SolusVM: ابزار مدیریت مجتمع بستر های نرم افزاری برای میزبانی VPS

شرکت های میزبان وب به طور فزاینده مجوز نرم افزار SolusVM را برای مدیریت بستر های نرم افزاری VPS دارند

شرکت SolusVM در صنعت میزبانی وب برای شرکت های کوچک و مستقل استارتاپی که به یک وسیله قابل اعتماد برای مدیریت برنامه های VPS برای پشتیبانی مشتری احتیاج دارند ، به طور فزاینده ای تبدیل می شود. SolusVM را می توان با WHMCS ، cPanel ، CentOS استفاده کرد, & یک سیستم صورتحساب مانند ClientExec برای ارائه فروشندگان مجموعه کاملی از محصولات خدمات میزبانی وب در یک سرور اختصاصی اختصاصی. درست همانطور که WHMCS یک راه حل کامل برای عملیات مشترک میزبانی وب در سرورهای لینوکس ارائه می دهد ، SolusVM می تواند برای مدیریت پارتیشن های VPS که تحت برنامه های حساب خرده فروشی میزبانی مجدد فروخته می شوند ، مورد استفاده قرار گیرد. شرکت های میزبان وب مستقل می توانند سخت افزار اختصاصی را در یک مرکز داده ابری یا تأسیسات کلکسیون اجاره دهند تا از SolusVM، WHMCS، cPanel، CentOS استفاده کنند, & CloudLinux از نمایه فروش مجدد قصد دارد تا با اجرای مجوز نرم افزار از OnApp برای استفاده در تعداد مشخصی از سرورها ، سرویس کامل میزبانی وب تحت عنوان ارائه دهندگان VPS را انجام دهد..


شرکت های میزبان وب به طور فزاینده مجوز نرم افزار SolusVM را برای مدیریت بستر های نرم افزاری VPS دارند

SolusVM – ابزارهای مدیریت بستر های نرم افزاری VPS برای OpenVZ ، Xen, & چهارچوب KVM

مهمترین مزیت SolusVM فراهم کردن یک رابط کاربری گرافیکی برای حرکت در مدیریت تنظیمات VPS ، پیکربندی منابع سرور وب و نظارت بر ترافیک وب زنده برای هر بخش بندی شده VM در یک شبکه ابری عمومی ، خصوصی یا ترکیبی است. SolusVM سه گزینه اصلی برای مجازی سازی را در چهارچوب های OpenVZ ، Xen یا KVM ارائه می دهد. پس از تصمیم گیری در مورد معماری مجازی سازی ، مدیران سیستم می توانند نمونه های VPS را ایجاد کرده و یا آنها را با نرم افزار سرور دلخواه برای فروش مجدد نصب کنند یا آنها را به عنوان برنامه های VPS بدون کنترل با رمزهای ورود بی نظیر برای تهیه مشتری ارائه دهند. شرکت های راه اندازی PaaS / SaaS می توانند از SolusVM برای مدیریت پارتیشن های VPS نصب شده با برنامه های نرم افزاری اختصاصی برای سرویس های ابری مدیریت شده مانند میزبانی وردپرس استفاده کنند ، یا با Docker ادغام شوند & Kubernetes برای مقیاس بندی کلیه دامنه های مشتری در چندین سرور وب با توازن بار.

 • OpenVZ – یک سیستم عامل مجازی سازی مستقل برای لینوکس که با Virtuozzo هماهنگ است
 • زن – یک فوق تخصص مبتنی بر ریزگردهای لینوکس با امنیت فلز لخت
 • KVM – ماشین های مجازی مبتنی بر هسته سازگار با هر دو لینوکس & سیستم عامل ویندوز

ادغام OpenVZ به SolusVM اجازه می دهد تا به عنوان یک رقیب کم هزینه در Virtuozzo برای مدیریت کامل سیستم عامل VPS عمل کند. این امر شرکتهای میزبان وب کوچک را قادر می سازد تا به روشی مقرون به صرفه وارد بازار شوند و همان برنامه های VPS را با قیمت های رقابتی در سخت افزار ابری اجاره ای از مازاد مرکز داده در سرتاسر جهان ارائه دهند ، همانطور که شرکت های بزرگ میزبانی وب به مشتریان خود ارائه می دهند. با خرید سخت افزار فله ای با کمترین قیمت از مراکز داده ابری و شرکت های جابجایی (از طریق بازار OpenStack) ، شرکت های میزبان وب کوچک می توانند با ارائه برنامه های VPS ارزان و مدیریت پارتیشن های مشتری با SolusVM در سرورهای مختلف شبکه ، به یک پایگاه مشتری بزرگتر برسند..

فیلم مقدماتی – SolusVM: پنل وب VPS

میزبانی ZenSix – "SolusVM 2 از طریق yum برای RedHat مبتنی بر Enterprise Linux توزیع می شود. تمام بسته های موجود در این مخازن GPG امضا شده است ، به جز RPMS نصب نسخه." درباره SolusVM اطلاعات بیشتری کسب کنید

SolusVM – منابعی برای شرکتهای میزبان نمایندگی & متخصصین وب

نمایندگان فروش میزبانی وب می توانند با استفاده از ترکیب WHMCS ، cPanel ، دامنه های نامحدودی را در بین بسیاری از مشتریان مختلف مدیریت کنند., & CentOS که به استاندارد صنعت تبدیل شده است. در حالی که این بسته همچنین می تواند بر روی پارتیشن های VPS برای مدیریت یک سرور وب نصب و مورد استفاده قرار گیرد & LAMP stack ، این نرم افزار پلت فرم مجازی سازی مورد نیاز برای ایجاد و مدیریت برنامه های VPS را شامل نمی شود. با خرید سخت افزار اختصاصی و قبل از پارتیشن بندی نمونه های VPS با استفاده از Xen ، OpenVZ ، KVM و غیره ، شرکت های میزبان وب کوچک و متخصصان وب با استفاده از حساب های نمایندگی فروش می توانند ارائه خدمات خدمات تجاری خود را گسترش دهند.

از مجازی سازی کانتینر می توان برای قابلیت حمل افقی بین ارائه دهندگان ابر عمومی استفاده کرد ، به عنوان مثال ، در انتقال کل زیرساخت هاستینگ بین Rackspace ، Google Cloud, & AWS ، همانطور که WPengine و سایر شرکتهای متخصص میزبانی ابر انجام داده اند. در اتوماتیک سازی وب سایت میزبانی تجارت الکترونیک با برنامه های VPS ، SolusVM می تواند به توسعه دهندگان کمک کند تا راه حلهای کاملی برای ادغام WHMCS ، cPanel ایجاد کنند., & CentOS در مدلهای تجاری مبتنی بر نمایندگی فروش. با این حال ، به منظور رشد به سطوح بالاتر در تجارت مشتری ، مشاغل میزبان وب میزبان باید از معماری ابری ترکیبی در سرورهای مختلف استفاده کنند تا از هزاران نمونه همزمان VM پشتیبانی کنند..

SolusVM - ابزار مدیریت بستر های نرم افزاری VPS برای چارچوب های OpenVZ ، Xen و KVM
مدیریت VPS تنها با SolusVM – هزینه مجوز ماهانه SolusVM برای مدیریت VPS تنها 2.50 دلار است ، که این امر برای بسیاری از کاربران قدرت به روز رسانی خوبی برای cPanel محسوب می شود. درباره SolusVM اطلاعات بیشتری کسب کنید.


SolusVM – استراتژی های ارکستراسیون ابر ابر ترکیبی برای استقرار بهتر میزبان فروش

از آنجا که شرکت های میزبان نمایندگی فروش باید فراتر از یک وب سرور واحد باشند و طیف گسترده ای از حساب های مختلف مشتری را تحت یک شبکه واحد داده واحد مدیریت کنند ، مدیریت حساب مشتری VPS ناگزیر به استراتژی های ارکستراسیون ابر ترکیبی نیاز دارد که به مدیران سیستم اجازه می دهد منابع شبکه را به طور منظم معماری کنند. مدیریت نرم افزار پشته و ارتقاء امنیت سیستم عامل. با این روش ، SolusVM به شیوه ای شی گرا به عنوان بخشی از پشته اختصاصی بزرگتر لینوکس در حساب های میزبان مشتری ، نصب پایگاه داده ، اسکریپت دامنه و برنامه های مدیریت شبکه داده های مرکز فعالیت می کند. برخی دیگر از نرم افزارهای پلتفرمی که هم اکنون در حال توسعه هستند که یک ارکستراسیون ابر گسترده تر و مدیریت پارتیشن های VPS را در یک محیط میزبانی وب فراهم می کند:

 • OpenStack – ابزارهای پلتفرم مدیریت مرکز داده ابری
 • CloudStack – عمومی ، خصوصی ، جامعه, & ارکستراسیون ابر ترکیبی
 • بین النهرین – سیستم عامل ابری مبتنی بر ظروف Apache برای مراکز داده
 • Rancher OS – یک سیستم عامل ابری برای ظروف داکر
 • سیستم عامل فوتون – سیستم عامل VMware برای ظروف
 • سیستم عامل اصلی – جایگزین سیستم عامل جایگزین Apache Linux برای ظروف
 • OnApp CMP – کامل عمومی ، خصوصی, & ارکستراسیون ابر ترکیبی
 • ریخته گری ابر – منبع باز ، معماری ابر متقابل API محور API

همه این پروژه های نرم افزاری مدیریت مرکز داده داده به دنبال ارائه ابزارهای شبکه یکپارچه ای هستند که شامل توازن بار درخواست تقاضای ترافیک وب در سرورهای مختلف وب ، مقیاس پذیری کشش منابع پردازش سرور به حساب های دامنه ، تخصیص مستقیم VPS از RAM می شود. & هسته های CPU از طریق نظارت در زمان واقعی ، و خدمات بهینه سازی صفحه وب مانند حافظه پنهان صفحه پیشرفته "اطلاعات بزرگ" الزامات مورد نیاز در استقرار عمومی ابر ، خصوصی و ترکیبی. شرکت های میزبان وب ، راه اندازی SaaS و بخش های فناوری اطلاعات و تجاری همه از ترکیبی از این ابزارها برای ایجاد راه حل های شبکه سفارشی استفاده می کنند و بسیاری از شرکت های نرم افزاری در این بخش برای تجارت شرکت می کنند. SolusVM یک جایگزین ساده برای ارائه دهندگان میزبان نمایندگی فروش از مقیاس میزبانی مشترک در یک سرور واحد تا ارائه برنامه های VPS در لینوکس به مشتریان ارائه می دهد..

SolusVM می تواند در استقرار گسترده تر پلتفرم ابر ترکیبی مانند OpenStack یا CloudStack به عنوان ابزاری ارزان اما قدرتمند برای مدیریت برنامه های VPS در یک تجارت میزبانی وب ادغام شود ، درست همانطور که با WHMCS ، cPanel ادغام می شود., & CentOS ، اما این نرم افزار به تنهایی قدرت کافی ندارد تا بتواند به عنوان یک چارچوب کامل ارکستراسیون ابر ترکیبی کامل برای یک مرکز داده عمل کند. سیستم مدیریت ابر OnApp یک مجوز نرم افزاری گرانتر است اما ابزارهای کامل شبکه مورد نیاز برای ساخت معماری مرکز داده ابر را با توازن بار یکپارچه ، نظارت بر شبکه فراهم می کند., & همگام سازی پایگاه داده در مقیاس الاستیک در چندین نمونه سخت افزار سرور وب (گره های 1000+). هر دوی این بسته های نرم افزاری برای استفاده از WHMCS ، cPanel در صنعت میزبانی وب محبوبیت پیدا می کنند, & CentOS در نمایندگی فروش میزبان عملیات تجاری. CMP OnApp & SolusVM همچنین برای یکپارچه سازی معماری شبکه میزبانی وب و مدیریت مرکز داده های سازمانی با هم کار می کند.

فیلم آموزشی – ورود به صفحه مدیریت SolusVM

مدیر مجازی Solus (SolusVM) – "…سیستم مدیریت VPS مبتنی بر GUI قدرتمند با OpenVZ ، Linux KVM ، Xen Paravirtualization و Xen HVM پشتیبانی می کند. SolusVM به شما و مشتریانتان اجازه می دهد تا یک خوشه VPS را با امنیت مدیریت کنید & سهولت." درباره SolusVM اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مدیریت مرکز داده – قابلیت حمل افقی در برابر ارائه دهندگان خدمات ابر عمومی

مقیاس گذاری یک شرکت راه اندازی وب میزبان وب در یک بازار مستقر کار ساده ای نیست و بسیاری از شرکت ها مدل های مختلف تجاری مبتنی بر توسعه پشته های سفارشی را در نظر گرفته اند که هدف آنها متمایز کردن نام تجاری خاص خود از لینوکس یا میزبانی ابری ویندوز از سیستم عامل های دیگر است. شرکت های میزبان وب تصمیم دارند که مراکز دیتای خود را بسازند ، لیزر یا نصب سرور در یک مرکز هماهنگی یا توسعه عملیات مرکز داده خود را بر روی سخت افزارهای عمومی عمومی مانند AWS ، Google Cloud ، Rackspace و غیره انجام دهند زیرا این امر همچنین می تواند برای قیمت ها معمول باشد. و استراتژی های مدیریت کسب و کار برای تغییر سریع فناوری اطلاعات ، می توان در نظر گرفتن قابلیت حمل اطلاعات معماری سرویس میزبانی وب نمایندگی فروش در ارائه دهندگان ابر عمومی را در نظر گرفت. این می تواند اطمینان حاصل کند که هیچ قفل فروشنده ای وجود ندارد و سخت افزار عمده فروشی در ابر (با اتصالات ستون فقرات فیبر نوری) همیشه می تواند برای تجارت میزبان به عنوان یک منبع عمده فروشی به صورت عمده خریداری شود. حتی شرکت های میزبان وب با مراکز سخت افزاری و دیتای خود باید به طور مداوم این هزینه ها را در هر چرخه ارتقاء سخت افزار سرور وب در نظر بگیرند.

بهترین روش در حال حاضر در صنعت استفاده از ظروف مانند Docker برای قابلیت حمل افقی است اما بسیاری از روش های دیگر نیز وجود دارد که شامل کنترل نسخه ، کلون های پایگاه داده ، مجازی سازی عکس های پشته ، مقیاس بندی الاستیک یکپارچه و غیره می باشد. راه حل های ابر ترکیبی خود را با پشتیبانی سخت افزار فروشنده متقابل ، پشتیبان گیری چندگانه از داده های مشتری ، تعادل بار در ترافیک شبکه و به روزرسانی های امنیتی بی سیم مداوم توسعه دهید تا موفقیت آمیز باشد.

SolusVM - ابزار مدیریت بستر های نرم افزاری VPS برای چارچوب های OpenVZ ، Xen و KVM

یکپارچه نظارت بر منابع VPS & آنالیز ترافیک وب – "Solus Virtual Manager (SolusVM) یک سیستم مدیریت قدرتمند VPS مبتنی بر GUI است که به شما امکان می دهد وضعیت VPS خود را نظارت کنید و تنظیمات اصلی را تغییر دهید." درباره SolusVM اطلاعات بیشتری کسب کنید.

گزینه های دیگر برای SolusVM – Virtuozzo ، Promox, & Virtualizor

SolusVM در مدیریت پلتفرم VPS با Virtuozzo رقابت مطلوب دارد ، جایی که Virtuozzo برای تهیه کنندگان خدمات میزبانی وب بسیار ارزان تر است. OnApp پلتفرم مدیریت ابر خود را به صورت رقابتی با Virtuozzo برای مدیریت مرکز داده قیمت گذاری کرده است و SolusVM در محدوده میانی بین cPanel و Plesk یا vDesk در بازار میزبان وب (10 دلار در ماه) قیمت گذاری شده است. به این ترتیب ، این نرم افزار در درجه اول در نمایندگی فروش و میزبان مستقل میزبان به عنوان ابزاری با ارزش برای مدیریت بستر های نرم افزاری VPS به بازار عرضه می شود. دو رقیب بزرگ در حال حاضر برای SolusVM عبارتند از:

 • Proxmox – راه حل های کامل مجازی سازی از جمله مدیریت سیستم عامل VPS
 • Virtualizor – ابزارهای مدیریت VPS از توسعه دهندگان نرم افزار Softaculous

تفاوت اصلی بین Proxmox و SolusVM در این است که Proxmox شامل نرم افزار اختصاصی مجازی سازی اختصاصی خود که کاملاً معادل Hyper-V ، VMware’s VSphere ، OpenVZ یا Citrix Xen است ، می شود اما هزینه بسیار کمتری از مجوزهای اختصاصی برای استفاده سازمانی از این سیستم عامل ها دارد. SolusVM مانند Virtualizor از چهارچوب های مجازی سازی شخص ثالث مانند KVM ، OpenVZ و Xen برای ایجاد موارد VPS استفاده می کند. Virtualizor در حدود 1 دلار ارزانتر از ماه نسبت به SolusVM برای مجوز نامحدود و فقط 1 دلار در ماه برای مجوز VPS تک در مقایسه با 2.50 دلار در هر ماه برای SolusVM قیمت گذاری شده است.

سمینار ویدیویی – انتقال گره به گره از سرور مجازی KVM

SolusVM v1.14 – "انتقال سرور مجازی KVM از یک گره به دیگری. سرور مجازی برای اهداف این فیلم فقط 1 گیگابایت است و هر دو سرور در همان مرکز داده قرار دارند." درباره SolusVM اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map