نحوه استفاده از گواهی نامه های رمزگذاری SSL با دروپال 8

مقدمه: گواهینامه های رایگان SSL / TLS برای هر دامنه

این آموزش نشان خواهد داد دروپال 8 صاحبان وب سایت نحوه نصب اجازه دهید رمزهای SSL / TLS را رمزگذاری کنیم با cPanel در دامنه ها برای HTTPS رمزگذاری امنیتی و بسته بندی داده ها.


بیایید گواهی های SSL / TLS را رمزگذاری کنیم از مزایای آزاد بودن ، امکان تولید برنامه ای برخوردار است, & نصب خودکار برای هر نام دامنه cPanelبرنامه های میزبانی وب.

هنگام تنظیم بیایید رمزگذاری کنیم در یک وب سایت, دروپال 8 سرپرستان باید این گزینه را انتخاب کنند که آیا به اتصالات HTTP اجازه دهند یا همه انتقال ها را مجبور کنند رمزگذاری HTTPS.

مرحله اول: مجوز رمزگذاری Let را در cPanel فعال کنید

برای شروع ، به حرکت کنید cPanel روی لینوکس مشترک وب سرور & کلیک کنید روی “بیایید رمزگذاری شویم” آیکون. دامنه های ثبت شده به کاربر برای انتخاب اقدامات با منوها فهرست شده اند.

نحوه استفاده از گواهی نامه های رمزگذاری SSL با دروپال 8

پیکربندی: فعال کنید “بیایید رمزگذاری شویم” گواهی برای دروپال 8 دامنه در صورت لزوم & تنظیمات را در ذخیره کنید cPanel. سپس بر روی کلیک کنید “مدیریت تنظیمات HTTPS” ارتباط دادن.

نحوه استفاده از گواهی نامه های رمزگذاری SSL با دروپال 8

توجه داشته باشید: امکان استفاده از آن وجود دارد cPanel, .htaccess پرونده یا دروپال 8را تنظیمات .php پرونده به زور رمزگذاری HTTPS در تمام صفحات وب & اتصالات به سرور وب.

بسته به اینکه اجازه وب سایت شما به هر دو سایت اجازه دهد یا خیر ، این تنظیم را روشن یا خاموش انتخاب کنید HTTP & HTTPS اتصالات این است دروپال 8 مقدار پیش فرض.

کلیک کنید “جزئیات SSL” برای مشاهده گواهی رمزگذاری شده ، کلید خصوصی, & گواهینامه های میانی (CA) اطلاعات این موارد را ترک کنید ، مگر اینکه توسط برنامه دیگری لازم باشد.

مرحله دوم: مقدار پایه Base URL را در تنظیمات.php ویرایش کنید

بعد از فعال کردن بیایید رمزگذاری کنیم گواهی ، نصب را بر روی یک تست کنید دروپال 8 وب سایت با بارگیری صفحه اصلی با a HTTPS آدرس اینترنتی وب سایت باید با URL های ذکر شده در مرورگر وب به صورت ایمن نمایش داده شود.

بعد: هرگونه خطایی را وارد کنید & با ورود به سیستم به عنوان ادامه دهید دروپال 8 مدیر اگر تصمیم دارید همه را مجبور کنید دروپال 8 صفحات بارگیری توسط HTTPS (توصیه می شود) ، ادامه دهید:

// از HTTPS برای دروپال استفاده کنید
$ _SERVER [‘HTTPS’] = ‘روشن’؛
$ conf [‘https’] = TRUE؛
$ base_url = ‘https://example.com’؛

کد بالا را به خود اضافه کنید دروپال 8 وب سایت تنظیمات .php فایل. این را می توان در / سایتها / پیش فرض پوشه نصب. دانلود & ویرایش کد در دفترچه یادداشت ++ یا مشابه.

در صورت نیاز به بارگیری HTTPS به طور پیش فرض اما هنوز هم اجازه می دهد HTTP اتصالات در صورت تقاضا:

$ base_url = ‘https://example.com’؛

کد بالا را به آن اضافه کنید تنظیمات .php فایل. این حالت پیش فرض را حفظ می کند دروپال 8 پیکربندی ، که اجازه می دهد تا هر دو باشد HTTPS & HTTP اتصالات مورد نیاز در CMS.

همراه با cPanel تنظیمات برای بیایید رمزگذاری کنیم, این مقادیر پیکربندی به شما امکان زور می دهد رمزگذاری HTTPS روی همه دروپال 8 صفحات وب در تولید.

مرحله سوم: پرونده .htaccess را در Force HTTPS در URL ویرایش کنید

برای افزودن سطح دیگری از امنیت برای شما دروپال 8 وب سایت ، استفاده از آپاچی.htaccess پرونده موجود در ریشه نصب برای مجبور کردن تمام بارهای صفحه با رمزگذاری HTTPS.

پیدا کردن .htaccess پرونده را در پوشه root یا فهرست پرونده قرار دهید ، سپس کد را لغو اعتبار دهید:

بازنویسی Angineon

علاوه بر این ، این خطوط باید اضافه یا غیرقابل توصیف شوند:

# هدایت به HTTPS

بازنویسی٪٪ {HTTPS} را خاموش کنید

RewriteCond٪ {HTTP: X-Forwarded-Proto}! https

بازنویسی خط ^ (. *) https $: //٪ {HTTP_HOST٪ {REQUEST_URI} [L، R = 301]

ذخیره کنید .htaccess فایل & آن را در سرور بارگذاری کنید. تمام صفحات وب موجود در دروپال 8 اکنون سایت باید بارگیری شود HTTPS آدرس های اینترنتی به طور پیش فرض. با انجام هرگونه خطا وارد شوید.

مرحله چهارم: (اختیاری) ماژول ورود ایمن را نصب کنید

برای ایجاد یک لایه امنیتی بیشتر دروپال 8 ورود به سیستم کاربر ، نصب کنید ورود ایمن مدول. این ماژول قابل اجرا است HTTPS اتصالات رمزگذاری شده در همه دروپال 8 تشکیل می دهد.

پرونده های لازم – بارگیری:

 • ورود ایمن: (پرونده های ماژول)

پیکربندی: دانلود & پرونده ها را در مدیر / ماژول ها / نصب کنید یا از FTP ، Git ، Drush و غیره طبق برنامه مورد نیاز استفاده کنید. هدایت به مدیر / پیکربندی / افراد / safelogin & تنظیم پیش فرض آدرس اینترنتی امن برای وب سایت و همچنین محافظت از فرم.

نحوه استفاده از گواهی نامه های رمزگذاری SSL با دروپال 8

کدام فرم ها را برای محافظت توسط تضمین شده انتخاب کنید رمزگذاری HTTPS در نقل و انتقالات & صرفه جویی در ورود ایمن تنظیمات ماژول در غیر این صورت بررسی کنید “ارسال تمام فرم ها برای ایمن سازی URL.”

نتیجه گیری: از HTTPS در همه اتصالات استفاده کنید & صفحات دروپال

بیایید گواهی های SSL / TLS را رمزگذاری کنیم 100٪ رایگان هستند و می توانند صدها دلار در هر دامنه را با برنامه های گران تر صرفه جویی کنند. بیایید رمزگذاری کنیم گواهینامه ها به طور خودکار روی آن نصب می شوند cPanel. دروپال 8 وب مسترها می توانند مجبور شوند رمزگذاری HTTPS در تمام اتصالات CMS.

بهترین تمرین چند لایه است HTTPS امنیت با cPanel پیکربندی با استفاده بیایید رمزگذاری کنیم, .htaccess ویرایش, تنظیمات .php فایل, & ورود ایمن ماژول برای دروپال 8. ممکن است برخی از وب سایت ها مجبور به مجوز هر دو شوند HTTP & HTTPS اتصالات روی اسکریپت ها.

این 3 سرویس برتر میزبانی دروپال را ببینید:

ChemiCloud

قیمت شروع:
2.76 دلار


قابلیت اطمینان
10


قیمت گذاری
9.9


کاربر پسند
9.9


پشتیبانی
10


امکانات
9.9

بررسی ها را بخوانید

از ChemiCloud بازدید کنید

میزبان

قیمت شروع:
$ 0.99


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.3


کاربر پسند
9.4


پشتیبانی
9.4


امکانات
9.2

بررسی ها را بخوانید

از هاستینجر بازدید کنید

میزبانی A2

قیمت شروع:
$ 3.92


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.0


کاربر پسند
9.3


پشتیبانی
9.3


امکانات
9.3

بررسی ها را بخوانید

از میزبانی A2 دیدن کنید

مقالات مرتبط با نحوه

 • روش نصب & Ubecart را با دروپال پیکربندی کنید
  تازه کار
 • نحوه تنظیم فرم تماس سفارشی در دروپال 8
  تازه کار
 • نحوه ایجاد صفحه فرود برای دروپال 8 با استفاده از صفحه نمایش
  تازه کار
 • نحوه تنظیم رمزگذاری SSL / TLS در دروپال
  حد واسط
 • روش نصب & از Acquia Dev Desktop برای دروپال 8 استفاده کنید
  حد واسط
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me