FutureStack 2018: ابزارهای جدید نظارت بر ابر Relic Cloud برای Kubernetes ، Docker و میکروسرویس

نظارت ، دید, & معیارهای DevOps – بهبود بهره وری تولید برای برنامه های وب / موبایل

New Relic یک شرکت تجزیه و تحلیل نرم افزار ابری است که در سال 2008 توسط لو سیرن تأسیس شد. New Relic قبل از مراجعه به IPO در سال 2014 ، 214 میلیون دلار سرمایه گذاری سرمایه گذاری جمع آوری کرده است. این شرکت اکنون در بورس اوراق بهادار نیویورک (NEWR $) قرار دارد و ارزش آن 5.4 میلیارد دلار است. ابزارهای جدید نظارت بر شبکه Relic برای مراکز داده و برنامه های کاربردی نرم افزار وب / موبایل در تولید ، بصورت گسترده به عنوان راه حل های سازمانی پذیرفته شده اند. هر ساله این شرکت کنفرانس FutureStack را برای برنامه نویسان ، توسعه دهندگان برگزار می کند, & شرکتهای اکوسیستم برای ارائه سمینارهای مربوط به موضوعات مختلف فنی یا اعلام نسخه جدید محصولات. سیرن در کنفرانس FutureStack 2018 در SF ، سیرن خاطرنشان ساخت که 50٪ از تولید ناخالص داخلی جهانی تا سال 2021 رقمی خواهد شد ، یعنی 52 تریلیون دلار که نماینده آن است. "روشن ترین ذهن جهان را به سمت تمرکز روی مسئله سوق می دهد." سؤال شرکت های بنگاه اقتصادی این است که چگونه سریعتر حرکت کنند و آینده را تسریع کنند. راه حلی که Relic جدید در حال ترویج است در استفاده از میکروسرویس ، کوبنتس استوار است, & ظروف داکر. New Relic دارای 50 تیم Agile با بیش از 400 برنامه نویس در زمینه ساخت نرم افزار جدید برای نظارت ، دید است, & معیارها ، و همچنین قادر ساختن تیم های ناوگان به صورت خودکار کارهای تکراری. کلید اصلی این New Relic’s است "چهار ستون یک بستر ناظر," که در آن معیارهای ابری ، مسیریابی شبکه است, & نرم افزار تجزیه و تحلیل داده ها باید همه باشد "برنامه محور ، بومی ابر ، هوشمند, & قابل برنامه ریزی." سیرن ابزارهای جدیدی را برای برنامه نویسان و مجریان سیستم در FutureStack 2018 اعلام کرد ، از جمله ردیابی توزیع شده ، عامل Elixir برای APM ، مانیتورینگ Kubernetes, & پشتیبانی از API GraphQL. آدرس کلیدی FutureStack 2018 همچنین شامل نمایش های برجسته ای از IBM شرکای مهم جدید Relic & ایالات متحده آمریکا امروز با استفاده از نرم افزار در مقیاس با هزاران سرور گره خوشه الاستیک فعال.


نظارت ، دید و اندازه گیری های DevOps - راندمان تولید بهبود یافته برای برنامه های وب / موبایل

آدرس اصلی FutureStack 2018: چهار ستون یک پلت فرم مشاهده مدرن

مدیر عامل جدید Relic Cirne ، Victor Soares را به بحث درمورد قابلیت های جدید ردیابی توزیع شده موجود در بستر APM برای برنامه نویسان برای استفاده در مشکلات اشکال زدایی با کد در تولید معرفی کرد. ابزارهای ردیابی توزیع شده جدید رونیک به توسعه دهندگان کمک می کند تا در هنگام اجرای کد در سرورهای وب از طریق جداول نمایش داده شدگان SQL با زمان پاسخ برای پردازش در فهرست ، برای بررسی ، منشاء خطا یا تأخیر باشند. برنامه نویسان می توانند عملکرد کد را بهبود بخشند & مدیران سیستم می توانند بار تجربه مشتری را در وب سایت ها / برنامه های تلفن همراه با محتوای پویا که از طریق GraphQL کشیده شده اند ، تنظیم کنند. سیرن همچنین عامل جدید Elixir را برای APM اعلام کرد که در GitHub موجود است. درمجموع ، بیش از 50 ادغام معیارهای New Relic وجود دارد & ابزارهای تحلیلی با سیستم عامل های میزبانی ابر عمومی ، با نظارت Kubernetes تمرکز اصلی بسیاری از تیمهای سازمانی است. آرون جانسون اظهار داشت كه در 3 سال گذشته به عنوان راه حل هاي كسب و كار از طريق AWS ، GCP ، RHEL ، لاجورد ، و غيره ، كوبننتس همگراي گسترده شده است و جايي كه New Relic براي تامين برنامه هاي اتوماتيك ، ابزارهاي مورد نياز را براي استقرار خودکار ، مقياس سازي فراهم مي كند., & باریک این امکان انتقال از سرورهای یکپارچه در حال اجرای بانکهای اطلاعاتی اختصاصی را فراهم می کند & کد به سرورهای خوشهای ابر الاستیک با صدها میکروسرور و محیط های مرکز داده توزیع شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=dvbHTtISafE

سیرن اظهار داشت که در حال حاضر New Relic در حال نظارت بر 2 میلیارد معیار و رویداد در هر دقیقه بر روی سیستم عامل خود برای مشتری ها است که این امر نیاز به استفاده از هوش کاربردی برای فیلتر کردن داده ها را ایجاد می کند. Nate Heinreich نشان داد كه چگونه APM جدید Relic از ردیابی فاصله برای شناسایی مشكلات ظروف در تولید استفاده می كند & هشدارها را تنظیم کنید تا در عرض چند دقیقه جزئیات را دریافت کنید. به گفته سیرن ، از شرایط حادثه نیز می توان برای شناسایی رفتار غیر عادی در سرویس های خارجی استفاده کرد & دریافت هشدارهای خودکار در تولید برای مشکلات برنامه نرم افزاری. سیرن اظهار داشت كه برای بنگاههای اقتصادی ، 80٪ كدها باید با آنها آماده شوند "بیرون جعبه" ویژگی هایی با 20٪ اضافی که به طور خاص برای تجارت تنظیم شده است. آوریل لئونارد در مورد برنامه توسعه دهنده New Relic و پشتیبانی از API GraphQL ارائه کرد. GraphQL اجازه می دهد تمام داده هایی را که یک برنامه باید از یک درخواست مجزا به صفحه صفحه وب / تلفن همراه بکشاند ، اجازه دهد. بیش از 50 ادغام ابر وجود دارد که با برنامه نویسی New Relic می توانند به صورت برنامه ای مدیریت شوند. این ابزارها داده های ابری را با اطلاعات منابع دیگر از طریق API برای راه حل های جدید ترکیب می کنند. درباره یادگار جدید بیشتر بدانید.

آدرس اصلی FutureStack 2018: چهار ستون یک پلت فرم مشاهده مدرن

GraphQL: ایجاد پانل های مدیریت سفارشی & اسکریپت های اتوماسیون

یکی دیگر از ویژگی های جدید اعلام شده توسط New Relic در کنفرانس FutureStack 2018 در سانفرانسیسکو ، پشتیبانی از کل پلتفرم آنها به توسعه دهندگان از طریق GraphQL برای ایجاد پانل های مدیریت سفارشی یا اتوماسیون سرورهای وب برای برنامه های نرم افزاری از طریق برنامه نویسی است. این به برنامه نویسان اجازه می دهد تا بسازند "صفحه تک شیشه ای" صفحه های مدیریت برای شبکه های خود که به یک تجارت یا بخش سفارشی سازی می شوند.

New Relic’s GraphQL یک زبان پرس و جو کارآمد و انعطاف پذیر برای API شما است. این امکان را به شما می دهد که دقیقاً داده های مورد نیاز خود را ، بدون اینکه بیش از حد واگذار شود یا کمتر از آن واگذار شود ، درخواست کنید. در حالی که API های REST معمولی نیاز به بارگیری از چندین آدرس اینترنتی دارند ، API های GraphQL تمام داده هایی را که برنامه شما در یک درخواست واحد نیاز دارد دریافت می کنند. GraphQL همچنین تکامل API ها با گذشت زمان را آسان تر کرده و ابزارهای قدرتمند توسعه دهنده را قادر می سازد.

محصولات نظارت بر زیرساخت های New Relic با مجموعه نرم افزارهای بازاریابی محصولات خود بر اساس درخواست های داده های سرور ابری بسته ، الزامات پردازش CPU ، ردیابی دستگاه مرورگر کاربر ، بازدید از وب / دسک تاپ و غیره ، با مجموعه بازاریابی محصولاتشان همپوشانی دارند. همه این متغیرها برای ایجاد راه حلهای جدید در معماری ابری خود برای پشتیبانی از برنامه های نرم افزاری وب / موبایل در تولید در دسترس توسعه دهندگان هستند. GraphQL همچنین می تواند با راه حل های پایگاه داده اختصاصی ، MySQL / MariaDB یا API های شخص ثالث استفاده شود.

GraphQL: ایجاد پانل های مدیریت سفارشی و اسکریپت های اتوماسیون

مانیتورینگ Kubernetes: فرآیندهای کد مشکل را در ظروف مشخص کنید & دریافت هشدارهای ایمیل

بستر نظارت و تحلیل هوشمند New Relic برای برنامه های وب / موبایل که در حال تولید هستند می تواند برای شناسایی موقعیت های مشکل ساز و اطلاع رسانی به مدیران سیستم از طریق هشدار خودکار استفاده شود. به عنوان مثال ، اگر سنبله های استفاده از CPU را برای مدت مشخصی از دقیقه یا ناهنجاری های مربوط به پردازش سفارش تشخیص داد ، مدیر سایت یک ایمیل فوری دریافت می کند. این به صاحبان سایت اجازه می دهد تا بلافاصله خطاها یا خرابی ها را برطرف کنند تا از هزینه بیش از حد استفاده برای سخت افزار در زیر جلوگیری کنند "پرداخت به عنوان شما" برنامه ها با شناسایی و جداسازی کد در حال اجرا در ظروف Kubernetes ، سرپرستها می توانند تصمیم به تعمیر ، راه اندازی مجدد ، تغییر مسیر ، خاموش و غیره بگیرند تا گره های مختلف سرور وب به جای ادامه کار آنها. پس از آن ، توسعه دهندگان می توانند به اشکالاتی در خطا دسترسی پیدا کنند تا مشکلات موجود در پایه کد باعث ایجاد مشکل در سرور وب شوند. با استفاده از داشبورد های سفارشی & شرکت های خدمات میزبانی ابری ارائه شده توسط New Relic ، شرکت ها می توانند منابع بیشتری را در توسعه کد خاص خود سرمایه گذاری کنند & نگرانی های بهینه سازی مرکز داده انتظار دارید که یادگار جدید همچنان به تکامل برسد & نظارت بر ظروف ، اندازه گیری های کوبرنت پیشرو در صنعت خود, & مجموعه تجزیه و تحلیل با گزینه های ابر عمومی بیشتر.

مانیتورینگ Kubernetes: فرآیندهای کد مشکل را در کانتینرها شناسایی کرده و هشدارهای ایمیل را دریافت کنید

مانیتور برنامه های میزبان وب / موبایل:

Aleic Relic Alerts به راحتی با نرم افزارهای تیمی مانند PagerDuty ، Campfire ، HipChat ، Slack — و موارد دیگر ادغام می شود ، بنابراین می توانید بلافاصله افراد صحیح را به هنگام بروز مشکلات مهم اطلاع دهید. یا از Webhook ها برای ادغام با هر نرم افزاری استفاده کنید … قبل از رسیدن به کاربر نهایی خود ، مشکلات را بدست آورید. با هشدارهای جدید Relic ، هنگامی که شاخص های عملکرد برجسته یا افت می شوند ، اعلان هایی دریافت می کنید. هشدارها می توانند با استفاده از برنامه های پیچیده و یکپارچه سازی داده های کاربر واقعی ، شما را از مواردی فراتر از سرور آگاه سازند.

درباره هشدارهای یادبودهای جدید بیشتر بیاموزید.

خلاصه: تیم های برش Edge DevOps با ابزارهای جدید برنامه نویسی Relic & میزبانی ابر

سایر سمینارهای FutureStack 2018 شامل گفتگوهای آتش سوزی با برنامه نویسان پیشرو و سرپرست سیستم ها که مسئولیت عملیات اصلی مرکز داده های شرکت های بزرگ را در GAP ، AWS ، IBM دارند, & ادوبی ابزارهای DevOps ، معماری سخت افزاری ابری ، خطوط لوله توسعه نرم افزار و چالش های میزبانی برنامه های وب / موبایل در مقیاس برای مارک های بین المللی از موضوعات اصلی این کنفرانس بودند. مجموعه تحلیلی نرم افزار New Relic برای پاسخگویی به نیاز شرکتهای بزرگ و پیچیده سازمانی طراحی شده است & آژانسهای دولتی در هاست عمومی عمومی و همچنین تسهیل بهره وری از برنامه نویسان میکروسرویس در تیم های چابک که با الزامات CI / CD کار می کنند & کنترل نسخه استفاده از نرم افزار New Relic به طور گسترده در مرکز داده های ابری و راه حل های برنامه نویسی برنامه سفارشی تا حد زیادی به قیمت گذاری بستگی دارد ، که بر اساس برنامه های سالانه یکپارچه با سیستم عامل های عمومی عمومی یا به عنوان یک گزینه خود میزبانی / پیش از این ، و همچنین ادامه Kubernetes است. تکامل سکو.

خلاصه: تیم های برش Edge DevOps با ابزارهای جدید برنامه نویسی یادگار و میزبانی ابر

برنامه جدید Relic:

مهم نیست که برنامه های شما در کجا اجرا شوند ، پلت فرم مبتنی بر ابر به شما امکان می دهد همه آنها را از یک صفحه واحد درک کنید. ابزار دقیق برای هفت زبان برنامه نویسی پیشرو در صنعت بدان معنی است که شما می توانید بدانید که چیست’اتفاق می افتد در هر محیط برنامه. با تشکر از جزئیات تراکنش های عمیق که تماس های روش دقیق با شماره های خط ، از جمله وابستگی های خارجی برای برنامه هایی با هر اندازه و پیچیدگی را نشان می دهد ، به سرعت دلایل اصلی را پیدا کرده و مسائل را سریع حل کنید. با ترکیب معیارهای کلیدی از برنامه های تلفن همراه و مرورگر با خدمات پشتیبانی ، داده های داده و میزبان ها ، یک تصویر کامل به دست آورید ، بنابراین می توانید به طور جامع عملکرد را بهینه کرده و از موفقیت هر ابتکار عمل اطمینان حاصل کنید..

درباره API Relic جدید بیشتر بدانید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me