Exabytes نظرات مالزی و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

میزبانی مالزی از سال 2001

Exabytes از سال 2001 میزبان کیفیت خوب میزبانی با کیفیت در مالزی بوده است. آنها از سال 2005 تاکنون میزبان شماره یک میزبان در آن کشور بوده اند که واقعاً چیزی در مورد کیفیت خدمات ارائه شده می گوید. با داشتن بیش از 60،000 مشتری از وبلاگ های فردی گرفته تا سایت های بزرگ شرکت ها ، این گزینه میزبانی زیبا برای در نظر گرفتن است. آنها برخی از آمارهای جالب را ذکر می کنند از جمله اینکه آنها به 121 کشور مختلف خدمت می کنند ، 1000000 سرور ، 100000+ وب سایت و بیش از یک میلیون ایمیل را در اختیارشان قرار می دهند..


این شرکت میزبان ، VPS ، سرورهای اختصاصی و گزینه های ابری را انتخاب کرده است. همچنین در صورت نیاز به شغل خود می توانید از خدمات محل سکونت انتخاب کنید.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی به نظر می رسد پایدار

به نظر می رسد میزبانی با این شرکت بسیار پایدار است. من هیچ تضمینی برای بروزرسانی در سایت آنها ندیدم ، اما این سایت به نوعی درهم ریخته با ده ها صفحه مختلف است. من منابع مختلفی را جستجو کردم و کسی را پیدا نکردم که از خرابی شکایت کند ، اما از آنجا که بیشتر کاربران در مالزی هستند ، ممکن است تعجب آور نباشد زیرا هر شکایتی به آن زبان باشد. گفته می شود که آنها از مراکز سخت افزاری و دیتای خوبی استفاده می کنند ، بنابراین احتمال اینکه سایت شما خوب و پایدار باشد ، وجود دارد.

امکانات

تن از گزینه های میزبانی

این شرکت گزینه های زیادی را در هنگام میزبانی ارائه می دهد. قبل از رسیدن به بسته های invididual ، هر دسته (مشترک ، VPS ، اختصاصی ، و غیره) به چندین زیر گروه تقسیم می شود. در حالی که مطمئناً به شما اطمینان می دهد که از خدمات دقیق مورد نیاز خود استفاده می کنید ، می تواند گیج کننده باشد. وقتی به ویژگی های واقعی هر بسته نگاه می کنید ، می بینید که آنها یک تجربه میزبانی با کیفیت خوب را برای مشتریان خود ارائه می دهند.

می توانید از بین لینوکس یا ویندوز سیستم عامل را در هر میزبانی که ارائه می دهید انتخاب کنید. برای میزبانی مشترک ، شما برای گزینه های مشترک “شخصی” خود با 1 یا 2 گیگابایت فضای دیسک و 1-10 گیگابایت پهنای باند محدود می کنید. در صورت نیاز به بیش از این ، می توانید به میزبانی مشترک حق بیمه تجاری یا میزبانی مشترک نامحدود آنها بروید. همه این گزینه ها دارای نرخ های مختلف و محدودیت های مختلف هستند (یا هیچ محدودیتی ندارند).

اگر به راه حل های VPS که ارائه می دهند نگاه کنید می بینید که آنها دارای سرورهای نیمه اختصاصی ، VPS های درایو حالت جامد و راه حل های سنتی VPS هستند. همانطور که انتظار می رود ، در هر یک از این دسته ها چندین بسته وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

سرورهای اختصاصی فقط یک دسته دارند که این کار را کمی ساده تر می کند. از آن دسته می توانید ویژگی های مختلفی را که لازم دارید انتخاب کنید و یک نقل قول سفارشی دریافت خواهید کرد. در صورت نیاز به چیزهای عمومی تر ، برخی از بسته های پایه را نیز دارند. همه سرورهای اختصاصی دارای پشتیبان گیری نامحدود و اعتبار Google Ads هستند.

پشتیبانی

گزینه های پشتیبانی خوب

به نظر می رسد پشتیبانی از این شرکت بسیار خوب است. آنها تعدادی ابزار خوب مانند تست سرعت شبکه و آموزش های ویدئویی برای کمک به شما برای به دست آوردن بیشترین اطلاعات ممکن از آنها دارند. آنها همچنین یک پایگاه دانش خوب و یک پایگاه خبری دارند که در آن به شما اطلاع می دهند با شرکتشان چه خبر است. برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی فنی آنها نیز سریع و آسان است ، بنابراین می توانید در صورت نیاز به آنها کمک بگیرید.

قیمت

انواع گزینه های قیمت گذاری

قیمت ها خیلی بد نیست از آنجا که بسته های میزبانی بسیار مختلفی را برای انتخاب خود دارید می توانید آن را محدود کرده و یکی از مواردی را که نیازهای شما را با قیمتی که می خواهید بپردازید پیدا کنید. شما متوجه نخواهید شد که این ارزانترین راه حل میزبانی در خارج از کشور است ، اما شما آنچه را برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید که نباید مسئله باشد. سرورهای اختصاصی مبلغی را با آنها تنظیم می کنند. اگرچه قابل درک است ، این روشی است که بیشتر ارائه دهندگان میزبان از آن دور می شوند.

خلاصه

میزبانی با کیفیت مالزی

به نظر می رسد در کل میزبانی واقعی بسیار خوب است. من دوست ندارم که چند دسته مختلف از آنجا که حتی برای کسی که تجربه زیادی در زمینه میزبانی داشته باشد ، گیج کننده است. اگر می خواهید این ارائه دهنده هاستینگ را در نظر بگیرید ، مطمئن شوید که مدتی وقت می گذارید و به هر گزینه با دقت نگاه می کنید تا از خدمات دقیق مورد نیاز خود اطمینان حاصل کنید..

طرفداران:

  • در مالزی بهترین رتبه را کسب کرد
  • شرکت تأسیس شده
  • بسیاری از گزینه ها

منفی:

  • بنابراین بسیاری از گزینه های میزبانی آن گیج کننده است
  • هزینه تنظیم سرورهای اختصاصی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me