نحوه تنظیم رمزگذاری SSL / TLS در Magento

Magento یک پلت فرم تجارت الکترونیکی منبع باز و تجاری است که برای ارائه سیستم سبد خرید مقیاس پذیر و انعطاف پذیر طراحی شده است. این یک بستر قدرتمند است که به بازرگانان آنلاین امکان می دهد محتوا ، عملکرد و نگاه فروشگاه های خود را کنترل کنند. این برنامه به بازرگانان تجارت الکترونیکی این امکان را می دهد تا پرداخت های کارتهای اعتباری را بصورت آنلاین بپذیرند و پردازش کنند.


به همین دلیل ، فروشگاه Magento باید هنگام استفاده از این اطلاعات حساس مشتری ، کلیه قوانین مربوط به صنعت کارت پرداخت (PCI) را رعایت کند. یکی از قوانین اصلی PCI نیاز به پردازش کلیه داده های شخصی و اطلاعات شخصی مشتریان در کانال رمزگذاری شده دارد. بهترین راه برای رمزگذاری تمام کانال ها ، نصب فناوری های Secure Security Layer (SSL) و پروتکل انتقال پروتکل Hypertext (HTTPS) در فروشگاه Magento است..

اگر به دنبال تقویت امنیت فروشگاه Magento هستید ، در صفحه مناسب فرود آمده اید. این راهنمای جامع برای کمک به شما در پیکربندی SSL در فروشگاه Magento و هدایت کلیه ترافیک HTTP به پروتکل امن HTTPS تهیه شده است..

بیا شروع کنیم!

توجه ویژه: بسیاری از خدمات میزبانی وب نصب با یک کلیک ماژنتو را ارائه می دهند ، اما برخی دیگر موارد بسیار بیشتری را ارائه می دهند: پشتیبانی فنی 24/7 Magento ، به روزرسانی روزانه و پشتیبان گیری ، قالب ها و غیره از جمله بررسی های تخصصی و کاربر.

مرحله 1: کلید خصوصی را ADR ADR ایجاد کنید

گواهی SSL بدون مؤلفه های زیر قابل پیکربندی نیست:

 • درخواست امضای گواهینامه (CSR)
 • کلید خصوصی
 • کلید عمومی

برای یک فرآیند نصب بدون دردسر ، CSR و کلید خصوصی را روی سرور خود ایجاد کنید.

ورود به cPanel

حرکت به امنیت برگه را باز کرده و SSL / TLS آیکون.

پس از باز کردن نماد SSL / TLS ، به آن بروید درخواست امضای گواهینامه (CSR)

پیدا کردن CRS جدید ایجاد کنید

انتخاب کنید یک کلید جدید 2048 بیتی ایجاد کنید, و تمام جزئیات را طبق خواسته ارائه می دهد. اطمینان حاصل کنید که فقط جزئیات صحیح را برای دامنه ، شهر ارائه می دهید & ایالت ، کشور ، شرکت ، تقسیم شرکت ، ایمیل ، توضیحات و عبارت عبور. کلیک تولید می کنند

پنجره ای با کد CSR تولید شده ظاهر می شود. یک کپی از این کد تهیه کنید و آن را ذخیره کنید ، از آن برای “فعال کردن” گواهی SSL استفاده خواهید کرد.

خصوصی به طور همزمان با CSR تولید می شود.

مرحله 2: گواهی SSL خود را بدست آورید و آن را نصب کنید

پس از تولید CSR و کلید خصوصی ، مرحله بعدی خرید گواهینامه SSL ایده آل شما است. در طی مراحل پرداخت ، از شما خواسته می شود CSR تولید شده در بالا را ارسال کنید. CA سپس گواهی شما را قبل از ارسال پرونده های گواهینامه (yourdomain.com.ctr و intermediate.crt) فعال می کند..

برای نصب گواهینامه خود ، به سیستم خود وارد شوید

انتخاب کنید سایت های SSL را مدیریت کنید

تمام کد گواهی را در قسمت های مربوطه کپی کنید ، سپس روی آن کلیک کنید گواهی را نصب کنید دکمه

قبل از انتقال به مرحله بعدی ، تأیید کنید که آیا گواهی Secure Socket Layer (SSL) شما با موفقیت نصب شده است یا خیر.

مرحله 3: پیکربندی MAGENTO

اکنون گواهی SSL را بر روی سرورهای خود نصب و پیکربندی کرده اید. مرحله بعدی اصلاح تنظیمات روی پلت فرم Magento برای استفاده از SSL است.

با استفاده از رمز ورود و نام کاربری وارد سیستم Magento شوید.

پس از ورود به سیستم ، به مسیر حرکت بروید سیستم دکمه. روی این برگه کلیک کنید؛ یک منوی کشویی ظاهر می شود. انتخاب کنید پیکربندی, سپس در نوار سمت چپ کلیک کنید عمومی. یک منوی کشویی با میزبان گزینه ها ظاهر می شود ، را انتخاب کنید وب گزینه.

در بخش وب ، منطقه مورد علاقه ما است امن است حوزه. انتخاب کنید URL پایه قسمت بخش را تغییر دهید و آنرا اصلاح کنید تا ترکیب شود HTTPS // فرم صفحه اصلی خود بعلاوه ، تیک بزنید از آدرس URL در مدیر استفاده کنید و از URL در قسمت جلو استفاده کنید گزینه های “بله”.

کلیک کنید بر روی ذخیره پیکربندی دکمه ، برای تکمیل پیکربندی. در حال حاضر کل فروشگاه Magento شما کاملاً پیکربندی شده است تا از URL های امن HTTPS استفاده کند. همه موارد از جمله صفحاتی که اطلاعات حساس را جمع می کنید و ارسال می کنید به درستی رمزگذاری شده اند. برای تأیید این موضوع ، اگر به صورت خودکار به آدرسهای امن HTTPS // URL هدایت شده اید ، با استفاده از آدرس قدیمی HTTP ، از فروشگاه Magento خود بازدید کنید! همه چیز خوب است.

مرحله 4: پیکربندی مجدد در صفحه HTTPS را پیکربندی کنید

سایت Magento شما تنظیم شده است که به طور خودکار صفحات وب را به SSL هدایت کند. این امر نیازی به تغییر مسیرهای منحصر به فرد برای کاهش بار در سایت Magento شما را برطرف نمی کند. این که آیا از Apache یا NGINX در تنظیم مسیرهای هدایت مجدد استفاده می کنید بسیار آسان است.

اگر از NGINX استفاده می کنید ساختار URL خود را با کد زیر جایگزین کنید:

از طرف دیگر ، اگر از Apache استفاده می کنید از کد زیر استفاده کنید:

مرحله 5: به روز رسانی کلیه لینک های داخلی به آدرس های اینترنتی امن HTTPS

اگرچه Magento تمام کارها را برای تغییر پیوندهای داخلی به HTTPS انجام می دهد ، اما برخی از مضامین هر پیوندی را ضبط نمی کنند. علاوه بر این ، برخی از پیوندهایی که به صورت دستی اصلاح کرده اید ممکن است به طور خودکار از پروتکل قدیمی HTTP به HTTPS تغییر نکنند. مهم این است که کلیه پیوندهای داخلی در URL های HTTPS به روز شوند تا بار کار شده روی سرور شما کاهش یابد تا سرعت سایت افزایش یابد و رتبه های موتور جستجو بهبود یابد..

برای مشخص کردن همه پیوندهای داخلی تنظیم شده در پروتکل HTTP قدیمی ، از یک نرم افزار به نام استفاده خواهیم کرد فریاد قورباغه. شما نیازی به خرید برنامه ندارید. نسخه رایگان آن برابر با کار است.

 • قورباغه Screaming را نصب کنید.
 • قورباغه Screaming را باز کنید. URL سایت Magento (صفحه اصلی) خود را کپی و جایگذاری کنید منطقه URL را وارد کنید, سپس بر روی کلیک کنید شروع.
 • این راه حل تمام URL ها را در سایت Magento شما خزنده می کند. هنگامی که پیشرفت به علامت 100٪ رسید ، روی آن کلیک کنید درونی؛ داخلی دکمه.
 • انتخاب کنید نشانی برای قرار دادن تمام URL های HTTP در یک گروه ، برگه را بزنید. از لیست ، اولین URL را انتخاب کنید.
 • در پایین پنجره Screaming Frog ، روی آن کلیک کنید اینلینکس برگه.
 • در پنجره پایین لیستی از صفحات پیوند یافته به URL HTTP انتخاب شده نمایش داده می شود. از این داده ها به همراه اطلاعات موجود در مورد استفاده کنید از جانب و متن لنگر ستون ها برای به روزرسانی همه پیوندها به HTTPS.
 • پس از اتمام کار ، می توانید یک بار دیگر دستورالعمل های Screaming Frog را دنبال کنید تا تمام URL های HTTP باقی مانده را چشمک بزنید.

اگر می خواهید مزایای سئو را هنگام جابجایی به HTTPS به دست آورید ، به روزرسانی همه پیوندهای داخلی به HTTPS مهم است.

مشاجره

این یک راهنمای جامع است که به منظور دستیابی شما با هر آنچه که لازم است برای تنظیم موفقیت آمیز HTTPS / SSL در سایت Magento است ، نوشته شده است. اگر سایت شما از فناوری HTTPS / SSL استفاده نمی کند ، اشتباه می کنید. قبل از بیرون آمدن اوضاع از کنترل خارج شوید و این کار را در اسرع وقت انجام دهید. این فناوری ضروری است و باید اولین خط دفاعی شما برای حفاظت از اطلاعات سایت و بازدید کنندگان شما باشد.

3 سرویس برتر میزبانی Magento را ببینید:

FastComet

قیمت شروع:
2.95 دلار


قابلیت اطمینان
9.7


قیمت گذاری
9.5


کاربر پسند
9.7


پشتیبانی
9.7


امکانات
9.6

بررسی ها را بخوانید

از FastComet بازدید کنید

میزبانی A2

قیمت شروع:
$ 3.92


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.0


کاربر پسند
9.3


پشتیبانی
9.3


امکانات
9.3

بررسی ها را بخوانید

از میزبانی A2 دیدن کنید

ScalaHosting

قیمت شروع:
4.95 دلار


قابلیت اطمینان
9.4


قیمت گذاری
9.5


کاربر پسند
9.5


پشتیبانی
9.5


امکانات
9.4

بررسی ها را بخوانید

از ScalaHosting بازدید کنید

مقالات مرتبط با نحوه

 • نحوه تنظیم رمزگذاری SSL / TLS (HTTPS) در جوملا
  تازه کار
 • نحوه نصب Magento In Cpanel
  تازه کار
 • نحوه تنظیم رمزگذاری SSL / TLS در دروپال
  حد واسط
 • نحوه تنظیم رمزگذاری SSL / TLS (HTTPS) در دروپال
  تازه کار
 • چگونه یک وب سایت آهسته Magento 2 را تعمیر کنیم
  حد واسط
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me