بررسی 101domain و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

میزبانی & خدمات مدیریت دامنه

101Domain.com یک شرکت میزبانی وب است که انواع راه حل های میزبانی وب و خدمات مدیریت دامنه را ارائه می دهد. آنها تمرکز خود را برای ارائه به مشتریان خود با تکنولوژی بالا و برش با کیفیت بالا و مجموعه ای از ابزارهای پشتیبانی آنلاین می دانند تا به بهبود وب سایت و تجارت شما کمک کنند. 101Domain.com یک رهبر مستقر در سراسر جهان در مدیریت دامنه است و برنامه های میزبانی را به اشتراک گذاشته است که برای کمک به صاحبان وب سایت در هر اندازه طراحی شده است.


وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

Uptime معمولی برای میزبانی

وقتی صحبت از قابلیت اطمینان می شود ، 101Domain.com محافظت و امنیت نام تجاری را ارائه می دهد. آنها برای همه حوزه های شما از حریم خصوصی محافظت می کنند. وقتی عضو 101Domain.com می شوید و دامنه ای را ثبت می کنید ، 101Domain.com از محافظت دفاعی آنها در همه حساب ها استفاده می کند.

101Domain.com همچنین بخشی در وب سایت خود ارائه می دهد که می توانید سوالات متداول آنها درباره ثبت دامنه ، پشتیبانی فنی ، سؤال در قبض صورتحساب ، سؤالات ایمیل و موارد دیگر را بخوانید. فقط به 101Domain.com این است که آنها پایگاه دانش یا منطقه ای ندارند که در آن مقاله یا آموزش آموزش نصب اسکریپت ها یا اطلاعات مربوط به چگونگی عیب یابی یک مسئله میزبانی خاص را مطالعه می کنید..

امکانات

لیست خوب از ویژگی ها

101Domain.com رجیستر برتر بین المللی دامنه ها و برنامه های میزبانی مقرون به صرفه است. آنها یک برنامه جامع میزبانی یکپارچه و خارج از برنامه میزبانی باکس دارند که می توانند به سرعت در کمتر از 24 ساعت تنظیم شوند. برنامه هاست مشترک آنها یک طرح و قیمت pne با تمام ویژگی ها و قابلیت های نامحدود است. فضای ذخیره نامحدود دیسک ، پهنای باند ماهانه ، دامنه های میزبان ، پایگاه داده های MySQL ، حساب های ایمیل و چندین حساب FTP دریافت می کنید. آنها رضایت و خدمات را تضمین می کنند.

101Domain.com برنامه های میزبانی را نیز ارائه می دهد. اگر یک شرکت کوچک یا یک فرد هستید ، 101Domain.com یک برنامه میزبانی ارائه می دهد که با منابع اصلی لازم برای اجرای وب سایت خود حتی با بودجه اندک ارائه می شود. برنامه های Go آنها دارای 1 دامنه ، 1 گیگابایت فضا ، 1 بانک اطلاعاتی MySQL ، 100 ایمیل ، حساب FTP نامحدود ، انتقال داده نامحدود و موارد دیگر است. شما می توانید خط کامل ویژگی ها و قابلیت های آنها را در وب سایت خود تحت برنامه خدمات میزبانی مشاهده کنید.

پشتیبانی

دستیابی به پشتیبانی میزبانی آسان

101Domain.com چند روش از راه رسیدن به آنها را ارائه می دهد. اگر به کمک زنده احتیاج دارید می توانید به راحتی و یا از طریق فکس به یک نماینده زنده برسید. آنها همچنین یک تیم پشتیبانی فنی دارند که در صورت تمایل به ارسال بلیط پشتیبانی از طریق بخش تماس با ما در وب سایت آنها ، می توانند به شما کمک کنند. آخر اینکه شما می توانید با مراجعه به بخش فروش آنها از طریق ایمیل یا با چت زنده درباره استعلام سفارش های موجود ، سؤال های صورتحساب ، تغییر مالکیت و موارد دیگر نیز به بخش فروش آنها برسید. دکمه چت زنده آنها را می توانید در عنوان وب سایت خود پیدا کنید.

قیمت گذاری

نرخ های معقول

اگر به دنبال برنامه های قیمت گذاری مقرون به صرفه هستید ، 101Domain.com برنامه هایی را ارائه می دهد که ماهانه و سالانه تجزیه می شوند. شما می توانید هزینه برنامه های میزبانی خود را هر 3 ماه ، 6 ماه ، 1 سال ، 2 سال یا حتی سه سال بپردازید. اگر تصمیم دارید در یک برنامه 3 ساله با 101Domain.com قفل شوید ، می توانید مبلغ 4.95 دلار در ماه بپردازید. آنها یک ماه به ماه برنامه دارند که تمام ویژگی ها و قابلیت های یکسانی را نیز با قیمت اندک 7.95 دلار در ماه ارائه می دهند.

با استفاده از 101domain.com می توانید دامنه های متنوعی را به راحتی و به راحتی ثبت و نصب کنید. شما انتخاب دامنه های بین المللی ، دامنه های عمومی ، IDN ها و حتی نسخه جدید دامنه را دارید. هنگامی که یک دامنه را ثبت می کنید ، یک صفحه استقبال رایگان ، پارکینگ دامنه رایگان ، انتقال URL ، انتقال DNS و پشتیبانی رایگان دامنه دریافت می کنید..

خلاصه

ثبت دامنه & گزینه های میزبانی

101Domain.com دارای تعدادی سرویس میزبانی برای کمک به افزایش تجربه میزبانی وب شماست. آنها برنامه های قیمت مناسب و برنامه های جامع میزبانی و دامنه را ارائه می دهند. به عنوان یک عضو 101Domain.com می توانید از تمام منابع اصلی آنها و ویژگی های اضافی که برای حساب میزبانی شما به حساب شما مجهز شده اند ، استفاده کنید. یک ویژگی عالی در مورد میزبانی با 101Domain.com ، محافظت گسترده از حریم خصوصی و خدمات دفاعی آنها در برابر اسپم ، هکرها و بدافزارهاست. 101Domain.com اطلاعات کمی در مورد ضمانت برگشت پول و توانایی آنها برای تضمین زمانهای طولانی ارائه می دهد.

101Domain.com برای پورتال ثبت دامنه و قیمت گذاری آنها بیشتر شناخته شده است. قیمت آنها بسیار رقابتی است و هنگام ترکیب هر دو بسته ، برنامه میزبانی مقرون به صرفه آنها بسیار سخت است. خواه به دنبال تمام ویژگی های نامحدودی باشید که با ثبت دامنه یا قیمت های بی نظیر میزبانی همراه هستند ، می توانید برای محافظت از وب سایت خود از هکرها برای کمی و بدون هیچ پولی در 101domain.com حساب کنید..

طرفداران:

  • پشتیبانی 24/7
  • خوب راه حل های میزبانی مشترک

منفی:

  • بدون سرور Cloud یا سرور اختصاصی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me