نظرات کاربران CityWideHost

بررسی اجمالی خبره

میزبانی وب درست انجام شد

City Wide Host یک شرکت ققنوس ، آریزونا از سال 2005 است و به ارائه “راه حل های آسان و مقرون به صرفه میزبانی وب با خدمات و پشتیبانی از وب مستر” برای شرکت های کوچک که حضور وب دارند ، اما ممکن است منبعی برای اختصاص دادن به حفظ و توسعه اختصاص ندارد. وب سایت خودشان با هدف ایجاد هر مشتری کاملاً راضی و بی نظیر ، City Wide Host سطح بالایی از تعهد خود را در جهت رفع نیازهای مشتریان ارتقا می بخشد.


وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

اطلاعات کمی در مورد avaialble

من وقتی وب سایت را مرور کردم کمی نگران شدم و هیچ تضمینی در مورد یا اطلاعات مربوط به مرکز داده City Wide Host یا شرکای آنها را ندیدم. همچنین گمشده لیستی از توصیفات مشتری بود که من همیشه با یک دانه نمک تقریباً در مورد هر مشاغل مصرف می کنم ، اما توصیفات می تواند این حس را ارائه دهد که یک شرکت چگونه می خواهد با آن تجارت کند..

امکانات

میزبانی خوب با گزینه های زیادی

این شرکت کرایه معمول را ارائه می دهد: میزبانی وب ، VPS ، سرورهای اختصاصی و فروش مجدد. تمایز میزبان شهر گسترده این است که آنها تأکید می کنند که تجارتشان به مشتریان کمک می کند تا تجارت خود را توسعه دهند ، چیزی که همیشه در سایت های میزبان دیگر وجود ندارد.

این شرکت خدمات توسعه وب و وب مستر را ارائه می دهد. محصولاتی که منطقی به نظر می رسد در کنار راه حل های میزبانی ارائه می شوند اما من متوجه شده ام که بیشتر سایت ها فقط به هاستینگ علاقه مند هستند. به نظر می رسد City Wide Host یک طاقچه ای را شناسایی کرده است که بسیاری از مشتریان باید جذاب باشند – امکان داشتن یک “فروشگاه یک وجهی” برای کلیه نیازهای وب خود. در صفحه وب آنها آمده است که اگر مشتری خوشحال نباشد ، “موش خود را می خورد”!

یک سرویس که قبلاً در وب سایت میزبانی وب ندیده ام: خدمات تلفنی. مدیریت VOIP و PBX برای ارائه راه حل های صوتی به سازمان هایی که به پشتیبانی VOIP یا PBX نیاز به کمک دارند. City Wide Host برای این موارد همکاری با چندین فروشنده سخت افزار / نرم افزار را لیست کرده است.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی برون سپاری

پشتیبانی مشتری توسط شرکتی به نام “Bobcares” تأمین می شود. اگرچه این ممکن است City Wide Host را به فعالیت اصلی خود معطوف کند ، ارائه دهنده شخص ثالث گاهی در توانایی آنها محدود است ، چه پشتیبانی در محل باشد یا نه (برای ارائه تنظیم مجدد فیزیکی برای میزبانی اختصاصی) مشخص نشده است. با این حال ، درگاه پشتیبانی ، پیوند تلفن ، سوالات متداول و آموزش وجود دارد.

قیمت گذاری

قیمت گذاری بسیار مقرون به صرفه

City Wide Host قطعاً در تلاش است تا هزینه مشتری را به حداقل برساند و کمترین ظرفیت آنها فقط 49.95 دلار در سال است. این بسته شامل 50 مگابایت فضای وب ، 5 گیگابایت انتقال ماهانه ، 1000 حساب ایمیل ، امکان داشتن سه دامنه الحاقی ، FTP ، صفحات خطای مشتری و بسیاری از ویژگی های دیگر است که همیشه با این قیمت در دسترس نیستند. نکته قابل توجه این است که همه خدمات با کلیه بسته ها شامل می شوند ، از سطح ورود به بسته “Xtreme” که با 189.00 دلار در سال ارائه می شود و با افزایش قیمت ، هزینه های بیشتری از قبیل ذخیره سازی ، پهنای باند و غیره افزایش می یابد..

میزبانی نمایندگی فروش سالانه با 199،00 دلار در سال شروع می شود و بسته ورود به سطح آن شامل 1 گیگابایت فضای وب و 35 گیگابایت انتقال ماهانه است ، با افزایش ظرفیت تا 5 گیگابایت فضای وب و 100 گیگابایت انتقال ماهانه در بسته فروش “Xtreme” با قیمت 599.50 دلار در سال.

قیمت میزبانی VPS از 25.95 دلار تا 88.50 دلار ماهانه با هزینه راه اندازی 25.00 دلار برای کلیه حسابها است. به نظر می رسد RAM ، فضای دیسک و سایر ویژگی ها سخاوتمندانه هستند. قیمت سرورهای اختصاصی ذکر نشده است ، بلکه مشتری را به شماره تماس مراجعه می کنید. اگرچه این روش ممکن است برای بعضی از افراد جذاب نباشد ، منطقی به نظر می رسد در صورت نیاز این سرویس بتوانید City Web Host را با استانداردها و نیازهای دقیق خود ارائه دهید.

خدمات PBX در هر ساعت 65،00 دلار ارائه می شود.

خلاصه

گزینه عالی برای میزبانی شما

به نظر می رسد City Wide Host یک تجارت معتبر است و انعطاف پذیری ، خدمات و راه حل های اقتصادی بسیار جذابی را برای مشتریان ارائه می دهد ، به ویژه آنهایی که به ساخت سایت خود کمک می کنند و یا اینکه باید ضمن حفظ تمام مشاغل خود با یک شرکت ، تمام مسئولیت ها را تغییر دهند..

طرفداران:

  • قیمت گذاری مناسب
  • مدیر وب & خدمات توسعه در دسترس است

منفی:

  • بدون ضمانت به موقع
  • پشتیبانی برون سپاری
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me