نظرات و نظرات کارشناسان MilesWeb

بررسی اجمالی خبره

میزبانی وب مستقر در هند

MilesWeb یک شرکت میزبانی وب است که در ماهاراشترا هند واقع شده است. MilesWeb تعدادی مکان میزبانی دیگر از جمله ایالات متحده و انگلیس دارد. MilesWeb راه حل های میزبانی قابل اعتماد و ساده با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد. خدمات میزبانی وب آنها شامل Shared Hosting ، Reseller ، VPS و سرور اختصاصی است. 


وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

تضمین خوب 99.9٪ Uptime

Milesweb.com دارای یک شبکه و تیم بسیار معتبر از متخصصان بسیار مجرب است. آنها فناوری بی نظیر ، قیمت گذاری رقابتی ، مراکز داده چندگانه و موارد دیگر را ارائه می دهند. Milesweb.com همچنین 99.9٪ به موقع و هر زمان ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. دیتاسنترهای آنها در سراسر جهان واقع شده و سیستمهای قدرت افزایشی چند لایه هستند. آنها با امنیت 24/7 و یک محیط کنترل شده برای کمتر و بدون خرابی همراه هستند. 

امکانات

بسیاری از گزینه های میزبانی

Milesweb.com چهار برنامه میزبانی مشترک دارد که دارای تعدادی فضا ، ترافیک و ویژگی های میزبانی اضافی است. دامنه ذخیره سازی از 5GB-40GB است. پهنای باند از 50 GB-400GB است. همه برنامه ها با SSL و سازنده وب سایت رایگان و همچنین تعدادی حساب ایمیل و حساب های FTP نامحدود ارائه شده است. یکی دیگر از ویژگی های مهم برنامه های میزبانی آنها ، نصبهای 1 کلیک آنهاست. می توانید برنامه هایی مانند WordPress و Joomla را بارگیری کنید. همه برنامه ها به جز برنامه راه اندازی آنها با نام دامنه رایگان همراه است.

Milesweb.com همچنین برنامه جامع میزبانی VPS را ارائه می دهد. آنها بیش از 5 برنامه برای انتخاب دارند که انعطاف پذیری میزبان سرور خصوصی را به شما می دهند. می توانید از بین برنامه Techie ، اجرایی ، شایستگی ، شارپ و خبره خود انتخاب کنید. تمام برنامه ها با مقدار مشخصی از هسته ، فضای دیسک ، رم و پهنای باند ارائه می شود. محدوده هسته از 1-4 است. فضای دیسک از 50GB-400GB است. RAM آنها به یک فضای ثابت و مقیاس پذیر تقسیم می شوند و هر دو از نظر قابل ملاحظه ای محدود هستند. RAM ثابت از 512MB-4GB و رم مقیاس پذیر آنها از 1 GB-5GB است.

برای شرکت های مهم بیشتر برای ماموریت ها ، برنامه های سرور اختصاصی بسیار مهم است. Milesweb.com سرور اختصاصی کاملاً مدیریت شده ای را ارائه می دهد که از ابتدای برنامه ورود به سطح اصلی تا آخرین سرورهای با کارایی بالا متغیر است. هر طرحی برای کمک به شرکت های بزرگی که به فضای ، ذخیره سازی ، امنیت و پشتیبانی اضافی نیاز دارند ، طراحی شده است. تمام برنامه ها با سخت افزار سخت ، انعطاف پذیری و کنترل با دسترسی بالا SSH ، پردازنده های قدرتمند و امنیت سرور همراه هستند. برنامه های سرور اختصاصی آنها در RAM ، SATA و Bandwidth متغیر است. رم از 2GB-16GB است. برنامه های اصلی آنها چهار هسته ای و هگزا با فناوری Raid 1 و بیش از 10 ترابایت پهنای باند ارائه شده است. همه برنامه ها در SATA از 2GB-16GB است. پهنای باند از 2TB-10TB است.

پشتیبانی

چندین روش وجود دارد که می توانید از Milesweb.com به یک نماینده برسید. اگر می خواهید با یک اپراتور زنده صحبت کنید می توانید پیام رسان گپ خود را فعال کرده و مستقیماً در وب سایت خود با کسی صحبت کنید. همچنین می توانید با هر گونه سؤالی در مورد عضویت خود ، بلیط پشتیبانی را ارسال کرده یا به یکی از کارمندان خود از طریق ایمیل ارسال کنید. Milesweb.com کمک 24/7 و همچنین تلفن تلفنی را ارائه می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های عالی Milesweb.com مرکز دانش آنها است. آنها یک انجمن اجتماع دارند که می توانید در مورد میزبانی و عیب یابی به سؤالات و نظرات اخیر پاسخ داده و پاسخ دهید. همچنین می توانید سوالات متداول آنها را مرور کرده و آخرین مطالب را بارگیری کنید.

قیمت گذاری

میزبانی وب مقرون به صرفه

نکته جالب در مورد برنامه های میزبانی وب Milesweb.com نه تنها آنها مقرون به صرفه هستند بلکه آنها بدون قرارداد و ضمانت برگشت پول نیز به همراه دارند. قیمت های رقابتی دارند و ماهانه به صورت ماهانه صورتحساب می شوند. برنامه هاستینگ آنها بین $ 3.00 – 9.00 $ متغیر است. همچنین می توانید تا 3 سال به صورت پیش فرض و پیش پرداخت بپردازید. هرچه تاریخ تمدید شما بیشتر باشد ، ماهانه پرداخت های شما کمتر می شود. با تمام برنامه های میزبانی ، Milesweb.com دامنه های رایگان و راه اندازی فوری رایگان را ارائه می دهد.

برنامه های میزبانی VPS آنها نیز ماهانه صورتحساب می شوند و دارای ویژگی های اضافی هستند. برنامه ها از 20.00 تا 100.00 دلار در ماه است. برنامه های VPS آنها معادل اختصاصی سرور است و دارای كنترل كلی با دسترسی كامل ریشه و دسترسی SSH است. هر طرح همچنین با راه اندازی فوری و انعطاف پذیری میزبان چندین وب سایت همراه است.

برنامه های سرور اختصاصی برای شرکتهای بزرگی که نیاز به جدیدترین سرورهای با کارایی بالا دارند ، مهم هستند. همه برنامه ها ماهانه و با قیمت رقابتی صورت می گیرد. برنامه ها از 129 دلار – 349 دلار در ماه است. آنها دارای امنیت اضافی سرور ، شخصی سازی کامل ، مدیریت حساب و افزونگی سخت افزار هستند.

خلاصه

میزبانی با کیفیت خوب در هند

Milesweb.com ارائه دهنده میزبانی بسیار معتبر است. آنها متعهد به ارائه خدمات عالی و عملکردی باکیفیت هستند. آنها دارای انواع مختلفی از راه حل های میزبانی وب و محصولات با کیفیت عالی و با قیمت های مناسب. Milesweb.com تعدادی از ویژگی های میزبانی بی نظیر و گزینه های بسته اضافی را به اعضای خود ارائه می دهد. آنها نه تنها تضمین های بزرگی را از جمله تضمین های برگشت پول در هر زمان ارائه می دهند ، بلکه هیچ قرارداد ، خدمات عالی مشتری ، یک پایگاه دانش و پشتیبانی 24/7 را نیز برای تقریباً اندک و بدون پول ارائه نمی دهند. Milesweb.com اطلاعات منفی و یا بازخورد منفی ایفا نمی کند و آنها خود را مفتخر می دانند که هر مشتری را با عملکرد برتر درجه بندی کند.

طرفداران:

  • ضمانت Uptime 99.9٪
  • ضمانت برگشت پول در هر زمان
  • پشتیبانی 24/7 فنی

منفی:

  • گمشده میزبانی ابر
  • برخی از بسته ها بسیار پیچیده هستند
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me