نظرات HostUpon و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

میزبانی با کیفیت برای کاربران در تمام سطوح

HostUpon یک شرکت خصوصی است که دفاتر آنها در تورنتو ، کانادا است. آنها تقریباً در مورد هر نوع میزبانی که می توانید درخواست کنید ، ارائه می دهند و کار بسیار خوبی نیز در این زمینه انجام می دهند. آنها مدتهاست که درگیر تجارت هستند و از اعتبار خوبی برای تهیه میزبانی پایدار برخوردار هستند که هم از کیفیت بالایی برخوردار است و هم مقرون به صرفه است.


توجه خواهید کرد که بسیاری از گزینه های میزبانی سطح ورودی دارای برخی ویژگی های پایان بالاتر هستند. بسیاری از مشتریان به برخی از این گزینه ها احتیاج ندارند ، اما خوشحال می شود که در صورت وجود آنها را در آنجا مشاهده کنید. مواردی مانند گواهینامه های SSL حتی با میزبانی مشترک در سطح ورودی شامل می شوند که غالباً اینگونه نیست.

به غیر از این ، این شرکت از نظر نوع چیزهایی که ارائه می دهد و دامنه کلی قیمت گذاری است ، کاملاً مشابه بسیاری دیگر است. اگرچه آنها به هیچ وجه از رقابت متمایز نیستند ، آنها میزبانی خوبی را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهند ، این همان چیزی است که بیشتر مردم به دنبال آن هستند. کسانی که مشتریان کانادایی را هدف قرار می دهند ، یا حتی آنهایی که در آمریکا هستند ، گزینه میزبانی بسیار خوبی را با این شرکت پیدا می کنند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

99.9٪ ضمانت به موقع برای همه بسته های میزبانی

HostUpon 99.9٪ ضمانت به موقع را برای همه بسته های آنها در برد ارائه می دهد. آنها فوراً مشخص نمی کنند چه اتفاقی می افتد اگر پایین از آن سطح بیفتید ، اما اگر اتفاقی بیفتد ، فقط بلیط دریافت می کنید تا تخفیف ماه بعدی میزبانی خود را دریافت کنید.

خوشبختانه ، آنها واقعاً قطع زیادی ندارند ، بنابراین باید مشتریان به ندرت ، در هر صورت ، با این کار مقابله کنند.

با جستجوی صفحات پشتیبانی رسانه های اجتماعی و نظرات دیگر مشتریان فعلی و سابق ، شکایات بسیار زیادی درباره قطع برق یا حتی کندی وجود دارد. این البته یک نشانه بسیار خوب است که آنها میزبان بسیار پایداری را ارائه می دهند.

امکانات

ویژگی های کیفیت میزبانی حتی برای مشتریان سطح ورود

این شرکت طیف گسترده ای از ویژگی های عالی را در تمام سطوح بسته بندی خود ارائه می دهد. به نظر می رسید که آنها می خواهند یک لیست پایه گسترده از گزینه ها را برای همه مشتریان خود داشته باشند ، فقط چند مورد اضافی برای خدمات میزبانی بالاتر. به عنوان مثال ، همه از همان ضمانت به موقع 99.9٪ ، گواهینامه های SSL ، cPanel و موارد دیگر بهره مند می شوند.

علاوه بر پشتیبانی از ویژگی های وب استاندارد ، آنها همچنین به کارهایی مانند Curl و Zend Optimizer کمک می کنند ، که اغلب مواردی هستند که سایر شرکتها با آنها کار نمی کنند.

با انتقال به بسته های مختلف متوجه می شوید که آنها گزینه های نامحدودی دارند و سایر موارد محدودیت هایی دارند. با این حال ، حتی آنهایی که محدودیت دارند ، آنقدر زیاد شده اند که مشتری معمولی هرگز مشکلی برای آنها پیش نمی آید. به طور کلی ، ویژگی هایی که ارائه می شود در صنعت یا بالاتر از حد متوسط ​​است.

پشتیبانی

پشتیبانی خوب اما گزینه های زنده وجود ندارد

پشتیبانی فنی توسط تیم آنها از تکنسین های کانادایی ارائه می شود. آنها باید از طریق سامانه آنلاین بلیط خود ، که 24/7 رصد می شود ، تماس بگیرند. از همه گزارش ها ، به نظر می رسد که آنها بلیت ها را سریع خطاب می کنند و می توانند سریعاً بیشتر مشکلات را برطرف کنند.

نکته منفی این است که آنها هیچ شماره تلفن پشتیبانی فنی یا گزینه چت زنده را ندارند که بسیاری از مردم از دست خواهند داد.

قیمت گذاری

قیمت ها کمی پایین تر از میانگین صنعت

وقتی تقریباً به هر سطح بسته نگاه می کنید متوجه می شوید که قیمت ها کمی پایین تر از آنچه در سایر شرکت ها می یابید است. در بیشتر موارد ، در صورتی که ، فقط چند دلار کمتر باشد ، اما هنوز هم قیمت خوبی است.

برای اکثر مردم ، قیمت پایین به خودی خود نمی تواند آنها را جذب کند ، اما این واقعیت که خدمات کلی آنها نیز بسیار مناسب است ، این گزینه را برای بسیاری از افراد گزینه عالی خواهد کرد.

خلاصه

میزبانی عالی با گزینه های متنوع

HostUpon بسته های مختلف میزبانی مختلف را در سطوح مختلف از سطح ورودی تا سرورهای اختصاصی ارائه می دهد. کار کردن با آنها بسیار آسان است و مدت زمان طولانی است که در این منطقه بوده اند ، که برای بسیاری از افراد مهم خواهد بود. در کل ، گفتن در مورد شرکت بسیار کم است.

طرفداران:

  • گزینه های میزبانی در همه سطوح
  • پایین تر از امتیاز متوسط ​​قیمت (برای برخی از بسته های میزبانی)
  • مهاجرت رایگان از دیگر شرکت های میزبان

منفی:

  • بدون پشتیبانی فناوری زنده
  • بسته ها و ویژگی های بیش از حد بسیاری از گزینه ها ، ممکن است گیج کننده باشند
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me