مدیریت چند Cloud با OpenShift ، Cloud ریخته گری ، میرانتیس و OnApp

مدیریت شبکه یکپارچه برای راه حل های میزبانی ابر ابرهای چند فروشنده هیبریدی

از آنجا که شرکت های بزرگ فناوری اطلاعات و شرکت های میزبان وب همچنان به توسعه مراکز داده ابری اختصاصی خود ادامه می دهند & در سیستم عامل های نرم افزاری ، نیاز به خدمات جدید مدیریتی چندرسانه ای جدید افزایش یافته است که به مشاغل و مصرف کنندگان امکان می دهد استقرار میزبانی ابری را از طریق چندین فروش همزمان به طور همزمان اداره کنند. سیستم های مدیریت چند ابر می توانند بطور مستقل با Red Hat OpenShift (که از OpenStack ، AWS ، KVM ، VMware پشتیبانی می کند) نصب شوند., & ادغام ابر خصوصی) ، در حالی که سیستم عامل های دیگر مانند Cloud Foundry ، Mirantis, & Cloud OnApp محصولات PaaS را با قابلیت جابجایی آسان وب GUI از منابع شبکه سرورهای خوشه ابرهای چند فروشنده ارائه می دهد. استفاده از ظروف در سرورهای ابری مانند Docker & Kubernetes قابلیت حمل و نقل داده ها را از طریق انتقال کامل پشته ای فراهم می کند که نیازهای تولید و توسعه برنامه های پیچیده ، مبتنی بر بانک اطلاعاتی وب و موبایل را با کد سفارشی حفظ می کند ، و امکان ارائه مداوم نرم افزار را با به روزرسانی های کنترل نسخه از تیم های برنامه نویسی توزیع شده چابک فراهم می کند..


مدیریت شبکه یکپارچه برای راه حل های میزبانی ابر ابرهای چند فروشنده هیبریدی

Red Hat OpenShift Container Platform 3.5 – ادغام با OpenStack ، داکر, & کوبنتس

برای میزبانی وب شرکت در مدیریت عمومی ، خصوصی, & سیستم عامل های ابر ترکیبی در پشتیبانی از وب سایت های در مقیاس بزرگ & برنامه های کاربردی موبایل ، مجازی سازی برای تکثیر سرورها به شبکه های خوشه ای با توازن بار و همگام سازی پایگاه داده برای مدیریت سطح بالای ترافیک وب استفاده می شود. Red Hat OpenShift یک است "پلت فرم به عنوان یک سرویس" سرورهای Linux ، Docker ، Kubernetes ، OpenStack و Red Hat Enterprise که با پیکربندی های پشته سفارشی برای PHP ، Python ، Ruby ، ​​Perl نصب شده است., & جاوا تیم های توسعه می توانند از Git ، جنکینز و مجموعه ابزارهای توسعه سفارشی نصب شده برای تمرین مداوم وب استفاده کنند & برنامه های کاربردی موبایل به سرورهای تولید ارتقا می یابد. OpenShift 3 از Docker برای قابلیت حمل کانتینر لینوکس ، برنامه استفاده می کند & تصاویر پایگاه داده برای پیکربندی نرم افزار پشته ، و Kubernetes برای تکرار سرورهای مجازی در خوشه های شبکه.

مدیریت شبکه یکپارچه برای راه حل های میزبانی ابر ابرهای چند فروشنده هیبریدی

در مدیریت خوشه های سرور وب ، OpenShift 3 بر روی Kubernetes 1.5.2 ایجاد می کند تا لایه های اضافی امنیتی ، پیشرفتهای ذخیره سازی و ثبات در کارها را اضافه کند. برنامه نویسان رد هت برای تهیه پویا ذخیره سازی بلوک در عملیات عملکرد خوشه سرور برای نیازهای برنامه سفارشی ، یکپارچه سازی جدیدی را با Ceph ، GlusterFS ، Google PD ، AWS EBS ، Cinder ، CNS و Azure ایجاد کرده اند. OpenStack یک لایه اضافی از گزینه های مدیریت شبکه و پیکربندی سرور اضافه می کند که می تواند برای ارکستراسیون چند ابر ، مدیریت خصوصی ابر استفاده شود, & ساخت ابر ابر ترکیبی با پشتیبانی از منابع چند فروشنده. OpenShift به عنوان یک سرویس از پیش نصب شده که توسط Red Hat در AWS و Google Cloud مدیریت می شود ، در دسترس است و سایر شرکت هایی مانند Rackspace می توانند OpenStack سفارشی را ارائه دهند & یکپارچه سازی اتمی پروژه در چارچوب های ابر مدیریت شده.

فیلم مقدماتی – Red Hat OpenShift

OpenShift by Red Hat (2015) – "Red Hat ، شرکت ارائه دهنده پیشرو در جهان از راه حل های منبع باز ، OpenShift Enterprise را برای شما به ارمغان می آورد 3. اولین پلت فرم برنامه آماده سازی کانتینر در مقیاس وب مبتنی بر ظروف لینوکس با فرمت Docker ، ارکستراسیون Kubernetes و Red Hat Enterprise Linux 7 ، پشتیبانی کامل از سیستم عامل تا زمان اجرای برنامه." OpenShift را در توییتر دنبال کنید.

مدیریت شبکه یکپارچه برای راه حل های میزبانی ابر ابرهای چند فروشنده هیبریدی

ریخته گری ابر – "استاندارد مدرن برای برنامه های مهم ماموریت برای شرکت های جهانی – پشتیبانی از بسیاری از خطوط لوله تحویل مداوم به عنوان مورد نیاز برای اجرای در مقیاس." Cloud Foundry را در توییتر دنبال کنید.

Cloud Foundry – اکوسیستم منبع باز برای ارکسترهای چند ابر

Cloud Foundry یک پروژه نرم افزاری منبع باز و غیر انتفاعی است که از طریق پشتیبانی توسعه مالی از VMware ، Pivotal Software ، GE ، ابزارهای مدیریت چند ابر را ارائه می دهد., & EMC اساس غیر انتفاعی Cloud Foundry مهم است زیرا این چارچوب به برنامه نویسان اجازه می دهد تا برنامه ها را بین اکثر ارائه دهندگان اصلی میزبانی ابر مانند AWS ، Microsoft Azure ، IBM SoftLayer منتقل کنند., & Google Computing Platform (GCP) ، و همچنین ابرهای خصوصی در شرکت ، دولت یا آکادمی پیکربندی شده با OpenStack ، VMware vSphere & Photon و غیره Cloud Foundry براساس نرم افزاری است که توسط Open Container Initiative و Cloud Native Computing Foundation ساخته شده است ، که شامل پشتیبانی داخلی پلت فرم برای Docker نیز می باشد. & کوبنتس Cloud Controller ، Diego Brain ، Diego Cells و مقیاس حساب کاربری و سرور تأیید اعتبار (UAA) برای ارائه معماری الاستیک برای نیازهای میزبانی وب. راه حل های نظارت بر شبکه مانند Splunk ، Logstash ، New Relic ، Datadog و Dynatrace مجموعه Cloud Foundry از ابزارهای پلتفرم را تکمیل می کنند ، در حالی که شرکت های توسعه شخص ثالث همچنان با ارائه ماژول های جدید ، پسوندهای سرور ، راه حل های موجود در بازار را گسترش می دهند., & ادغام API.

Cloud Foundry - اکوسیستم منبع باز برای ارکسترهای چند ابر

نرم افزار Kubernetes از Mirantis – "Mirantis Cloud Platform شامل پخش بازی ناب Kubernetes برای ارکستراسیون ظروف کانتینر در سطح سازمانی است." در مورد Cloud Platform Mirantis بیشتر بدانید.


پلت فرم ابر Mirantis (MCP) – VM & منابع کانتینر برای بارهای بومی ابر

Mirantis Cloud Platform (MCP) یک بسته ارکستر ابر ابر خصوصی است که شامل OpenStack ، Kubernetes ، Ceph ، DriveTrain و StackLight می باشد. OpenContrail برای تهیه شبکه های تعریف شده نرم افزاری (SDN) برای میزبانی چندین دامنه و زیر دامنه با محیط های نرم افزاری منحصر به فرد سرور در سخت افزار استفاده می شود. کالیکو & استانداردهای پروتکل Bate Gateway (BGP) با MCP یکپارچه شده است تا شبکه های مجازی لایه -3 را برای محیط های کانتینر Kubernetes فراهم کند که می تواند با ترافیک وب سایت مقیاس کند. ابزارهای مدیریت چرخه چرخه DriveTrain (LCM) و سیستم پشتیبانی عملیات StackLight (OSS) را می توان در مدیریت پروژه برای برنامه های تلفن همراه و وب سایتهایی که باید شامل تحویل مداوم با کنترل نسخه برای تیم های توسعه نرم افزار باشند ، استفاده کرد. پلت فرم ابر Mirantis با پشتیبانی Docker برای افزایش قابلیت حمل اطلاعات بین ارائه دهندگان میزبانی ابری ساخته شده است.

Mirantis Cloud Platform (MCP) - منابع VM و Container برای بارهای بومی ابر

ویدیو – ارکستراسیون چند Cloud با Spinnaker

VM ، بسترهای نرم افزاری ، بستر فلزی متحد – "Jakub Pavlik قدرت یک سکوی را برای فلزهای برهنه ، VM و ظروف با یک برنامه بزرگ داده نشان می دهد و از سیستم های Spark ، Kafka و Hadoop Distributed File System در یک شبکه مشترک OpenContrail استفاده می کند.." درباره Mirantis بیشتر بدانید.

Mirantis Cloud Platform (MCP) - منابع VM و Container برای بارهای بومی ابر

بستر ابر OnApp – "فدراسیون عمومی OnApp ابرهای ارائه دهنده خدمات را در سراسر جهان به یک استخر زیرساخت عمومی ابر تقاضا – جهان می آورد.’بزرگترین ابر عمومی." در مورد Cloud Platform OnApp بیشتر بدانید.

بسترهای نرم افزاری مدیریت ابر OnApp – کلیدهای عمومی ، خصوصی, & راه حل های ابر ترکیبی

بسترهای نرم افزاری مدیریت ابر OnApp یکی از کاملترین و پر کاربردترین بسته های نرم افزاری کلید turnkey برای ارکسترینگ عمومی ، خصوصی است, & راه حل های ابر ترکیبی. OnApp از VMware ، Xen پشتیبانی می کند, & مجازی سازی KVM شامل ادغام مستقیم با پلت فرم سرور الاستیک آمازون EC2. مدیریت چند ابر در محصولات چند فروشنده توزیع شده می تواند به صورت سفارشی در DNS تنظیم شود ، موتور محاسبه ، اتوکلاسیون ، تعادل بار ، دیوار آتش, & تنظیمات شبکه امکان مدیریت چندین سرور ، منابع ذخیره سازی ، CDN ها ، نمونه های VPS, & عناصر PaaS در یک سیستم داشبورد با ناوبری ساده GUI ، بستر مدیریت ابر ابر OnApp را به یک راه حل قدرتمند برای ایجاد راه حل های شبکه ابر ترکیبی از عناصر چند فروشنده تبدیل می کند. فدراسیون OnApp شامل بازاری است که در آن فروشندگان می توانند فضای میزبانی ، خدمات مرکز داده ، راه حل های نرم افزاری را بفروشند, & اسکریپت های ادغام شخص ثالث برای گسترش این سیستم عامل. پشتیبانی IPv4 / IPv6 ، سرورهای DNS با تأخیر کم ، گزینه های یکپارچه سازی CDN گسترده ، صفحه کنترل پیشرفته وب ، مدیریت کاربر, & گزینه های پیکربندی VLAN همه با هم ترکیب شده اند تا OnApp Cloud Platform یکی از محبوب ترین راه حل های نرم افزاری برای ارائه دهندگان میزبانی ابری و سرپرستان فناوری اطلاعات برای توسعه راه حل های مرکز داده های سفارشی باشد..

بسترهای نرم افزاری مدیریت ابر OnApp - راه حل های ابری عمومی ، خصوصی و ترکیبی کلیدهای چرخشی

چالش های سیستم های رایانش ابری توزیع شده – ‘معماری چند ابر Supercloud از سیستم های ابر توزیع شده از چندین ارائه دهنده استفاده می کند. این امر به شما اطمینان می دهد كه كاربران داده های خود را در نزدیك ترین مراكز داده برای همه ارائه دهندگان سیستم ، نه فقط در نزدیك ترین مرکز داده یك ارائه دهنده ی واحد ، میزبانی می كنند. به عنوان بخشی از ابرخودرو’معماری چند ابر ، یک لایه امنیتی جدایی بین مشتری را فراهم می کند’ابر و ابر کنترل کننده ارائه دهنده. این لایه به معماری Supercloud اجازه می دهد تا از ابرهای کاربر محور ، یا “ابرهای U,” که بطور خاص برای هر کاربر جداگانه رمزگذاری شده است ، خواه یک شخص باشد یا شرکت. درباره معماری Supercloud بیشتر بدانید.

بسترهای نرم افزاری مدیریت ابر OnApp - راه حل های ابری عمومی ، خصوصی و ترکیبی کلیدهای چرخشی

ارکستراسیون چند ابر – ابرخودرو Supercloud & ابزارهای تحویل مداوم

اندازه بازار مرکز داده ها برای میزبانی وب ابری و راه حل های سازمانی همراه با پیچیدگی و سرعت نوآوری در صنعت بدان معنی است که تعداد گسترده ای از محصولات نرم افزاری مشابه در حال حاضر برای بازاریابی و پذیرش صنعت اصلی در حال رقابت هستند. "سیستم مدیریت ابر" (CMS) بخش توسعه. برخی دیگر از سیستم عامل های دیگر که ارائه دهنده راه حل های ارکستراسیون چند ابر و مرکز داده با پشتیبانی از سرور ابر الاستیک است که می تواند با Red Hat OpenShift ، Cloud Foundry ، Mirantis Cloud Platform مقایسه شود, & OnApp Cloud عبارتند از:

  • آپاچی Mesosphere: https://mesosphere.com
  • فوتون VMware: http://www.vmware.com/solutions/cloudnative.html
  • Apprenda Cloud Platform: https://apprenda.com
  • پروژه اتمی: http://www.projectatomic.io/
  • RancherOS: http://rancher.com/rancher-os/
  • CoreOS: https://coreos.com/

تمرکز صنعت DevOps در هاست ابر در حال حاضر فراهم کردن زیرساخت ها برای ارسال مداوم به روزرسانی های نرم افزاری از سیستم های کنترل نسخه و تیم های Agile / Scrum است. دو مورد از محبوب ترین راه حل ها برای ارسال مداوم در سیستم های مبتنی بر کانتینر با استفاده از Docker & Kubernetes عبارتند از:

  • جنکینز: https://jenkins.io/
  • Spinnaker: http://www.spinnaker.io/

نرم افزار ارکستراسیون چند ابر اجازه می دهد تا شرکت های بزرگ ، مشاغل کوچک ، صاحبان وب سایت های مستقل و توسعه دهندگان برنامه های تلفن همراه بر حفظ سخت افزارهای نرم افزاری پشته برای زبان برنامه نویسی و پشتیبانی از پایگاه داده در برنامه های محبوب و در عین حال حفظ قابلیت حمل کد در سراسر سیستم عامل های فروشنده تمرکز کنند. شرکت های میزبان وب ابر و ارائه دهندگان خدمات سازمانی می توانند از راه حل های نرم افزاری مدیریت چند ابر برای صرفه جویی در هزینه با استفاده از راه حل های کلید در دست برای استقرار ابر الاستیک ، ساخت ابر ترکیبی یا برای منابع سخت افزاری استفاده کنند. & عمده فروشی پهنای باند با کمترین هزینه منابع از شرکت های رقیب مرکز داده رقیب.

ویدیو – استقرار مداوم زیرساختها ، بسترهای نرم افزاری و خدمات کاربردی

پلت فرم ابر Mirantis (MCP) – "یک سکوی یکپارچه که می تواند زیرساخت ها ، سکوی ظروف و خدمات برنامه های کاربردی را از طریق فلز برهنه ، ظروف و VM ها به راحتی آراسته کند و تحویل دهد ، بنابراین می توانید به راحتی از مزایای ظروف به صورت تدریجی بهره ببرید زیرا برنامه های میراث سازگار با معماری های خدمات میکرو هستند.." درباره Spinnaker بیشتر بدانید.

ارکستراسیون چند Cloud - Supercloud Hypervisors و ابزار تحویل مداوم

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me