سرور کدی ، اجازه دهید رمزگذاری شود و مهاجرت گاو: به سمت مجتمع بومی Adopt Kubernetes بروید

تنظیمات آسان HTTPS سرور برای کاربران Caddy Boosts – RancherOS to Leave Gough

بسته وب سرور Caddy یکی از قوی ترین ورودی های جدید در زمینه نمایش داده های مرکز داده در سال جاری است که سرعت کاربر به دلیل پایین بودن نصب در صفحه ، سرعت بالا می گیرد. & سهولت پیکربندی HTTPS با گواهی نامه Letry Encrypt SSL / TLS. کادی را می توان با یک پرونده پیکربندی سه خطی که باعث می شود تا ارکسترسیون کانتینر در مقیاس سازمانی کارآمدتر شود ، خودکار شد. Caddy را می توان به عنوان نرم افزار پشته برای بارگذاری برنامه های Cloud SaaS / PaaS از ظروف بهینه کرد. RancherOS در این هفته اعلام کرد که آنها از برنامه اختصاصی گاو خود برای ارکستر ظرف استفاده می کنند و آن را با رویکرد بومی Kubernetes جایگزین می کنند. این امر مستلزم انتقال برخی برنامه های موجود با استفاده از گاو است & برای نسخه های آینده دوباره کدگذاری شده است. گاو به طور گسترده ای در مراکز داده در سطح جهانی به تصویب نرسید و توسط سهم بازار Kubernetes در بخش موتور ارکستراسیون ابر غلبه کرد. RancherOS با تخصص در ادغام Kubernetes با بسته توزیع اصلی ، به دنبال راه حل محبوبیت به عنوان راه حل کانتینر داکر است. مدیران سیستم & به توسعه دهندگان برنامه وب یا تلفن همراه توصیه می شود تا از سیستم عامل لینوکس با کیفیت پایین رد پای خود در ظروف ، تحولات موجود در اکوسیستم Rancher را دنبال کنند. استقرار Caddy یک راه حل عالی است که در آن چندین نام دامنه یا زیر دامنه به پشتیبانی رمزگذاری مجانی بر روی یک وب سرور یا برای شبکه های نرم افزاری تعریف شده (SDN) بین عناصر سخت افزاری چند ابر برای پشتیبانی از نصب های ریز وابسته نیاز دارند..


تنظیمات آسان HTTPS سرور برای کاربران Caddy Boosts - RancherOS to Leave Gough

Caddy Server: هر سایتی در رمزگذاری HTTPS با مجوزهای رمزگذاری مجانی ، رمزگذاری شود

سرور کدی کار سیستم سخت افزاری سرور وب را بر روی پارتیشن ها با استفاده از VMs ، VPS برای مدیران سیستم آسان می کند, & ظروف Caddy یک بسته کامل وب سرور را با مجوزهای رمزگذاری SSL / TLS رایگان رمزگذاری می کند که به طور پیش فرض برای هر دامنه ای که در عرض چند ثانیه از بارگیری در تولید به طور کامل عملیاتی باشد ، فعال می شود. این کار استفاده از Caddy را در کانتینرهایی که توابع شبکه تعریف نرم افزاری (SDN) کار می کنند ، ایجاد کد برنامه پیچیده برای خدمات میکرو است که برای پشتیبانی از دستگاه های مختلف باید مونتاژ کند ، تسهیل می کند. & نمایش نمایش سیار & کد برنامه دسک تاپ ممکن است از یک پایگاه داده منفرد اجرا شود یا یک شرکت ممکن است باعث افزایش تعداد نرم افزارهای وب شود که نیازهای خاص سازمانی یا سازمانی به سخت افزارهای چند ابر را ارائه می دهند..

Caddy Server نصب سرور وب ایمن با نام دامنه یا آدرس IP را از طریق ابزارهای اتوماسیون که با پشتیبانی از خوشه الاستیک انجام می شود ساده می کند. اجزای برنامه جدا شده را در ظروف و VM اجرا کنید, & پارتیشن های VPS در سخت افزارهای موجود با SDN رمزگذاری شده ، API, & اتصالات HTTPS بین آنها. تیم های DevOps از این ترکیب استفاده می کنند تا Caddy را به عنوان یک سرور پراکسی معکوس به موازات هر دو آپاچی اجرا کنند & NGINX در سخت افزار مشابه برای مدیریت پردازش درخواست پردازنده چند هسته ای ، نظارت بر درخواست بسته داده ها, & ذخیره فایل در منابع سخت افزاری مرکز داده. اتصالات HTTPS مورد نیاز را در صورت لزوم در یک شبکه فراهم کنید و قابلیت آدرس دهی پویا را از طریق کد سفارشی ایجاد کنید.

از لحاظ عینی ، Caddy یک چارچوب وب سرور HTTPS / 2 است که بصورت محلی در Go نوشته شده و می تواند با بسته سرور Apache HTTP HTTP که پایه و اساس پشته LAMP است ، مقایسه شود. Caddy بر روی هر سیستم عامل اجرا می شود: ویندوز ، لینوکس ، مک ، BSD ، و غیره. پشتیبانی از گواهینامه TLS در Caddy با مکانیزم های عدم موفقیت برای مجوزهای لغو شده الزامی است. HTTP / 2 & پشتیبانی IPv6 با ویژگی های حافظه پراکسی معکوس که با NGINX رقابت می کنند بومی است. مراکز داده می توانند از آخرین استانداردهای تعادل بار برای ترافیک وب استفاده کنند & درخواست بسته های داده بر روی شبکه. برنامه نویسی برای بازنویسی فایلهای HTML را برای اسکریپتهای محبوب CMS مانند دروپال ، وردپرس ، جوملا ، مگنتو و غیره برنامه ریزی کنید. Caddy دارای اسکریپت تبدیل خودکار برای .htaccess.

حافظه پنهان پراکسی معکوس از استقرارهای متعدد میکروسرویس در همان سخت افزار پشتیبانی می کند. چالش مدیران سیستم ترکیب بهترین عناصر Caddy با Apache است & NGINX در حال اجرا بر روی همان سخت افزار در VMs ، VPS است, & ظروف مزیت استفاده با Caddy برای سرورهای وب در شبکه است که باید دارای رمزگذاری اجباری با گواهینامه های TLS باشند که به طور پیش فرض فعال هستند. مزیت ثانویه یک چارچوب سرور وب رمزگذاری شده با رد پای نصب پایین تر است & پردازش سریع تر زمان اجرا برای پرونده ها / درخواست ها. توسعه دهندگان سرعت سرور Caddy را نسبت به Apache با اندازه کل فایل نصب شده پایین تر در ظروف ترجیح می دهند.

Caddy Server: هر سایتی در رمزگذاری HTTPS با مجوزهای رمزگذاری مجانی ، رمزگذاری شود

RancherOS: برنامه گاو برای “Kubernetes-First” رها شود! رویکرد

RancherOS با برنامه Cattle به عنوان موتور پیش فرض تنظیم ارکستر کانتینر نصب می کند ، که شامل یک ویژگی مشابه در Docker Swarm یا CoreOS Tectonic می باشد. این رویکرد اکنون توسط شرکت برای “Kubernetes-First” کنار گذاشته شده است. استراتژی است که شامل یک ساخت کامل برای یک بسته ارکستر اختصاصی Kubernetes با توزیع RancherOS شرکت است. Google Cloud توانایی اجرای خط لوله یکپارچه Docker-Rancher-Kubernetes از اهمیت ویژه ای برای نحوه عملکرد ارکستر ابر عمومی در مقیاس در AWS برخوردار است., & لاجوردی RancherOS در تلاش است تا موقعیت اولیه رهبری بازار خود را در ظروف حفظ کند و اکنون باید با طیف گسترده ای از راه حل های موتور Kubernetes تأسیس شده از همه مارک های بزرگ میزبان ابر ، توسعه دهندگان پلت فرم Linux رقابت کند., & شرکت های ادغام.

طبق گفته های Prachi Damle ، یک برنامه نویس برجسته در آزمایشگاه های RancherOS:

گاو بطور گسترده ای توسط کاربران رانچر برای ایجاد و مدیریت برنامه ها بر اساس ظروف داکر استفاده می شود. یکی از دلایل اصلی پذیرش گسترده آن سازگاری آن با نحو استاندارد Docker Compose است. با انتشار Rancher 2.0 ، ما از Cattle به عنوان سکوی ارکستراسیون پایه به Kubernetes منتقل شدیم. Kubernetes اصطلاحات و مشخصات yaml خود را برای استقرار خدمات و غلاف ها ارائه می دهد که با نحوی Docker Compose متفاوت است. باید بگویم که واقعاً این یک منحنی یادگیری بزرگ برای توسعه دهندگان Cattle مانند من و کاربران ما برای یافتن راههایی برای مهاجرت برنامه ها به بستر 2.0 مبتنی بر Kubernetes است..

از آنجا که در حال حاضر حدود 80٪ از ترافیک کانتینرها به Kubernetes منتقل می شوند ، RancherOS برای ایجاد مشاغل جدید در مورد راه حل های خود با مشتریان اصلی که از قبل از نرم افزار در تولید استفاده می کردند ، ایجاد کرده است. از طرف دیگر ، RancherOS باید مستقیماً با راه حل های Kubernetes از گوگل ، AWS ، رد هت ، لاجورد ، SUSE ، IBM ، Oracle رقابت کند., & سایر رشته های IT Rancher یک هدف اصلی دستیابی در این بخش است زیرا راه حل OS + Kubernetes کاملاً بالغ بر روی سیستم عامل است و یک کلید چرخش علاوه بر یک نمونه کار بزرگ نرم افزار ، یعنی RHEL + CoreOS.

RancherOS: برنامه گاو برای

بیایید مجوزهای SSL / TLS را رمزگذاری کنیم: ظروف ، VM, & VPS

بیایید Encrypt برای تنظیم رمزگذاری وب گواهینامه های رایگان TLS را به هر نام دامنه ارائه می دهد و یک راه حل آسان برای استفاده برای وب سایت های میزبان مشترک است. در جایی که قوانین جدید مرورگر برای رمزگذاری HTTPS تهدید کرده است که مزیت قیمت میزبانی چند دامنه را در سرورهای مشترک لینوکس با نیازهای جدید برای آدرس های IP اختصاصی و گواهی های SSL / TLS اختصاصی می شکند ، بسیاری از وب هاست ها اکنون ارائه می دهند تا گواهینامه های رمزنگاری را به صورت رایگان با هر دامنه رمزگذاری نمایند. به طور خودکار نصب شده است. سرپرستان سیستم هایی که مایل به استفاده از گواهینامه های Letry Encrypt در سازه های خصوصی ، عمومی یا چند ابر هستند می توانند از سرور Caddy با کانتینر ، VM استفاده کنند., & پارتیشن های VPS به عنوان یک روش مؤثر در تنظیم رمزگذاری وب همه جا در HTTPS. امکان خودکار سازی استقرار گواهی نامه های Let Encrypt باعث می شود تا استفاده از آنها با Caddy برای وب سایت ها مؤثرتر شود & پرتفوی چند دامنه در تولید فعال یا برای ارتقاء سکو.

بیایید مجوزهای SSL / TLS را رمزگذاری کنیم: ظروف ، VM و VPS

  1. بیایید رمزگذاری کنیم:

اجازه دهید’s Encrypt یک مجوز مجوز آزاد ، خودکار و باز است که برای عموم مردم اجرا می شود’سود این سرویس ارائه شده توسط گروه تحقیقاتی امنیت اینترنت (ISRG) است. هرکسی که صاحب نام دامنه است می تواند از Let استفاده کند’s رمزگذاری کنید تا یک گواهینامه معتبر با هزینه صفر به دست بیاورید … دقیقاً مانند پروتکل های اینترنت اساسی ، بیایید’رمزگذاری یک تلاش مشترک برای بهره مندی از جامعه است ، فراتر از کنترل هر سازمانی."

اطلاعات بیشتر در مورد رمزگذاری گواهینامه ها کسب کنید.

بیایید مجوزهای SSL / TLS را رمزگذاری کنیم: ظروف ، VM و VPS

  1. Kubernetes:

"رانچر به طور متمرکز چندین خوشه Kubernetes را مدیریت می کند. رانچر می تواند سرویس های جدید Kubernetes مانند GKE ، EKS و AKS را تأمین و مدیریت کند و یا خوشه های موجود را وارد کند. رانچر احراز هویت متمرکز (GitHub ، AD / LDAP ، SAML و غیره) را در سراسر سرویس های RKE یا cloud Kubernetes انجام می دهد. Rancher یک UI بصری ارائه می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا ظروف را بدون یادگیری کلیه مفاهیم Kubernetes به صورت جلو بپردازند … با رانچر ، از قفل شدن فروشنده جلوگیری می کنید ، اما انعطاف پذیری را در استفاده از ابزارها و افزودنیهای زیرساخت مورد نظر خود حفظ کنید ، هر زمان که بخواهید. به آنها احتیاج دارید.

درباره استفاده از Kubernetes with Rancher بیشتر بیاموزید.

بیایید مجوزهای SSL / TLS را رمزگذاری کنیم: ظروف ، VM و VPS

  1. RancherOS:

توزیع ساده لینوکس ساخته شده از ظروف ، برای ظروف. همه چیز در RancherOS یک ظرف است که توسط داکر اداره می شود. این برنامه شامل حداقل مقدار کمی نرم افزار مورد نیاز برای اجرای Docker می باشد. همه چیز دیگر را می توان به صورت پویا از طریق داکر کشید. RancherOS اجرای ظروف در مقیاس در توسعه ، آزمایش و تولید را ساده می کند.

درباره RancherOS بیشتر بدانید.

خلاصه: برای سریع از Caddy استفاده کنید & استقرار امن HTTPS.

به مدیران سیستم توصیه می شود سرور Caddy را ارزیابی کنند و ببینند که در آن نیازهای مرکز داده یا نیازهای شبکه های تجاری آنها متناسب است. برای به روزرسانی نصبهای چند دامنه یا نیازهای SDN در پشتیبانی از برنامه ، از Let’s Letry TLS برای رمزگذاری استفاده کنیم. کادی سرعت ارائه می دهد & مزایای بهره وری سخت افزار نسبت به استفاده از Apache در ظروف.

خلاصه: از Caddy برای استقرار سریع و ایمن HTTPS استفاده کنید.

  1. گاو:

مزیت اصلی برای مشاغل & مراکز داده استفاده از Kubernetes ، داکر است, & RancherOS با هم در ارکستراسیون ظرف. این همان کاری است که این شرکت برای انجام آن تأسیس شده است و اساساً برتری دارد. بسیاری از شرکت های دیگر اکنون در حال ارائه توزیع میکرو سیستم عامل لینوکس برای استفاده از کانتینر هستند که هدف اصلی نصب کاربر RancherOS مانند Oracle ، Google ، VMware ، Microsoft ، Red Hat ، Ubuntu را دارند., & سوس."

درباره گاوها ، ازدحام بیشتر بدانید, & رانچر.

برای RancherOS ، تمرکز روی Kubernetes می تواند به عنوان یک نکته اصلی محوری برای شرکت مورد توجه قرار گیرد ، اما این امر برای برنامه های تجاری و مشتریانی که توزیع نرم افزار را در پیش می گیرند ، بسیار مناسب است. مگر اینکه دلایل عمده ای برای انتخاب راه حل RancherOS نسبت به سایر محصولات مشابه ارائه شده توسط رقبای اصلی ابر عمومی وجود داشته باشد ، روش روشنی برای این شرکت وجود ندارد که ادامه کسب سهم بازار در این بخش به غیر از حجم نصب را داشته باشد..

نتیجه: RancherOS در فضای Kubernetes موتور رقابت سخت را با بزرگان IT فناوری اطلاعات ابر خواهد داشت & در نصب وب سرور لینوکس Container Linux سهم بازار را از دست می دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me