Yoast – بهترین تولید در محصولات SEO کلاس

Contents

مصاحبه ای با Joost de Valk ، بنیانگذار & مدیر عامل شرکت Yoast

من فکر می کنم که تقریباً در مورد هر توسعه دهنده وردپرس ، نام Yoast – اگر نام آن Joost de Valk نباشد – می داند ، زیرا افزونه Yoast SEO اساساً افزونه استاندارد SEO برای وردپرس است. مطمئناً یکی از معدود پلاگین هایی است که من به طور خودکار در هر وب سایت وردپرس نصب می کنم. در این مصاحبه ، با Joost در مورد تغییرات در استراتژی و تمرکز کسب و کار وی ، برنامه های او برای Yoast و چگونگی مشاهده آینده افزونه های SEO و WordPress صحبت می کنم..


مصاحبه ای با Joost de Valk ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Yoast

HostAdvice: قبل از غوطه ور شدن به Yoast و SEO ، لطفا کمی در مورد خودتان بگویید و اینکه چگونه به جایی رسیده اید که امروز هستید.

نام من جوست د والک ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Yoast ، پدر سه پسر و یک دختر و همسر ماریکه است که Yoast را در کنار من و شریک تجاری ما میشل اداره می کند. من’من از همان سنین جوانی به رایانه علاقه مند شده ام و اولین وب سایت من را در دوازده سالگی در سال 1994 راه اندازی کردم. در اوایل سال 2000’همچنین ، من بلاگ نویسی را نیز شروع کردم ، بیشتر در مورد برنامه نویسی ، HTML و CSS. در سال 2005 ، هنگامی که در پروژه WebKit درگیر شدم ، به دلیل اشکال در منبع آزاد گاز گرفتم.

من نکردم’تا سال 2006 علاقه ای به سئو ندارم ، وقتی فهمیدم چگونه این سایتها را ایجاد کرده است. من شروع به نوشتن در مورد SEO کردم ، که باعث شد من در کنفرانس درباره SEO صحبت کنم. قبل از اینکه آن را بشناسم ، یک متخصص خوش ذوق در تجارت بودم.

در سال 2010 ، من تصمیم به شروع کار خودم گرفتم. بعد از گذشت حدود دو سال ، من اولین کارمندم ، میشیل را استخدام کردم که هم اکنون شریک زندگی است. در سالهای پس از آن ، Yoast مانند آتش سوزی بزرگ شد ، نه کمترین موفقیت به دلیل موفقیت فراری افزونه Yoast SEO WordPress ما.

HostAdvice: چند سال پیش تصمیم گرفتید علاوه بر نسخه رایگان موجود ، نسخه پریمیومی از Yoast SEO را نیز ارائه دهید. چه چیزی منجر به این تصمیم شد؟ چگونه معلوم شده است – آیا شما به عنوان بسیاری از مردم انتخاب نسخه پرداخت شده را به عنوان انتظار می رود شما?

آی تی’بسیار ساده است: اگر برای توسعه یک افزونه هزینه دریافت کنیم ، می توانیم بیشتر روی آن سرمایه گذاری کنیم. ما یک تیم توسعه اختصاصی داریم که بطور شبانه روزی کار می کند تا افزونه های ما را بهتر کند ، ویژگی های جدیدی را توسعه داده و تحقیقات لازم را انجام دهیم تا دریابیم که در چه مواردی باید تمرکز کنیم هدف ما این است که سئو را در دسترس همه قرار دهیم ، بنابراین باید پلاگین های قابل استفاده و پایدار داشته باشیم که نتایج را به دست می آورند.

آی تی’دلیل این امر نیز این است که چرا ما روی دسترسی بیشتر تمرکز می کنیم. همه و منظور ما همه باید بتوانیم از افزونه های خود استفاده کنیم. علاوه بر آن ، اگر شما یک نرم افزار توسعه دهنده هستید ، من هستم’د به شما توصیه می کنم همین کار را انجام دهید.

دریافت هزینه برای کار ما همچنین بدان معنی است که ما می توانیم بیشتر به جهان منبع باز کمک کنیم. ما چندین توسعه دهنده در خانه داریم که فقط در هسته وردپرس کار می کنند. احساس می کنیم’وظیفه ما این است که به جامعه و کالاهایی که خیلی به ما هدیه داده اند ، برگردانیم.

HostAdvice: چند سال پیش تصمیم گرفتید علاوه بر نسخه رایگان موجود ، نسخه پریمیومی از Yoast SEO را نیز ارائه دهید. چه چیزی منجر به این تصمیم شد؟ چگونه معلوم شده است - آیا شما به عنوان بسیاری از مردم انتخاب نسخه پرداخت شده به عنوان انتظار می رود؟

HostAdvice: تغییر اخیر ، شاید حتی تعجب آورتر ، این است که شما مالکیت سایر افزونه بسیار محبوب وردپرس خود را برای Google Analytics فروخته اید. شما در اطلاعیه خود اظهار داشتید که دلیل این امر آن است که بتوانید “تمرکز خود را بر ساختن بهترین محصولات در کلاس SEO ، از افزونه ها به بررسی ها ، کتابهای الکترونیکی و برنامه های آموزشی کنید.” نیست’به جای تنوع کمی ، خطر شرط بندی شركت بر روی سئو وجود دارد?

SEO (از جمله بهینه سازی اجتماعی) یک بازار عظیم است. پیگیری آن و بازار تحلیلی بیش از حد بر دوش تیم قرار گرفت. از آنجا که هر دو هنوز در حال رشد بودند ، ما باید یا خیلی سریعتر از آنچه احساس کردیم می توانیم شرکت را رشد دهیم ، یا یک محصول را انتخاب کنیم و “خلاص شدن” از دیگر. ما تصمیم به انجام دومی گرفتیم ، یک خریدار بزرگ را در سید یافتیم و پیدا کردیم و خیلی سریع آن معامله را بستیم.

HostAdvice: آیا می توانید برای درصد تفکیک درآمدها برای هر یک از پیشنهادات خود ایده ای به من بدهید – افزونه ها ، بررسی سایت / مشاوره ، کتابهای الکترونیکی و برنامه های آموزشی?

Yoast SEO Premium منبع اصلی درآمد ماست ، با بررسی سایتها و کتابهای الکترونیکی در فاصله قابل قبولی. با این حال ، شعبه آکادمی ما به سرعت در حال رشد است. مردم از دوره هایی که می گذرانیم بسیار لذت می برند. ما با بسته های جدید Yoast SEO Care ما هم اکنون بیشتر روی خدمات تمرکز می کنیم.

HostAdvice: آیا می توانید روند بررسی وب سایت خود را برای من شرح دهید?

مطمئناً ، قبل از شروع بررسی ، تیم محتوای قابل اعتراض را بررسی می کند. وقتی سایت آن تست را پشت سر گذاشت ، تیم از فاصله دور به سایت نگاه می کند. چجوری به نظر میرسه؟ آیا می توانید مشخص کنید که هدف سایت چیست؟ گرافیک چگونه است؟ چه نوع محتوا در آنجاست؟ بعد از اینکه تصویری روشنی از سایت داشتیم ، آنالیز عمیق آن را شروع می کنیم.

در این بررسی ها موارد زیادی را بررسی می کنیم. بیش از 300 چک در لیست ما وجود دارد. در میان چیزهای دیگر ، ما به سرعت سایت ، آمادگی موبایل ، استفاده از رسانه های اجتماعی ، کد قالب وردپرس مورد استفاده ، ساختار سایت ، پیام های خطا و 404 صفحه می پردازیم. گرچه تمایل داریم بیشترین مشکلات را در محتوا پیدا کنیم. مطمئناً در بسیاری از سایت ها یک نکته دردناک است. و این چیزی است که شما می خواهید در صورت تمایل سایت خود را به انجام برسانید.

HostAdvice: رایج ترین اشتباهات یا مسائلی که در این بررسی ها کشف می کنید کدام است?

سایتهای وردپرس به ندرت بسیار بد هستند. با این حال ، اشتباهات متداولی وجود دارد که مردم مرتکب می شوند. در انجام این بررسی ها ، بسیاری از موارد مشابه ظاهر می شوند. سایت ها معمولاً تمایل دارند که برای کلمات کلیدی عمومی غیرممکن ، با محتوا دارای رتبه بندی و رتبه بندی شوند’حتی برای رتبه بندی یک طاقچه دم بلند مناسب نیست. بیشتر اوقات معلوم می شود که آنها حتی هیچ یک از صفحات خود را بهینه نکرده اند. بنابراین ، آنها می توانند’برای کسب رتبه در صفحه اصلی خود ، به هر چیزی دسترسی پیدا کنید. این مسئله در مورد بسیاری از سایتهای خارج از کشور صادق است. محتوا قسمت ضعیف بسیاری از سایت ها است.

HostAdvice: آنچه در مورد کتابهای الکترونیکی و برنامه های آموزشی شما بی نظیر است?

آنها در بازارهای مختلف هدف قرار می گیرند. وب سایت ما اطلاعات زیادی را در مورد هر نوع سؤالی که ممکن است افراد SEO داشته باشند ارائه می دهد. با این حال ، به دلیل تعداد زیاد پست ، گاهی نمی توان فهمید که چگونه همه اینها در کنار هم قرار می گیرند. به همین دلیل ، ما’چندین کتاب الکترونیکی بسیار متمرکز در سئو برای وردپرس ، محتوا سئو و UX نوشت & تبدیل. در دسامبر سال 2016 ، ما’دوباره کتاب جدیدی به نام Shop SEO را راه اندازی کرده اید. این مورد آخر کاملاً در مورد بهتر شدن فروشگاه آنلاین شما است.

همین موارد را می توان برای دوره های ما نیز گفت. این ارائه اطلاعات متمرکز در یک مفهوم روشن است. کاربران می توانند با تماشای فیلم ، خواندن متن و آزمایش دانش جدید در آزمونها ، یک موضوع را در زمان خاص خود بیاموزند. دوره های ما موفقیت است ، بنابراین ما’دوباره تمرکز خود را در این مورد ادامه می دهیم.

HostAdvice: جدیدترین کتاب الکترونیکی شما است ”UX & تبدیل از دیدگاه جامع سئو.” در نگاه اول ، بسیاری از افراد ممکن است فکر کنند که User Experience (UX) و SEO با یکدیگر ارتباط چندانی ندارند. آیا می توانید توضیح دهید که چرا می بینید که آنها بسیار نزدیک هستند?

تا زمانی که شما این مطلب را می خوانید ، ما’این بار کتاب الکترونیکی دیگری را منتشر کرده است ، این بار در مورد بهبود فروشگاه آنلاین خود. با توجه به کتاب UX ، بله ، UX و تبدیل با SEO بسیار ارتباطی دارند. از نظر ما ، شما باید تلاش کنید تا بهترین نتیجه ممکن در رتبه بندی جستجو باشد. اگر سایت شما غیرقابل استفاده باشد و به نتیجه صفر برسد ، هرگز نمی توانید بهترین نتیجه را کسب کنید. شما باید روی هر جنبه ای از سایت خود و یا شخص دیگری کار کنید’هرگز به جایی نخواهم رسید.

HostAdvice: چه کسی را Yoast می دانید’رقبای اصلی؟ چگونه با آنها فرق می کنید?

ما نمی خواهیم’واقعاً خیلی به رقابت ما فکر می کنیم ما’دوباره به آنچه مشتریان ما نیاز دارند و چگونه می توانیم گردش کار آنها را بهبود ببخشیم ، می پردازیم.

HostAdvice: چگونه می بینید بازار افزونه های وردپرس در سال های آینده در حال تحول است?

آی تی’ما به سرعت حرفه ای می شویم ، امیدواریم که ادامه یابد. آنجا’اتاق برای چندین شرکت بزرگ پلاگین دیگر که فکر می کنیم.

HostAdvice: عمده تغییراتی که در حال حاضر مشاهده می کنید – و در 1-3 سال آینده – در زمینه سئو وجود دارد?

پیش بینی آینده فایده من نیست. آنچه می بینیم تمرکز شدیدی روی AMP و داده های ساخت یافته ، بیشتر JSON-LD است. ما’در مورد هر دو چیز زیادی می نویسید ، این که آیا این موارد در مورد شما کاملاً بستگی به نوع سایتی دارد که شما دارید.

HostAdvice: برنامه های آینده شما برای افزونه های SEO شما چیست?

برای ادامه کار 🙂

HostAdvice: برنامه های آینده شما برای کتاب ها و دوره های آموزشی چیست?

آکادمی Yoast ما به سرعت در حال رشد است ، بنابراین ما’قطعاً این بخش از شرکت را گسترش خواهیم داد. اکنون ما روی دوره های مختلفی کار می کنیم ، اولین چیزی که منتشر خواهد شد سایت سازه. پس از آن ، ما در حال برنامه ریزی کل دوره های فنی سئو هستیم. به دلیل اندازه این موضوع – و اهمیت آن – ما هستیم’اینها را به قطعات کوچکتر و قابل کنترل تر خرد کرده اید. به دنبال این موارد در سال 2017 باشید.

HostAdvice: ابزار مورد علاقه SEO پیشرفته شما چیست؟ ابزار SEO مورد علاقه شما برای مبتدیان چیست؟?

من ده ها نفر دارم و در انتخاب موارد دلخواه مشکل دارم. یک ابزار که’من را خوشحال کرد امسال موت است’کاوش کلمات کلیدی ، که من فکر می کنم مناسب برای مبتدیان و استفاده پیشرفته است. ابزاری دیگر که واقعاً نمی خواستیم’می خواهید بدون OnPage.org زندگی کنید.

HostAdvice: به نظر شما چه ابزار دیگری امروزه ضروری است’توسعه دهنده WordPress?

برای یک توسعه دهنده ما مجموعه کاملاً بزرگی از ابزارها را داریم. اعم از IDE (ما از PHPStorm استفاده می کنیم) تا یک ابزار CI (از Travis استفاده می کنیم) و مدیریت بسته برای PHP (Composer) و JavaScript (NPM / Yarn). آنجا’اینجا خیلی زیاد است که می توانیم فقط برای یک ساعت صحبت کنیم.

HostAdvice: معنی / داستان در پشت نام شرکت Yoast چیست?

در اوایل سال 2000’، من در بسیاری از کنفرانسها صحبت می کردم. مردم همیشه در تلفظ اسم من مشکل داشتند. در سال 2007 ، در SMX استکهلم سعی کردم نام خود را برای رند فیشکین توضیح دهم ، وقتی که وی گفت: “اوه ، که’درست مثل نان تست با Y”. یوست متولد شد.

HostAdvice: من می فهمم که همسر شما در Yoast نیز کار می کند – چگونه / چرا چنین شد؟ چگونه می توانید با چالش های اجتناب ناپذیر کار با یکدیگر و اساساً گذراندن تمام ساعات بیداری خود در کنار هم ، مقابله کنید?

او نمی کند’او فقط در اینجا کار می کند ، او Yoast را در کنار من و میشیل اداره می کند. ورودی او همیشه در آنجا بوده و برای من ارزشمند است. او آکادمی Yoast را ایجاد کرد و بخش بزرگی از بازاریابی ما را اداره می کند. او قبل از اینکه به من در Yoast بپیوندد ، تحصیلات دانشگاهی را دنبال می کرد ، اما Yoast تازه خیلی سریع شروع به رشد کرد. آی تی’جالب است که با هم کار کنید ، به خصوص به عنوان او’فقط همسر من نیست؛ او’همچنین بهترین دوست من و یکی از باهوش ترین افراد من است’تا به حال ملاقات کرده ام.

HostAdvice: من می فهمم که همسر شما در Yoast نیز کار می کند - چگونه / چرا چنین شد؟ چگونه می توانید با چالش های اجتناب ناپذیر کار با هم و اساساً گذراندن تمام ساعات بیداری خود در کنار هم ، مقابله کنید؟

HostAdvice: امروز چه تعداد کارمند دارید؟ آنها در کجا قرار دارند?

در حال حاضر ، ما تقریبا 50 نفر در سراسر جهان اشتغال داریم. ما در دفتر مرکزی شرکت ما در Wijchen ، هلند 35 Yoaster داریم. علاوه بر آن ، در ایتالیا کارمند داریم.

HostAdvice: روزانه چند ساعت کار می کنید؟ دوست دارید وقتی کار نمی کنید چه کاری انجام دهید?

من نمیخوام’ساعت های من را ردیابی کنید ، به عنوان راهی برای حفظ سلامت من. هرچند وقت زیادی را با بچه هایم می گذرانم ، و آنها را ساعت دو بعد از ظهر دو روز در هفته مستقیم از مدرسه انتخاب می کنم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me