3 اصول Tenko Nikolov سایت SiteGround را به موفقیت بزرگی تبدیل کرده است

Contents

مصاحبه با Tenko Nikolov ، مدیر عامل و مدیر شریک در SiteGround

SiteGround یک شرکت میزبانی موفق با صدها کارمند است. مدیر عامل آن ، تنكو نیكلوف ، واقع در اروپا ، با تمركز بر موفقیت در تیم و مشتریان خود ، بر رشد برند خود تثبیت كرده است. بدیهی است که SiteGround می داند چه کاری انجام می دهد – و عکس ها داستانی عالی درباره فرهنگ شرکت بزرگ را بیان می کنند.


تنکو در مصاحبه زیر تجربیات خود را با ما در میان گذاشته است. ما به شدت توصیه می کنیم که آن را بخوانید تا یاد بگیرید که چگونه این مدیر عامل جوان شرکت خود را تا این حد فوق العاده موفق کرده است.

مصاحبه با Tenko Nikolov ، مدیر عامل و مدیر شریک در SiteGround

آیا می توانید در مورد نقش خود در SiteGround و چگونگی مدیرعامل شدن به ما بگویید؟ چگونه از پشتیبانی فنی در SiteGround به مدیرعامل / مدیر شریک رفتید؟ ارزشهای شما برای رسیدن به رهبر نهایی شرکت چیست?

SiteGround طی 12 سال گذشته به دلیل سه ارزش اصلی که همیشه از آن پیروی کرده است ، به یک شرکت موفق تبدیل شده است: پشتیبانی برجسته ، نوآوری فناوری و کارمندان’ رضایت.

هنگامی که این شرکت شروع به کار کرد ، به لطف تیم پشتیبانی کوچک اما فوق العاده فداکار که بخشی از آن افتخار می کنم ، اولین مشتریان خود را جذب و نگه داشته است. اکنون 12 سال و صدها هزار مشتری بعد ، ما هنوز شرکتی هستیم که سال به سال به بیش از 95٪ میزان رضایت مشتری پشتیبانی می کند.

آیا می توانید در مورد نقش خود در SiteGround و چگونگی مدیرعامل شدن به ما بگویید؟ چگونه از پشتیبانی فنی در SiteGround به مدیرعامل / مدیر شریک رفتید؟ ارزشهای شما برای رسیدن به رهبر نهایی شرکت چیست؟

دومین ارزش مهم برای ما نوآوری مداوم فناوری است. ما پیگیر اجرای امنیت و سرعت در طی سالها مانند انزوا Chroot ، به روزرسانی خودکار برنامه ، راه حل های ذخیره سازی پویا ، پیشرفت هسته لینوکس و غیره هستیم که مدت ها پس از اولین بار است که ما در صنعت میزبان به یک هنجار تبدیل شده ایم..

و سومین ماده بسیار مهم ، بدون آن که هیچ وقت نتوانسته ایم در پشتیبانی و نوآوری فناوری به چنین نتایج خوبی برسیم ، کارمندان SiteGround هستند. ما همیشه متعهد بوده ایم كه همه كسانی كه در SiteGround كار می كنند احساس خوبی داشته باشند و بتوانند به تمام توان خود برسند.

آیا می توانید در مورد نقش خود در SiteGround و چگونگی مدیرعامل شدن به ما بگویید؟ چگونه از پشتیبانی فنی در SiteGround به مدیرعامل / مدیر شریک رفتید؟ ارزشهای شما برای رسیدن به رهبر نهایی شرکت چیست؟

نقش من به عنوان مدیر عامل این است که اطمینان حاصل کنم که SiteGround همیشه از این سه مقدار اصلی پیروی می کند. در مورد مسیر من از یک عضو تیم پشتیبانی به سمت شریک مدیریتی ، فکر می کنم فرقی با مسیر سایر افراد بزرگ که در طول سالها فداکاری ، استعداد و جاه طلبی خود را نشان داده اند و جزئی از شرکت هستند ، نیست.’تیم مدیریت.

آیا احساس می کنید تحصیلات دانشکده حقوق شما – من می دانم که شما در SiteGround کار می کردید در حالی که شما نیز در دانشکده حقوق بودید – به دانش شما و رهبری شما در شرکت کمک کرده اید.?

من به عنوان مدیرعامل همیشه درگیر مذاکره با شرکای بزرگ استراتژیک خودم و سابقه دانشکده حقوق من قطعاً در این زمینه کمک کرده است.

آیا احساس می کنید تحصیلات دانشکده حقوق شما - من می دانم که شما در SiteGround کار می کنید در حالی که شما نیز در دانشکده حقوق بودید - به دانش شما و رهبری شما در شرکت کمک کرده اید؟

آیا می توانید اطلاعات بیشتری درباره پیشنهادات SiteGround برای ما بگویید؟ چگونه با گذشت زمان تکامل یافت?

پیشنهادات SiteGround همیشه در پاسخ به مشتریان ما تحول یافته است’ نیاز دارد. در ابتدا ما با یک برنامه میزبانی مشترک مشترک شروع کردیم. سپس ، به عنوان مشتریان’ وب سایت ها شروع به رشد می کنند ما گزینه های بیشتری از جمله ابر قدرتمند و راه حل های اختصاصی را اضافه کرده ایم. علاوه بر این ، ما همیشه به برنامه هایی که مشتریان خود برای ساخت وب سایت های خود از آنها استفاده می کنیم بسیار علاقه مند بوده ایم و به طور مداوم خدمات اضافه کرده ایم که می تواند به آنها در ساخت سایتهای سریعتر و ایمن تر کمک کند. نمونه چنین تحولات خدماتی ناشی از برنامه عبارتند از: وردپرس و جوملا ، autopdates ما ، SuperCacher که مبتنی بر NGINX است و باعث می شود سایتهای WordPress ، جوملا و دروپال بسیار سریع ، ابزارهای مرحله ای یک کلیک وردپرس و سایر موارد دیگر ارائه شوند. امروز مفتخریم که یکی از پیشرفته ترین گزینه های میزبانی وردپرس را ارائه داده و شریک رسمی میزبانی جوملا باشیم.

آیا می توانید اطلاعات بیشتری درباره پیشنهادات SiteGround برای ما بگویید؟ چگونه با گذشت زمان تکامل یافت؟

مشتری های شما کی هستند؟ مشاغل کوچک؟ شخصی؟ شرکت، پروژه؟ چه مناطقی بزرگترین بخش مشتری شما را نشان می دهد?

مشتریان ما از مبتدیان به دنبال شروع اولین وبلاگ شخصی خود گرفته تا توسعه دهندگان حرفه ای ، که از سایت های متعدد و پیچیده مراقبت می کنند ، متفاوت هستند.

ما راه حلهای خوبی برای انواع مختلف مشتری ایجاد کرده ایم. به عنوان مثال برای مبتدیان ما یک پایگاه آموزشی بزرگ داریم ، یک جادوگر شروع به کار برای شروع آسان و از همه مهمتر پشتیبانی 24/7 بسیار سریع که کمکهای دیگری را برای فراتر از میزبانی ارائه می دهد. برای توسعه دهندگان حرفه ای ما ابزاری مانند مرحله بندی ، ادغام git ، دسترسی به ssh و ابزار خط فرمان را ارائه می دهیم. برای مشتریان سازمانی ما بسته به نیاز آنها راه حل های میزبانی سفارشی می سازیم و پشتیبانی VIP را ارائه می دهیم.

تا سال گذشته تمرکز ما بر کاربران انگلیسی زبان متمرکز شده است و تقریباً نیمی از مشتریان ما در ایالات متحده مستقر هستند و انگلیس و استرالیا موقعیت های بعدی را در اختیار دارند..

با این حال ، ما شاهد نیاز به میزبان باکیفیت در چندین کشور اروپایی هستیم و شروع به گسترش به قاره قدیمی کرد. ما’سال گذشته یک دفتر جدید در اسپانیا افتتاح کرد ، یک وب سایت راه اندازی کرد و تیم پشتیبانی زبان اسپانیایی را آموزش داد تا خدمات ما را در بازار محلی اسپانیا ارائه دهد.

آیا شما فقط از بلغارستان مستقر هستید؟ اگر اینطور نیست ، سایر دفاتر شما کجا هستند و تعداد کارمندان در هر کدام از آنها کجاست؟ چگونه به مشتریان خارج از کشور خدمات می دهید?

دفتر مرکزی ما در صوفیا ، بلغارستان واقع شده است. ما همچنین در دو شهر دیگر کشور دفاتر داریم. همانطور که قبلاً هم اشاره کردم اخیراً دفتر جدیدی در مادرید افتتاح کردیم. تعداد کل کارمندان ما نزدیک به 300 نفر است.

ما از طریق پشتیبانی 24/7 تلفنی ، چت و بلیط خود به کلیه مشتریان خود خدمت می کنیم. همه مشتریان بدون توجه به اینکه از کجا آمده اند ، از همان سطح سریع و پشتیبانی پشتیبانی می کنند.

آیا شما فقط از بلغارستان مستقر هستید؟ اگر اینطور نیست ، سایر دفاتر شما کجا هستند و تعداد کارمندان در هر کدام از آنها کجاست؟ چگونه به مشتریان خارج از کشور خدمات می دهید؟

آیا مقادیر محکمی وجود دارد که شما هم در داخل و هم با خارج ارتباط برقرار کنید؟ آیا می توانید آنها را با ما در میان بگذارید?

من در سؤال اول به ارزش های اصلی شرکت اشاره کردم ، اما اگر بتوانم دوباره آنها را در اینجا خلاصه کنم: فناوری های داغ و افراد باحال. ما یک صنعتگر واقعی مدرن هستیم که کار خود را می دانیم و از انجام آن لذت می بریم.

آیا می توانید در مورد کیوپ به ما بگویید و چگونه چنین شد؟ آیا این یک پروژه مرتبط با SiteGround است یا می خواهید در آینده کاری با آن انجام دهید?

Kyup یک پروژه میزبانی است ، توسط برخی از افرادی که برای SiteGround نیز کار می کنند ایجاد و راه اندازی شده است. بازار هدف آن توسعه دهندگان اصلی و سختگیران سخت تر از چیزی است که معمولاً در SiteGround می بینیم. ما این پروژه را ایجاد کردیم زیرا دیدیم که پتانسیل بزرگی نیز در این بخش از بازار وجود دارد. باید بگویم که با کار بر روی Kyup ، دانش و تجربه زیادی کسب کرده ایم و از آن برای ساختن پلتفرم جدید مبتنی بر کانتینر لینوکس برای SiteGround استفاده کرده ایم..

می توانید به ما بگویید که تجربه شما در میزبانی به شما در مورد حفظ زیرساخت های پایدار چه چیزی را آموخته است?

این به من آموخته است که هیچ چیز غیرممکن نیست ، خصوصاً وقتی در دنیای منبع باز کار می کنید. اگر در نرم افزاری که برای ساخت پلتفرم خود استفاده می کنیم چیزی وجود ندارد که کافی نباشد ، لازم نیست منتظر انتشار نسخه جدید باشیم تا امیدواریم مسئله را برطرف کند. درعوض ما به آنجا می رویم و نسخه بهتری از نرم افزار ساختیم که برای ما کار می کند.

شما برای کاهش DDOS چه قدمهایی می برید؟?

در حال حاضر وسایل کاهش دهنده درجه DDoS شرکت در همه مکان ها وجود دارد که در صورت شناسایی حمله DDoS ، اقدامات پیشگیرانه ای انجام می دهد. دستگاه دائماً تمام ترافیک ورودی را کنترل و تجزیه و تحلیل می کند. بر این اساس قادر به تشخیص ناهنجاری / ترافیک مخرب از ترافیک مشروع است. هنگامی که این اتفاق می افتد ، IP مورد نظر به طور خودکار در پشت a قرار می گیرد “شستشو” دستگاه ، که پس از آن ترافیک مخرب را فیلتر می کند و فقط به ترافیک مشروع اجازه می دهد تا به سرور برسد.

شما برای کاهش DDOS چه قدمهایی می برید؟

چگونه میزبانی ابر در آینده تحول پیدا می کند?

ارزان تر ، ساده تر و گسترده تر حتی برای پروژه های شخصی استفاده می شود. برخی از این فرآیندها قبلاً آغاز شده اند.
تغییرات بازار و پویا صنعت:

آیا به وابستگی بیشتر به خدمات میزبانی ابری پیدا می کنید؟ چرا یا چرا نه ، و آیا انتظار تغییر در آن جبهه را دارید?

در دنیای میزبانی ایده آل هیچ خرابی وجود ندارد و هیچ اطلاعاتی از دست نمی رود. و هرچه نقاط شکست احتمالی را از بین ببریم ، همان چیزی است که زیرساختهای ابری انجام می دهند ، به این آرمان نزدیکتر می شویم. بنابراین ، بله ، من معتقدم آینده میزبانی وب به معنای خوبی ابری است.

به نظر می رسد جوملا در سال 2009 به اوج خود رسیده است ، اما از آن زمان حرکت چندانی نداشته است. آیا می دانید ارائه خدمات شما به افزایش انگیزه آن در بازار کمک کرده است?

به عنوان یک شرکت میزبان ، تجارت ما به راه حل های ساخت وب سایت وابسته است که به میزبانی مانند جوملا ، وردپرس ، دروپال نیاز دارند. به عنوان مثال ، اگر فردا ، این راه حل ها از بین بروند و همه کاربران آنها به سمت راه حل های میزبانی شده مانند Weebly یا Squarespace حرکت کنند ، همانطور که امروز می دانیم ، پایان میزبانی مشترک گسترده خواهد بود. بنابراین هرچه گزینه های خوب و غیر میزبان در آنجا بیشتر باشد ، فرصتهای شغلی بیشتری نیز داریم. به همین دلیل ما همیشه مشتاق هستیم تا به جوامعی که چنین برنامه هایی را ایجاد کرده و از آنها حمایت می کنیم ، کمک کنیم و به آنها کمک کنیم تا با آنچه توانسته ایم رشد کنند. فکر کردن که دخالت ما کمک می کند ، مسخره کننده خواهد بود و احتمالاً تا حدودی این کار را می کند. با این حال ، واقعیت این است که حرکت و محبوبیت این برنامه ها در دست جوامع در پشت سر آنها است.

آیا احساس می کنید استفاده از SSD ها برای مدیران وب ضروری است؟ چرا و چرا نه?

SSD ها بسیار عالی هستند زیرا سرعت بیشتری می گیرند بدون اینکه مثلاً سایر جنبه های سرویس مانند امنیت را به خطر بیاندازند. بنابراین اگر توانایی تهیه آنها را دارید ، به سراغ آنها بروید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me