بزرگترین اشتباهات وب سایت وردپرس و چگونگی رفع آنها

بزرگترین اشتباهات وب سایت وردپرس و چگونگی رفع آنها

وردپرس تقریباً از هر سه سایت در سراسر جهان امکان پذیر است’عمدتا به این دلیل که وردپرس ایجاد وبلاگ ها یا وب سایت ها را برای همه امکان پذیر می سازد ، صرف نظر از سطح مهارت آنها ، به این معنی است که برخی افراد حتی بدون درک آن اشتباه می کنند. در اینجا بزرگترین اشتباهات وب سایت وردپرس و چگونگی رفع آنها آورده شده است.


بهینه سازی صفحه شما برای سئو نیست1. بهینه سازی صفحه خود برای سئو نیست

حتی بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس می تواند’اگر شما نیستید ، شما را نجات می دهم’با استفاده از حتی ابتدایی ترین تاکتیک های بهینه سازی موتور جستجو برای صفحه خود. هر تصویر باید بهینه سازی شود ، و شما باید از هد های زیر عنوان استفاده کنید تا پیوندهای داخلی و استفاده از کلمات کلیدی طبیعی را در خود گنجانید. اینها همه روشهای رایگان هستند که می توانید در هنگام ایجاد محتوا ، SEO را در وب سایت بهبود دهید. با این حال ، بسیاری از کاربران وردپرس نمی خواهند’این روشهای ساده را انجام دهید ، و صفحات وب آنها رنج می برد.

حداقل ، شما باید در حال نوشتن عنوانی قانع کننده ، کوتاه و HTML باشید که به خوانندگان شما کمک می کند تا درک کنند که موضوع وبلاگ چیست. این عنوان باید 55 نویسه یا کمتر باشد. توضیحات متا را درج کنید که به خوانندگان علاقه مند است که بر روی محتوا کلیک کنند. این توضیحات نباید بیش از 160 نویسه باشد.

2. عدم هدایت لینک های شکسته

هنگام ایجاد صفحات ویرایش در وب سایت ، یا حتی تغییر و متراکم کردن دسته ها و برچسب ها می توانند روی صفحات وردپرس تأثیر منفی بگذارند ، به خصوص اگر تغییر مسیرها نباشند.’در نظر گرفته درست مانند وقتی که خانه ها را جابجا می کنید ، آدرس پست الکترونیکی را برای شما ارسال می کنید ، باید همین کار را با تغییر مسیر وب سایت انجام دهید. هنگامی که یک URL حذف شده یا تغییر یافته است ، آدرس جدید داده می شود. هرکسی که به دنبال URL قدیمی است ، باید به URL جدید هدایت شود.

بنابراین ، هر زمان URL تغییر کرده یا حذف شود ، باید یک تغییر مسیر ایجاد کنید. این به تقویت SEO شما کمک می کند زیرا موتورهای جستجو برنده شدند’لینکهای خراب را پیدا کنید اغلب می توانید افزونه های رایگان یا ارزان پیدا کنید تا در رفع این اشتباه به شما کمک کند.

3. عدم انتخاب ارائه دهنده میزبانی ایمن

یکی از بزرگترین اشتباهات می تواند اولین تصمیمی باشد که شما می گیرید. انتخاب یک ارائه دهنده هاستینگ خوب به سرعت ، پشتیبانی و امنیت کاهش می یابد. اگر میزبان وب سایت شما می تواند’این اصول را تحویل بگیرید ، ممکن است سایت وردپرس شما رنج بکشد. با شروع کار ، ممکن است وسوسه شوید که میزبان وردپرس رایگان را پیدا کنید ، و این ممکن است روشی مناسب برای شروع کار باشد. می توانید یک برنامه میزبانی رایگان را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد درباره ایجاد یک سایت بیاموزید. با این وجود ، پس از شروع رشد سایت شما ، ممکن است بخواهید به یک برنامه میزبانی ارزان وردپرس ارتقا دهید. از این طریق می توانید منابع بیشتری را به سایت خود اختصاص دهید. با رشد سایت شما ، بازدید کنندگان روزانه بیشتری می شوند ، برنامه میزبانی خود را به روز کنید تا بتوانید پاسخگوی نیازهایتان باشید. آخرین موردی که می خواهید سایتی است که بارگذاری آن زیاد طول می کشد ، زیرا این امر باعث می شود تا مردم از صفحه شما گزاف گویی کنند زیرا آنها مایل به صبر نیستند.

برای کمک به حل این مشکل ، توصیه می کنیم ارائه دهنده هاستینگ سایتی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. Siteground یکی از بهترین بسته های میزبانی وردپرس را در اینترنت ارائه می دهد. اگر شما یک کاربر جدید WordPress هستید ، آنها حتی برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده را نیز ارائه می دهند ، به این معنی که همه چیز را در پس زمینه سرور برای شما انجام می دهند و به شما فرصت می دهند تا وب سایت خود را بسازید. حتی اگر با یک برنامه میزبانی وردپرس متفاوت شروع کردید ، می توانید به لطف انتقال آنها در WordPress ، که به صورت رایگان با تنها چند کلیک آن را انتقال می دهید ، به Siteground تغییر دهید..

4- عدم توجه به موقعیت مکانی سرور

بارگذاری سرعت سایت یکی از بزرگترین عوامل رتبه بندی است. اگر می خواهید یک وب سایت سریع به همراه بهینه سازی سایت خود و انتخاب میزبان وب سایت خوب ، باید محل سرور را نیز در نظر بگیرید. سروری را پیدا کنید که در شرکتی که بیشتر بازدید کنندگان شما در آن مستقر هستند ، میزبان باشد. بنابراین ، اگر بیشتر افراد اتحادیه اروپا را هدف قرار می دهید ، ممکن است بخواهید میزبان وردپرس در اروپا را در نظر بگیرید ، زیرا این امر می تواند بهترین نتیجه را برای شما به همراه آورد. این تغییر کوچک می تواند به افزایش سرعت وب سایت شما کمک کند و بازدید کنندگان شما را حتی خوشحال تر کند.

5. نه موبایل-دوستانه

ممکن است بسیاری از بازدید کنندگان شما از طریق تلفن خود به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند ، بنابراین یک تغییر کوچک که باید انجام دهید این است که از دوستانه بودن موبایل اطمینان حاصل کنید. اگر این نیست’در حال حاضر ، سپس بلافاصله شروع به کار کنید تا مطمئن شوید که اینگونه است. اگر بازدید کنندگان تلفن همراه اهدا کنند’تجربه مثبتی داشته باشید ، آنها به احتمال زیاد وب سایت شما را گزاف گویی می کنند ، و شما بخش بزرگی از ترافیک بالقوه خود را گم می کنید.

یک کاری که می توانید انجام دهید این است که وب سایت شما پاسخگوتر باشد. یک وب سایت پاسخگو دارای همان محتوا و اطلاعات است ، اما به اندازه دستگاه تلفن همراه شما در آن تنظیم مجدد می شود. گوگل حتی اظهار داشته است که طراحی واکنشی را برای وب سایت های تلفن همراه ترجیح می دهد. میزان Flash خود را که در وب سایت خود استفاده می کنید کاهش دهید زیرا برای سئو بسیار بد است. فلش باعث کند شدن سایت شما و اغلب برنده می شود’در بسیاری از مرورگرها و دستگاه های مختلف کار کنید. آی تی’بهتر است از همه استفاده نکنید.

وردپرس می تواند ابزاری عالی برای استفاده باشد ، اما با انجام این اشتباهات ساده مطمئن شوید که از آن استفاده می کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me