بررسی خدمات HS و نظرات متخصص

بررسی اجمالی خبره

پخش میزبانی رسانه ها

WHSH4U یک شرکت آلمانی است که در سیستم عامل های رسانه ای جریان ، VPS ، و سرویس های دامنه و سرویس های VPS تخصص دارد. سایت WHSH4U داده های پس زمینه زیادی در رابطه با تاریخ ارائه نمی دهد ، غیر از این ادعا که آنها بیش از 2،000 مشتری دارند و 4 سال است که در این زمینه فعالیت می کنند. بر اساس آگهی های موجود در پایین برخی از صفحات ، مشخص است که آنها در یک محیط فروش مجدد فعالیت می کنند.


در حالی که این یک نوع میزبانی تخصصی است ، خوب است این نکته را در نظر بگیرید که آیا رادیو ، ویدئو یا هر چیز دیگری مانند این را پخش می کنید.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

بدون شکایت – ضمانت محدود

WHSH4U 99٪ به موقع را برای مشتریان خود تضمین می کند. در حالی که مطمئناً این تقریباً برای هر سناریو کافی است ، اما 1٪ سالانه کمتر از 88 ساعت از کار می افتد. در حالی که این ساعتها به راحتی می توانند در ساعات کم مصرف خرابی روزمره داشته باشند ، هیچ جزئیاتی در این مورد ارائه نشده است. با توجه به روزافزون تعداد سرویسهای پخش جریان موجود و سهولت دسترسی برای مشتریان ، ممکن است ضمانت دقیق تری لازم باشد.

امکانات

در درجه اول جریان میزبانی وب

WHSH4U رسانه های پخش کننده را در ICEcast و SHOUT ارائه می دهد که این دو سیستم عامل بخش خوبی از قالب های تحویل محتوای صوتی آنلاین را تشکیل می دهند..

این شرکت در توصیف خدماتی که ارائه می دهد و چه تعداد شنوندگان از هر بسته به طور همزمان پشتیبانی بسیار خوبی دارد. براساس لیست آنها ، نرخ 64kbps حداکثر 50 شنونده را پشتیبانی می کند و 128 کیلوبیت بر ثانیه از 200 پشتیبانی می کند. در پایان بالاتر بسته ها VPS است که تعداد نامحدودی از شنوندگان را لیست می کند.

همه بسته ها “پهنای باند نامحدود” را ارائه می دهند که در ابتدا بسیار دوست داشتنی است ، اما مشتریان باید بدانند که مانند هر سایتی که به عنوان نماینده فروش فعالیت می کند ، میزبانی که سرویس ها و امکانات آنها را انجام می دهد ، در دسترس بودن است. WHSH4U مطمئناً همه چیزهایی را که میزبان آنها نیز دارند ، دیکته کرده است. برخلاف ادعای نامحدود آنها ، شرایط استفاده بیانگر این است که سهمی از پهنای باند به مشتریان داده می شود و پس از رسیدن به حداکثر استفاده ، حساب ها قابل تعلیق هستند.

پشتیبانی

گزینه های پشتیبانی خوب با برخی از اشکالات

پشتیبانی توسط صفحه سؤالات قابل جستجو ارائه می شود ، که به نظر می رسد بسیار قوی است و به شما این امکان را می دهد تا مشتریان بدون نیاز به مراجعه به بلیط خود از طریق سامانه آنلاین خرید بلیط ، نکات و دستورالعملهای مفصلی را پیدا کنند. در حالی که هیچ شماره تلفنی مستقیم ذکر نشده است ، من معتقدم که این مسئله به سختی در عرصه فنی مطرح نیست. WHSH4U ادعا می کند که به 1500 بلیط مراجعه کرده است. در حالی که سرویس 24/7 بسیار جذاب است ، کار با شبانه روزی با پرسنل آگاه ، اقدامی بسیار گران قیمت است و با قیمت WHSH4U ، ارسال و بلیط الکترونیکی و تماس با تماس تلفنی یا ایمیل برگشتی با وی ، قطعاً روشی مناسب است..

همچنین یک پیوند “وضعیت شبکه” برای تعیین وضعیت چهار سرور WHSH4U برای عیب یابی با بروزرسانی و آمار عملکرد دیگر در دسترس است..

قیمت گذاری

قیمت گذاری مناسب

هر حساب باید به صورت SHOUTcast یا ICEcast قالب بندی شود ، قیمت هر یک از گزینه ها یکسان است.

برای یک ایستگاه واحد با نرخ 64kbps ، بدون ابزار مدیریت AutoDJ ، هزینه ماهانه 2.00 یورو (2.18 دلار USD) برای 7.00 یورو (7.62 دلار USD) مشتریان می توانند 64Kps را با AutoDJ و 5 گیگابایت ذخیره کنند. این پشتیبانی تا 25 شنونده را دارد. بالاترین امتیاز بسته بندی شده با سرعت 128kbps کار می کند و 16.00- 21.00 یورو (17.43 دلار – 22.87 دلار USD) ماهانه است و تا 200 شنوندگان را پشتیبانی می کند.

سیستم عامل های VPS گرانتر هستند اما امکان داشتن تعداد نامحدود شنونده و تخصیص بالاتر و امکان تهیه در 24 ساعت را دارند. قیمت ها از 25 تا 36.50 یورو (27.730 $ – 39.75 دلار USD)

جمالیات بر ارزش افزوده 19٪ ارمنی برای کلیه خدمات اعمال می شود.

خلاصه

گزینه ای بسیار خوب برای پخش میزبانی رسانه ها

در کل ، به نظر می رسد WHSH4U برای پول خرج شده ارزش جامد را ارائه می دهد. آنها با تخصص خود در فن آوری جریان قادر به پایین نگه داشتن قیمت ها هستند اما گزینه های بیشماری را برای مشتریان خود باز دارند تا مارک های خود را توسعه دهند.

مانند هر پیشنهادی که لیست “پهنای باند نامحدود” را دارد ، مشتریان قبل از شروع خدمات باید شرایط دقیق را بررسی کنند.

طرفداران:

  • قالبهای محبوب برای ICE و SHOUT Casts پشتیبانی می شوند
  • سؤالات متداول قابل جستجو و بسیار مفید است
  • عالی برای پخش جریان

منفی:

  • هیچ ساعت پشتیبانی ذکر نشده است
  • ضمانت به موقع 99٪ چندان مناسب نیست
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me