و ما از استفاده از MD5 صرف نظر نکردیم زیرا لازم است تا سازگاری به عقب ارائه شود..

امیدواریم همه چیزهایی را که باید بدانید برای فهم رمز عبور وردپرس خود با استفاده از phpMyAdmin درک کرده باشید.

اگر این مقاله دقیق را دوست دارید ، حتما آن را با کاربران همکار خود وردپرس نیز به اشتراک بگذارید و در صورت بروز هرگونه مشکلی ، آن را در نظرات به اشتراک بگذارید و به ما کمک کنید تا راه حل را پیدا کنید.

3 سرویس برتر میزبانی وردپرس را ببینید:

FastComet

قیمت شروع:
2.95 دلار


قابلیت اطمینان
9.7


قیمت گذاری
9.5


کاربر پسند
9.7


پشتیبانی
9.7


امکانات
9.6

بررسی ها را بخوانید

از FastComet بازدید کنید

میزبان

قیمت شروع:
$ 0.99


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.3


کاربر پسند
9.4


پشتیبانی
9.4


امکانات
9.2

بررسی ها را بخوانید

از هاستینجر بازدید کنید

میزبانی A2

قیمت شروع:
$ 3.92


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.0


کاربر پسند
9.3


پشتیبانی
9.3


امکانات
9.3

بررسی ها را بخوانید

از میزبانی A2 دیدن کنید

مقالات مرتبط با نحوه

 • چگونه می توان تم وردپرس خود را با استفاده از phpMyAdmin تغییر داد
  حد واسط
 • نحوه حذف جداول بانک اطلاعاتی اضافی پس از حذف افزونه وردپرس
  کارشناس
 • نحوه نصب وردپرس در Ubuntu 18.04 VPS یا سرور اختصاصی خود
  حد واسط
 • نحوه استفاده از Amazon RDS با نصب وردپرس خود
  حد واسط
 • نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین در بستر وردپرس
  حد واسط
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me