نظرات میزبان Evolution و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

میزبانی وب سایتها ، IRC & سرورهای بازی

Evolution Host یا EVO یک شرکت میزبان است که در ارائه خدمات با کیفیت بالا متمرکز است. آنها میزبان خود را در درجه اول به “گیمرها” که به دنبال مکان هایی برای اجرای سرورهای بازی ، وب سایت ها و برنامه های گپ خود هستند ، بازاریابی می کنند. در حالی که اینجا جایی است که آنها بازاریابی خود را متمرکز می کنند ، آنها خوشحال خواهند شد که انواع دیگر سایتها و همچنین سرورهای میزبان VPS با کیفیت خود را میزبانی کنند..


علاوه بر میزبانی VPS ، آنها همچنین میزبان IRC (نوعی چت آنلاین) و سرورهای بازی را ارائه می دهند. میزبان سرور بازی به دلیل رشد عظیم بازی های آنلاین امروزه بسیار محبوب شده است. داشتن سرور برای بازی به شما امکان می دهد تا بازی های موردعلاقه خود را نصب کنید و مودهای شخصی خود را برای آن به سرگرمی بی پایان تبدیل کنید. داشتن سرور شخصی شما نیز به افزایش زمان پاسخگویی برای تجربه بهتر بازی کمک می کند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

زمان عالی

زمان بروز این شرکت کاملاً چشمگیر است. اگرچه به نظر می رسد آنها هیچ نوع ضمانت به موقع را ندارند ، شکی نیست که آنها محیطی بسیار پایدار را ارائه می دهند. اتصالات شبکه و قدرت آنها در مرکز داده ها همه کار برکنار شده است و آنها فقط برای سخت افزارهای نهایی از سرورهای خود استفاده می کنند. اگر تصمیم دارید حفاظت DDoS را به سرور خود اضافه کنید ، حتی پایدارتر خواهد بود.

امکانات

ویژگی های میزبانی با کیفیت بالا

ویژگی های ارائه شده توسط این شرکت کاملاً چشمگیر است. برای میزبانی سایت عادی فقط راه حل های VPS ارائه می دهند ، بنابراین شما نمی توانید از هاست مشترک یا گزینه های کاملاً اختصاصی استفاده کنید. راه حل های VPS بدون کنترل هستند ، به این معنی که شما کنترل کاملی بر آنچه نصب شده و کارهایی که با سرور انجام می دهید داشته باشید. البته ، شما همچنین مستقیماً مسئولیت هر مسئله ای را که از نظر سخت افزار بر می آید مسئولیت پذیر خواهید بود. این گزینه ایده آل برای کاربران با بهره گیری از فناوری است که اطمینان دارند که می توانند یک وب سرور را به درستی اجرا کنند.

شما می توانید از بین طیف گسترده ای از سرورهای بازی ساخته شده برای بازی های خاص از جمله Minecraft ، Half Life 2 ، Team Fortress و بسیاری دیگر انتخاب کنید سرورهای بازی آنها به اندازه کافی قدرتمند هستند که بتوانند این بازی ها را حتی با چند بازیکن از سراسر جهان هموار اجرا کنید..

خدمات میزبانی IRC به شما امکان می دهد تا میزبان خدمات چت سفارشی خود باشید. این مورد برای گیمرهای آنلاین که به دنبال داشتن یک منطقه خصوصی برای گپ زدن قبل ، حین و بعد از بازی های خود هستند محبوب است. آنها همچنین به شما امکان می دهند که یک سرور برای ربات های IRC خود داشته باشید ، این می تواند به شما در مدیریت محیط چت کمک کند و آن را سرگرم کننده تر کند.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی با کیفیت

پشتیبانی فنی با این شرکت کاملاً چشمگیر است. آنها سخت کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه چیز در همه زمانها به عقب کار می کند و در این زمینه کاملاً موفق هستند. آنها به سرعت به مسائل پاسخ خواهند داد و شما را شاداب و فرار می کنند تا زمانی که این چیزی است که در پایان آنها باشد و نه مسئله تنظیم مسئولیت شما.

قیمت گذاری

قیمت گذاری بسیار رقابتی

قیمت گذاری در همه سطوح بسیار مناسب است. شما می توانید فقط 4.99 یورو در ماه یک VPS خوب دریافت کنید و بالاترین قیمت خط فقط 39.99 یورو در ماه است. برای مشخصات سرور و سایر جزئیات بسته ها به سرعت مشاهده خواهید کرد که این یک معامله بسیار زیبا است. این امر واقعاً باعث می شود که دسترسی به VPS برای هر کسی که به دنبال راه اندازی یک وب سایت است مقرون به صرفه باشد.

سرورهای بازی بسیار ارزان شروع می شوند (2.99 یورو در ماه) اما می توانید موارد اضافی را انتخاب کنید که باعث بالا رفتن قیمت می شود. به عنوان مثال ، اگر شما می خواهید حفاظت از DDoS ، آن 4.99 اضافی در هر ماه است. همچنین می توانید با اضافه کردن رم بیشتری قیمت را بالا ببرید که ممکن است بسته به اینکه چند نفر روی سرور بازی می کنند ، برخی از افراد به آن احتیاج دارند.

کاربر پسند

استفاده از آن بسیار آسان است

سایت آنها به راحتی امکان پذیر است و در صورت نیاز به برنامه ریزی برای تجربه میزبانی خود ، آنها را یاری می کنند. واقعاً هیچ راهی وجود ندارد که خدمات آنها برای افرادی که قبلاً در رایانه کار می کردند ساخته شده باشد ، بنابراین این را در خاطر داشته باشید.

همچنین ، VPS آنها کنترل نشده است ، بنابراین هیچ گونه کمک رایگان برای تنظیم کارها نخواهید داشت. آنها تنها وظیفه دارند که سخت افزار و اتصال به شبکه را به صورت روان و روان اجرا کنند.

خلاصه

میزبانی عالی برای گیمرها

اگر یک گیمر هستید و می خواهید سرور بازی یا وب سایت خود را اجرا کنید ، این یک شرکت عالی است که باید آن را در نظر بگیرید. حتی اگر اهل بازی نیستید و فقط یک راه حل میزبانی VPS خوب می خواهید ، می توانید آن را در اینجا بیابید. بیشتر افرادی که از این شرکت استفاده می کنند بسیار با خدمتی که می کنند ارائه می دهند.

طرفداران:

  • سخت افزار با کیفیت
  • گزینه های سرورهای بازی
  • گزینه های میزبانی IRC

منفی:

  • هیچ گزینه میزبانی مدیریتی وجود ندارد
  • بدون سرور مشترک یا اختصاصی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me