نحوه ارزیابی پشتیبانی از میزبانی وب وب قبل از ثبت نام در یک حساب کاربری

پشتیبانی خوب مشتری می تواند همه تفاوت را ایجاد کند

میزبانی وب سایت همیشه آسان نیست. مشکلات به وجود می آیند ، و اگر سرویس میزبانی وب شما پشتیبانی از کیفیت مشتری را ارائه نمی دهد ، ممکن است تجربه استرس زا و ناامید کننده را پیدا کنید.


به همین دلیل قبل از ثبت نام باید از سیستم پشتیبانی هر ارائه دهنده میزبانی آتی اطمینان داشته باشید. در اینجا ما به چند روش برای دستیابی به این امر به همراه ارزش پشتیبانی خوب مشتری در هاستینگ وب اشاره کردیم:

پشتیبانی مشتری برای میزبانی وب چقدر مهم است?

پشتیبانی مشتری از یک شرکت میزبانی وب در ابتدا به نظر نمی رسد که بسیار مهم باشد. اما وقتی شما به طور روزانه به اشتباهات ، عوارض و سؤالها می پردازید ، معلوم می شود که این یک اتفاق بسیار بزرگ است. یک میزبان وب خوب همیشه اطمینان می دهد که هر یک از اعضای تیم پشتیبانی خود کاملاً آموزش دیده و آمادگی کافی برای راهنمایی مشتریان از طریق فرآیندهای پیچیده را دارند. در زیر وظایف اصلی که در آنجا به تیم پشتیبانی مشتری کمک خواهید کرد ، ذکر شده است.

پشتیبانی مشتری برای میزبانی وب چقدر مهم است؟

نصب ابزارهای جدید

امروزه بیشتر شرکتهای میزبان وب ابزارها و سیستمهای نرم افزاری زیادی را ارائه می دهند تا قابلیت های وب سایت شما را ساده تر کنند. در میان محبوب ترین ادغام نرم افزار ، سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس ، جوملا و مگنتو وجود دارد. چنین سیستم عامل هایی برای وبلاگ نویسی ، تجارت الکترونیک و بسیاری از این زمینه های تخصصی وب ضروری هستند.

بعضی اوقات نصب آنها فقط با کلیک بر روی دکمه نیست. بنابراین اگر راه خود را گم کردید یا گیر کردید ، فقط می توانید با تیم پشتیبانی مشتری آن میزبان تماس بگیرید تا راه برگشت خود را پیدا کنید.

خطاها در سایت و نقص

هر وب سایت می تواند قربانی خطاها و نقص های پیش بینی نشده شود. همه صاحبان سایت در تیم خود از کارشناسان فنی برخوردار نیستند. علاوه بر این ، زیرساخت سرور از میزبان به میزبان متفاوت است. حتی اگر شما تجربه قبلی در میزبانی یا مدیریت سرور دارید ، ممکن است میزبان جدیدی که به آن منتقل شده اید هیچ ویژگی مشترکی نداشته باشد.

اینجاست که نمایندگان پشتیبانی مشتری می توانند وارد سایت شوند و وب سایت شما را از یک ظرف غذا بیرون بیاورند. شرکت میزبان معمولاً آنها را برای حل چنین موقعیت هایی در عرض چند دقیقه آموزش می دهد. بنابراین اگر به آنها اجازه دهید وضعیت را به دست گیرند ، آنها می توانند راهی سریع تر نشان دهند.

ارتقاء میزبانی وب

بعضی اوقات ، وب سایت ما از انتظار ما فراتر می رود و خیلی سریعتر از آنچه تخمین زده ایم رشد می کند. در چنین مواردی ، به خواستار منابع بیشتر از مبلغ اختصاص یافته برای رسیدگی به ترافیک اضافی و حجم کار می رسد.

سپس می توانید از اعضای پشتیبانی مشتری برای به روزرسانی این منابع کمک بگیرید. آنها به شما اطلاع می دهند کدام بسته ها می توانند منابع موردنیاز و هر هزینه را تأمین کنند. آنها همچنین شما را از طریق به روزرسانی های برنامه راهنمایی می کنند تا وب سایت شما از بین رفتن داده ها رنج نبرد.

معیارهای ارزیابی پشتیبانی مشتری

ارزیابی مشتری پشتیبانی تا زمانی که با مشکلات واقعی روبرو نشوید و با آنها تماس بگیرید دشوار است. با این حال ، ما جرات کرده ایم که هنوز معیارهای معینی را برای سنجش میزان پشتیبانی از مشتری میزبان وب ارائه دهیم. می توانید از اینجا سرنخ بگیرید و سپس تحقیقات خود را در مورد جنبه های مشخص انجام دهید:

1. زمان پاسخگویی

زمان پاسخگویی به سادگی به مدت زمانی که تیم پشتیبانی برای پاسخ به تماس شما برای کمک کمک کرده است اشاره دارد. هنگام انتخاب میزبان وب ، داشتن زمان پاسخگویی استاندارد کاملاً غیر قابل مذاکره است. فقط می توان خیلی صبر کرد تا زمانی که سایت رویایی آنها به بن بست رسیده باشد و راهی برای خارج شدن وجود ندارد. بنابراین پرسنل پشتیبانی مشتری باید در آماده باش و آماده انتخاب تماس باشند.

برای تولید پاسخ از طرف مقابل ، ایمیلها بسیار طولانی تر به طول می انجامند. بنابراین بررسی کنید که میزبان مورد نظر شما گزینه های چت تلفنی یا زنده دارد یا خیر. همچنین می توانید زمان های مختلف پاسخ برای سطح شدت های مختلف (از شماره) تعیین شده باشد. این ممکن است تضمین کند که هنگام وب سایت خود پاسخ فوری دریافت خواهید کرد’زندگی در معرض خطر است ، اما همچنین می تواند به معنای آن باشد که در هر مناسبت های دیگر باید بیش از چند ساعت صبر کنید. به طور کلی ، زمان پاسخ باید کمتر از 10 دقیقه باشد ، اما هرچه قایق شما را شناور می کند ، به دنبال آن بروید.

2. زمان وضوح

این یک وب سایت است که با هزاران بازدید کننده در سراسر جهان (مانند یک پلتفرم تجارت الکترونیکی) سرو می شود یا فقط یک ساده که در آن یک فرد خلاق شاهکار خود را به نمایش می گذارد ، قطعاً سایت با برخی مشکلات روبرو می شود. و حل هر مسئله مربوط به وب سایت ها نباید خیلی طولانی شود زیرا اگر وب سایت شما خراب باشد یا ایمیل شما کار نکند ، هر ثانیه می تواند بسیار مهم باشد..

مشتریان در صورت عدم امکان می توانند از سایت شما با یک تصور ضعیف خارج شوند’آن را مناسب بارگیری کنید. به خصوص در مورد میزبانی تجارت الکترونیک ، طولانی ترین مدت انتظار آنها دو ثانیه است. وقتی آستانه بسیار حساس است ، مطمئناً نمی خواهید’با سرمایه گذاری در یک شرکت میزبانی که برای حل یک مشکل خیلی طولانی طول می کشد می خواهید ریسک کنید.

البته ، مشکلات وب سایت می تواند در چندین سطح شدت رخ دهد و زمان رزولوشن بر این اساس متفاوت خواهد بود. اما گرفتن بیش از 24 ساعت برای وضوح کافی نیست’قطعش کن.

3. روش تماس

اگرچه ارسال نامه الکترونیکی رایج ترین شکل تماس با پشتیبانی است ، اما ما سه روش زیر را بیشتر ترجیح می دهیم. دلیل این امر این است که اینها واکنش بسیار سریع تری ایجاد می کنند و به این ترتیب راه حل پیشگیرانه ای برای مسئله ایجاد می کنند:

آ. پشتیبانی تلفن

این سریعترین راه برای رسیدن به تیم پشتیبانی است. نیازی به انتظار برای ارسال پیام یا ایمیل نیست. می توانید در زمان واقعی با آنها صحبت کنید و مسئله خود را با حداکثر جزئیات ممکن توضیح دهید. از این رو ، این به طور کلی منجر به گفتگو مثمر ثمر می شود و روند حل را پیش می برد.

ب چت زنده

برای افرادی که دوست دارند چندین کار را به طور همزمان انجام دهند ، چت زنده ممکن است بهترین گزینه باشد. زیرا این امر به شما امکان می دهد تا از پرسنل اختصاصی پشتیبانی بخواهید و همزمان همزمان سایر مشاغل خود را نیز ادامه دهید. همه میزبان وب پیشرو معمولاً زمان پاسخگویی عالی را برای یک گپ زنده نشان می دهند. اگرچه این به طور کلی کندتر از مکالمه تلفنی است ، اما مکالمه شما را از خطاهای غلط یا همپوشانی کلمات در امان نگه می دارد.

ج مشکل بلیط سیستم

تقریباً تمام خدمات میزبانی وب این فرصت را دارند "بلیط را باز کنید" برای درخواست پشتیبانی. سرویس میزبان سپس موضوع را بر اساس شدت مرتب می کند و سپس به مسئله می پردازد. گشودن بلیط یک گزینه عالی است ، به خصوص برای مسائل یا سؤالات کمتر فوری ، و در مواقعی که وقت لازم را برای گپ زدن یا تماس با پشتیبانی ندارید.

4- پایگاه دانش

با جستجو در دانش دانش سرویس میزبان می توان به بسیاری از سؤالات پاسخ داد. بهترین خدمات میزبانی وب ، پایگاههای دانش خود را مرتباً به روز می کنند ، و راه حل هایی را برای مشکلاتی که از تعامل با مشتریان پشتیبانی می کنند ، اضافه می کنند.

یک پایگاه دانش خوب ، ارتباط با پشتیبانی مشتری را برای بیشتر مسائل غیر ضروری می کند ، این امکان را برای شما فراهم می کند که سریعاً مسئله را حل کنید. یک سرویس میزبانی را انتخاب کنید که یک پایگاه دانش قوی را ارائه می دهد.

5. حضور رسانه های اجتماعی

میزبان شما باید حداقل در یکی از سیستم عاملهای مهم رسانه های اجتماعی حضور داشته باشد. این می تواند فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر یا همه آنها باشد. آنها روشی آسان برای ارتباط با نمایندگان شرکت میزبان هستند. بسیاری از شرکت ها از این نظر عقب مانده اند اما شرکت های پیشرو در حال حاضر از ظاهر جدی در رسانه های اجتماعی برخوردار هستند و با پست های مربوطه یک حساب فعال حفظ می کنند..

6. تضمین می کند

بسیاری از شرکت های میزبان ضمانت های مفیدی مانند ضریب به موقع 99.99٪ یا 14 روز ارائه می دهند’ تضمین بازگشت پول. البته فقط قرار دادن ضمانت در سایت رسمی آنها کافی نیست ، آنها باید بتوانند وعده های خود را تحقق بخشند. می توانید بدانید که آیا آنها با خواندن بررسی میزبانی وب ، به ادعاهای خود عمل می کنند یا خیر.

اطمینان حاصل کنید که هرگونه تضمین (به عنوان مثال ، تضمین های به موقع) توسط یک توافق نامه سطح سرویس میزبانی وب قوی (SLA) پشتیبانی می شود.

7. مهارت کارکنان

بدون شک سطح تخصص کارکنان پشتیبانی مشتری اهمیت دارد. اگر آنها فوراً به سؤالات شما پاسخ دهند اما می توانند’اطلاعات مورد نیاز را ارائه دهید ، زمان پاسخ آنها به اندازه بی نهایت است. این کمک می کند که اگر شرکت میزبان از سطح مهارت پشتیبانی یا تعیین آنها در وب سایت خود یاد کند. برخی از شرکت ها برای اطمینان از رضایت مشتری خود به این نمایندگان آموزش می دهند.

بررسی واقعیت

اکنون که می دانیم در یک شرکت میزبانی برای ارزیابی پشتیبانی مشتری خود به دنبال چه چیزی هستیم’اطلاعاتی درباره نحوه دریافت یک بررسی واقعیت در پشتیبانی پیدا کنید’شرایط واقعی:

نظرات مشتری

اولین چیزی که برای هر کسی پیش می آید’ذهن در حالی که به دنبال شواهد محکمی در میزبان وب هستید’عملکرد بررسیهای میزبانی وب آنهاست. این ایده خوبی است که بر اساس یک یا دو بررسی درخشان یا براساس بررسی مشتری که تجربه بدی داشته باشد ، تصمیم گیری نکنید. تعدادی تصویر را بخوانید تا بتوانید تا حد امکان یک تصویر کامل داشته باشید.

سؤالات را بصورت زنده بپرسید

در حالی که در وب سایت رسمی شرکت میزبان مرور می کنید ، درست و در همان جا سؤالاتی را در مورد پشتیبانی چت زنده آنها بپرسید. در صورتی که افراد پشتیبانی به اندازه کافی آموزش دیده باشند و چه مدت طول می کشد تا پاسخ دهند ، این امر به شما امکان می دهد دست اول را ببینید.

سعی کنید چند سوال بپرسید. حتی اگر پشتیبانی مشتری پاسخگوی سؤالات غیر مشتری نباشد ، حداقل می توانید یاد بگیرید که پشتیبانی آنها چقدر پاسخگو است.

با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید

برای دیدن عکس العمل آنها در شماره خدمات مشتری تعیین شده در ساعتهای عجیب و غریب تماس بگیرید. اولا ، ببینید که چقدر باید صبر کنید تا با کسی صحبت کنید. سپس صدای صدای تکرارها و اشتیاق برای کمک به شما را یادداشت کنید. سعی کنید چند سوال بپرسید. بسیاری از نمایندگان پشتیبانی مشتری مجاز به پاسخگویی به سؤالات غیر مشتریان نیستند ، بنابراین این امر را در مقابل آنها قرار ندهید. در این مرحله ، بیشتر سعی می کنید احساس مسئولیت پذیری و دوستی تیم پشتیبانی را بدست آورید.

ایمیل تست کنید

اگر ایمیل تنها گزینه میزبان وب است ، یک ایمیل پرس و جو عمومی را به عنوان آزمون برای آنها ارسال کنید. اگر در ساعت غیرمعمول (مانند تماس تلفنی) مانند 3 صبح یا یکشنبه صبح ارسال کنید ، نتایج مؤثر خواهد بود. به زمان پاسخ آنها توجه داشته باشید. اگر بیش از 24 ساعت بدون پاسخ بگذرد ، این نشانه خوبی نیست.

بنابراین می بینید که یک سیستم پشتیبانی مشتری خوب چقدر می تواند عملکرد وب سایت و تجربه میزبانی وب شما را ارتقا بخشد. اکنون که تمام نکات ، ترفندها و معیارها را برای ارزیابی کیفیت پشتیبانی مشتری از یک شرکت میزبانی وب می دانید ، انتخاب بهترین سرویس میزبانی وب برای شما ساده تر خواهد بود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me