بررسی Acens و نظر متخصص

بررسی اجمالی خبره

شرکت محور ابر

Acens یک شرکت با محوریت ابر است. در حالی که آنها مطمئنا میزبان ابری با کیفیت خوب را ارائه می دهند ، آنها همچنین انواع مختلفی از خدمات را بر اساس فناوری های ابری ارائه می دهند. در حالی که این بررسی در درجه اول به راه حل های میزبانی آنها متمرکز خواهد شد ، من سعی خواهم کرد تا روی سرویس های دیگری که ممکن است برای افرادی که در حال اجرای یک وب سایت هستند مفید باشد ، لمس کنم. خود این شرکت در رعایت آخرین فن آوری ها بسیار مهم است ، که در این صنعت بسیار مهم است.


هنگامی که با این شرکت ثبت نام می کنید ، به انواع بسته های میزبانی وب ، خدمات امنیتی با کیفیت وب ، بازاریابی و ابزار جستجوگرها ، خدمات پستی و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت. اگر مزایای خدمات مبتنی بر ابر را دوست دارید ، مطمئناً Acens شرکتی است که باید در نظر داشته باشید.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی بسیار پایدار

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از فناوری های ابری این است که آنها بسیار پایدار هستند. تقریباً همه چیز روی سخت افزارهای مختلفی پخش شده است به گونه ای که اگر پایین بیاید احتمالاً سایت را تحت تأثیر قرار نمی دهد. آنها 99.9٪ ضمانت به موقع را ارائه می دهند که در صنعت نسبتاً استاندارد است. پس از ورود به میزبانی با سطح بالاتر ، گزینه هایی برای درایوهای حالت جامد نیز خواهید داشت. SSD ها بسیار پایدار هستند و به شما در ارائه یک محیط میزبانی عالی کمک می کنند.

امکانات

ویژگی های میزبانی سخاوتمندانه

وقتی همه گزینه های موجود را بررسی کنید می بینید که Acens همه چیز را دقیقاً مانند یک ارائه دهنده میزبانی معمولی تقسیم می کند. آنها میزبانی ، میزبانی VPS و هاست اختصاصی را به اشتراک گذاشته اند. به نظر می رسد این کار فقط برای آسان تر کردن درک آنچه می توانید انجام دهید ، حتی اگر آنها فن آوری های ابر را در هر سطح ادغام می کنند.

خدمات میزبانی “Shared” برای سیستم عامل می توانند به صورت لینوکس یا ویندوز وارد شوند. گزینه ورود به سطح 50 گیگ فضای دیسک دارد اما بعد از آن در هر سطح نامحدود است. حداقل ، اما پایین ترین سطح حداقل با یک نام دامنه رایگان نیز وجود دارد. نکته جالب این شرکت این است که اطلاعاتی را در مورد سرورهایی که سایت شما در آن میزبانی خواهد شد ، به شما ارائه دهد. به عنوان مثال ، یکی از بسته های مشترک سطح بالاتر می گوید که حداکثر 2 گیگ حافظه رم دارد. اگرچه این خوب است ، بین همه مشتریان به اشتراک گذاشته می شود ، بنابراین از لحاظ تعیین نحوه عملکرد سرور شما اطلاعات خیلی مفیدی نیست.

وقتی به راه حل های VPS خود بروید ، چهار انتخاب اصلی خواهید داشت که سه مورد آن لینوکس و یک ویندوز است. آنها مقادیر زیادی از فضای دیسک (25 تا 100 گیگابایت) و مقدار معقول RAM (1-3 گیگابایت) را ارائه می دهند. فراتر از این ، آنها واقعاً جزئیات زیادی را در مورد ویژگی های هر بسته ارائه نمی دهند مگر اینکه واقعاً روی آن کلیک کنید یا با تیم فروش آنها تماس بگیرید.

سرورهای اختصاصی روی سیستم های Dell PowerEdge اجرا می شوند که امروزه یکی از گزینه های محبوب و اثبات شده در صنعت میزبان است. همه آنها از CPU های Intel Xeon استفاده می کنند و می توانند شامل 16-256 گیگابایت رم باشند. شما می توانید درایوهای حالت جامد را انتخاب کنید اما سرور اختصاصی پایین ترین سطح ، که برای کسانی که به سریع ترین و پایدارترین تجربیات نیاز دارند گزینه عالی است.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی مفید

اگر با میزبانی خود مشکلی ایجاد کردید ، تیم پشتیبانی فناوری Acens بیش از این خوشحال خواهد شد که شما را در هر کاری که نیاز دارید یاری کنید. می توانید از طریق تلفن ، فرم آنلاین یا ایمیل با آنها تماس بگیرید و به نظر می رسد که آنها به سرعت پاسخ می دهند ، به خصوص اگر این سایت را تحت تأثیر قرار دهد. همچنین می فهمید که آنها اطلاعات خوبی در سایت خود دارند تا بتوانند در مورد خدمات آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید ، اما برای یافتن آنچه نیاز دارید باید کلیک کنید..

قیمت گذاری

ساختار قیمت گذاری غیر معمول

قیمت گذاری با این شرکت کمی سخت است که به آن عادت کنید. آنها با قیمت پایه شروع می کنند اما براساس کدام پکیج که برای سطح میزبانی مشترک انتخاب می کنید ، هر ماه بیشتر از آن هزینه می کنند. قیمت ها در اکثر موارد زیاد نیستند ، اما نحوه ذکر لیست موارد ، مطمئناً گیج کننده تر از آنچه لازم است باشد. بسیاری از خدمات اضافی آنها مانند SEO و گزینه های بازاریابی نیز رایگان نیستند ، بنابراین مهم است که هنگام وزن کردن گزینه های خود ، این امر را در نظر داشته باشید. برای جمع بندی قیمت خود می گویم که اگرچه منطقی است ، خیلی بهتر است که آنها فقط مانند سایر شرکت های هاستینگ ، قیمت مشخصی را در هر ماه ذکر کنند..

کاربر پسند

شرکت دوستانه – گزینه های گیج کننده

Acens آشکارا علاقه مند است تا به مشتریان خود کمک کند تا آنچه را که لازم دارند ، بدست آورند. با این حال ، وقتی نوبت به انتخاب خدمات شما می رسد ، آنها کار ساده ای در آسان کردن این کار انجام نداده اند. همانطور که در بالا گفته شد ، آنها ساختارهای قیمت گذاری گیج کننده ای دارند ، که درک این موضوع را که در واقع می پردازید دشوار می کند. آنها فقط تعداد محدودی از اطلاعات را در صفحات ویژگی میزبانی فهرست می کنند ، بنابراین برای یادگیری آنچه می خواهید باید حفر کنید. آنها همچنین گزینه های متنوعی دارند که در چندین مکان ذکر شده اند ، بنابراین درک این مسئله که در آن به دنبال آنچه نیاز دارید ، بسیار دشوار است. اگرچه میزبانی وب خود کاربر پسند است ، مطمئناً روند خرید چنین نیست.

خلاصه

میزبانی ابر بزرگ با برخی از نگرانی ها

کیفیت میزبانی با این شرکت کاملاً مناسب است. با این حال ، مشکل از جایی است که شما برای اولین بار به صفحه آنها می روید تا جایی که آماده ثبت نام هستید. اگر Acens مجبور شود دوباره سایت خود را انجام دهد تا کمتر گیج شود ، به خصوص برای افرادی که در هاستینگ وب جدیدتر هستند ، این یک تجربه کلی بسیار بهتر را ارائه می دهد.

طرفداران:

  • ضمانت Uptime 99.9٪
  • فن آوری های ابر
  • ویژگی های اضافی موجود برای بازاریابی & سئو

منفی:

  • ساختار قیمت گذاری گیج کننده
  • یافتن اطلاعات مورد نیاز شما دشوار است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me