نظرات EDIS و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

میزبانی وب جهانی & بیشتر

EDIS در اتریش مستقر است ، اما آنها دارای دیتابیس ها و گزینه های سرور در طیف گسترده ای از کشورهای جهان هستند. بیشتر مکان ها در اروپا هستند ، اگرچه در شیکاگو ، ایالات متحده ، هنگ کنگ ، وینا دل مار ، چیلی و سایر مناطق نیز گزینه هایی وجود دارد. این یک روش عالی برای اطمینان از اینکه می توانید میزبانی مورد نیاز خود را در نزدیکی مخاطبی که می خواهید برای دستیابی به آن بدست آورید ، بدست آورید. برای کمک به کار با این شرکت آسان تر ، دفاترشان در آلمان ، ایالات متحده ، آسیا ، اتریش ، انگلیس و آفریقای جنوبی هستند بنابراین با کسی صحبت می کنید که به زبان شما صحبت می کند.


آنها در درجه اول خدمات میزبانی وب ارائه می دهند ، اگرچه دارای فیلتر اسپم ، تحویل پیام کوتاه ، ثبت نام دامنه و گزینه های جالب دیگر نیز هستند. شهرت کلی این شرکت بسیار بالا است ، به طوری که تعداد کمی از افراد به هیچ وجه درمورد هرگونه مسائلی شکایت دارند. آنها همچنین سالهاست که مشغول تجارت هستند ، به این معنی که آنها تجربه لازم را برای تأمین نیازهای مشتریان خود دارند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی وب دارای سابقه پایداری عالی است

سخت افزار و نرم افزاری که برای این شرکت استفاده می شود هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند و همواره در حالت کار قرار دارند. آنها از پایگاه داده هایی که دارای برق و اتصالات شبکه اضافی هستند ، کار می کنند. علاوه بر این ، حفاظت رایگان DDoS که با کلیه بسته های میزبانی همراه است به کاهش چشمگیر خطر سقوط یک سایت به دلیل هرگونه حمله خارجی کمک خواهد کرد. هیچ ضمانتی به موقع ارائه نشده وجود دارد ، که باعث نگرانی برخی افراد خواهد شد.

امکانات

بسیاری از گزینه های مختلف میزبانی

گزینه های میزبانی با این شرکت بسیار متنوع است. آنها با مشخصات بسیار کم سرور شروع می شوند و از آنجا حرکت می کنند تا سعی کنند مشتریان خود اطمینان حاصل کنند که همه چیز مورد نیاز خود را دریافت می کنند. بسته های میزبان با محافظت از Barracuda DDoS همراه هستند ، که علاوه بر این هر بسته بندی هاستینگ نیز فوق العاده است. ابتدایی ترین برنامه میزبانی مشترک فقط 1 یورو در ماه است. این تنها فضای دیسک 200 مگابایت را برای وب سایت و 200MB دیگر برای پایگاه داده ایجاد می کند. عجیب و غریب ، شما 2000MB برای آدرس های ایمیل دریافت می کنید ، اما شما فقط به سه مورد از آنها محدود می شوید.

هرچه به میزبانی بالاتر بروید ، مقدار اضافی فضای دیسک و سایر ویژگی ها نیز دریافت خواهید کرد. بالاترین گزینه میزبانی اشتراکی که فقط 75 گیگابایت فضای دیسک برای سایت ها فراهم می کند ، 75 پایگاه داده و 750 گیگابایت آدرس ایمیل. شما همچنین می توانید به راه حل های VPS بروید ، که همه در مکان های خاص دیتاسنتر مورد نظر تنظیم شده اند. این گزینه بسیار مناسب برای به دست آوردن هاستینگ مورد نیاز ، درجایی که شما به آن نیاز دارید ، با انواع مختلفی از ویژگی های عالی برای اطمینان از اجرای صحیح سایت شما وجود دارد.

پشتیبانی

پشتیبانی عالی مشتری

با توجه به میزبانی این شرکت ، اکثر افراد به هیچ وجه با مشکل روبرو نخواهند شد. میزبانی آنها پس از ثبت نام خوب ، پایدار و آسان برای استفاده است. اگر مشکلی ندارید ، تیم های پشتیبانی فنی آنها خوشحال هستند که برای اطمینان از سرعت بلند و دوباره کار شما کمک می کنند. آنها همچنین اطلاعات کاملی را در وب سایت خود ارائه می دهند تا بتوانید درباره میزبانی و موارد احتمالی که می توان از آنها جلوگیری کرد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قیمت گذاری

برخی از بسته های میزبانی گران قیمت هستند

میزبانی فقط با 1 یورو در هر ماه برای خدمات میزبانی مشترک بسیار اساسی شروع می شود. این معامله مناسب و مناسب برای کسانی است که فقط ساده ترین گزینه های میزبانی را می خواهند. با شروع حرکت به سمت بسته های سطح بالاتر ، قیمت ها به مراتب بالاتر از حد ممکن می شوند. بالاترین بسته میزبانی مشترک مشترک 49 یورو در ماه است که تقریباً برای هر نوع راه حل مشترک میزبانی مشترک بسیار گران است. گزینه های VPS بیشتر مطابق با استانداردهای صنعت است ، اما به طور کلی می توانید شرکت های دیگری را پیدا کنید که ارائه خدمات مشابه با قیمت های پایین.

کاربر پسند

تجربه کاربر می تواند بهبود یابد

هنگام مراجعه به وب سایت EDIS چیزهای دلخواه زیادی وجود دارد. آنها به طور واضح لیست هر بسته را لیست نمی کنند و حرکت به سایت به آنچه شما نیاز دارید سخت است. پس از ثبت نام در یک حساب کاربری ، آنها رابط های میزبانی استاندارد دارند که استفاده از آنها آسان است. تیم های پشتیبانی فنی و فروش آنها نیز دوستانه هستند و مشکلات را به سرعت برطرف می کنند.

خلاصه

برخی از نگرانی های جدی اما تجربیات میزبانی خوب

این شرکت میزبان این پتانسیل را دارد که تجربه میزبانی با کیفیت خوب را برای مردم در اکثر نقاط جهان فراهم کند. آنها سرورهای باکیفیتی دارند و اطمینان حاصل می کنند که همیشه در دیتاسنترهای باکیفیت قرار گرفته اند کار بزرگی انجام می دهند.

طرفداران:

  • گزینه های زیادی برای انتخاب از
  • مکان های جغرافیایی متعدد
  • خدمات مشتری خوب

منفی:

  • بسیاری از بسته های میزبانی بسیار گران قیمت هستند
  • وب سایت برای حرکت دشوار است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me