DigitalOcean: به حداقل رساندن پیچیدگی ، تمرکز بر شفافیت و دسترسی

مصاحبه با Shiven Ramji ، VP محصول DigitalOcean

در حالی که بسیاری از شرکت های میزبان وب راه حل هایی را برای مشتریان با دانش فنی کمی ارائه می دهند ، اما DigitalOcean علاقه مند به ساده سازی زیرساخت های وب و ساخت محصولی است که توسعه دهندگان دوست دارند. با داشتن بیش از 2.5 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در هر ماه و 1700 آموزش ، این یکی از کامل ترین کتابخانه های منابع منبع باز در دسترس است ، در حالی که در عین حال امکان شفافیت و قیمت گذاری مناسب را نیز فراهم می کند. ما این فرصت را داشتیم که با VP از محصولات Shiven Ramji در مورد آینده این شرکت با رشد سریع صحبت کنیم.


مصاحبه با Shiven Ramji ، VP محصول DigitalOcean

ها: سلام شیون! کمی در مورد خود ، پیشینه خود ، و اینکه چگونه VP محصول DigitalOcean شدید ، برای من بگویید.

پیشینه من شامل رشته های مختلفی است که بیشتر آنها به طور خاص در مدیریت محصول بوده است. خوشبختم که در گذشته تجربه بازاریابی ، تحلیلی ، علوم داده و مهندسی را نیز داشته ام. پیش از این ، من در آمازون ، LiveIntent ، Comcast / NBC و نیلسن نقش های اجرایی داشتم.

من در ماه مارس امسال به DigitalOcean پیوستم. من به این ایده و اعتقاد پیوستم که توسعه دهندگان فقط مشتری نیستند بلکه آنها مبتکر ، توزیع کننده و تصمیم گیرنده جدید هستند.

من از کار در تقاطع محصول ، طراحی و فناوری و ایجاد توانمند سازندگان برای حل مشکلات هیجان زده ام.

علاوه بر نظارت بر مدیریت محصول ، من وظایف روابط توسعه دهنده و مشارکت را نیز در اختیار دارم. این مؤلفه ای است که به توسعه دهندگان کمک می کند و به آنها کمک می کند.

HA: شما به عنوان VP محصول جدید در DigitalOcean هستید. برنامه های آینده برای شرکت چیست ، از طرف محصول?

مطمئن. ما محصولات جدید و ویژگی های هیجان انگیز بسیاری برای توسعه دهندگان داشته ایم. با نگاهی به سال گذشته که شامل سه پرتاب بزرگ و به روزرسانی بزرگ است ، ما دسترسی Block Storage را به سایر مراکز داده گسترش داده ایم و محصولات جدیدی مانند Cloud Firewalls ، Load Balancers و همچنین سرویس Cloud Monitoring را با محصولات جدید معرفی کرده ایم. قابلیت هشدار Object Storage ما محصول جدید دیگری است که هم اکنون در مرحله اولیه بتا قرار دارد.

همه این محصولات بخشی از استراتژی ما برای ارائه راه حلهای مقیاس پذیر ، ایمن ، بسیار در دسترس و قابل اعتماد برای زیرساخت های ابری هستند.

برای بقیه سال جاری ، مشتریان توسعه دهنده ما به دیدن ویژگی های جدید و تجربه بهبود یافته در پلتفرم ما ادامه خواهند داد. ما همچنین برنامه های جالب برای راه حل های یک کلیک ما برای توسعه دهندگان داریم.

ها: من می بینم که شما Block Storage را به تورنتو و سنگاپور آورده اید. آیا می توانید در این باره توضیح دهید?

هر سه ماه مراکز داده جدید را با Block Storage راه اندازی می کنیم. ما چهار مرکز داده دیگر را اعلام کردیم که در مدت Q3 و Q4 از بلوک ذخیره سازی برخوردار خواهند شد. ما در حال حاضر 12 مرکز داده در شهرهای مختلف دنیا داریم.

سه مؤلفه اصلی ابر وجود دارد: محاسبات ، شبکه و ذخیره سازی. برای قابلیت های محاسباتی ، محصول پرچمدار ما Droplet است ، نام ما برای سرورهای ابری است ، و سپس ویژگی های شبکه ای را نیز ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد برنامه های خود را مقیاس و امن کنید. Block Storage امکان ذخیره سازی برنامه های شما را در ابر فراهم می کند.

دلیل اینکه ما Block Storage را به دیتاسنترهای خود می آوریم این است که ما یک پایگاه توسعه دهنده جهانی داریم. ما توسعه دهندگان با برنامه هایی داریم که باید در مناطق مختلف در دسترس باشند و همچنین برنامه نویسان واقعاً در آن مناطق قرار دارند ، بنابراین داشتن دسترسی منطقه ای و جهانی برای همه محصولات ما بسیار مهم است..

مصاحبه با Shiven Ramji ، VP محصول DigitalOcean

HA: ارائه محصولات محصول DigitalOcean شامل شبکه ، ذخیره سازی ، پردازش داده ها و ابزارهای توسعه دهنده است. این موارد فراتر از میزبانی مشترک ، سرورهای اختصاصی و خدمات VPN است که بطور کلی توسط شرکت های میزبان وب ارائه می شوند. با این محصولات چه کسی بازاریابی می کنید?

مطمئن. برای هر چیزی که می سازیم ، فکر می کنیم: شخصیت های توسعه دهنده مختلف چیست یا از مواردی استفاده می کنیم که می خواهیم به آنها بپردازیم و از آنجا به عقب کار می کنیم. ما همه نوع برنامه نویسان را در پلتفرم خود داریم ، همانطور که می توانید تصور کنید – سرپرست سیستم ، توسعه دهندگان برنامه ، مهندس داده ، دانشمندان داده و حتی دانشجویانی که کلاسهای علوم رایانه را می گذرانند.

ما توسعه دهندگان زیادی داریم که از ما برای پروژه های شخصی و برای میزبانی برنامه های مهم اقتصادی استفاده می کنند.

روشی که ما درباره آن فکر می کنیم این است: ما ابری برای توسعه دهندگان هستیم – افراد و همچنین تیم ها می توانند از بستر ما برای ساخت ، استقرار و مقیاس برنامه های کاربردی با هر اندازه در ابر استفاده کنند. چیزی برای همه وجود دارد.

HA: آیا می توانید خدمات اصلی خود را به طور خلاصه توصیف کنید؟ کدام مخاطب خاص به سمت هدف قرار می گیرد?

آره. یک زیرساخت محاسبات کامل ابری سه مؤلفه اصلی را ارائه می دهد: محاسبات ، ذخیره سازی و شبکه ایمن. ما خدمات محاسباتی را برای سرورها یا Droplets ها و ذخیره سازی ارائه می دهیم که شامل Block Storage و در آینده Object Storage می باشد. همچنین شبکه ایمن داریم که شامل همه چیز از IP های شناور و DNS گرفته تا Cloud Firewalls است. اینها بلوک های اساسی ساختمانی است که یک توسعه دهنده به آن احتیاج دارد. این پایه و اساس است.

علاوه بر این ، ما نرم افزاری و خدماتی ایجاد می کنیم که مدیریت و ساخت این برنامه ها را آسانتر می کند. چند نمونه از این موارد عبارتند از: یک راه حل با یک کلیک ، ادغام با Terraform ، Cloud Monitoring ، Load Balancers و اطمینان از برنامه های خود با Firewalls Cloud.

توسعه دهندگان این گزینه را دارند که از تمام این پیشنهادات به طور همزمان با برنامه های خود استفاده کنند ، اما این بستگی به نوع برنامه کاربردی آنها دارد. برای برخی از انواع برنامه ها ، تعادل بار ممکن است مهم باشد ، زیرا ترافیک زیادی وجود دارد. برنامه های دیگر ممکن است به قدرت محاسباتی بیشتری نیاز داشته باشند ، بنابراین به یک حجم پردازنده بالا برای بارهای فشرده پردازنده نیاز دارند.

این واقعاً به پرونده استفاده بستگی دارد. یک مورد که ما در تمام موارد استفاده اطمینان حاصل می کنیم این است که ما پیچیدگی را به حداقل می رسانیم و روی قیمت گذاری شفاف و مقرون به صرفه تمرکز می کنیم. ما بهترین پیشنهاد را به ساده ترین روش ممکن ارائه می دهیم. این’مزیت بزرگ ما است.

HA: در حال حاضر چه تعداد مشتری دارید؟ چه کسانی بزرگترین یا قابل توجه ترین مشتری شما هستند?

ما یک میلیون کاربر داریم ، یعنی مشتریانی که Droplet را چرخانده اند. ما همچنین 64000 تیم مهندسی داریم که روی سکوی ما فعال هستند. ویژگی های تیم های ما امکان همکاری را فراهم می کند ، زیرا اغلب به این صورت است که مشتریان ما تیمی از توسعه دهندگان هستند که با هم همکاری می کنند. ویژگی های تیم های ما به شما امکان می دهد تا در پروژه های تجاری خود همکاری کنید و در استفاده از این منابع با یکدیگر همکاری کنید.

مصاحبه با Shiven Ramji ، VP محصول DigitalOcean

HA: دفتر مرکزی و دیتاسنترهای شما در کجا قرار دارند؟ آیا می توانید به طور خلاصه فرهنگ شرکت را توصیف کنید?

دفتر مرکزی ما در نیویورک است. اخیراً دفتری را در کمبریج ، ماساچوست افتتاح کردیم.

ما 12 مرکز داده در 8 شهر داریم: نیویورک ، تورنتو ، سان فرانسیسکو ، لندن ، آمستردام ، فرانکفورت ، بنگلور و سنگاپور.

ما یک فرهنگ شرکت بسیار جالب داریم ، اما سعی می کنم سه غذای اصلی غذای اصلی را برجسته کنم. ابتدا روی نوآوری و ساده سازی تمرکز می کنیم. ما واقعاً در جستجوی راه حل های ساده و ظریف هستیم. این کار با نام تجاری ، رنگ و لحن وب سایت ، از طریق ثبت نام در صفحه کنترل و تمام راه های تعامل با جامعه آغاز می شود. ما واقعاً در تمام زمینه های لمسی با یک توسعه دهنده به دنبال سادگی هستیم.

غذای دوم مفهوم عشق به مشتریان و کارمندان ما است. ما کارهای دلخواه دیگری را انجام می دهیم که شاید برای لذت بردن از مشتریان و ارائه تجربه بهتری نتوانیم داشته باشیم. پس از حذف اصطکاک ، کار با محصول و خدمات خود به یک تجربه لذت بخش تبدیل می شود. به عنوان مثال ، ما برای بیشتر آموزش های جامعه ، اطلاعیه های رسانه های اجتماعی و وب سایت ، تصاویر سفارشی و باکیفیت ایجاد می کنیم. ما همچنین از طریق تالار گفتگوی کاربر ما به توسعه دهندگان و بیشترین درخواست های آنها گوش می دهیم.

غذای آخر جامعه است. ما از جامعه توسعه دهنده بسیار آگاه هستیم. ما واقعاً به توسعه دهنده و جامعه منبع باز ایمان داریم. ما آموزش هایی را با ایده حذف اصطکاک و کمک به توسعه دهندگان برای سرعت بخشیدن به سرعت و مقیاس برنامه های خود ارائه می دهیم.

مصاحبه با Shiven Ramji ، VP محصول DigitalOcean

س: آیا چیز دیگری وجود دارد که می خواهید برای خوانندگان ما اضافه کنید?

می خواهم مجدداً تأکید كنم كه ما به توسعه دهندگان اهمیت می دهیم – ما می خواهیم آنها بهترین نرم افزاری را كه می توانند در ابر ایجاد كنند و مطمئن باشند كه آنها از نظر آنچه ارائه می كنند می توانند به ما اعتماد كنند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مطمئن شویم که خدمات ما شفاف و مقرون به صرفه است و بهترین جامعه را ایجاد می کنیم تا مشتریان ما موفق باشند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me