این یک سایت زیبا است … Cory LaViska درباره طراحی و تجربه توسعه خود صحبت می کند

Contents

مصاحبه با Cory LaViska از ذرات ، SurrealCMS و شهرت یک سایت زیبا

یک سایت زیبا بسیار خوب است. خالق آن ، Cory LaViska ، در بسیاری از پروژه های عالی به طور مستقل دست و پنجه نرم کرده است ، و شنیدن سفر در مورد او و حتی کمک به مشاوره وی در برخی مراحل بعدی بسیار جالب و هیجان انگیز بوده است.!


کوری در حال ساخت یک پلتفرم جدید CMS به نام Particle است که بسیار جذاب به نظر می رسد (تصاویر پس از پرش) و او کارهای شگفت انگیز زیادی را انجام داده است. باید بگویم من واقعاً هیجان زده ام که با او ملاقات داشته باشم و او را بشناسم و درباره برنامه های خود برای پروژه های خود بحث کنم در اینجا بیشتر در مورد کوری وجود دارد.

مصاحبه با Cory LaViska از ذرات ، SurrealCMS و شهرت یک سایت زیبا

لطفاً درباره نحوه تأسیس یک سایت زیبا کمی به ما بگویید.

من ABS را در سال 2007 به عنوان یک تجارت کوچک طراحی وب شروع کردم. خیلی زود فهمیدم که بیشتر مشتری ها بعد از راه اندازی به ابزاری برای ویرایش وب سایت های خود احتیاج دارند ، اما بسیاری از گزینه های موجود برای آنها خیلی پیچیده بودند. بنابراین ، من شروع به توسعه آنچه می شود سورئال CMS شود که در نوامبر 2008 آغاز به کار کرد ، از آن زمان ، من کار خود را به صورت آزاد ادامه دادم و تمام تلاش خود را بر روی پروژه های سوررئال ، منبع باز و سایر مواردی که مورد علاقه من است متمرکز می کنم..

لطفاً درباره نحوه تأسیس یک سایت زیبا کمی به ما بگویید.

و لطفاً در مورد تجربه خود به عنوان یک ما بگویید "بنیانگذار و bootstrapper."

من هرگز فکر نمی کردم از کسی بخواهم پول بپردازم. من یک طاقچه پیدا کردم که نیاز به راه حل دارد و یکی را ساختم. این کار زمان و تلاش زیادی را صرف کرد – کار تمام وقت از ساعت 8-5 بعد از ظهر و سپس در توسعه از حدود 7 بعد از ظهر به بعد از ظهر یا بعد از ظهر (این حدود یک سال به طول انجامید) – اما قطعاً هزینه آن را پرداخت کرده است..

آیا می توانید در مورد برخی از پروژه هایی که ایجاد کرده اید برای ما بگویید؟ چه چیزی باعث ایجاد آنها شد?

من قبلاً در مورد خدمات پرچمدار من ، سورئال CMS بحث کرده ام. من چندین ابزار رایگان دیگر را در طول سال ها منتشر کردم ، اما تمرکز من در درجه اول سورئال بوده است. با این حال ، آخرین پروژه من حدود یک سال و نیم در کارها بوده است. این یک پلتفرم وبلاگ نویسی / انتشار به نام Particle است که از چیزهایی که من از سیستم های موجود گم شده اند ، یعنی سرعت و سادگی الهام گرفته است. همچنین ممکن است اولین پلت فرم انتشار قابل نصب باشد که دارای ویرایش درون خطی است.

آیا می توانید در مورد برخی از پروژه هایی که ایجاد کرده اید برای ما بگویید؟ چه چیزی باعث ایجاد آنها شد؟

سایت شما واقعاً زیباست چگونه طراحی وب را یاد گرفتید و هنگام ایجاد سایتها چه اصولی را اعمال می کنید?

متشکرم! در واقع ، من بیشتر یک توسعه دهنده با چشم طراحی می کنم. طراحی وب سایت مرا بسیار طولانی تر از آن چیزی که باید باشد طول می کشد. موضوع ABS در واقع یک موضوع برتر است زیرا من خودم وقت نداشتم که آن را طراحی کنم. با این حال ، من www.surrealcms.com طراحی کردم.

من وقتی در ارتش بودم یادگیری طراحی وب / توسعه را شروع کردم. ما به یک تمرین میدانی رفتیم و من عکسهای زیادی گرفتم. همه می خواستند سی دی همراه با عکس ها داشته باشند ، اما من فکر می کردم باید راهی آسان تر وجود داشته باشد ، بنابراین من اولین دامنه و هاستینگ وب خود را خریداری کردم و شروع به تنظیم کردن کردم. فکر می کنم با FrontPage شروع کردم ، سپس به DreamWeaver رفتم ، سپس سرانجام فهمیدم دستیابی به همه چیز چقدر ساده تر است ، که من هنوز برای اکثر پروژه ها انجام می دهم.

در کل ، بیش از یک دهه زمان لازم است تا مهارت های لازم برای یک طراح وب خوب و توسعه دهنده وب را جمع آوری کنیم. این چیزی نیست که شما در یک کلاس استاد شوید.

آیا می توانید در مورد ترکیب شرکت خود برای ما بگویید؟ موقعیت مکانی شما کجاست؟ چند نفر در تیم شما هستند?

ABS فقط من است. من سالها با پیمانکاران کار کردم ، اما خودم مسائل مهم را مدیریت می کنم. من همچنین طی سالهای متمادی کمی نقل مکان کرده ام که کمکی نکرده است. (به طور خلاصه ، من باید یک کوچ نشین دیجیتالی بودم!) هم اکنون در اورلاندو ، فلوریدا هستم ، اما من نیز طی این سال ها به نیوهمپشایر رفته ام..

آیا می توانید در مورد ترکیب شرکت خود برای ما بگویید؟ موقعیت مکانی شما کجاست؟ چند نفر در تیم شما حضور دارند؟

اگرچه ABS به طور سنتی فقط من بوده است ، اگر ذره جای خود را در جهان پیدا کند ، من به دنبال این هستم که شرکت را به یک تیم کوچک تبدیل کنم.

مشتری می گیرید ، یا پروژه های شخص ثالث را در دست ساختید؟ برای پذیرش مشتری شما چه نیازهایی را باید رعایت کنید?

من مشتری را نمی پذیرم. من تقریباً همیشه افرادی را می پرسم که از شخص دیگری سؤال می کنند. از آنجا که من خودم همه چیز را مدیریت می کنم ، زمان من بسیار محدود است.

شما در Github نیز فعال هستید. کمی در مورد درگیری شما در آنجا بگویید.

من می خواهم در جامعه منبع باز حتی فعال تر باشم ، اما محدودیت های زمانی وجود دارد و متأسفانه پروژه های منبع باز مبلغ صورتحساب من را پرداخت نمی کنند. من حدس می زنم دلیل درگیری من این است که در گذشته از بسیاری از پروژه های منبع باز استفاده کردم. مثل یک است "آن را به جلو پرداخت" چیز. شما اوقات فراغت دارید تا روی برخی از کد کار کنید ، چرا اجازه نمی دهید دیگران از آن استفاده کنند و به پیشرفت آن کمک کنند؟ منبع آزاد در آن موارد برنده است.

شما مطمئناً چشم علاقه ای برای طراحی دارید. چگونه روندها را دنبال می کنید?

صادقانه بگویم ، من صبر می کنم تا روند طراحی کاملاً عادی شود. من سعی نمی کنم به لبه بمانم. من به دنبال چه کارهایی هستم و چه چیز ساده ای است ، و با آن کار می کنم. من طرفدار بزرگی از جنبش طراحی تخت در جریان هستم.

شما مطمئناً چشم علاقه ای برای طراحی دارید. روندها را چگونه دنبال می کنید؟

چگونه میزبان وب را برای پروژه های مشتری یا شرکت ارزیابی می کنید?

من در یک موقعیت منحصر به فرد هستم که بسیاری از کاربران من تجربه ای با ارائه دهندگان میزبانی مختلف دارند ، بنابراین من دست اول برخی از مسائل و نحوه پاسخ آنها به بلیط های پشتیبانی را می بینم. وقتی از آنها سؤال شد ، من به طور کلی میزبانانی را توصیه می كنم كه زیرساخت های خاص خود را حفظ كنند (یعنی بدون فروشندگی) و سابقه خوبی برای پشتیبانی دارند. گذشته از آن ، میزبان و نوع خدمات بسته به پروژه ، نیاز مشتری و سطح مهارت آنها بسیار متفاوت است.

برای پروژه های خودم ، من فقط از DigitalOcean استفاده می کنم. آنها یکی از بهترین خدمات خود مدیریت ، قیمت های رقابتی و تا کنون پاک ترین رابط! قبل از آن ، من حدود هشت سال مشتری DV Media Temple بودم. برای سایر کاربردها (تست ، شخصی و غیره) از یک حساب مشترک DreamHost استفاده می کنم.

سوال جایزه! آیا خودتان را یک طراح و توسعه دهنده می دانید?

من قبلاً می گفتم 70٪ توسعه دهنده و 30٪ طراح بودم ، اما فکر می کنم الان حدوداً 90/10 است. من همیشه چشم به طراحی داشته ام ، که فکر می کنم تعداد زیادی از توسعه دهندگان از آن بی بهره هستند ، اما وقتی می نشینم تا خودم چیزی را طراحی کنم ، برای همیشه طول می کشد. من یک طراح خیلی بهتر از طراح هستم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me