نظرات EasySpace و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

یک شرکت میزبانی خوب انگلستان که دارای گزینه های زیادی است

EasySpace از سال 1997 خدمات میزبانی وب را در انگلستان به مردم ارائه می دهد. آنها بخشی از معروف iosmart PLC هستند که دارای چندین شرکت میزبانی دیگر است که همگی از شهرت خوبی برخوردار هستند..


بر خلاف بسیاری از شرکت های میزبان دیگر ، EasySpace به یک گروه هدف تخصصی نمی باشد. آنها انواع خدمات میزبانی از جمله اشتراکی ، VPS ، اختصاصی و موارد دیگر را ارائه می دهند. هر آنچه که شما نیاز دارید ، این شرکت قادر به تهیه آن است. برای بسیاری ، این یک کار خوب است زیرا می توانید با هزینه کمتری شروع به کار کنید و در صورت نیاز به سمت بالا بروید.

آنها گزینه های بسیار مناسبی برای انتخاب دارند و پیدا کردن یک مورد مناسب برای شما هر یک در وب سایت خود ساخته شده است که به خوبی ارائه شده و دنبال کردن آن آسان است.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

شرکت میزبان 100٪ ضمانت به موقع را ارائه می دهد

EasySpace یکی از معدود شرکت های میزبان است که برای همه بسته های میزبان آنها 100٪ ضمانت زمان ارائه می دهد. این که آیا شما از یک گزینه میزبانی مشترک مشترک یا بالاترین سرورهای اختصاصی آنها استفاده می کنید ، می توانید انتظار داشته باشید که سایت شما همیشه مرتفع شود.

آنها توضیح نمی دهند که اگر سایت از بین برود چه نوع بازپرداخت یا مزایای دیگری را دریافت می کنید ، اما این واقعیت که آنها این نوع زمان را تضمین می کنند ، در صورت عدم دسترسی سایت شما به نوعی جبران خسارت اشاره می کند..

آنها شش مرکز داده در انگلیس دارند که از آنها برای کمک به ایجاد افزونگی میزبان خود استفاده می کنند. این کمک می کند تا آنها بدون قطع برنامه ریزی نباشند.

امکانات

بسیاری از برنامه ها و ویژگی های عالی با راه حل های سفارشی در دسترس است

در هنگام ورود به سایت EasySpace ، بسیاری از ویژگیهای عالی را انتخاب خواهید کرد. برای کسانی که به سایت های سطح ورود مراجعه می کنند ، چهار برنامه مشترک برای انتخاب دارند. سه مورد از آنها نسبتاً استاندارد هستند ، با ویژگی هایی که می توانید در هر شرکت میزبانی پیدا کنید. چهارم ، با این حال ، کمی متفاوت است. آنها آنرا طرح ‘pic n’ mix می نامند ، و به شما امکان می دهد ویژگی هایی را که می خواهید تنظیم کنید.

این گزینه خوبی است زیرا بسیاری از برنامه های میزبانی مشترک مشترک بیش از آنچه اکثر مردم از آن استفاده می کنند وجود دارد ، یا در غیر این صورت برخی موارد اصلی را که مردم می خواهند از دست ندهند.

درایوهای SSD در بسیاری از سرورهای آنها وجود دارد که می توانید بطور اختصاصی درخواست کنید. آنها همچنین میزبان ویندوز و لینوکس را نیز ارائه می دهند. اگر می خواهید یک وب سایت تلفن همراه را تبلیغ کنید ، آنها از خدمات محبوب goMobi برخوردار هستند که به شما کمک می کنند یک نسخه بهینه شده موبایل از صفحه خود ایجاد کنید.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی فنی عالی با پاسخ سریع

در صورت بروز هر نوع مشکل فنی ، می توانید خیلی سریع آنها را برطرف کنید. مشکل این است که آنها عدد رایگان ندارند. بسته به جایی که از آنجا دور می شوید ، ممکن است هزینه های مسافت طولانی را بپردازید.

کادر فنی پشتیبانی آنها در انگلستان واقع شده است ، بنابراین یک مشکل خوب است. هنگامی که با شما تماس می گیرید یا بلیط ارسال می کنید ، از تکنسین های واجد شرایط پاسخ سریع دریافت خواهید کرد.

قیمت گذاری

قیمت های منصفانه هر چند تا حدودی گیج کننده است

قیمت هایی که توسط EasySpace ارائه می شود مطابق با استانداردهای صنعت در انگلیس است. مشکل این است که می توانند تا حدودی گیج کننده باشند. با داشتن بسیاری از بسته های مختلف میزبانی و ویژگی های اضافی اختیاری ، می توان دقیقاً بدانید که چه چیزی را پرداخت خواهید کرد تا اینکه بعد از طی کردن چندین مرحله.

شما قطعاً آنچه را که برای این شرکت میزبان پرداخت می کنید دریافت می کنید. هرچه از میزبانی مشترک به VPS و گزینه های سرور اختصاصی بالا می روید ، قیمت به طور پیوسته بالا می رود. در کل ، قیمت ها مناسب برای آنچه می گیرید هستند.

خلاصه

گزینه میزبانی عالی برای مشتریان انگلستان

هرکسی که به دنبال تجارت در انگلیس است ، به طور قطعی می خواهد نگاهی ساده به EasySpace بدهد. مهم نیست که چه نوع میزبانی نیاز دارید ، شانس بسیار خوب است که آنها بدون هیچ مشکلی قادر به دیدار با آنها باشند.

طرفداران:

  • پشتیبانی 24/7
  • بسته های میزبانی مشترک قابل تنظیم
  • میزبانی مشترک ، VPS و میزبانی اختصاصی در دسترس است
  • شش مرکز داده
  • 100٪ ضمانت زمان

منفی:

  • شماره پشتیبانی رایگان برای پشتیبانی فنی وجود ندارد
  • قیمت گذاری گاهی اوقات می تواند گیج کننده باشد (اگرچه هنوز هم منصفانه است)
  • در گذشته برخی از مشتریان از مسدود بودن سایتهای خود توسط گوگل به دلیل بدافزار شکایت داشتند. به نظر می رسد اکنون این مسئله برطرف شده است.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me