ICONZ – بررسیهای وب و نظرات و نظرات متخصصین

بررسی اجمالی خبره

میزبانی خوب از سال 1996

Webvision در سال 1996 در سنگاپور ایجاد شد و با ارائه خدمات محلی و میزبانی در سراسر آسیا فعالیت می کرد و مرکز داده های سنگاپور خود را در سال 2000 افتتاح کرد. در همین حال ، آیکونز بیش از 20 سال در نیوزلند فعالیت می کند. در سال 2012 ، سهامدار عمده Webvision این دو سازمان را به منظور ارائه خدمات به استرالیا ، چین ، هنگ کنگ ، هند ، مالزی ، نیوزیلند و سنگاپور گرد هم آورد. دفتر مرکزی عملیات در سنگاپور است و مراکز داده در چندین کشور واقع شده اند.


وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی بسیار قابل اعتماد

همانطور که در زمینه رایانش ابری و یا هر سرویس توزیع شده ای وجود دارد ، احتمال یک نقطه از خرابی تا حد زیادی کاهش می یابد. به نظر می رسد که Icon-Webvision چندین پیوند اضافی در شبکه خود دارد تا احتمال قطع برق را کاهش دهد.

این شرکت همچنین به وضوح دارای منبع تغذیه متناوب ، امکانات HVAC با رده بالا برای تأمین حداکثر زمان به سرورهای همسایگی است.

در نیوزلند ، به نظر می رسد که سرعتهایی که در ایالات متحده برای آنها در نظر گرفته می شود همیشه در دسترس نیست ، با این که خدمات تجاری 100 مگابایت تبلیغ می کند. برای خدمات مسکونی نیوزیلند ، Icon-Webvision ADSL را از طریق خطوط تلفن سنتی ارائه می دهد ، به درستی بیان می کند که اگرچه این فناوری تماس های تلفنی را محدود می کند ، بسیاری از مشتریان برای دور زدن هر مشکلی تلفن های همراه دارند..

امکانات

ابر & ویژگی های محل سکونت

امروز ، Icon-Webvision بر محاسبات ابری ، محل زندگی و خدمات مدیریت شده برای مشاغل کوچک و متوسط ​​تمرکز دارد. میزبانی وب سنتی بخشی از خط تولید آنها نیست.

رایانش ابری در چندین مرکز داده متعلق به آنها با تأکید بر “زیرساخت به عنوان یک سرویس” (IaaS) میزبانی می شود و Icon-Webvision بر مزایای رویکرد pay-as-you-go شما برای استفاده از مدل محاسبات ابری تأکید می کند..

اگرچه من مطمئن نیستم ، به نظر می رسد که نیوزیلند تصمیم گرفته است به جای زیرساخت های خط زمینی خود ، روی فناوری ماهواره ای و موبایل برای ارتقاء تمرکز کند. به عنوان Icon-Webvision خدمات ADSL را به عنوان “اینترنت برهنه” ارائه می دهد که در آن ممکن است امکان برقراری تماس هنگام خط را از بین ببرد. شركت در توصيف وابستگي به قابليت هاي محلي و مشخص كردن حدود داده ها كار خوبي انجام مي دهد. باند پهن به عنوان یک “بهترین تلاش” تحویل داده شده و هیچ توان تضمینی ندارد.

پشتیبانی

پشتیبانی خوب 24/7

Icon-Webvision اظهار داشت که آنها در همه مکان های بدنی خود دارای پوشش 24/7 هستند و همچنین پشتیبانی از تلفن نیز به طور شبانه روزی در دسترس هستند. پشتیبانی ایمیل نیز 24/7 ارائه می شود. پیوندهایی برای نگهداری برنامه ریزی شده و همچنین “پلتفرم وجود دارد & وضعیت شبکه “به مشتری اجازه می دهد تا قبل از پرس و جو شخصی ، موارد گسترده ای را ببینید.

در حالی که من یک صفحه سؤالات متداول را نمی دیدم ، یک درگاه مشتری وجود داشت که نیاز به ورود به سیستم داشت و صفحات پشتیبانی نیز دارای پیوند “تنظیمات” بودند که جزئیات کاملاً کاملی درباره نحوه دسترسی به سرورهای مجازی از طریق VMware برای Windows / Linux و همچنین ارائه می داد. دستورالعمل دسترسی به لینوکس از طریق SSH.

برای نیوزیلند ، صفحه پشتیبانی شامل گزارش استفاده از مسکونی برای سرویس داده خانگی آنها است. همچنین قیمتهایی وجود دارد که برای بیش از حد داده ها به وضوح در دسترس است.

قیمت گذاری

قیمت های سفارشی بر اساس نیازهای خاص

با تمرکز بر مشاغل کوچک و متوسط ​​، Icon-Webvision لیست ابر ، سرور اختصاصی یا قیمت کلکسیون را لیست نمی کند. آنها یک بررسی “آمادگی ابر” را برای مشتریان بالقوه ارائه می دهند و به جای اینکه رویکرد “یک اندازه متناسب با همه” را ارائه دهند ، این شرکت دارای چهار دسته اصلی اندازه و نیاز از پیش تعریف شده است ، سپس نیازهای مشتری و پتانسیل رشد هر مشتری را قبل از تصمیم گیری در نظر می گیرد. تعیین قیمت اگرچه این امر به احتمال بالاتر بودن قیمت اشاره دارد ، اما اقدامات اضافی که تقریباً برداشته می شوند ، مطمئناً نیازهای مشتری را مؤثرتر از استفاده از بسته های از پیش انتخاب شده می داند..

خلاصه

گزینه خوبی برای در نظر گرفتن

به طور کلی ، Icon-Webvision به نظر می رسد یک انتخاب صحیح برای استفاده تجاری در منطقه “استرالیا” از جمله مالزی و چین است. رویکرد آنها برای ارائه راه حل های سفارشی باید به آنها امکان ارائه تعالی عملیاتی را برای نیازهای فعلی و آینده فراهم کند.

طرفداران:

  • خدمات سفارشی شده بر اساس نیازهای خاص شما
  • بسیاری از گزینه ها را انتخاب کنید

منفی:

  • هیچ گزینه میزبانی فردی نیست
  • تعیین قیمت ها قبل از ایجاد برنامه سفارشی کار آسانی نیست
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me