تکنیک های پیشرفته ذخیره سازی صفحه برای وب سایتهای CMS

درک تفاوت های بین PHP ، بانک اطلاعاتی, & سیستمهای ذخیره فایل

معرفی تکنیک های پیشرفته ذخیره سازی صفحه برای وب سایت ها به عنوان بخشی از "پلت فرم به عنوان یک سرویس" برنامه های میزبانی ابر در طی چند سال اخیر یک روند بزرگ صنعت بوده است زیرا شرکت های مرکز داده راه حل های جدیدی را برای مشتریان میزبان وب CMS ایجاد می کنند. حافظه پنهانی صفحه پیشرفته ، بار ترافیک متعادل در بار ، و سخت افزار حق بیمه کم چگالی ، همه عناصر جدایی ناپذیر سیستم عاملهای اختصاصی بسیاری از شرکت های میزبان وب هستند. برنامه های میزبانی مشترک در cPanel اکنون به طور مرتب شامل گزینه هایی برای APC ، Memcached است, & OPcache به عنوان پسوند سرور PHP در زمان اجرا ، در حالی که برنامه های WordPress مدیریت شده اغلب شامل راه حل های PaaS مبتنی بر Varnish Cache ، Nginx, & مجدداً برای عملکرد سریعتر وب سایت CMS در مقیاس. HHVM فیس بوک در بسیاری از برنامه های میزبانی ابری با PHP 7 برای بهینه سازی سرعت بارگذاری صفحه سرور وب در آپاچی در دسترس است. این راه حل های پیشرفته ذخیره سازی صفحه در سال ایجاد شده اند "اطلاعات بزرگ" و برنامه های کاربردی IT تحت استانداردهای منبع باز برای تهیه و در اختیار صاحبان مشاغل کوچک و ناشران وب سایت مستقل تحت برنامه های خدمات میزبانی ابری خرده فروشی. برای صاحبان وب سایت ها مهم است که تفاوت های بین PHP ، فرایند پایگاه داده و سیستم های ذخیره فایل و همچنین نحوه استفاده از منابع موجود در یک برنامه میزبانی وب را به منظور به دست آوردن بهترین بهینه سازی عملکرد برای وب سایت های CMS در سرورهای لینوکس مهم بدانید..


درک تفاوت های بین PHP ، بانک اطلاعاتی و سیستم های ذخیره فایل

Memcached: ذخیره فرآیند پایگاه داده MySQL برای سرعتهای سریعتر عملکرد وب سایت

سیستم های حافظه پنهانی سمت سرور می توانند از فرآیندهای ذخیره سازی مبتنی بر مرورگر وب مربوط به HTML ، CSS ، JavaScript یک وب سایت متمایز شوند., & پرونده های منابع رسانه ای. Memcached یک پسوند PHP است که به منظور حفظ اطلاعات مکرر و مهم از پایگاه داده MySQL فعال در حافظه RAM یک سرور وب به منظور کاهش مدت زمان مورد نیاز در پردازش درخواست های ترافیک وب سایت طراحی شده است. Memcached توسط بسیاری از بزرگترین وب سایتهای جهان به طور فعال استفاده می شود ، به عنوان مثال: Facebook ، YouTube ، Twitter، Tumblr، Wikipedia, & Reddit برای بارگیری صفحات وب با سرعت پاسخ به هدف 200ms یا کمتر از هر کاربر. توییتر حتی یک چنگال Memcached (Twemcache) و همچنین ماژول FatCache را منتشر کرده است که به دلیل تفاوت در هزینه مقیاس گذاری حافظه RAM ، می توانید بسیاری از همان مزایا را با اجرای دیتابیس در SSD در مقابل RAM در وب سرور ، فراهم کنید. در مقابل حافظه SSD Memcached بعنوان یک پسوند PHP اجرا می شود که بسته به ارائه دهنده خدمات ممکن است به طور پیش فرض بر روی برنامه های میزبانی مشترک نصب شده باشد یا نباشد. استفاده از Memcached در وب سایت های تولیدی به منابع RAM بیشتری احتیاج دارد تا برنامه های میزبانی مشترک که به طور کلی برای وب سایتهای CMS تأمین می شود. توسعه دهندگان حرفه ای باید برای تطابق با الزامات RAM سیستم از استفاده از Memcached با CMS روی یک وب سرور با VPS مناسب یا برنامه میزبانی اختصاصی برای بهینه سازی عملکرد بالا در ترافیک استفاده کنند..

درک تفاوت های بین PHP ، بانک اطلاعاتی و سیستم های ذخیره فایل

ذخیره شده در cPanel PHP تنظیمات – مشتریان میزبان وب در cPanel می توانند به دنبال آیکون انتخاب نسخه PHP باشند و “Memcache” را فعال کنند & ‘Memcached’ به عنوان یک پسوند PHP در سرور. بیشتر بدانید.

فیلم: "فیس بوک و memcached" – بحث فناوری (2008)

توسعه دهندگان Facebook – "در این فیلم از سال 2008 ، مارک زاکربرگ ، مدیر عامل شرکت در فیس بوک ، در مورد چگونگی استفاده این شرکت از memcached برای ذخیره سازی و ذخیره سازی عملکرد می گوید." درباره Memcached بیشتر بیاموزید.


APC – گزینه جایگزین حافظه نهان PHP: فرآیندهای زمان اجرای PHP را با ذخیره سازی وب سرور سرعت بخشید

در حالی که حافظه پنهان شیء پایگاه داده MySQL در حافظه SSD یا RAM یک جنبه مهم برای میزبانی وب ابر با کارایی بالا است ، همچنین می تواند برای ایجاد سیستم caching فرآیندهای زمان اجرا PHP روی سرور وب مهم باشد تا علاوه بر این ، کرنش سخت افزاری را هنگام تهیه کد CMS کاهش دهد. APC یا Alternative PHP Cache ، یک پسوند مهم سرور PHP است که به طور مرتب از حافظه های حافظه رم مشترک ، از عملکردهای PHP مورد نیاز استفاده می کند ، که می تواند عملکرد وب سایت های میزبان CMS را بیش از 300٪ در تست های بنچمارک افزایش دهد. بهترین راه حل های میزبانی وب سایت با استفاده از کارهای ذخیره سازی در چندین سطح به طور همزمان. با کاهش بار سرور مورد نیاز برای اجرای فرایندهای PHP در هر نمای صفحه با استفاده از APC ، سخت افزار وب سرور منابع بیشتری برای پردازش سریعتر سایر درخواست های I / O سیستم در دسترس خواهد داشت. مانند Memcached ، ذخیره سازی فرآیندهای مکرر PHP در حافظه فعال توسط APC ، نیاز به بیرون کشیدن اطلاعات از سخت افزار ذخیره شده شبکه را بطور مکرر کاهش می دهد تا زمان پاسخگویی سرور را کاهش داده و سرعت بارگذاری صفحه را در شرایط پر ترافیک افزایش دهد. این مسئله همچنین می تواند مهم باشد وقتی که یک وب سایت تعداد زیادی کاربر ثبت نام شده همزمان داشته باشد که منابع سیستم بیشتری را در سرور وب مصرف می کنند. APC را می توان با محبوب ترین سیستم عامل های CMS مانند وردپرس ، دروپال ادغام کرد, & جوملا از طریق ماژول های منبع باز اضافی & پلاگین ها.

چارچوب Zend OPcache به همان شیوه APC عمل می کند ، حافظه کد / رمز عبور یا فرآیندهای زمان اجرا مورد نیاز یک وب سایت یا برنامه تلفن همراه را در حافظه رم سیستم مشترک برای سریع تر سرعت کلی در هاستینگ وب و کاهش فشار در سخت افزار سرور وب ذخیره می کند. OPcache بخشی از توزیع Zend Server است که در بسیاری از برنامه نویسان PHP محبوب است و بخشی از کلیه توزیع های PHP پس از نسخه 5.5 است. اکثر میزبان های وب cPanel از فعال کردن OPcache به عنوان یک پسوند متغیر در محیط زمان اجرای PHP در برنامه های میزبانی لینوکس خود پشتیبانی می کنند. ادغام CMS با OPcache معمولاً به توسعه وب سفارشی نیاز دارد & پشتیبانی برنامه نویسی برای اجرای.

درک تفاوت های بین PHP ، بانک اطلاعاتی و سیستم های ذخیره فایل

نرم افزار وب سرور Nginx – استفاده از سرورهای وب Nginx به دلیل عملکرد سخت افزاری بهتر در مقیاس از طریق ذخیره سازی پیشرفته صفحه ، در اینترنت بسیار زیاد شده است. درباره Nginx بیشتر بدانید.

ویدئو: گوس رابرتسون (شماره 1) – "نگینکس" – theCUBE (2015)

سیلیکون ANGLE – "گاس رابرتسون ، مدیرعامل نگین ، با جان فوریر در دفتر نانكس سن سان فرانسیسكو." درباره راه حل های Nginx بیشتر بدانید.

Nginx: یک وب سرور پراکسی معکوس جایگزین Apache برای راه حل های میزبانی ابر

در حالی که سرورهای Apache و بانکهای اطلاعاتی MySQL بیشتر در میزبانی وب متداول هستند ، سرورهای Nginx در حال حاضر به بخشی اساسی از محبوب ترین سایتهای اینترنتی تبدیل شده اند که باید از بالاترین حجم ترافیک کاربر پشتیبانی کنند. Nginx جایگزین آپاچی در پشته LAMP به عنوان یک سرور پراکسی معکوس با توازن بار بهتر و قابلیت ذخیره سازی صفحه می شود که به همین سخت افزار اجازه می دهد از 2x تا 3 برابر کاربران همزمان با وب سایتهای CMS پشتیبانی کند. دستاوردهای مستند به صفحه وردپرس تحت Nginx و PHP 7 برای بسیاری از ناشران وب سایت و سایت های تجارت الکترونیک مهم هستند. DreamHost ، WPengine ، SiteGround ، Bluehost, & میزبانی A2 همه برنامه های میزبانی ابر PaaS را مبتنی بر Nginx شروع کرده است & Varnish Cache برای عملکرد بهتر وب سایت در سرورهای مدیریت شده WordPress. در غیر این صورت ، پشتیبانی Nginx در اکثر برنامه های میزبانی مشترک که در حال اجرا هستند cPanel نیست & WHM صاحبان وب سایت و توسعه دهندگان برنامه تلفن همراه با الزامات میزبانی وب با عملکرد بالا که نیاز به یک راه حل Nginx دارند ، لازم است که نصب VPS یا سرور اختصاصی را بصورت سفارشی نصب کنند. گزینه ای که به طور فزاینده ای انتخاب شده است ، انتخاب یک VM cloud است که می تواند در عرض چند دقیقه با یک پشته کامل Nginx + CMS با استفاده از نرم افزار عکس فوری مانند Bitnami نصب شود. سرورهای Nginx از پرونده .htaccess موجود در سخت افزار Apache استفاده نمی کنند ، بنابراین صاحبان وب سایتهای CMS باید مدیریت نیازهای توسعه سفارشی را برای یک راه حل Nginx بطور مستقل مدیریت کنند..

فیلم: "کش لاک چیست؟?" (2015)

نرم افزار لاک – "Varnish Cache یک شتاب دهنده برنامه وب است که به عنوان یک پروکسی معکوس ذخیره HTTP نیز شناخته می شود. شما آن را در مقابل هر سروری که با HTTP صحبت می کند نصب کرده و آن را برای ذخیره کردن محتویات پیکربندی می کنید. لاک کش واقعاً خیلی سریع است. این بسته به نوع معماری شما به طور معمول تحویل را با ضریب 300 – 1000 برابر سرعت می بخشد." در مورد کش لاک زدن بیشتر بدانید.

Varnish Cache: راه حلهای ذخیره پیشرفته صفحه وب برای میزبانی وب با ترافیک بالا

وارنیش کش یکی از محبوب ترین راه حل های سازمانی برای میزبانی وب در صنایع رسانه ، روزنامه ، مجله و موسیقی است. اکثر شرکت های این بخش ها با میلیون ها بازدید صفحه در روز در وب سایت های خود ، قبلاً راه حل های پیشرفته ذخیره سازی صفحه پروکسی معکوس را برای سرورهای وب خود با استفاده از Varnish Cache پیاده سازی کرده اند. بسیاری از سیستم عامل های وردپرس میزبان وب مدیریت شده و همچنین نصب و راه اندازی سفارشی Varnish Cache را به عنوان a انجام می دهند "ماده مخفی" زیرا این امر به شدت باعث بهبود عملکرد وب سایت CMS نسبت به برنامه های میزبانی مشترک می شود. Cloud hosting PaaS برنامه های مبتنی بر Varnish Cache می تواند یک راه حل مناسب برای مشاغل کوچک و ناشران مستقل باشد که استفاده از VPS یا سرور اختصاصی در یک پروژه خیلی گران است. با این حال ، هنگامی که یک برنامه تلفن همراه یا وب سایت شروع به مقیاس بندی می کند تا به منابع سخت افزاری بیشتری نیاز داشته باشد تا بتواند یک حساب میزبانی وب مشترک ارائه دهد ، Varnish Cache گزینه ای عالی برای بهینه سازی سرور وب یا VM برای عملکرد در شرایط اوج ارائه می دهد. Nginx و Varnish Cache می توانند با سایر روشهای حافظه پنهانی صفحه ، به حداکثر رساندن سطح ترافیکی که سخت افزارهای سرور وب قبل از نیاز به یک راه حل ابر الاستیک پشتیبانی می کنند ، همکاری کنند..

درک تفاوت های بین PHP ، بانک اطلاعاتی و سیستم های ذخیره فایل

Redis Elastic Cloud – وب سایت های CMS و برنامه های کاربردی تلفن همراه را با بالاترین سطح ترافیک کاربر با راه حل های ابر الاستیک ساخته شده از VM ها ، که به صورت خوشه در صورت تقاضا راه اندازی می کنید ، ببرید. در مورد Redis بیشتر بدانید.

Redis: Enterprise-Grade Cloud Web Server Cluster for "اطلاعات بزرگ" در مقیاس

Redis یک سرور دیکشنری از راه دور با بانک اطلاعاتی NoSQL است که توسط نرم افزار Pivotal به عنوان بخشی از اکوسیستم VMware ساخته شده است. گره های سرور Redis با نظارت یکپارچه در زمان واقعی استفاده از منابع سیستم و ترافیک کاربر می توانند به شبکه های ابری الاستیک تکثیر شوند. Redis را فعال می کند "اطلاعات بزرگ" برنامه ها و الزامات مدیریت مرکز داده ابری در شرکت برای مقیاس صدها یا هزاران گره همزمان. Redis توسط شرکت های میزبان مدیریت شده مانند Pantheon به عنوان گزینه پیشرفته ذخیره سازی صفحه برای دروپال پیاده سازی می شود & وردپرس برای وب سایت های کوچک و تجاری منتشر شده. از آنجا که Redis منبع باز است ، مقدار خوبی از کد برای ادغام CMS که قبلاً مورد آزمایش قرار گرفته و امنیت مورد بررسی قرار گرفته است ، وجود دارد. با این وجود ، هنوز هم نیاز به توسعه حرفه ای وب ، مدیریت سیستم ها و پشتیبانی برنامه نویسی برای اکثر وب سایت های CMS برای ساختن یک راه حل میزبانی سفارشی با استفاده از Redis با پشتیبانی از خوشه های الاستیک چند سرور است. راه حل های Redis امکان برون سپاری کل بخش های فناوری اطلاعات داخلی را به ابر در برنامه های میزبانی وب سازمانی برای مقیاس برای حمایت از بالاترین سطح ترافیک وب سایت می دهد..

درک تفاوت های بین PHP ، بانک اطلاعاتی و سیستم های ذخیره فایل

HHVM – ماشین مجازی هیپ هاپ: پردازش سریعتر PHP از طریق ذخیره سرور وب

با نزدیک شدن فیس بوک به 2 میلیارد کاربر ثبت شده ، نباید تعجب آور باشد که این شرکت پیشرفت های قابل توجهی در محاسبات ابری دارد که شامل توسعه سیستم عامل و استانداردهای جدید است. HHVM (ماشین مجازی HipHop) یکی از اصلی ترین تحولات اولیه از آزمایشگاه های فیس بوک است ، با رشد این شرکت از یک پایگاه داده کد PHP / MySQL برای پشتیبانی از بالاترین سطح ترافیک کاربر ایجاد شده است. تیم های مدیریت مرکز داده های فیس بوک به سرعت فهمیدند که می توانند نیاز به سرمایه گذاری در هزاران سرور وب جدید را صرفاً با بهبود روش پردازش ، ذخیره و ذخیره حافظه در سخت افزار مورد استفاده ، ذخیره کنند. ماشین مجازی HipHop یکی از پیشرفته ترین شتابدهنده های زمان اجرا در دسترس PHP است و می توان آن را به عنوان یک گزینه پلتفرم در برنامه های میزبانی وب محبوب مانند DreamHost ، A2 Hosting ، SiteGround و سایر موارد یافت. وردپرس ، دروپال, & توسعه دهندگان وب سایت جوملا همه دستاوردهای قابل توجهی را با اجرای اسکریپت های CMS با HHVM و PHP 7. گزارش داده اند. HHVM نحوه اجرای PHP در یک محیط زمان اجرا سرور وب را از طریق ترکیبی از حافظه پنهان ، پیش پردازش بهبود می بخشد., & روش های ذخیره سازی شی (جمع آوری JIT).

فیلم: "HHVM: Alternative PHP Runtime" (2015)

سباستین برگمان – "زبان PHP تقریباً 20 سال عمر دارد ، همانند اجرای مرجع آن که می توانید از PHP.net بارگیری کنید. در دهه گذشته ، زمانهای جایگزین برای PHP آمد و رفت. با این وجود ، HipHop VM (HHVM) که توسط Facebook ایجاد شده است و در تولید از آن استفاده می شود ، احتمالاً نه تنها در اینجا باقی می ماند بلکه احتمالاً آینده آینده PHP را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. زمان بسیار طولانی برای نگاهی عمیق در مورد HHVM و نحوه کار آن است." درباره HHVM بیشتر بدانید.

ادغام CMS – پیکربندی وردپرس ، دروپال, & جوملا برای ذخیره صفحه پیشرفته

در ساختن یک راه حل ذخیره سازی صفحه برای وب سایت CMS ، بهترین روش استفاده از یک رویکرد چند لایه است که شامل فایل ، بانک اطلاعاتی و ابزارهای پردازش PHP است. در حالی که APC ، OPcache, & Memcached ساده ترین برای اجرای بر روی یک پلت فرم مشترک میزبانی وب است ، هر CMS به یک ماژول یا افزونه نصب شده برای پشتیبانی از استاندارد خاص نیاز دارد. برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده و سایر حساب های PaaS cloud ممکن است شامل ادغام Nginx و Varnish Cache از طریق افزونه های رمزگذاری شده سفارشی باشد که از قبل نصب شده اند. این می تواند هزاران دلار در توسعه مستقل وب و زمان برنامه نویسی برای مشاغل کوچک و ناشران مستقل صرفه جویی کند. پلتفرم های تخصصی مانند WPengine و Pantheon گزینه های خوبی برای صاحبان سایت هستند که منابع لازم برای ساختن یک راه حل سکوی سفارشی بر روی VPS یا سرور اختصاصی را ندارند. برای پشتیبانی از راه حل ذخیره سازی صفحه منحصر به فرد نصب شده و در دسترس در سخت افزار در هر سطح از عملیات ، باید هر CMS پیکربندی شود. صاحبان وب سایت با ترافیک بالا باید در Nginx ، Varnish Cache سفارشی سرمایه گذاری کنند, & برای پشتیبانی از تجارت الکترونیکی پیشرفته ، شبکه های اجتماعی ، رسانه های جریانی و الزامات محبوب وبلاگ ، راه حل های مجدد را به منظور مقیاس کردن وردپرس ، دروپال ، جوملا و سایر وب سایتهای CMS استفاده کنید. بهترین نتایج Google Pagespeed به HTML ، CSS نیاز دارد, & فشرده سازی جاوا اسکریپت در خروجی صفحات وب تولید شده توسط CMS ، و همچنین فشرده سازی بهینه از کلیه فایلهای تصویری. ناشران وب سایت CMS در هاست مشترک می توانند سطح اضافی ذخیره را از طریق پشتیبانی CDN رایگان مانند CloudFlare اضافه کنند ، که به طور خودکار نسخه های ذخیره شده صفحات وب را به مراکز داده در سراسر جهان اعزام می کند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me