ارائه پشتیبانی فنی جدی همان چیزی است که میزبانی A2 را عالی می کند

Contents

مصاحبه با برایان موتیگ ، مدیرعامل و بنیان گذار میزبان A2

چند شرکت میزبان با پایه فنی واقعا وجود دارد. بسیاری از افراد شروع به میزبانی شرکتهایی می کنند که توسط کارآفرینان تأسیس شده اند ، اما بسیاری از این شرکت ها توسط کسانی که اطلاعات واقعی دارند برای سرقت سرور لینوکس ایجاد نمی شوند … یا اینکه یک نفر را از بین برسانند. به همین دلیل با Bryan Muthig ، مدیرعامل A2 هاستینگ ، که از دنیای مدیریت سیستم ها می آید خوشحال شد و اکنون مدیرعامل یکی از فناوری های بسیار جذاب ترین میزبان در خارج از کشور است.


مصاحبه با برایان موتیگ ، مدیرعامل و بنیان گذار میزبان A2

آیا می توانید در مورد چگونگی شروع میزبانی A2 به عنوان شرکت به ما بگویید?

پیشینه من به عنوان یک مدیر سیستم UNIX است. به همراه شریک تجاری اصلی من ، یک توسعه دهنده ، A2 Hosting به عنوان یک تجارت سرگرمی شروع به کار کرد وقتی که ما در سال 2001 شروع به میزبانی از دوستان و خانواده کردیم. ما چند سال بعد ، یکبار تصمیم گرفتیم بهینه سازی موتورهای جستجو را گسترش دهیم و به آن کمک کنیم که مشتریانی را که نمی شناختیم ، در اختیار ما قرار دهند. ما یکی از اولین شرکت های میزبان ، اگر نه اولین ، برای پشتیبانی از PHP 5 با cPanel بودیم. این ما را متمایز کرده و سوابق فنی ما را به عنوان یک شرکت میزبان متمرکز کرده است. ما کانالهای دیگری نیز پیدا کردیم و در سال 2006 ، من و همسرم توانستیم تمام وقت کار را در تجارت شروع کنیم. چند سال پس از آن ، من به خرید شریک تجاری خود پایان دادم. پس از آن ، من تصمیم گرفتم که واقعاً قصد دارم خودم را برای توسعه بیشتر مشاغل اختصاص دهم. این کاری است که ما 8 سال گذشته انجام داده ایم.

می توانید کمی بیشتر درباره A2 Hosting برای ما بگویید?

ما یک شرکت میزبان با تمرکز فنی قوی هستیم. همانطور که بزرگ شدیم ، ما بسیاری از عناصر غیر فنی و همچنین خدمات خوب مشتری را اضافه کردیم و در تلاش برای بهبود تجربه مشتری خود هستیم. مطمئناً یکی از احساسات من این فناوری است. که به برخی از سؤالات بعدی شما نیز جابجا می شود. این واقعاً همان چیزی است که تمایز دهنده ما در ارائه نکردن میزبانی کالاهای استاندارد است. ما یک سیستم باطن ایجاد کردیم تا در سریع ترین زمان ممکن. به عنوان مثال ، بسته میزبانی توربو شامل فناوری های ذخیره سازی است که بیشتر ارائه دهندگان میزبانی مشترک به آنها ارائه نمی دهند: memcached ، OpCache و APC. همه سرورهای ما SSD ، RAID-10 هستند. ما حداقل 12 هسته ، 64 گیگابایت رم و شبکه 10 گیگابایتی را ارائه می دهیم. از زمین به بالا ، ما می خواستیم بدانیم که چگونه هر چه سریعتر کارها را درست کنیم ، نه اینکه گوشه ها را برش بزنیم.

نکته دوم این است که ما همه‌چیز را آزمایش کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که سریعتر از رقبا هستیم. به روزرسانی های SSD زمان بار به میزان قابل توجهی سریعتر ایجاد شده است. وقتی APC ، OPcache و سایر فناوری ها را اضافه می کنید ، زمان اجرای PHP را به طور میانگین کاهش می دهد. TurboCache با یک راه حل ذخیره سازی وارنیش مطابقت دارد ، اما نصب و استفاده از آن برای مشتریان بسیار ساده تر است. ما همچنین برای بسیاری از برنامه ها یک راه حل یک کلیک ایجاد کرده ایم تا این امکان را برای کسانی که ترجیح می دهند خودشان این کار را نکنند ، آسانتر کند.

ما همچنین پیکربندی های نرم افزاری را که به کار می رود ، کار می کنیم. داشتن این سیستم عامل عالی است ، اما اگر برنامه ها را برای بهره گیری از فناوری ها تنظیم نمی کنید ، خیلی خوب نخواهد بود. افزونه A2 Optimized یکی از فناوری های ما است ، افزونه cPanel که به شما امکان می دهد فقط با کلیک روی یک دکمه ، این افزونه ها را در برنامه ها فعال کنید. این همه برای بزرگترین برنامه هایی که ما میزبان آنها هستیم (WordPress، Drupal، Magento، Joomla، Prestashop، OpenCart) فقط با یک کلیک در دسترس است. لازم نیست بدانید که تنظیمات چیست یا چه باید بکنید – ما آن را برنامه ریزی کرده ایم تا برای شما بهینه شود. وقتی نصب خودکار را که ارائه می دهیم انجام می دهید ، در حال حاضر روشن است. فنآوری که ما ایجاد کرده ایم ، این برنامه ها را از پیش تنظیم کرده است تا از نظر عملکرد و امنیت بهینه شوند. نصب پیش فرض وردپرس ما شامل CAPTCHA و افزونه هایی مانند W3 Total Cache است که برای محیط میزبانی اختصاصی ما نیز از پیش تنظیم شده است. البته اگر ترجیح می دهید نصب سهام را نصب کنید ، آن را نیز به عنوان یک نصب با یک کلیک در دسترس خواهید داشت و می توانید آن را پیکربندی کنید اما خودتان ترجیح می دهید..

آیا می توانید کمی بیشتر در مورد میزبانی A2 بگویید؟

پلتفرم SwiftServer دقیقا چیست و چه چیزی باعث بهتر شدن سایر سیستم عامل ها می شود?

این اسم فراگیر برای پلتفرمی است که ما توسعه داده ایم ، از راه شبکه ، سخت افزار ، از طریق برنامه های کاربردی و فن آوری های مختلف ذخیره سازی که از آن استفاده می کنیم. گزینه TurboCache تمام پردازش را از سرور وب خارج می کند. بارهای صفحه که حداکثر 20 برابر سریعتر از این است که اگر PHP را اجرا کنند ، به پایگاه داده ضربه بزنند ، داده ها را پرس و جو کنند و وب سایت را تحویل دهند.

پلتفرم SwiftServer دقیقا چیست و چه چیزی باعث بهتر شدن سایر سیستم عامل ها می شود؟

آنچه در انتخاب دیتاسنترهایی که A2 Hosting برای ارائه خدمات به مشتریان خود استفاده می کند ، رفته است?

ما در میشیگان شروع به کار کردیم و بیشتر سرورهای ما در مراکز داده محلی هستند. ما به دنبال اتصال بسیار خوبی هستیم و چند میلی ثانیه از شیکاگو ، یک نقطه اصلی تبادل اینترنت است. پهنای باند زیاد و قرار گرفتن در مرکز آن بسیار زیاد است. ما همچنین انتخاب خود را بر اساس امنیت ، نیروی اضافی ، UPS ، ژنراتور دیزل و کنترل آب و هوا پایه گذاری می کنیم. در پایان روز هدف ما ثبات است. به همین ترتیب ، ما از دیتاسنترهای Equinix در سنگاپور و آمستردام استفاده می کنیم و دارای پهنای باند بالایی در نقاط اصلی تبادل اینترنت هستیم.

آیا می توانید کمی درباره انواع مشتریانی که در خدمت شما هستند و جایی که به طور معمول مستقر هستند ، به ما بگویید?

ما حضور جهانی در حال رشد داریم ، اما اکثر کاربران در ایالات متحده و کانادا هستند. از آنجا که دیتاسنتر سنگاپور داریم ، شاهد رشد بسیاری در اروپا و آسیا و حتی رشد در هند هستیم. ما پشتیبانی 24/7 داریم بنابراین می توانیم از تمام مشتریان اروپایی و آسیایی و همچنین مشتریان آمریکایی خود پشتیبانی کنیم.

ما تمایل داریم که بسیاری از مشتریان ما به دنبال آن هستند "تجربه میزبانی سطح بعدی." ما گرفتیم "جدید برای میزبانی" مردمی ، و ما برخی از موارد خوب مانند WordPress از پیش نصب شده و از پیش تنظیم شده را ارائه می دهیم. هدف ما این نبود که وقتی آنرا توسعه دادیم اما به پایان رسید که این ویژگی برای مشتریانی که فقط می خواهند آن را از جعبه استفاده کنند ، ویژگی خوبی بود. در درجه اول ، بسیاری از مشتریان ما از EIG و مارک های دیگر می آیند و از سرورهای کند ، پشتیبانی آهسته و مجهز به بیماری پشتیبانی نمی کنند و قادر به پشتیبانی فنی مشتری و فرهنگ شرکت نیستند. ما بسیار باهوش هستیم. ما کاری را انجام می دهیم که مشتریان در تلاشند انجام دهند و ما بستری را ایجاد کرده ایم که اساساً از نظر عملکرد و سرعت بار ، شلوار را از رقبای خود دور کند. اگر می خواهید به سرعت ، پایدار و بارگیری سایت شما اطمینان حاصل شود ، این چیزی است که ما در جدول آورده ایم – این قطعاً قوی ترین تمایزکننده ما است و داده هایی را برای اثبات آن در اختیار داریم. ما بارهای بار سایت را قبل و بعد از مهاجرت از رقبا ردیابی کرده ایم و بیش از 90٪ از زمان بارگیری آنها در سکوی ما شاهد پیشرفت چشمگیر هستیم..

چگونه می گویید برای اولین بار حرکت ایجاد کرده اید و چگونه می توانید در فضای میزبان برای مشاهده و آگاهی رشد کنید?

چندی پیش SEO بزرگترین قسمت آن بود. کانالهای وابسته منطقه دیگری هستند که قطعاً با آگاهی از مارک تجاری رشد کرده ایم. ما مدتهاست که هستیم و شاید زیر این رادار بوده ایم ، شاید به این دلیل که از لحاظ فنی بسیار ماهر هستیم و از نظر ماهیت بازاریابی کمتری داریم ، به همین دلیل است که ما به تازگی VP بازاریابی خود را استخدام کردیم تا بتوانیم برند خود را از آنجا خارج کنیم. این همکاری همچنین از طریق مشارکت انجام شده است – همکاری با ارائه دهندگان نرم افزار و توسعه آن برای جذب مشتری در جلوی مشتریان. ورد دهان همچنین بخش بزرگی از آن بوده است که ما رشد کرده ایم و مشتریان شاهد پیشرفت های عظیمی هستند که ما به سایت های آنها می رسانیم.

عاشق امتیاز A + BBB خود باشید! چگونه چنین استانداردهای بالایی را برای خدمات به مشتری حفظ می کنید؟ چه فرهنگی است که در شرکت پرورش می یابد?

ما سعی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که در همه بخشهای خود مشتری هستیم. ما همیشه سعی در حفظ استانداردهای بالا داریم. برای بخش پشتیبانی ما ، ما گزارش عملکرد را به گونه‌ای اجرا کرده ایم که بتوانیم ببینیم که اوضاع چگونه پیش می رود و بازخورد مشتری بخش بزرگی از آن است. داشتن یک فرهنگ فنی بیشتر باعث ایجاد استعداد خوب نیز می شود. تیم پشتیبانی ما و sysadmins عموما افراد فنی هستند. اول و مهمتر از همه ، من خودم یک فرد فناوری هستم ، نه لباس. این واقعا فرهنگ است. داشتن آن به عنوان پایه باعث می شود بسیاری از موارد دیگر نیز بهتر کار کنند. در نهایت ، همه چیز در مورد داشتن افراد خوب ، افراد مناسب و انجام بهترین تلاش برای برخورداری از آنها است.

دفاتر شما در کجا قرار دارند و تعداد کارمندان در شرکت شما هستند?

اکنون بیش از 50 نفر کارمند داریم و به سرعت استخدام می کنیم تا از رشد خود جلوگیری کنیم. ما در آن آربر میشیگان مستقر هستیم. از اینجا است که نام A2 از آن سرچشمه گرفته است.

ما در سراسر ایالات متحده اعضای پشتیبانی داریم ، اما بیشتر آنها در میشیگان مستقر هستند. ما برای جلسات کارکنان ، بررسی اسپرینت و برنامه ریزی به دفتر می رویم. همه برنامه نویسان ، مهندسان و سیستمهای محلی ما هستند.

دفاتر شما در کجا قرار دارد و تعداد کارمندان در شرکت شما کجاست؟

چه کاری لازم است که شخصی خود را از مدیر سیستم به مدیرعامل شرکت تبدیل کند?

خوب شروع شرکت خود به این معنی است که شما باید مدیرعامل شوید ، بنابراین این یکی از راه های سریع برای شروع است! سفر من بسیار جالب بوده است. من خودم را یک کارآفرین اتفاقی می نامم ، به این دلیل که ما به صورت ارگانیک به این تجارت تبدیل شده ایم. مانند هر چیز ، تا زمانی که خارج نشوید و تصمیم بگیرید که یاد بگیرید ، آنچه را که نمی دانید ، نمی دانید. من می خواستم موارد و معلولان دنیای تجارت و بازاریابی و سایر زمینه هایی را که با آنها آشنا نبودم بیاموزم. این بدان معناست که بیرون از منطقه راحتی خود خارج شوید. این سفر از حدود 5 سال پیش برای من شروع شد که ما این تجارت خوب خوب را داشتیم و 10-15 نفر کارگر داشتیم. من سابقه کار برای درک چگونگی تحمل دردهای رو به رشد را نداشتم ، بنابراین مجبور شدم اعتراف کنم که وقتی صحبت از مدیریت شد ، نمی دانستم چه کاری انجام می دهم و اساساً گفتم "من می روم و می روم تا یاد بگیرم. من قصد دارم با افرادی که قبلاً این کار را انجام داده اند ملاقات کنم و از آنها یاد بگیرم." من به گروه کارآفرینان ، گروهی از کارآفرینان دیگر پیوستم. چندین سال از دیگران و از طریق تجربیات آنها آموختم ، بلکه خواندن زیادی هم انجام دادم. این ، همراه با تجربیات خودم ، من را به این نکته سوق داد که برای افزایش سرعت رشد ما از 10 کارمند به 50 نفر+.

اگر امروز شخصی در رابطه با ایجاد یک وب سایت با شما تماس گرفته است ، به شما چه می گوید تا از این طریق ثبت نام کنید?

وردپرس یک بستر عالی برای شروع کار است. این قطعاً بزرگترین پلتفرمی است که ما می فروشیم. برای شروع ، انتخاب یک موضوع ، انتخاب برخی از افزونه های اضافی در صورت نیاز ، با یک پایه وردپرس از پیش تنظیم شده A2 بهینه سازی شده قبل از شروع ، شروع کنید و از آنجا بروید.

آیا برای افرادی که مایل به راه اندازی شرکت های خود هستند توصیه ای دارید؟?

صنعت خود را بیاموزید. بازار خود را بیاموزید و هر آنچه در مورد تجارت می توانید بخوانید. بسیاری از کارآفرینان می دانند که در چه شرایطی خوب هستند اما لزوماً افراد تجاری نیستند. این واقعاً نیاز به تغییر در طرز فکر شما دارد ، بنابراین نسبت به آن باز باشید. من برای مدت زمان بسیار ساده لوح بود ، اما فکر می کنم مهم است که به آنجا بروید ، شبکه بگیرید ، از دیگران بیاموزید ، از کتاب یاد بگیرید ، از مجلات تجارت بیاموزید ، و واقعاً بدانید که محیط دقیقاً دقیقاً چیست. زیرا ، افرادی هستند که چیزهای بیشتری از شما می دانند و می توانند شما را در جهت صحیح قرار دهند.

آیا می بینید که مردم به فن آوری های SSD و Cloud علاقه بیشتری پیدا می کنند؟ چگونه A2 Hosting به این موارد پاسخ می دهد?

ما یکی از اولین شرکت های میزبان بودیم که به SSD رفتیم. این یکی از نقاط عطف بزرگ ما در حدود 3 سال پیش بود و تصمیم به شروع ارائه SSD گرفت. این بسیار گران قیمت بود اما ارزش هر پنی برای مشتریان ما داشت. پیشرفت فوق العاده ای در سرعت ، کارایی ، قابلیت اطمینان سرور رخ داده است و ما آن بخش از پلتفرم SwiftServer خود را ساختیم. SSD ها از هر نظر ، شکل و شکل دیگری بهتر از فناوری قبلی هارد دیسک هستند. این کمک می کند تا به روز بودن ، قابلیت اطمینان و عملکرد ما باورنکردنی باشد.

در مورد فناوری ابری ، بله ، ما افرادی را نیز دیدیم که به آن علاقه مند هستند. برخی از مشکلات عملکردی وجود دارد که باید هنگام استفاده از فناوری های ابری از آنها آگاه باشید. به نظر می رسد این راز کوچک کثیف سرورهای مجازی مبتنی بر هایپرور است که هیچ کس واقعاً به مشتریان نمی گوید. ما به فناوری مبتنی بر ظروف فلزی و ابر لخت برگشته ایم زیرا بیشتر مزایای مجازی سازی را بدون برخورداری از عملکرد ارائه می دهد. مهم است که ارائه دهنده ابری که شما انتخاب می کنید ، پشته کاملاً را توسعه داده باشد. این واقعاً باید از پایین به بالا برای کارایی بالا توسعه یابد – این مواردی است که ما برای چند سال گذشته روی آنها کار کرده ایم ، بنابراین وقتی با فناوری های جدید ظاهر می شویم ، ما این عملکرد را از دست نمی دهیم..

آیا از نظر DDOS چالش زیادی پیدا می کنید و اگر چنین است ، چگونه می توانید اینها را مدیریت کنید?

DDOS مطمئناً برای همه افراد آنجا مشکل دارد. ما سهم حملات خود را نیز داشتیم. ما یک ابزار شبکه DDOS محافظت شده داریم و همیشه در تلاشیم تا آن را بهبود بخشیم. از نظر اندازه DDOS که در بعضی مواقع می تواند باعث ایجاد مشکل در شبکه شود ، در 2 سال گذشته به یک مشکل بزرگتر تبدیل شده است ، اما ما راه حل های موجود برای کمک به کاهش آنها داریم. ما به طور مستمر برای بهبود این ابزارها تلاش می کنیم.

برنامه های شما برای 5 سال آینده چیست؟?

به رشد خود ادامه دهید و لذت ببرید! ما قصد داریم پلتفرم کانتینر ابری خود را گسترش داده و گسترش دهیم. ما همچنین می خواهیم همچنان اطمینان حاصل کنیم که سریعترین عملکرد ممکن را در محیط میزبان حفظ می کنیم. ما همچنین علاقه مندیم تا اطمینان حاصل كنیم كه ما در مدیریت برنامه ها به مشتریان كمك می كنیم تا دیگر نیازی به نگرانی در مورد پیكربندی موارد نباشند. همه چیز فقط باید از جعبه کار خارج شود!

یکی از فشارهایی که می خواهیم درست کنیم بین المللی است. ما مرکز داده های دیگر را امسال افتتاح کردیم و اکنون در حال کار در بین المللی سازی وب سایت خود و پشتیبانی بهتر از مشتریان بین المللی هستیم.

آیا چیز دیگری وجود دارد که فکر می کنید خوانندگان ما باید بدانند?

یکی از موارد مهم دیگر این است که ما یک شرکت متعلق به موسس هستیم ، که فرهنگ نوآوری را هدایت می کند و به دنبال یک تجربه مشتری مثبت بالاتر از خط پایین است. داشتن خودم در آنجا برای هدایت چیزهای مهم به عنوان یک شرکت و داشتن زندگی روزمره به ما این امکان را می دهد که شرکت های میزبان بزرگتر و مستقر تری داشته باشیم که با توجه به اندازه و مالکیت آنها ، دیگر از آن تجملاتی برخوردار نیستند..

نظر خود را در مورد A2 Hosting Here اضافه کنید >>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me