DockerCon 2018 SF: “انتخاب ، چابکی و امنیت” وعده Docker است

ظروف Docker را می توان بدون هیچ قفل فروشنده ، در هر پشته ، با هر سیستم عامل استفاده کرد

استیو سینگ ، مدیر عامل شرکت داکر ، آدرس اصلی را در DockerCon 2018 ، که در ماه ژوئن در سانفرانسیسکو برگزار شد ، ارائه کرد. به گفته سینگ ، داکر هم شیوه ساخت نرم افزار و هم نحوه اشتراک آن را تغییر می دهد. در دوره کنونی رایانش ابری ، ظروف در همه جا هستند ، که لینوکس را اجرا می کنند & ویندوز به صورت آگونیستی ، در مراکز داده خصوصی کار می کند & ابر عمومی ، حتی به زودی دستگاه های تعبیه شده با تراشه های جدید لبه می شوند.


ظروف Docker را می توان بدون هیچ قفل فروشنده ، در هر پشته ، با هر سیستم عامل استفاده کرد

در سال گذشته ، داکر بیش از 1 میلیون توسعه دهنده جدید را روی سکوی خود ثبت کرده و بیش از 1 میلیون برنامه جدید را به تولید اضافه کرده است. روی هم رفته ، داکر هر 2 هفته یک بار در سراسر جهان 1 میلیارد پوند بارگیری می کند. داکر & ترکیب Kubernetes نسل بعدی محاسبات ابری را نشان می دهد که هنوز شروع به کار کرده است.

همچنین 100 از میلیون ها برنامه موجود وجود دارد که قابل تبدیل هستند & از استفاده از مجازی سازی کانتینر بهره مند شوید. در 40 سال گذشته ، نوآوری نرم افزار در درجه اول توسط شرکتهای بزرگ نرم افزاری هدایت می شود ، در حالی که در 40 سال آینده ، هر شرکتی به یک شرکت نرم افزاری تبدیل می شود & تحول درایو.

Docker امکان باز کردن این پتانسیل را در اصول مشترک دارد زیرا مشاغل نیاز به یک بستر کانتینر برای محاسبات توزیع شده با ابزارهای یکپارچه دارند & روشهای devops را كه می تواند برای مقابله با نوآوری در مقیاس استفاده شود ، ارائه می دهد. در این زمینه, "انتخاب ، چابکی, & امنیت" وعده Docker را به عنوان یک شرکت IT کلاس جهانی معرفی می کند. استفاده از ظروف Docker شامل هیچگونه بستن در نرم افزار ، سیستم عامل یا زیرساخت های خاص پشته نمی شود. مجازی سازی کانتینر از ابتکاری در زمان واقعی از طریق همکاری یکپارچه ، بهره وری پشتیبانی می کند, & بهره وری. Docker شامل امنیت قوی برای برنامه های نرم افزاری ، انتقال داده ها ، زنجیره تأمین است, & سخت افزار سیستم عامل Docker در ارائه ابزارهایی به توسعه دهندگان برای تمرکز روی نوشتن کد عالی تخصص دارد.

مشاغل می توانند از داکر در هر مدل یا سرعت اتخاذی متناسب با سازمان خاص خود استفاده کنند. برای رهبری کسب و کار ، Docker می تواند برای هر دو برنامه جدید و میراث استفاده شود. Docker اکنون بیش از 500+ مشتری تجاری مانند GE ، PayPal ، Equifax ، Lockheed Martin ، Bosch ، LendingClub دارد, & MetLife ، که در کل سال گذشته تعداد شرکای شرکت دو برابر شده است. خلاصه ، سینگ اظهار داشت که "ظروف ممکن است قابل حمل باشند ، اما مدیریت ظروف اینگونه نیست," برجسته خدمات مشاوره ، مهندسی و خدمات نوسازی برنامه که داکر به مشتریان ارائه می دهد.

DockerCon 2018 SF: خلاصه مسیرهای سمینار ، منابع, & دستور جلسه

کنفرانس DockerCon 2018 شامل سمینارهای متخصصان صنعت در زمینه توسعه نرم افزارهای ابری ، برنامه نویسان ، مدیران سیستم ها ، مدیران تجاری ، فروش & کارشناسان بازاریابی ، و مسیحیان فناوری. 10 مسیر اصلی وجود داشت که بر اساس آنها سمینارها برگزار می شدند ، یعنی:

 • داکر در تولید: زیر ساخت & پیاده سازی محصول
 • با استفاده از Docker: مشاوره عملی از تیم های DevOps
 • کمربند سیاه: گفتگوهای فنی جدا شده در مباحث تخصصی
 • داکر ، داکر ، داکر: ابزارها ، پیاده سازی, & تولید
 • نوآوری: حل مسایل & مرزهای فشار
 • تبدیل: تأثیر تغییر & داستانهای الهام بخش
 • تئاتر جامعه: گفتگوهای صاعقه & توسعه اکوسیستم
 • مشارکت & همکاری: اطلاع & آموزش در منبع آزاد
 • آهنگ اکوسیستم: سمینارهای ویترین از همکاران فناوری
 • تئاتر شریک: 20 دقیقه گفتگوی صاعقه از کارشناسان

بسیاری از اطلاعات این سمینارها در وبلاگ DockerCon موجود است و در YouTube بایگانی شده است. ممکن است محتوا و فیلم ها در صورت تقاضا نیاز به ثبت نام در وب سایت DockerCon 2018 داشته باشند. این کنفرانس همچنین شامل تجربه آزمایشگاهی ، تمرینات بود, & گواهینامه.

ظروف Docker را می توان بدون هیچ قفل فروشنده ، در هر پشته ، با هر سیستم عامل استفاده کرد

برخی از مباحث اصلی در کارگاههای پشتیبانی شده در رویداد DockerCon 2018 SF عبارتند از: استفاده از Istio ، برنامه های مهاجرت ، ذخیره سازی ، کوبنتین ، آنالیتیکس ، عیب یابی, & امنیت زنجیره تامین. داکر "دست در" توابع آزمایشگاه ها با استفاده از ظروف با لینوکس به دور خود می چرخند & ویندوز ، با شروع کار با Docker Enterprise Edition (EE) ، مدرنیزه کردن میراث .Net & برنامه های جاوا ، ادغام Kubernetes و امنیت وب. یک کنفرانس کامل برای کنفرانس 1395 دلار هزینه دارد که دوره های آموزشی آن با 1095 دلار تا 1495 دلار دیگر برگزار می شود. آزمون داوطلبان داکتر نیز با هزینه 195 دلار در این کنفرانس ارائه شده است. این منابع فرصتی عالی برای برنامه نویسان ، توسعه دهندگان است, & مدیران سیستم برای پیشبرد مشاغل خود با به دست آوردن آموزش های حرفه ای و گواهینامه Docker.

DockerCon 2018 SF – جلسه 1 روز عمومی – 13 ژوئن 2018

نکات برجسته:

 • گرت رشدگر (مدیر محصولDocker) در این باره صحبت کرد "عصر طلایی ابزارهای توسعه دهنده" مراجعه به گزینه های بسیاری از ویرایشگران برنامه نویسی در حال استفاده ، مانند Visual Studio Code ، Eclipse ، Sublime Text ، Visual Studio، Coda، Atom، Netbeans، Komodo، RubyMine، Notepad ++، PHPStorm، Vim، RStudio، EMACS، PyCharm، Android Studio و TextMate ، Xcode ، IntelliJ, & Ipython / Jupyter. وی اظهار داشت: به طور متوسط ​​، هر توسعه دهنده به طور روزانه از 3 ویرایشگر کد مختلف استفاده می کند تا کار خود را انجام دهد. Docker Desktop با انتخاب هر دو رابط خط فرمان و رابط کاربری گرافیکی ، انتخاب موجود ابزارهای ابداعی را که توسط برنامه نویسان (ویندوز / مک / لینوکس) ترجیح داده می شود ، تعریف می کند. Docker Desktop اجازه می دهد تا devs با یک الگوی آماده شروع کنند تا در ساخت برنامه های جدید در انواع مختلف زبان و برنامه نویسی مختلف ، در وقت خود صرفه جویی کنند., & پایگاه داده.
 • اسکات جانستون (مدیر ارشد محصولاتDocker) در مورد اهمیت انتخاب در وسایل نقلیه برای پشتیبانی از فرایندهای تجاری بحث کرد ، جایی که از Docker می توان با هر زبانی ، هر نوع کار و هر نوع خدمات ، پلتفرم یا فناوری شخص ثالث استفاده کرد. وی اظهار داشت: این امر باعث افزایش نوآوری در هر سطح از فرآیند توسعه نرم افزار با بهینه سازی هزینه برای صاحبان مشاغل می شود ، اما به هیچ فناوری یا فروشنده خاصی نیاز به قفل ندارد. در مرجع ، 88٪ ظروف داکر در تولید از چندین سیستم عامل استفاده می کنند که میانگین تعداد سیستم عامل در هر هاست 4.1 است. تقریباً 51٪ از کاربران داکر هر دو ویندوز را مستقر می کنند & لینوکس در همان سرور وب. Docker EE تنها بستر پشتیبانی از این طیف گسترده ای از انتخاب های بومی است.
 • مایکروسافت به طور سنتی بزرگترین پشتیبان داکر بوده است و Erin Chapple (Corporate VPMicrosoft) اطلاعات مربوط به همکاری تاریخی را ارتقا داده است ، از جمله این واقعیت است که بیش از 500k کاربر جدید ویندوز از Docker Desktop در سال گذشته با بیشتر ظروف ویندوز / لینوکس در کنار هم ضبط شده بودند. همان دسک تاپ. ویندوز سرور 2016 اکنون شامل یک تعهد گسترده نسبت به Kubernetes در اصول چابک است که در جدیدترین نسخه Docker EE نیز هست..
 • دانیل هیلتگن (ارشد مهندس کارکنانDocker) یک نسخه آزمایشی در مورد استفاده از Docker Compose برای نوسازی برنامه ASP.Net در سرور ویندوز که از Kubernetes یا Docker Swarm استفاده می کند برای ارکستراسیون با توازن بار ارائه داد..
 • Alex Mavrogiannis (ارشد مهندس نرم افزارDocker) در مورد اجرای استراتژی های چند ابر با استفاده از Docker (راه حل های عمومی / خصوصی / ترکیبی) با نمونه ای از برنامه جاوا مستقر در Kubernetes ارائه کرد. این نسخه ی نمایشی شامل مهاجرت زنده از صحنه به ابر با استفاده از Docker EE از طریق خوشه های متعدد در مراکز مختلف داده با جغرافیایی.

DockerCon 2018 SF – جلسه عمومی روز 2 – 14 ژوئن 2018

نکات برجسته:

 • بتی جونود (مدیر ارشد بازاریابی محصولاتDocker) رابرت ترسک (کارشناس نوآوری) را معرفی کرد & نویسنده "تبخیر شده: استراتژی های جامد برای موفقیت در دنیای مادی سازی") که صحبت کرد "جامعه تعریف شده نرم افزار" جایی که مجازی سازی مبتنی بر کانتینر نقش اساسی دارد. نرخ رشد داکر به عنوان نمونه ای از رشد نمایی در فناوری ارائه شده است که میکروسرویس ها غالب هستند و استراتژی های چند ابر مهم هستند. Tercek اظهار داشت که نرم افزار از طریق مکالمه مداوم ، روابط ، تحویل کد ، آزمایش نوآوری را تسریع می کند, & پیشرفت ها ، تغییر شیوه سازماندهی شرکت ها. میزبانی منبع آزاد و ابر هزینه های راه اندازی این نرم افزار را هزار برابر کاهش داده و به شرکت های میلیارد دلاری امکان راه اندازی با لپ تاپ در Starbucks را داده است. برنامه های جدید به مشاغل کوچک اجازه می دهند تا با همان نرم افزارهایی که بزرگترین شرکتهای بنگاه اقتصادی در عملیات استفاده می کنند ، اغلب به صورت رایگان کار کنند. متوسط ​​شرکت بنگاه اقتصادی در حال حاضر از هزاران برنامه کاربردی ابری در کارهای روزانه استفاده می کند ، جایی که تعداد راه اندازی های نرم افزار در بیشتر بخش ها در 5 سال گذشته 100 برابر شده است. این فرایند نوآوری ، صنایع مانند خرده فروشی را از جهات اساسی مختل می کند "بقای اصلح" اصول ، منجر به "تبخیر" (یعنی کتاب ها ، موسیقی ، نقشه ها ، بازی ها ، تلویزیون ، دفاتر ، حمل و نقل ، آموزش و غیره).
 • Iain Grey (SVP از موفقیت مشتریDocker) سؤالات مربوط به نوآوری در کسب و کار را با تمرکز بر نیاز به حفظ برنامه های میراثی مورد بحث قرار داد. Docker به کاربران این امکان را می دهد تا در زمینه های اصلی حكومت ، سكو ، خط لوله تصمیم گیری كنند, & برنامه ها نوسازی برنامه با حکمرانی آغاز می شود که تصمیم گیری فناوری را از طریق درک سطح خدمات به شما اطلاع می دهد. بسترهای نرم افزاری مانند معماری جهانی یا زیرساخت های اولیه تأثیرگذاری بر گزینه های ذخیره سازی ، شبکه سازی ، میزبان های ابری و غیره تأثیر می گذارد. برنامه ها خود را از طریق کانتینر کردن مقیاس می کنند ، که می تواند برای پشتیبانی از نرم افزار میراث و نیز برای پیشبرد نوآوری از طریق راه حل های جدید استفاده شود.

ظروف Docker را می توان بدون هیچ قفل فروشنده ، در هر پشته ، با هر سیستم عامل استفاده کرد

DockerCon 2018:

DockerCon کنفرانس کانتینر اصلی و بزرگترین رویداد اجتماع و صنعت برای شرکت هایی است که به دنبال تعریف یا اصلاح استراتژی سکوی کانتینر یا ابتکارات ابری خود هستند … با 8 آهنگ ، کارگاه آموزشی ، آموزش رسمی داکر ، اجرای چت فایر ، پانل ها ، تئاترهای جامعه و دست حضور در آزمایشگاه ها ، حضور در DockerCon یکی از موثرترین راه ها برای یادگیری داکر است بدون توجه به سطح تخصص سیستم شما.

درباره DockerCon 2018 بیشتر بدانید.

SiliconANGLE: مصاحبه با استیو سینگ (مدیرعامل) @ DockerCon 2018

نکات برجسته:

در این مصاحبه ، مدیرعامل داکر استیو سینگ با لیزا مارتین گفتگو می کند & جان ترویر از "مکعب". سینگ اظهار داشت که تحول گسترده در نرم افزار باعث می شود هر شرکتی به تجدید نظر در خدمات تجاری خود بپردازد. داکر تنها حدود 400 کارمند دارد ، اما تأثیر بسیار جهانی دارد. مشارکتهای تجاری مبتنی بر اعتماد است ، جایی که اعتماد توسط فرهنگ اداره می شود. استفاده از سکوی داکر آسان است و حتی با ادغام کوبنتز نیازی به آموزش زیادی ندارد. این به مشاغل اجازه می دهد تا برنامه های میراث را مدرن کنند و آنها را با هر راه حل میزبانی اجرا کنند. Docker Desktop در حدود 7 تا 8 درصد در ماه در حال رشد است ، در حالی که کل پایه مشتری در سال گذشته دو برابر شده است. باز بودن بهترین راه برای پیشبرد نوآوری در مقیاس جهانی است ، و این امکان را به مشاغل می دهد تا در بخش های مختلفی مشارکت کنند ، همکاری مشترک و جلوگیری از درگیری با مشتریان. سیاست مدرن سازی برنامه های سنتی داکر (MTA) منجر به پس انداز در فناوری اطلاعات با ایجاد منابع موجود به جای رها کردن آنها می شود. پس انداز هزینه می تواند در برنامه های نوآوری و نسل بعدی سرمایه گذاری شود. NetFlix ، تسلا, & پی پال به عنوان شرکتهای نرم افزاری کاملاً مختل کننده صنعت سنتی و ایجاد راه حل های کانتینر ارائه شده است. داکر مشاغلی را ایجاد می کند که قبلاً وجود نداشت ، جایی که حتی کارگران آواره IT می توانند با مجموعه مهارتهای جدید مجدداً مجدداً وارد نیروی کار شوند. کمک به مشتریان & ایجاد شغل های جدید جنبه های اصلی اخلاق شرکت Docker است ، ارزش هایی که کل تیم می تواند در کنار هم بایستد. SiliconANGLE را دنبال کنید "مکعب" در یوتیوب.

ظروف Docker را می توان بدون هیچ قفل فروشنده ، در هر پشته ، با هر سیستم عامل استفاده کرد

Multi-Linux ، Multi-OS, & استقرارهای چند ابر کوبنتز:

Docker Enterprise Edition (EE) 2.0 تنها پلتفرم کانتینر آماده برای سازمانی است که رهبران فناوری اطلاعات را قادر می سازد بدون ترس از معماری و قفل کردن زیرساخت ها ، نحوه ساخت و مدیریت کل سبد برنامه خود را با سرعت خود انتخاب کنند. داکر’سیستم عامل کانتینر سازمانها را قادر می سازد تا با خودکار کردن تحویل میراث و برنامه های مدرن با استفاده از یک مدل عملیاتی چابک با امنیت یکپارچه ، ابتکارات دیجیتال و چند ابر را تسریع کنند. از آنجا که Docker EE شامل خدمات ، پشتیبانی و آموزش است ، سازمانها یک استراتژی کامل کانتینر سازی را برای پشتیبانی از یک محیط تجاری در حال تغییر در حال انجام دارند.

درباره Docker Enterprise Edition (EE) بیشتر بدانید.

ظروف Docker را می توان بدون هیچ قفل فروشنده ، در هر پشته ، با هر سیستم عامل استفاده کرد

DockerCon EU 2018 – بارسلون ، اسپانیا:

کنفرانس صنعت شماره یک کانتینر برای تمرین کنندگان از سایر علاقه مندان و متخصصان … با یک مربی ملاقات کنید ، یک مهارت جدید آموزش دهید و داکر را در آغوش بگیرید’فرهنگ پر جنب و جوش.

ثبت نام در DockerCon EU 2018.

ظروف Docker را می توان بدون هیچ قفل فروشنده ، در هر پشته ، با هر سیستم عامل استفاده کرد

DockerCon 2018:

انجمن داکر قلب بزرگی دارد. اگر می خواهید از طریق Meetups درگیر شوید یا شاید کاپیتان داکر شوید ، افراد زیادی در آنجا حضور خواهند یافت تا از شما پشتیبانی کنند. کانال Community Slack مکان بسیار خوبی برای شروع است … بخش عظیمی از موفقیت داکر به دلیل جامعه است. داکر سرمایه گذاری زیادی در ایجاد جامعه کرده است و داکر همواره در جهت گیری از جامعه بسیار عالی بوده است.

مجموعه ای از DockerCon 2018 توسط تام شاو را بخوانید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me