نظرات سه گانه C و نظرات متخصص

بررسی اجمالی خبره

شرکت میزبان در اسرائیل از سال 1989

Triple C یک شرکت میزبانی بسیار خوب است که خدمات متنوعی دیگر نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت در سال 1989 قبل از آنکه اینترنت در هر درجه قابل توجهی مستقر شود تأسیس شد. علاوه بر خدمات میزبانی ، آنها همچنین گزینه های محاسبات ابری ، نرم افزاری به عنوان سرویس ، IT را به عنوان سرویس ، خدمات پستی ، گزینه های دستگاه مجازی ، مشاوره IT ، ثبت نام دامنه ، خدمات IP و موارد دیگر ارائه می دهند..


این شرکت از سخت افزار و نرم افزاری از ارائه دهندگان برتر از جمله VMWare ، IBM ، Oracle ، SAP ، مایکروسافت و بسیاری دیگر استفاده می کند. همه در کنار هم این امر به آنها کمک می کند تا بتوانند راه حل های میزبانی باکیفیت برای همه مشتریان خود ارائه دهند. Triple C از اسرائیل مستقر است و سایت آنها به زبان مادری است ، بنابراین مطمئناً چیزی است که شما می خواهید قبل از انتخاب از آن آگاه شوید. البته ، شما می توانید سایت آنها را به راحتی ترجمه کنید ، اما ممکن است این دردسر برای همه نداشته باشد.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی قوی است & پایدار

میزبانی با این شرکت بدون توجه به بسته ای که استفاده می کنید بسیار پایدار خواهد بود. خدمات مشترک از سرورها و فن آوری های خوبی استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که همه چیز همیشه پایدار و پایدار است وقتی به دنبال افراد دیگری که از این ارائه دهنده هاستینگ استفاده کرده اند ، پیدا نکردم که کسی از خرابی یا مشکلات مشابه دیگر شکایت کند.

VPS و سرورهای اختصاصی نیز از سخت افزارهای با کیفیت عالی هستند و از VMWare استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه چیز درست همانطور که باید انجام شود. مهم نیست که چه نوع میزبانی را انتخاب کنید ، این سایت برای سایت های شما پایدار و پایدار خواهد بود.

امکانات

میزبانی مشترک & سرور های اختصاصی

وقتی گزینه های میزبانی با این شرکت را جستجو می کنید ، خواهید دید که آنها روی ارائه سرورهای مشترک و اختصاصی متمرکز شده اند. با نگاهی به میزبانی مشترک می توانید بر اساس خواسته های خود از بین دو دسته انتخاب کنید. هر کدام از آنها به شما امکان می دهند از ویندوز یا لینوکس انتخاب کنید. در گزینه های سطح ورودی شما فقط به 500 مگابایت فضای دیسک و 100 گیگابایت پهنای باند محدود می شوید. در حالی که در بسیاری از موارد این کافی است ، اما هنوز خیلی خیلی پایین تر از آن است که امروز ارائه دهندگان دیگر ارائه دهند.

هنگامی که روی بخش مربوط به سرورهای اختصاصی کلیک می کنید ، خواهید دید که آنها در واقع شامل سرورهای خصوصی مجازی در این بخش هستند. در حالی که از نظر فنی VPS سرورهای اختصاصی نیستند ، درک اینکه آیا من آنها را برای این بررسی گروه بندی می کنم ، آسان تر خواهد بود. این سرورها برای مجازی سازی سرویس ها از VMWare استفاده می کنند. VMWare بهترین گزینه شناخته شده در خارج است و واقعا استاندارد را تنظیم کرده است تا خوب باشد. آنها همچنین به شما این امکان را می دهند که از ویندوز یا لینوکس بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

به طور کلی به نظر می رسد مجموعه خوبی از ویژگی های آنها وجود دارد ، هرچند مطمئناً امروز گسترده ترین بازار نیست. گزینه های میزبانی مشترک به اندازه کافی خوب سازماندهی شده اند ، اما وقتی به گزینه های اختصاصی یا VPS دسترسی پیدا نمی کنید ، اگر به این نوع کارها عادت نکردید ، گیج کننده خواهد بود.

پشتیبانی

دستیابی به پشتیبانی فنی آسان است

در صورت بروز هرگونه مشکلی با این شرکت متوجه خواهید شد که آنها می توانند خیلی سریع مشکلات را برطرف کنند. آنها بسیار پاسخگو هستند و کار با آنها آسان است. این سایت به دلیل مستندات خودیاری یا چیزهای مشابه از این دست خیلی زیاد نیست ، بنابراین ممکن است بخواهید در مکانهای دیگر تحقیق کنید.

قیمت گذاری

چیزی بیش از قیمت

قیمت ها در شاهکل اسرائیلی ذکر شده است. هنگامی که آنها را به دلار ترجمه می کنید ، خواهید دید که بسته های مختلف نسبت به آنچه که با سایر شرکت های هاستینگ دریافت خواهید کرد ، کمی گران قیمت هستند. به عنوان مثال ، یکی از گزینه های میزبانی مشترک 7.69 دلار در ماه است در حالی که شما فقط یک بسته بسیار اساسی را دریافت می کنید. اگر متعهد به یافتن یک شرکت میزبانی در اسرائیل نیستید ، احتمالاً می توانید گزینه هایی با قیمت بهتری را برای ویژگی هایی که به دست می آورید پیدا کنید.

کاربر پسند

چیدمان گیج کننده

وقتی در سایت آنها مرور می کنید متوجه می شوید که می تواند کمی گیج کننده باشد. طرح آنها همیشه معنی ندارد ، به خصوص وقتی که به سرورهای اختصاصی نگاه می کنید. اگر برای میزبانی با این شرکت ثبت نام کنید متوجه می شوید که همه چیز آسان است. آنها از کنترل پنل Plesk استفاده می کنند که البته محبوب ترین گزینه خوبی نیست. آنها همچنین از پشتیبانی فنی خوبی برای کمک به شما در مورد هر آنچه شما نیاز دارید برخوردار هستند.

خلاصه

میزبانی خوب با برخی از نگرانی ها

این شرکت میزبان از سخت افزار با کیفیت خوب و ویژگی های بسیار خوبی برای انتخاب استفاده می کند. اگر عادت ندارید با شرکت های میزبان کار کنید ، همه چیز را گیج کننده می کند ، اما در کل بد نیست. اگر دوست دارید یک ارائه دهنده هاستینگ در اسرائیل ، این گزینه بدی نیست که در نظر بگیرید:

طرفداران:

  • سخت افزار با کیفیت
  • پشتیبانی خوب
  • محیط پایدار

منفی:

  • چیدمان سایت گیج کننده
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me