بررسیهای کاربران BrainPulse Technologies

بررسی اجمالی خبره

شرکت خدمات کامل فناوری اطلاعات در دهلی نو

BrainPulse Technologies مستقر در دهلی نو ، هند ، طیف گسترده ای از وب هاستینگ ، توسعه وب ، بازاریابی وب و سایر خدمات تبلیغاتی را ارائه می دهد. آنها تعدادی از راه حل ها و گزینه ها را برای اکثریت قلمرو فناوری اطلاعات ارائه می دهند و خود را محدود به وب هاستینگ و خدمات طراحی وب نمی کنند. آنها ادعا می كنند كه می خواهند به مشاغل كمك كنند تا به سطح دیگری از بالاترین عملکرد برسند و سطح بالایی از حرفه ای و خدمات مشتری را همزمان حفظ كنند. با داشتن بازار بین المللی ، زیرساخت های آنها مدرن ترین برای حفظ تقاضای خارج از کشور در هر منطقه است.


به عنوان یک شرکت میزبان وب شماره 1 در هند ، از زیرساخت های BrainPulse اطمینان ، مقیاس پذیری و امنیت با سرورهای سطح بالا ، نرم افزارهای دارای مجوز و نگهداری از بلایای بی پروا در صورت بروز هر نوع فاجعه طبیعی استفاده می شود. علاوه بر این ، آنها برای تقویت امنیت داده های خود ، از پشتیبان گیری منظم داده ها ، نگهداری پیشگیرانه ، ژنراتورهای پشتیبان و محافظ امنیتی استفاده می کنند..

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

99.99٪ ضمانت به موقع و بدون شکایت

با ضمانت حداکثر 99.99٪ ، شما هیچ وقت خرابی سرور را در خارج از زمانبندی برنامه تجربه نخواهید کرد. آنها دارای یک شبکه میزبانی 3 لایه هستند که تضمین می کند سرورها و وب سایت ها همیشه فعال و فعال هستند. هیچ کس هنگام بررسی سایر بررسی ها و توصیفات مشتری ، مشکل از خرابی را گزارش نکرده است. این برای هر شرکتی خصوصاً شرکتهای مستقر در هند مناسب است.

امکانات

میزبانی وب خوب و موارد دیگر

BrainPulse با ویژگی هایی فراتر از میزبانی وب اولیه و توسعه وب ، تیم های زیادی دارد که به هر یک از خدماتشان اختصاص داده شده است. وقتی صحبت از توسعه وب می شود ، آنها بسته های مختلف و توسعه سفارشی را بر اساس آنچه می خواهید ارائه می دهند. سایر خدمات توسعه وب آنها شامل طراحی وب ، توسعه برنامه ها ، برنامه های تجاری و راه حل های تجارت الکترونیکی و تجارت الکترونیکی است. آنها همچنین برای نیازهای شغلی شما توسعه برنامه تلفن همراه را ارائه می دهند. سایر ویژگی ها شامل نام تجاری ، بازاریابی اینترنتی ، SEO و خدمات SMM است.

آنها علاوه بر ویژگی های توسعه وب ، گزینه های مختلفی را برای میزبانی وب ارائه می دهند. آنها علاوه بر فروشندگان ، ابر و گزینه های میزبانی مشترک ، سرورهای اختصاصی و مجازی اختصاصی را ارائه می دهند. همه گزینه های میزبانی می توانند از تعدادی سرویس نرم افزاری مختلف از جمله Windows ، Linux و WordPress و گزینه های کنترل پنل قابل تنظیم پشتیبانی کنند. و همچنین همه این خدمات ، آنها همچنین دارای انتقال و ثبت دامنه ، گزینه های میزبانی سازمانی و گواهینامه های SSL برای خرید هستند.

پشتیبانی

راه های زیادی برای تماس با آنها برای پشتیبانی

یک شرکت بین المللی مانند BrainPulse پشتیبانی 24/7/365 را ارائه می دهد. هنگامی که برای اولین بار سایت را باز می کنید ، پنجره بازشو با پشتیبان های تماس در صورت نیاز در 5 دقیقه تضمین می شود. علاوه بر این ، آنها پشتیبانی چت زنده از طریق Skype ، Google Talk و MSN چت در دسترس دارند. وقتی وارد حوزه اعضای خود می شوید ، می توانید بلیط های پشتیبانی را باز کنید ، به اطلاعات و وضعیت حساب دسترسی داشته باشید و در صورت لزوم برنامه های خود را ارتقا دهید. آنها همچنین بسته به نوع کار شما در مورد گرفتن پشتیبانی ، پشتیبانی تلفن و ایمیل را ارائه می دهند. به نظر می رسد آنها خدمات مشتری متمرکز بوده و گزینه هایی برای حل مشکلات شما ارائه می دهند.

قیمت گذاری

میزبانی وب مقرون به صرفه

BrainPulse ادعا می کند که خدمات میزبانی مقرون به صرفه ای دارد و وقتی به دلار آمریکا تبدیل می شود ، قیمت آنها قطعاً این را منعکس می کند. سرورهای اختصاصی آنها با 114 دلار در سال و بالاتر شروع شده اند ، میزبانی مشترک با حدود 18 دلار در سال برای لینوکس و حدود 20 دلار برای ویندوز آغاز شده است. با وجود بسته بندی و گزینه های اضافی موجود ، این قطعاً یک انتخاب هوشمندانه برای نیازهای میزبان شماست. اگر شما همیشه به خدمات بیشتری مانند طراحی وب یا برند سازی شرکت نیاز دارید ، این گزینه ها از طریق درگاه مشتری آنها موجود است. علاوه بر این ، آنها در صورت نیاز به هر زمان نیاز به شما ، 30 روز ضمانت برگشت پول و یک شبکه تکنسین پشتیبانی عالی را ارائه می دهند.

خلاصه

میزبانی عالی با خدمات عالی

BrainPulse علاوه بر میزبانی وب ، دامنه و گزینه های سرور تعدادی سرویس IT مختلف نیز ارائه می دهد. آنها یک شرکت فناوری اطلاعات کاملاً گرد با خدمات طراحی ، خدمات سئو و گزینه های توسعه در دسترس مشتریان خود هستند. آنها علاوه بر مدت زمان 99.99٪ با امنیت و قابلیت اطمینان برای نیازهای میزبانی شما ، سطح بالایی از خدمات مشتری را ارائه می دهند.

طرفداران:

  • ضمانت Uptime 99.99٪
  • 24/7/365 در پشتیبانی سایت
  • راه های مختلفی برای تماس با پشتیبانی
  • خدمات اضافی فراتر از میزبانی

منفی:

  • سرورها در هند مستقر هستند
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me