نحوه مهاجرت یک وب سایت از Wix به WordPress

Wix یک سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن بسیار عالی و آسان برای ایجاد وب سایت های ساده اما به استثنایی خوب است. اما اشکال اینجاست که ویژگی ها محدود هستند و در صورت اضافه کردن ویژگی های بیشتر ، هزینه خوبی برای شما خواهد داشت.


بیشتر کاربران وردپرس را یک بستر عالی برای به دست آوردن ویژگی های بیشتر با هزینه ای مناسب و مناسب می یابند. اگر این مقاله را می خوانید ، احتمالاً شما یکی از این کاربران هستید. دان’مردم نگران باشید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

به خاطر این مقاله ، ما پست های وبلاگ شما را از طریق RSS وارد خواهیم کرد که به گفته ما ساده ترین راه برای روش های بیشمار موجود است.

فقط مراحل زیر را طی کنید و بسته به تعداد صفحات موجود در سایت خود قادر خواهید بود تا در کمتر از یک ساعت وب سایت Wix خود را به سایت میزبان وردپرس خود منتقل کنید..

مرحله 1: ثبت نام در یک هاستینگ

برای شروع یک وبلاگ وردپرس باید یک حساب میزبانی و یک نام دامنه داشته باشید.

تو نکردی’هنگام استفاده از Wix به هر حساب میزبانی نیاز دارید زیرا وب سایت شما توسط Wix میزبانی شده است.

به خاطر این آموزش ، ما از Bluehost استفاده می کنیم. در هنگام ثبت نام در Bluehost از شما خواسته می شود که در صورتی که قبلاً دارای یک دامنه جدید هستید یا از یک دامنه قدیمی استفاده کنید.

مرحله 2: تنظیم وردپرس

پس از موفقیت مرحله اول ، شما باید WordPress را در cPanel خود نصب کنید.

بیشتر ارائه دهندگان هاست نصب وردپرس با یک کلیک را ارائه می دهند.

روند بسیار ساده است. شما فقط باید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. شما به محض اتمام مراحل نصب WordPress ، می توانید مجدد لینک های وردپرسی خود را تنظیم کنید.

پیوندهای ارتباطی بسیار مهم هستند زیرا آنها URL یا آدرس کلیه پست های وبلاگ خود را تصمیم می گیرند. برای تغییر آن به داشبورد وردپرس خود بروید و سپس کلیک کنید ‘تنظیمات’ و انتخاب کنید ‘پیوندهای ثابت’ از منوی کشویی. ساختار مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی آن کلیک کنید ‘ذخیره تغییرات’ دکمه.

نحوه انتقال از Wix به وردپرس

مرحله 3: شخصی سازی ظاهر وب سایت شما

در این مرحله ، شما باید سایت خود را شخصی سازی کنید’طراحی این کار با استفاده از مضامین وردپرس کاملاً به راحتی انجام می شود که دقیقاً مانند قالب های Wix. بنابراین شما احساس می کنید در خانه این کار را انجام دهید.

خوب ، شما می توانید هر موضوع برتر را بصورت آنلاین خریداری کنید یا حتی می توانید فعلاً به موضوع پیش فرض وردپرس بپیوندید.

با این حال ، شما می توانید از هر موضوع مورد نظر خود از بین صدها مورد موجود به صورت رایگان و همچنین پرداختی ، استفاده کنید.

مرحله 4: وارد کردن پست های وبلاگ از Wix به وردپرس

شما باید فایل Wix RSS خود را بیابید. این کار را با اضافه کردن می توان انجام داد ‘/feed.xml’ بعد از وب سایت Wix’آدرس اینترنتی.

پس از موفقیت در یافتن پرونده Wix RSS ، صفحهای پر از کد را مشاهده خواهید کرد. فقط باید روی صفحه کلیک راست کرده و کلیک کنید ‘ذخیره به عنوان….’ از منو با این کار این پرونده در رایانه شخصی شما ذخیره می شود.

هدایت به ‘وارد كردن’ زیر ‘ابزارها’ روی داشبورد وردپرس خود ضربه بزنید. در ‘وارد كردن’ کلیک روی برگه ‘الآن نصب کن’ دکمه زیر ‘RSS’ بخش.

نحوه انتقال از Wix به وردپرس

فقط چند ثانیه بعد باید بگویید پیام را در بالا دریافت خواهید کرد ‘وارد کننده با موفقیت نصب شد واردکننده را اجرا کنید’. کلیک کنید روی ‘واردکننده را اجرا کنید’ گزینه.

در قسمت وارد کردن RSS ، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید feed.xml پرونده با کلیک بر روی ‘انتخاب فایل’ دکمه و سپس بر روی کلیک کنید ‘پرونده را بارگذاری و وارد کنید’ دکمه در پایین.

نحوه انتقال از Wix به وردپرس

به شما ارائه می شود ‘تمام شد خوش بگذره!’ هنگامی که همه پست های شما وارد شد ، پیام دهید.

می توانید بررسی کنید که آیا همه پست ها به درستی وارد شده اند یا نه ، می توانید به آن بروید ‘همه پست ها’ زیر ‘نوشته ها’ در داشبورد وردپرس خود قرار دهید. برای مشاهده هر پست فقط روی آن کلیک کنید ‘چشم انداز’ گزینه زیر پست.

نحوه انتقال از Wix به وردپرس

شاید تاکنون توجه کرده باشید یا نه که تصاویر موجود در پست های وبلاگ شما هنوز میزبان Wix است. این را می توان به روشنی در مشاهده کرد ‘متن’ اگر در حال مشاهده هر پستی هستید ، برگه.

برای رفع این مشکل باید نصب و فعال سازی آن را انجام دهید وارد کردن تصاویر خارجی توسط افزونه Marty Thornley که تصاویر شما را به وردپرس منتقل می کند.

پس از نصب و فعال سازی افزونه ، روی آن کلیک کنید ‘رسانه ها’ برگه را انتخاب کنید و ‘وارد کردن تصاویر’ گزینه در داشبورد وردپرس خود را. در آنجا دکمه ای را مشاهده خواهید کرد ‘اکنون تصاویر را وارد کنید’. روی آن کلیک کنید.

نحوه انتقال از Wix به وردپرس

این کار را تمام می کند.

مرحله 5: وارد کردن صفحات از Wix به وردپرس

واقعاً وجود ندارد’به هر روش اتوماتیک برای وارد کردن صفحات Wix خود به وردپرس استفاده کنید. بنابراین حدس بزنید که ، ما مجبور به ایجاد مجدد همه صفحات هستیم.

به صفحه Wix بروید و سپس تمام مطالب موجود در صفحه را که عنوان صفحه را انتخاب می کنید ، انتخاب کنید. محتوای انتخاب شده را کپی کنید.

اکنون به داشبورد وردپرس خود بروید. کلیک کنید روی ‘صفحات’ برگه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ‘جدید اضافه کن’. عنوان صفحه را اضافه کنید و محتوای کپی شده را در کادر زیر قرار دهید. مطمئن باشید که نه فقط محتوای را چسباندن ، بلکه ‘به عنوان متن ساده بچسبانید’ برای جلوگیری از درهم و برهمی های غیر ضروری. فقط کافی است در قسمت متن کلیک راست کرده و را انتخاب کنید ‘به عنوان متن ساده بچسبانید’ از منو.

نحوه انتقال از Wix به وردپرس

پس از اطمینان از اینکه صفحه Wix خود را کاملاً بازسازی کرده اید ، روی آن کلیک کنید ‘انتشار’ دکمه موجود در گوشه بالا سمت راست.

مرحله ششم: ایجاد منوی پیمایش

در داشبورد وردپرس خود بروید ‘ظاهر’ و سپس کلیک کنید ‘منوها’. نام مورد نظر خود را در کادر نوشتاری تایپ کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید ‘ایجاد منو’ دکمه ها؛ یکی در کنار جعبه متن و دیگری در پایین.

نحوه انتقال از Wix به وردپرس

یکی از شما تمام منوهای مورد نظر را ایجاد کرده ، روی آن کلیک کنید ‘ذخیره منو’ دکمه.

پیدا کن ‘مدیریت مکانها’ بر روی آن کلیک کنید. روی منوی کشویی کنار آن کلیک کنید ‘منوی بالا’ زیر ‘موقعیت مکانی’ برای انتخاب نام منو ، برگه را انتخاب کنید. پس از انتخاب ، روی آن کلیک کنید ‘ذخیره تغییرات’ دکمه.

وب سایت وردپرس شما آماده است.

مرحله 7: به بینندگان خود اجازه دهید حرکت شما را بدانند

ممکن است از ترافیک سایت جدید وردپرس خود که در سایت Wix خود داشته اید ، بخواهید. برای این کار ، شما نیاز به تنظیم مجدد مناسب دارید. و نه تنها بینندگان بلکه شما همچنین می خواهید موتورهای جستجو بدانند که وب سایت قدیمی شما به یک مکان جدید منتقل شده است. متأسفانه اگر کاربر دامنه سفارشی در Wix داشته باشد ، این کار را می توان انجام داد.

کد ارائه شده در زیر را کپی کرده و آن را در هر ویرایشگر متن ساده مانند دفترچه یادداشت بچسبانید.

123456789101112

اگر کد بالا را طی کنید ، به URL های نمونه ای توجه می کنید.

قسمت اول در خط URL صفحه ای خواهد بود که بازدید کنندگان Wix از آن جهت هدایت می شوند. در حالی که قسمت دوم در خط ، همان شلنگ وردپرس برای همان صفحه خواهد بود.

پس از انجام این کار برای همه صفحات به صورت دستی ، این پرونده را ذخیره کنید ‘تغییر مسیر .js’ و با استفاده از یک سرویس دهنده FTP ، آن را بارگذاری کنید / js / دایرکتوری موضوع وردپرس خود را.

کد زیر باید در انتهای موضوع شما اضافه شود’s ‘function.php’.

1234

ذخیره تغییرات و آن’آن را.

امیدواریم مقاله ما به شما کمک کند :).

این 3 سرویس برتر میزبانی وردپرس را ببینید:

FastComet

قیمت شروع:
2.95 دلار


قابلیت اطمینان
9.7


قیمت گذاری
9.5


کاربر پسند
9.7


پشتیبانی
9.7


امکانات
9.6

بررسی ها را بخوانید

از FastComet بازدید کنید

میزبان

قیمت شروع:
$ 0.99


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.3


کاربر پسند
9.4


پشتیبانی
9.4


امکانات
9.2

بررسی ها را بخوانید

از هاستینجر بازدید کنید

میزبانی A2

قیمت شروع:
$ 3.92


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.0


کاربر پسند
9.3


پشتیبانی
9.3


امکانات
9.3

بررسی ها را بخوانید

از میزبانی A2 دیدن کنید

مقالات مرتبط با نحوه

 • نحوه پیکربندی وب سایت وردپرس پس از مهاجرت آن
  حد واسط
 • نحوه مهاجرت وب سایت خود از جوملا به وردپرس
  حد واسط
 • نحوه جابجایی وب سایت وردپرس از یک هاست به میزبان دیگر با استفاده از جادوگر پشتیبان cPanel
  حد واسط
 • نحوه جابجایی یک وب سایت وردپرس از یک پوشه به دیگری
  حد واسط
 • چگونه برطرف شود "ایجاد اتصال به بانک اطلاعاتی" خطا در WordPress
  تازه کار
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me