بررسیهای کاربر AYKsolutions

بررسی اجمالی

AYKsolutions: ویژگی های شایسته و کار پایدار

AYK برنامه های مناسبی برای هر مشتری دارد و از راه حل های بودجه 10 دلار در سال شروع می کند و به بسته های اختصاصی و ابری پایان می دهد. حتی برنامه های به اشتراک گذاشته شده از این میزبان وب شامل ابزارهای بی شماری برای مدیریت کارآمد وب سایت است ، اگرچه قیمت آنها بالاتر از حد متوسط ​​است و برنامه های ارزان تر آنها دارای همان ویژگی های کلیدی نیستند که برنامه های نامحدود ارائه می دهند. چرا AYKsolutions را انتخاب می کنید?


 • ابزارهای عالی برای استادان وب
 • پشتیبان گیری کامل روزانه
 • ویژگی های امنیتی شدید
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

آیا می خواهید بدانید که آیا AYKsolutions مناسب شماست؟ بگذار چک کنیم…

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

همه چیز برای کار بدون توقف بهینه شده است

در AYKsolutions آنها 99.9٪ به موقع به شما قول می دهند ، اما نظارت نشان می دهد که میانگین آمار آنها حتی بهتر است: 99.98٪. این تیم میزبان وب واقعاً همه کارها را انجام می دهد تا پروژه شما به روز شود و اجرا شود: آنها از پشتیبان گیری کامل روزانه ، نظارت بر سیستم پایدار و سخت افزار خوبی برای بهره وری نهایی برخوردار هستند.

امکانات

خوب به نظر می رسد ، اما می تواند بهتر باشد.

بر خلاف بسیاری از شرکت های میزبان وب دیگر ، AYKsolutions در برنامه های Shared پهنای باند و فضای دیسک نامحدودی را ارائه نمی دهد. با این حال ، این محدودیت ها به تعداد معقول و منطقی تنظیم شده اند که پهنای باند و فضای دیسک زیادی را برای شروع ارائه می دهد. جدای از حجم مناسب و فضای ذخیره سازی مناسب ، کلیه برنامه های AYK شامل زیر دامنه ها و حساب های FTP نامحدود و همچنین ابزارهای مختلفی برای مدیریت راحت وب سایت است..

ویژگی
شرح
فضای دیسک900MB-2.1GB در هر بسته اشتراکی قرار می گیرد ، که باید برای هر پروژه راه اندازی کافی باشد.
پهنای باندبسته به بسته ای که انتخاب می کنید ، ماهانه 20 گیگابایتی – 40 گیگابایتی.
سازنده وب سایتمتأسفانه آنها هیچ سازنده وب سایت جاسازی نشده را ارائه نمی دهند ، اما در cPanel آنها می توانید عناصر بصری مختلف وب سایت خود را تغییر دهید.
حسابهای ایمیل10 تا 20 به علاوه شما پاسخگوی نامحدود خودکار ، ارسال ، لیست ها و غیره خواهید بود.
چرخ دستی های خریدآنها یک سبد خرید قابل تعویض را به شما پیشنهاد می دهند.
آمارشما می توانید از طریق وبالیزر ، آمار FTP ، آنالوگ ، آمار دقیق وب را بدست آورید.
پایگاه داده MySQL3-7 پایگاه داده MySQL بسته به بسته مجاز است.
حساب FTPبا AYKsolutions تعداد حساب های FTP خود را به صورت نامحدود در می آورید.
دامنه های متعددحداکثر 15 دامنه اضافی را در برنامه های Shared میزبانی کنید

پشتیبانی

همه برای مشتریان آمریکایی

بسیاری از ویژگیهای پشتیبانی AYKsolutions برای مشتریان خود ، به ویژه برای کسانی که مستقر در ایالات متحده هستند ، می توانید از طریق چت زنده ، تلفن یا ایمیل از آنها کمک بگیرید. با این حال ، باید توجه داشته باشید که آنها پشتیبانی 24/7 ارائه نمی دهند ، بنابراین حل مسائل فوری ممکن است مشکل ساز باشد. همچنین می توانید علاوه بر یک سرویس پشتیبانی گسترده مشتری ، از انجمن AYK استفاده کنید که حاوی یک پایگاه دانش عظیم است.

 • چت زنده
 • تلفن و نمابر
 • پشتیبانی ایمیل
 • انجمن
 • دانش محور
 • آموزش تصویری وجود ندارد

قیمت گذاری

پول زیادی برای عزیز نه چندان زیاد

معلوم می شود که قیمت گذاری ضعیف ترین پیوند در مورد AYKsolutions است. بسته های اشتراک گذاری شده آنها چیز خارق العاده ای ندارند ، اما بیشتر از قیمت متوسط ​​برای شما هزینه می کنند. با این وجود ، پرداخت اعتبار برای اطمینان آنها منطقی است زیرا به شما امنیت و کار پایدار می دهد. نکته جالب دیگر: در مرحله ثبت نام ، بسته هایی با ویژگی های اضافی با هزینه اضافی به شما پیشنهاد می شود ، بنابراین اگر به تقویت بهره وری نیاز دارید ، می توانید آن را دریافت کنید – اما با قیمت بالایی (به طور متوسط ​​10 دلار). بر خلاف بسیاری از شرکت های میزبان وب دیگر ، AYK تخفیف هایی برای خریدهای چند ساله ندارد ، اگرچه این نیز ممکن است به معنای آن باشد که قیمت های مشخص شده برای تأمین هزینه های بالایی که برای پایداری و امنیت آنها فراهم می کند واقعاً تنظیم شده اند..

کاربر پسند

ثبت نام سریع و CPanel

مانند بسیاری دیگر میزبان وب ، AYK دارای وب سایتی خوب و با طراحی بصری است. به نظر می رسد انتخاب برنامه های پرداخت تنها منبع سردرگمی است. با این وجود ، هنگام مشاهده گزینه های مختلف مختلف برای مخاطبان هدف مختلف ، باید اندازه بزرگ شرکت را در نظر بگیرید. هر برنامه پرداخت برای AYKsolutions همراه با ابزار مدیریت میزبانی پیشرو در بازار – cPanel است که به شما در مدیریت چندین وب سایت و ویژگی های میزبانی کمک می کند. AYKsolutions با ارائه تعدادی از مطالب خود مطالعه در بخش “دانش دانش” در انجمن های AYK ، از مشتریان جدید پشتیبانی می کند. + cPanel چند زبانه + ثبت نام آسان + بدون هزینه راه اندازی

خلاصه

AYKsolutions ممکن است یک میزبان وب خوب برای پروژه های بلند مدت شود: شما می توانید با تعداد کمی شروع کنید و بی نهایت رشد کنید – زیرا آنها نه تنها بسته های مشترک ، بلکه میزبان VPS ، اختصاصی و Cloud را نیز ارائه می دهند. ویژگی های به روز و قابلیت اطمینان قوی آنها جذاب به نظر می رسند ، اما شما همچنین با عدم وجود پشتیبانی 24/7 ، سازنده وب سایت و قیمت آنها ، با معایب اجتناب ناپذیر روبرو خواهید شد.. طرفداران

 • به موقع ثابت
 • امنیت سخت
 • مجموعه ای از ویژگی های خوب
 • بسیاری از گزینه های پشتیبانی
 • به اشتراک گذاشته شده ، VPS ، اختصاصی و Cloud

منفی

 • قیمت ها بالاتر از حد متوسط
 • سازنده وب سایت نیست
 • آموزش تصویری وجود ندارد
 • بسته های مشترک متوسط
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me