Platform9: مدیریت OpenStack SaaS Cloud Orchestration با Kubernetes

پشتیبانی سخت افزار فروشنده Cross-Platform Cloud برای OpenStack & سرورهای خوشهای Kubernetes

Platform9 ، یک شرکت نوپا که با استفاده از کانتینرهای یکپارچه OpenStack و Kubernetes به عنوان ‘نرم افزاری به عنوان یک سرویس’ (SaaS) محصول ارکستر ابر ابر هیبریدی مدیریت شده را ارائه می دهد ، این بودجه 22 میلیون دلاری USD $ سری C را در این هفته اعلام کرد به رهبری Canvas Ventures با پشتیبانی پشتیبانی Hewlett Packard ، Redpoint Ventures و Menlo Ventures. در این اطلاعیه یک سال 360٪ رشد مشتری برای این شرکت از جمله دستیابی به مشتریان کلیدی جدید شرکت مانند Autodesk ، سونی و Blue Cross Blue Shield برجسته شده است. Platform9 علاوه بر این راه حلهای کاری با NetApp ، Nutanix ، Juniper ، Dell / EMC ، HPE ایجاد کرده است, & سایر شرکتهای بزرگ فناوری اطلاعات امسال برای رشد قابلیت همکاری ابر متقابل روی مبانی منبع باز. این شرکت توسط سیریش راغورام ، مادورا ماسکی انجام شده است, & روپاک پاریخ که همگی سابقه در مهندسی فنی در VMware و همچنین Bich Le را دارند که ARIES را در HP Labs ایجاد کرده اند. Platform9 همچنین در حال توسعه Fission ، یک پلتفرم بدون سرور و Omni ، مجموعه ای از برنامه های افزودنی برای OpenStack است که می تواند برای نیازهای مدیریت عمومی ابر استفاده شود.


پشتیبانی از سخت افزار فروشنده Cross-Platform Cloud برای سرورهای خوشهای OpenStack و Kubernetes

Platform9: منبع باز تحویل داده شده به عنوان یک سرویس – Orchstration Cloud Integrated، SaaS-Maned Orchstration

Platform9 آنچه را که بسیاری از تیم های DevOps در شرکت های بزرگ مشغول به کار با ارکستراسیون ابر عمومی یا خصوصی ارائه می دهند در محیط فعلی با یک برنامه فراهم می کند. "کنترل از راه دور" بسترهای نرم افزاری SaaS OpenStack. در سال 2013 توسط کارشناسان مجازی سازی از VMware تاسیس شده است & HP Labs ، Platform9 مدیریت ابر متقابل پلت فرم را با سخت افزار در مکانهای مختلف مرکز داده ساده می کند و امکان ساخت معماری ابر الاستیک ترکیبی با خوشه های Kubernetes را فراهم می آورد. "کنترل از راه دور" جنبه های Platform9 به این معنی است که مدیریت شبکه ، نظارت بر درخواست ترافیک وب و کنترل پنل های تخصیص منابع به عنوان محصول SaaS قرار دارند. "در ابر" و سخت افزار سرور وب می تواند در هر نقطه باشد. به عنوان مثال ، یک شرکت می تواند کد سفارشی را برنامه ریزی و توسعه دهد "در خانه" و برای امنیت بهتر هنگام استفاده از Kubernetes در AWS ، آن را در سرورهای محلی نگه دارید & برای پشتیبانی از چندین محصول SaaS ، دامنه ها ، مارک ها ، تجارت الکترونیکی یا برنامه های خاص تلفن همراه ، مراکز داده Google Cloud به طور همزمان یا قابل تعویض. برای وب سایتهایی که باید روزانه هزاران کاربر همزمان و بازدید میلیون ها بازدید از صفحه را پشتیبانی کنند ، Platform9 با سازگاری ابری بین سیستم عامل متقابل API (مانند CloudFoundry) با قابلیت اجرای کل معماری مرکز داده در OpenStack یا استفاده از Kubernetes برای سرور وب ترکیب می کند. مدیریت خوشه در مقیاس. این سیستم ترکیبی از بهترین شیوه های DevOps در شرکت های بزرگ است که امروزه از کار در برنامه های کاربردی وب و موبایل در مقیاس بزرگ و پر رفت و آمد ایجاد شده است. Platform9 به راحتی می تواند با Jenkins ، Ansible ، Vagrant ، Chef ، SaltStack و غیره برای توسعه وب یکپارچه شود & تیم های برنامه نویسی نرم افزار.

مفهوم فیلم: "سرویس منبع باز به عنوان یک سرویس" (OSaaS) زیرساخت ابر را آسان می کند

سیریش راغورام ، مدیر عامل ، Platform9 – "مدیریت زیرساخت های ابری در چندین سیستم عامل با پس انداز حداکثر 70٪ هزینه IT … بدانید که چگونه بهترین زیرساخت های ابر مانند OpenStack و Kubernetes می توانند با SaaS مدیریت شوند تا هزینه و زمان برای ارزش گذاری را کاهش دهند ، همه در عین حال که از قفل شدن جلوگیری می کنند یک اکوسیستم فروشنده. این امر به تیمهای DevOps و IT کمک می کند تا ضمن اتوکشی بیشتر فرآیند تنظیم و مدیریت ، در حل مشکلات اصلی مشاغل تمرکز کنند. Platform9 پس از اینکه مشتریان قادر به دستیابی به موفقیت بیش از 99 درصد با موفقیت در پروژه های OpenStack هستند ، از تجربه صحبت خواهند کرد." درباره Platform9 بیشتر بدانید & کوبنتس.

پشتیبانی از سخت افزار فروشنده Cross-Platform Cloud برای سرورهای خوشهای OpenStack و Kubernetes

Platform9 در بالای مجموعه خوشه Kubernetes و ارکستراسیون ابر OpenStack ، در حال توسعه یک AWS مانند لامبدا است "توابع به عنوان یک سرویس" (FaaS) پلت فرم معروف به Fission. راه حل های بدون سرور با انتشار چند دستگاه و تجارت الکترونیکی مبتنی بر موبایل امکان ایجاد اشکال کاملاً جدید برای توسعه وب را فراهم می کند ، اما در کل برنامه های اندکی در بازار وجود دارند که از این چارچوبها استفاده می کنند. سیستم عامل های FaaS نوع جدیدی از معماری وب را برای کدگذاری برنامه ها یا به طور فزاینده ای به عنوان ابزاری کارآمد برای افزودن پردازش جانبی به یک حضور وب موجود یا پایگاه داده های عملکردی نشان می دهند. راه حلهای بدون سرور می توانند بر روی کد های PHP ، Python ، JavaScript ، HTML و غیره یا به موازات یک میزبان وب برای پشتیبانی از قابلیت های جدید اضافی در صفحات وب منتشر شده و برنامه های تلفن همراه اجرا شوند. به نظر می رسد محیط FaaS یکی از مواردی باشد که بسیاری از شرکت ها در کنار سایر میزبانی وب تخصصی و برنامه های میزبانی ابری PaaS / SaaS راه حل های بدون سرور را ارائه می دهند ، بنابراین توسعه دهندگان وب طیف گسترده ای از انتخاب را در ارائه دهندگان خدمات دارند و هرکدام دارای ویژگی های کمی متفاوت هستند. & عملکرد ، مانند امروز با میزبانی LAMP یا VPS. در حال حاضر گزینه های اصلی Fission در بازار سیستم عامل بی سرور عبارتند از:

 • AWS لامبدا
 • عملکردهای Google Cloud
 • توابع Microsoft Azure
 • IBM OpenWhisk

Platform9 Fission را با ادغام Kubernetes از طریق API ها معرفی کرده است ، و به برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب می دهد که گزینه ای عالی برای سیستم عامل های بدون سرور یا FaaS ایجاد کنند ، اگرچه این سرویس هنوز در آلفا است و در درجه اول با Node.js کار می کند. & پایتون در حال حاضر Platform9 Fission (fission.io) را به عنوان محصولی جدا از OpenStack خود مدیریت می کند & Kubernetes راه حل های ارکستراسیون ابر.

پشتیبانی از سخت افزار فروشنده Cross-Platform Cloud برای سرورهای خوشهای OpenStack و Kubernetes

چارچوب های اتوماسیون Platform9 – "مبتنی بر OpenStack بدان معنی است که تیمهای شما می توانند از کتابخانه هایی مانند jcloud یا Libcloud برای ادغام خط لوله توسعه خود با ابر هیبریدی Platform9 استفاده کنند … به لطف OpenStack ، تیم های توسعه شما می توانند از پشتیبانی موجود در تقریباً هر چارچوب اصلی اتوماسیون برای یکپارچه سازی خط توسعه استفاده کنند. با ابر ترکیبی Platform9. اینها شامل ارائه دهنده توله سگ OpenStack ، سرآشپز است’کلی چاقو ، مسلم’ماژول محاسبه نوا و SaltStack’ماژول OpenStack." درباره اتوماسیون Platform9 DevOps بیشتر بدانید.

Platform9 شامل همه موارد لازم برای اجرای ، کار ، به روزرسانی و نگهداری ابرهای عمومی / خصوصی با خوشه های OpenStack یا Kubernetes است. همه کنترل کننده های OpenStack در سرورهای ابری SaaS از راه دور میزبانی می شوند در حالی که داده های وب سایت یا برنامه تلفن همراه در شبکه محلی باقی می مانند که در آن خوشه ها می توانند سخت افزاری را از ارائه دهندگان خدمات مختلف یا مراکز داده در مکان های مختلف جغرافیایی داشته باشند. ابزارهای مدیریت شبکه Platform9 نیاز به یک عامل میزبان P9 دارند تا روی هر VM که به واحد کنترل از راه دور متصل است برای بارگذاری مسیریابی شبکه بین واحدهای سخت افزاری یا سرورهای وب ، به واحد کنترل از راه دور نصب شود. سرپرستان سیستم ها می توانند صف درخواست ترافیک شبکه در زمان واقعی را رصد کنند و سخت افزار اضافی سرور وب را از طریق VM هایی که به یک خوشه اضافه می شوند برای پاسخگویی به افزایش تقاضا ، نظارت کنند. یکی از مناطق اصلی R&D در هاست ابر در حال حاضر در حال توسعه اتوماسیون محور API برای مقیاس بندی خوشه های Kubernetes در بالا و پایین در راه اندازی VMS در حجم برای پاسخگویی به تقاضای ترافیک وب است. ابزارهای ارکستراسیون ابر Platform9 به مدیران شبکه اجازه می دهد هر نوع VM را به عنوان a تعریف کنند "فوق تخصص" (برای هرگونه استفاده مستقل ، مانند محاسبات از راه دور ، VPN ها ، سرورهای ایمیل ، هاستینگ وب و غیره), "Visor کانتینر" برای خوشه های گره Kubernetes / Docker یا یک "گره حجم سیلندر" به عنوان بخشی از یک معماری ابری OpenStack. با استفاده از Kubernetes ، سرپرستان سیستم می توانند راه حل های میزبانی وب پیچیده را برای برنامه های ابری در مقیاس با سرورها در مراکز داده های مختلف در سراسر جهان که توسط موقعیت جغرافیایی مستقر هستند و با برنامه های مدیریت شبکه کنترل از راه دور Platform9 هماهنگ هستند ، ایجاد کنند. ظروف Docker را می توان برای بارهای کاری مجازی استفاده کرد و یا می توان ابرهای ترکیبی ایجاد کرد که در ظرفیت سخت افزار فرضیه با چندین فروشنده SaaS cloud یا ارائه دهندگان راه حل های میزبانی وب ترکیب می شوند. این امر همچنین امکان ساخت AWS ، Google Cloud ، Bluemix ، Rackspace ، Azure و غیره را همزمان فراهم می کند و برنامه های سخت افزاری کالاهای مختلف عمده فروشی / خرده فروشی را از هر فروشنده بصورت جداگانه ترسیم می کند. Platform9 قابلیت حمل و نقل ساده داده ها را بین ارائه دهندگان خدمات میزبانی ابری در صورت لزوم بدون گرفتن وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه بصورت آفلاین هنگام ارتکاب به روزرسانی نسخه های نرم افزاری یا اعمال تکه های امنیتی.

پشتیبانی از سخت افزار فروشنده Cross-Platform Cloud برای سرورهای خوشهای OpenStack و Kubernetes
سیریش راغورام ، مدیر عامل ، Platform9
– “با رویکرد جدید SaaS به چارچوب های ابر پیچیده ، ما امکان ایجاد زیرساخت ها در هر نقطه را می توان با استفاده از چارچوب های منبع باز صنعت پیشرو مانند Kubernetes و OpenStack به راحتی مدیریت کرد. امروز ، Platform9 در حال فعال سازی DevOps ، کاهش هزینه ها و تسریع در تبدیل ابر برای بیش از 200 ابر در سراسر جهان است.” اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت OpenStack ، Kubernetes Cloud Orchestration, & راه حل های مدیریت شبکه در Platform9.

Platform9 نرم افزار کنترل پنل Omni را به عنوان یک پسوند ماژول برای نصب OpenStack و همچنین فراهم می کند "تعویض پشته" که می تواند منابع سخت افزاری شبکه را در خوشه های سرور وب ، گره ها ، ارائه دهندگان ابر طبقه بندی کند, & فدراسیون ها به عنوان بخشی از قابلیت های ارکسترشن. با استفاده از Omni ، سرپرستان سیستم می توانند درخواستهای ورودی وب را در یک صف نظارت کنند ، سرورهای اضافی را به خوشه ابر اضافه کنند و ظرفیت نگهداری نزدیک به صفر بار درخواست بارگیری را گسترش دهند. مدیریت ابر cross-platform & ابرهای ترکیبی مبتنی بر موقعیت جغرافیایی با Google ، DigitalOcean ، CDN, & ادغام AWS همان چیزی است که بسیاری از ارائه دهندگان SaaS و شرکت های میزبان وب در مدیریت خدمات در کار مداوم ، معرفی سرویس ها و سخت افزارهای جدید پلت فرم و همچنین انتقال بین ارائه دهندگان خدمات ابری شرکتها با نرخ عمده فروشی به آن نیاز دارند. Kubernetes اداره می شود & ارکستراسیون شبکه OpenStack با Platform9 شامل پشتیبانی از نماینده های کانتینر به عنوان جایگزینی برای hypervisors VPS ، CIDR ها (ظروف / خدمات) ، ذخیره سازی مبتنی بر API ، برنامه های نظارت ، ادغام عملکرد سرور و غیره است. ابزارهای مدیریت Platform9 مدیریت سوابق میزبان DNS را آسان می کند. خوشه های Kubernetes ، که در آن مقادیر ورودی برای هر میزبان Kubernetes در خوشه نیز می تواند API برقرار شود. برنامه نویسان می توانند راه حل های سفارشی برای اضافه کردن میزبان به صورت پویا در مقیاس از طریق مدیر منابع API ایجاد کنند که به هر کاربر بازدید کننده کانتینر اجازه می دهد. جمع کردن میزبان می تواند با استفاده از طعم دهنده ها ، مستاجران ، موارد VM ، کلیدهای SSH ، Chef یا عوامل عروسکی با افزایش انعطاف پذیری در شخصی سازی موارد از طریق برنامه نویسی اسکریپت های خط فرمان محور بر روی سرورهای وب انجام شود.

Concept Video: Platform9 مدیریت OpenStack

ارکستر ابر Cloud OpenStack – "Platform9 ساده ترین راه برای شرکت ها برای پیاده سازی یک ابر خصوصی مبتنی بر OpenStack است ، با ارائه خدمات سلف سرویس و هوشمند ، بار کاری را به زیرساخت های محاسباتی خود ارائه می دهد. Platform9 Manager OpenStack استفاده از سرورهای مجازی موجود و جدید را برای برقراری ابرهای خصوصی در عرض چند دقیقه امکان پذیر می کند ، در حالی که به طور یکپارچه با فرآیندهای موجود و محصولات مدیریتی به طور هماهنگ عمل می کند. Platform9 یک صفحه واحد از مدیریت شیشه را در سراسر KVM ، VMware vSphere و Docker برای شرکت ها به ارمغان می آورد." درباره Platform9 بیشتر بیاموزید.

بسترهای نرم افزاری 9 ارتقاء ، نظارت 24×7 ، پچینگ ، برنامه ریزی ظرفیت ، تشخیص خودکار خرابی ، مقیاس خودکار و غیره را برای OpenStack عمومی / خصوصی فراهم می کند & Kubernetes ابرهای خوشه ای ، امکان حمل بهتر داده ها ، سازگاری میان ابر و راه حل های DevOps را فراهم می آورد. Platform9 در درجه اول از طریق تبدیل لایه API OpenStack به عنوان رابط متحد برای مدیریت چندکاره عمل می کند. این به برنامه نویسان وب و برنامه نویسان نرم افزار اجازه می دهد تا استانداردهای باز را استاندارد کنند & استفاده مجدد از ابزارهای موجود برای منابع ابری عمومی. Platform9 فراهم می کند "صفحه تک شیشه ای" مجموعه ابزار مدیریت برای مدیران شبکه و معماران ابری با چند اجاره ، مدیریت سهمیه و یک API واحد برای ساخت توپولوژی شبکه پیچیده برای راه حل های سرور وب. Platform9 می تواند به عنوان یک راه حل برای شرکت های میزبان وب جهت اجرای سرورهای CentOS چند مستاجر در VMs با خوشه های Kubernetes در مقیاس برای پشتیبانی مشتری از جمله پشتیبان گیری از داده های متعدد و بارگذاری ترافیک شبکه ، یا اجرای سیستم عامل های VPS مانند SolusVM ، VMware ، Parallels ، استفاده شود. و غیره در ظروف برای پشتیبانی محصول SaaS / PaaS مشتری. Google در ابتدا سیستمی مشابه ظروف Kubernetes برای اجرای gMail ، Maps ایجاد کرده است, & جستجوی کاربران در بخش های اختصاصی VM در مقیاس میلیاردها سرور به طور همزمان. این راه حلها یک شیء گرا را برای میزبانی وب با ظروف جدا شده ، VM ایجاد می کنند, & VPS با نرم افزار پشته ای که می تواند از تصاویر فوری نصب شود یا به راحتی بین سخت افزار در مدیریت مرکز داده انتقال یابد.

پشتیبانی از سخت افزار فروشنده Cross-Platform Cloud برای سرورهای خوشهای OpenStack و Kubernetes

Concept Video: Kubernetes به عنوان سرویس مدیریت از راه دور

ارکستراسیون کانتینر ابر ترکیبی – "Kubernetes نوید افزایش میزان عملکرد سیستمهای نرم افزاری مدرن را داده است. Platform9 را ارتقا دهید ، مانیتور کنید ، مقیاس کنید." در مورد Kubernetes بیشتر بدانید.

Platform9 یک راه حل عالی برای مدیریت داده های متقابل پلتفرم است که در آن اکثراً صفحه کنترل پیشرفته Omni را برای OpenStack به سرورهای ابری انتزاعی کرده اند که باعث می شود سخت افزار از هر میزبان وب در طراحی شبکه یا ارکستراسیون ابر گنجانده شود. این می تواند به بخش های فناوری اطلاعات در مدیریت چندین سرور عمومی و خصوصی برای بخش های مختلف داخلی و برنامه های وب و موبایل به طور همزمان منتشر شده کمک کند. مزایای اصلی راهکارهای Platform 9 عبارتند از:

 • قابلیت مشاهده ابر ، مدیریت شبکه, & کنترل پنل از راه دور شبکه
 • کاهش هزینه زیرساخت از طریق تهیه سخت افزار چند فروشنده
 • خود سرویس سرویس SaaS شبکه از ابرهای عمومی و خصوصی از راه دور
 • اتوماسیون DevOps & ادغام کنترل نسخه برای نرم افزار وب / موبایل
 • چند Hypervisors ، ظروف داکر, & مدیریت خوشه Kubernetes
 • ارکستراسیون ابر ترکیبی با پشتیبانی Rancher / CoreOS / CloudStack / VMware
 • ارائه دهنده خدمات Cloud-Platform Cloud – Google، AWS، Bluemix، Azure، Webhosts و غیره.

توسعه دهندگان وب و برنامه نویسان وب می توانند از ابزارهای Platform9 به طور مؤثر استفاده کنند ، به عنوان مثال ، با استفاده از یک VPS یا سرور اختصاصی برای تست کد و مرحله بندی نسخه ها ، و سپس برای تهیه مستقیم به یک خوشه Kubernetes منتشر کنند. سرپرستان شبکه می توانند ابرهای پایگاه داده CRM خصوصی را برای استفاده کارمندان شرکت در فروش و لجستیک اجرا کنند, & سفارش را با میزبانی وب ابر عمومی سفارش دهید & پشتیبانی از نرم افزار تلفن همراه بر روی سرورهای وب خوشه ای قابل انعطاف پذیر به منظور پشتیبانی از حداکثر ترافیک وب و کارایی پردازش در سخت افزار مرکز داده برای فناوری اطلاعات سازمانی. ناشران وب مستقل می توانند از ابزارهای Platform9 برای اعزام به چندین مرکز داده بین المللی و پشتیبانی از برنامه ها در سرورهای وب الاستیک با تعادل بار بین موقعیت جغرافیایی ، ادغام CDN ، توابع ذخیره سازی API ، حافظه پنهانی پروکسی معکوس و غیره استفاده کنند. Platform9 کنترل ارکستر ابر ابر SaaS را ارائه می دهد. پنل جمع آوری منابع سخت افزاری چند فروشنده که عموما با سایر محصولات نرم افزاری موجود در بازار یافت نمی شود.

Platform9 Video: SaaS-Manager OpenStack و Kubernetes

Bich Le ، بنیانگذار و معمار اصلی Platform9 – "Platform9 ، آخرین مورد اضافه شده برای دسته راه حل از راه دور از OpenStack ، به یک سیستم عامل مدیریت SaaS کمک می کند تا به راحتی بتواند OpenStack و Kubernetes را مستقر و مدیریت کند و آنها را در محیط های عمومی و محیط های عمومی گسترش دهد.." Platform9 را در توییتر دنبال کنید.

شکافت – عملکرد به عنوان یک سرویس (FaaS) & اسکریپت های وب بدون سرور برای پشتیبانی از برنامه ابر

Fission نسخه Alpha از Platform9 است "عملکرد به عنوان یک سرویس" (FaaS) یا "بدون سرور" راه حل نرم افزاری که شبیه به پلت فرم لامبدا در AWS است. راه حل های FaaS یا بدون سرور به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا پشتیبانی پردازش موازی را در برنامه های وب موجود ایجاد کنند که به طور جانبی از طریق API ها در وب متصل شوند بدون اینکه مشکلات مربوط به اسکریپت در سایت وجود داشته باشد. به عنوان مثال ، راه حل های FaaS می توانند برای محاسبه تخفیف های تجارت الکترونیکی یا نرخ حمل و نقل برای میلیون ها مشتری تجارت الکترونیکی در پرواز با توجه به کد پستی ، موقعیت جغرافیایی ، آدرس IP و متغیرهای دیگر استفاده شوند. صفحه نمایش توصیه های محصول سفارشی با پیوندهای فروشگاه را ایجاد کنید. یا تصاویر ذخیره شده برای صفحات وب را در اندازه های مختلف و میزان فشرده سازی ، مطابق با نوع دستگاه مشتری ، پردازش کنید. این نوع پردازش CPU از طریق توابع snippet محور به یک واحد سخت افزاری خاص مرتبط نمی باشد بلکه پشتیبانی مستمر را از طریق منابع پردازش اختصاصی به وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه به منظور ارائه لایه های پیشرفته تر از عملکردهای سفارشی در اختیار کاربران قرار می دهد. پلت فرم Fission در حال حاضر فقط از توابع نوشته شده در کد پایتون و Node.js پشتیبانی می کند ، اما Platform9 در نظر دارد در آینده به توسعه و گسترش پشتیبانی از سایر زبان های برنامه نویسی ادامه دهد. یکی دیگر از کاربردهای مهم توابع بدون سرور ، بهبود حافظه پنهان صفحه برای وب سایتهایی است که Fission با Memcached ، Redis ، PostgreSQL و غیره سازگار است تا به طور جانبی بتواند آنچه را که یک سرور واحد قادر به مدیریت در مقیاس برای برنامه های پیچیده است ، سازگار باشد. به طور کلی ، این نوع از توسعه وب تازه شروع شده است و Platform9 به عنوان یک شرکت پیشرو در این بخش با پلت فرم Fission FaaS قرار دارد..

پشتیبانی از سخت افزار فروشنده Cross-Platform Cloud برای سرورهای خوشهای OpenStack و Kubernetes

کنترل پنل Omni: مدیریت شبکه ابر OpenStack & Kubernetes خوشه در مقیاس

Platform9 استقرار ابری OpenStack و Kubernetes را ساده تر می کند در حالی که هر دو این سیستم عامل طیف گسترده ای از زیر ماژول ها و پسوند ها را دارند که با توجه به الزامات مدیریت شبکه یا پروژه توسعه وب قابل اجرا هستند..

 • OpenStack: یکی از پیشرفته ترین سیستم عامل ها برای مدیریت مرکز داده های ابری
 • Kubernetes: سرورهای وب خوشه ابری الاستیک مبتنی بر ظرف با قابلیت مقیاس پذیری سازمانی

شرکت های بزرگ فناوری اطلاعات و شرکت های Fortune 500 در حال حاضر از Platform9 برای ارکستر ابر پیشرفته و مدیریت مرکز داده استفاده می کنند و این ابزارها را به یک منبع با ارزش برای SME ها ، شرکت های راه اندازی وب و ناشران مستقل که نیاز به اجرای OpenStack دارند ، تبدیل می کنند. & Kubernetes در میزبانی.

ویدئو نسخه ی نمایشی: Platform9 & Kubernetes اداره می شود

Kubernetes به عنوان یک سرویس ارائه شد – "کودی هیل ، مهندس سیستم در Platform9 ، نشان می دهد که چگونه به راحتی با Platform9 Kubernetes Managed و راه اندازی شوید. او برای تنظیم و مدیریت یک خوشه Kubernetes ، ما را از طریق Platform9 UI و REST API دنبال می کند. وی سپس گره های استاد / برده جنکینز را در یک خوشه Kubernetes و یک برنامه وب کانتینر شده مستقر در همان خوشه مستقر می کند. یک خط لوله خودکار جنکینز به روزرسانی برنامه کاربردی وب را انجام می دهد." درباره Platform9 بیشتر بدانید & کوبنتس.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me