بررسیهای کاربران Infobox

بررسی اجمالی خبره

طیف گسترده ای از راه حل های میزبانی از سال 2002

اینفوباکس از سال 2002 در زمینه فعالیت ها بوده است و انواع خدمات مرتبط با میزبانی را در سراسر روسیه ارائه می دهد. آنها می توانند میزبانی مشترک ، VPS ، سرورهای اختصاصی ، خدمات ابری ، هاستینگ ایمیل و موارد دیگر را ارائه دهند. آنها دیتاسنتر خود را برای اطمینان از كنترل كامل بر همه چیز موجود در آن ایجاد كرده اند. این امر همچنین می تواند اطمینان حاصل شود که آنها از برق و اتصالات شبکه اضافی برخوردار هستند ، که هر دو به میزبانی پایدار برای مشتریان خود کمک می کنند..


این شرکت به سختی کار می کند تا همه چیز را در مرکز داده خود به روز نگه داشته و آماده انطباق با جدیدترین فناوری های موجود در صنعت میزبان باشد. علاوه بر سخت افزار عالی ، آنها همچنین نرم افزاری بسیار خوب میزبانی برای تأمین نیازهای مشتریان خود ارائه می دهند. برای برخی افراد ، توجه به این نکته مهم است که آنها یک شرکت میزبان “سبز” به حساب می آیند ، به این معنی که بخش اعظمی از انرژی خود را از منابع تجدید پذیر تولید می کنند و آنها برای کاهش کلی انرژی و سایر نیازهای انرژی مورد نیاز خود گام برمی دارند..

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

با تشکر از سخت افزار با کیفیت عالی و این واقعیت که آنها مراکز داده های ساخته شده خود را سفارشی کرده اند ، بسیار محتمل است که شما تجربه بسیار خوبی و قابل اعتماد با این شرکت داشته باشید. آنها حتی در تنظیمات خوشه ای برای سرویس های CLoudLinux خود مشکل ندارند. من تضمین به موقع واقعی در محل را ندیدم ، که کمی ناامیدکننده است ، اما از آنچه پیدا کردم هیچ دلیلی برای نگرانی در مورد قابلیت اطمینان این شرکت وجود ندارد. آنها مدت ها است که خدمات میزبانی خوب و با ثبات ارائه می دهند.

امکانات

ویژگی های میزبانی با کیفیت خوب

این شرکت ویژگی های بسیار خوبی برای ارائه دارد. ابتدا به گزینه های میزبانی مشترک آنها نگاه می کنیم ، آنها سه بسته مختلف برای انتخاب دارند. حالت اول با 10 گیگابایت فضای دیسک شروع می شود و به نظر می رسد پهنای باند نامحدود برای همه بسته ها باشد. آنها فقط به شما امکان می دهند یک سایت را در این سطح میزبان باشید. می توانید به بالاترین گزینه میزبانی اشتراکی بروید و 50 گیگ فضای دیسک را بدست آورید و به همان تعداد سایت که می خواهید میزبان باشید. آنها یک آزمایش 15 روزه رایگان را در گزینه ورود میزبانی مشترک به سطح ورودی خود ارائه می دهند ، بنابراین این یک ویژگی کوچک خوب است. آنها لینوکس ، ویندوز یا میزبان Bitrix را ارائه می دهند.

به گزینه های VPS بروید و چهار بسته برای انتخاب دارید. فضای دیسک از 10 گیگ تا 75 گیگ متغیر است. RAM در 250 مگا بایت حداکثر 2 گیگابایت ارائه می شود و پردازنده های آن 500 مگاهرتز برای سطح ورودی یا 2000 مگاهرتز برای بقیه می باشند. همه پهنای باند نامحدود است.

با مشاهده گزینه های سرور اختصاصی خواهید دید که انتخاب های زیادی وجود دارد. این بسیار خوب است زیرا به شما امکان می دهد سرورهای دقیق مورد نیاز خود را با قیمت مناسب بدست آورید. آنها در این سطح هارد دیسک های اضافی را نیز ارائه می دهند که بسیار خوب است. RAM با 2 گیگ و 16 گیگ شروع می شود. CPU دارای طیف گسترده ای از گزینه ها نیز هست.

برای همه گزینه های میزبانی خود می توانید از انواع یک نصب برای انواع مختلف نرم افزار استفاده کنید و آنها در نگه داشتن همه کارها و کارها بسیار عالی عمل می کنند.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی با کیفیت

پشتیبانی فنی 24/7 در دسترس است و ارتباط با آنها بسیار آسان است. می توانید بلیط خود را پر کنید یا با یکی از سه شماره روسی آنها تماس بگیرید. آنها همچنین صفحات رسانه های اجتماعی خود را رصد می کنند. در حالی که این برای پشتیبانی از فناوری ایده آل نیست ، خوب است که بتوانید به سرعت پاسخی دریافت کنید. علاوه بر این ، آنها وبلاگ خوبی دارند و یک مرکز اطلاعات برای اطمینان از اینکه می توانید بدون هیچ مشکلی تمام اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

قیمت گذاری

گزینه های قیمت مناسب

قیمت ها همه به زبان روسی ذکر شده است ، اما وقتی آن را تغییر دهید خواهید دید که آنها کاملاً منطقی هستند. آنها مطمئنا ارزانترین ارائه دهنده هاستینگ که من تا به حال دیده ام نیستند ، اما آنها یا شما را از بین نمی برند. بیشتر مردم از قیمت کلی که باید بپردازند بسیار مهم هستند و مهم نیست که راه حل میزبانی را انتخاب کنند. از قیمتهای مشترک تا اختصاصی تمام قیمتها مطابق با آنچه که سایر شرکت های میزبان ارائه می دهند یا حتی در برخی موارد ارزان تر است.

خلاصه

میزبانی بزرگ برای روسیه

اگر در روسیه هستید یا به دنبال ارائه دهنده هاستینگ برای خدمت به مخاطبان روسی خود هستید ، این گزینه بسیار خوبی برای در نظر گرفتن است. آنها گزینه های میزبانی دارند که می تواند نیاز همه اما بزرگترین سایتها را برآورده کند و آنها به اندازه کافی در تجارت بوده اند تا نشان دهند که واقعاً می دانند چه کاری انجام می دهند. قیمت ها عادلانه هستند و ویژگی های موجود کاملاً زیبا هستند.

طرفداران:

  • قیمت های خوب
  • پهنای باند نامحدود
  • مراکز داده ساخته شده سفارشی

منفی:

  • بدون ضمانت به موقع
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me