نظرات Fozzy و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

شرکت میزبان وب جهانی با گزینه های آسان برای درک

Fozzy یک شرکت میزبان مستقر در ایالات متحده است ، اما آنها مراکز داده در سراسر جهان دارند. آنها هر دو گزینه میزبانی مشترک و راه حل های VPS را ارائه می دهند. به نظر می رسد که آنها فقط دو نسخه از هر یک از این گزینه هاستینگ دارند ، که در واقع دیدن آن را که می توانید وارد کنید ، بسیار آسان می کند.


در حالی که این امر گزینه های مختلف پیکربندی را برای انتخاب محدود می کند ، درک آن بسیار آسان تر است ، به خصوص برای افرادی که در هاستینگ جدیدتر هستند..

آنها از پشتیبانی خوبی ، اتصال سریع به وب برخوردار هستند و در به روز نگه داشتن سرورها و سایر تجهیزات فنی خود کار بزرگی انجام می دهند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

بدون ضمانت زمان اعلام شده اما هیچ شکایتی نیز وجود ندارد

Fozzy هیچ درصد زمانی خاص را که تضمین می کند ملاقات کند ، ندارد. با وجود این واقعیت ، با این حال ، من نتوانستم شکایتی از مشتریان پیدا کنم که بگویند آنها اغلب کم یا کند هستند. به نظر می رسد که Fozzy فقط به دنبال این است که شهرت خود را در اینجا صحبت کند.

در اکثر موارد ، شرکتهایی که دارای چندین مرکز داده هستند ، حداقل از برخی انواع افزونگی کار خوبی را انجام می دهند ، و به نظر می رسد در اینجا این مورد وجود دارد. مطمئناً دلیلی برای نگرانی در مورد قابلیت اطمینان این شرکت میزبان وجود ندارد.

امکانات

گزینه های استاندارد موجود با ویژگی های افزودنی محدود

شما اساساً تمام ویژگی های استانداردی را که از یک شرکت میزبانی انتظار دارید ، دریافت خواهید کرد ، اما تعداد بیشتری موارد اضافی برای اضافه کردن آن وجود ندارد. با توجه به این ، به نظر می رسد که آنها در درجه اول افراد جدیدی را برای ساختن وب سایت ها هدف قرار می دهند ، هرچند درست نمی آیند و می گویند.

نکته جالب توجه کسانی که به دنبال تجارت ارز (فارکس) هستند ، مستقیماً هدف قرار می گیرند. آنها حتی یک بسته VPS نیز مختص این معامله گران فارکس دارند ، که به زمان معاملاتی بسیار سریع احتیاج دارند. برای یک شرکت میزبان وب بسیار غیر معمول است که چنین طاقچه خاصی را هدف قرار دهد ، اما ظاهراً آنها با این کار خوب پیش می روند.

آنها هر دو تنظیمات لینوکس و ویندوز VPS را در دسترس دارند.

پشتیبانی

عدم وجود گزینه های پشتیبانی زنده نگران کننده است

پشتیبانی فنی آنها در واقع واجد شرایط است ، و به محض شروع یک مشکل ، به نظر می رسد آنها قادر به رفع سریع آن هستند. مسئله این است که هیچ گزینه پشتیبانی زنده برای انتخاب وجود ندارد. شما نمی توانید با آنها تماس بگیرید یا حتی از یک ویژگی چت زنده استفاده کنید.

با این حال ، با استفاده از سیستم بلیط خود ، آنها به سرعت پاسخ می دهند و مشکل برطرف می شود. آنها همچنین تعدادی گزینه برای کمک به خود ارائه می دهند تا بتوانید از مشکلات رایج خودداری کنید. به طور کلی ، آنها فقط از شما پشتیبانی فنی می کنند اگر فقط به شما اجازه می دهند مستقیماً با آنها تماس بگیرید.

قیمت گذاری

قیمت های منصفانه برای هر یک از گزینه های میزبانی خود

قیمت گذاری Fozzy برای صنعت میزبانی تقریباً است. چیزی که کمی غیرمعمول است (به روشی خوب) ، صراحت آنها در مورد آنچه برای شما می پردازید ، است. آنها این نکته را به این نکته تبدیل می کنند که اطلاعات کاملی درباره مشخصات آنچه می گیرید ارائه دهد.

به عنوان مثال ، بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی مشترک فقط اطلاعات عمومی در مورد چقدر فضای دیسک را می توانید بدست آورید و مواردی از این دست. Fozzy در حقیقت مشخصات سرور شما را فعال می کند ، حتی برای میزبانی مشترک.

سرعت

برای میزبانی بسیار سریع شناخته شده است

یکی از اصلی ترین نکات بازاریابی که میزبان Fozzy از آن استفاده می کند این است که آنها میزبانی بسیار سریع ارائه می دهند. آنها در بسته میزبانی وب فارکس در مورد چگونگی تجارت ارز ، حتی میلی ثانیه ، حساب می کنند و تمام تلاش خود را می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

آنها چندین مرکز داده در سراسر جهان دارند و از تحقیقات انجام شده ، به نظر می رسد که همه آنها زمان پاسخگویی بسیار سریع را ارائه می دهند. این واقعیت که آنها دارای این مراکز داده هستند نیز به سرعت کمک می کند ، زیرا می توانید میزبانی را انتخاب کنید که در حد ممکن نزدیک به مشتریان مورد نظر شما باشد.

خلاصه

میزبان عالی برای سایت های کوچک یا مشتریان طاقچه

Fozzy خدمات بسیار خوبی به مشتریان خود ارائه می دهد. اگرچه کمی عجیب به نظر می رسد که آنها به نظر می رسد متمرکز هستند ، اما مهم نیست که چه نوع سایتی را ارائه می دهند ، میزبانی بسیار خوبی را برای هر کس فراهم می کند. یک استثناء آنهایی هستند که به سرورهای اختصاصی نیاز دارند ، که آنها ارائه نمی دهند.

طرفداران:

  • زمان پاسخ بسیار سریع
  • قیمت گذاری عادلانه
  • چند مرکز داده در سراسر جهان
  • مشخصات مربوط به هر بسته میزبانی را پاک کنید

منفی:

  • بدون پشتیبانی تلفنی
  • تعداد بسیار کمی از ویژگی های “اضافی” موجود ، حتی با حق بیمه
  • تمرکز طاقچه آنها می تواند باعث سردرگمی شود
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me