نظرات MyTrueHost و نظرات متخصص

بررسی اجمالی خبره

راه حل میزبانی جدیدتر با پتانسیل خوب

MyTrueHost در سال 2011 تاسیس شد ، که آن را به گزینه ای میزبانی نسبتاً جدید تبدیل می کند. این همیشه بد نیست ، زیرا به نظر می رسد که آنها یک کار خوب را انجام می دهند و میزبانی با کیفیت بالاتر به مشتریان خود ارائه می دهند. آنها ادعا می کنند که آنها به ارائه میزبانی بسیار معتبر ، شفاف ، ایمن و مقرون به صرفه برای افراد و مشاغل اختصاص داده شده اند ، که به نظر می رسد آنها کارهای خوبی را انجام داده اند.


آنها جوایز تعدادی از شرکت های مختلف را کسب کرده اند و از آنچه من توانسته ام پیدا کنم ، مشتریان آنها از سطح کلی خدمات نیز خوشحال هستند. آنها در ایالات متحده مستقر هستند و میزبان مشترک و VPS را ارائه می دهند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

تضمین Uptime خوب

شما 99.9٪ ضمانت به موقع دریافت می کنید ، که با ضمانت 30 روزه پس انداز پول است. از آنچه توانسته ام پیدا کنم ، این شرکت در حفظ و به کار شما کار بزرگی انجام می دهد. این امر تا حدود زیادی به این دلیل است که آنها خارج از یک مرکز داده بسیار خوب کار می کنند. بلافاصله مشخص نیست که آنها مرکز داده را دارند یا فقط فضای اجاره ای دارند ، اما در هر صورت گزینه های بسیار خوبی وجود دارد.

دیتاسنتر دارای دو ژنراتور دیزل برای قدرت تهیه پشتیبان ، سه منبع تغذیه UPS برای انتقال برق بدون وقفه در صورت قطع برق و موارد دیگر. آنها 2700 گالن سوخت را در اختیار ژنراتورها قرار می دهند تا حتی در حین قطع برق طولانی مدت نیز بمانند. آنها همچنین آزمایشات معمول و تعمیر و نگهداری را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که همه چیز به درستی اجرا شده است.

مرکز داده با نظارت ویدیویی 24/7 رصد می شود و در تیم های سایت برای اطمینان از مشکلی وجود ندارد. اتصالات شبکه همه خط هستند تا اطمینان حاصل شود که مشکلی برای سرورهای خود ندارید. آنها برای جلوگیری از خرابی غیرمنتظره از چندین شرکت مختلف به اینترنت وصل می شوند.

امکانات

ویژگی های نسبتاً عادی

شما با این شرکت از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار خواهید بود ، هرچند هیچ چیز واقعاً خارق العاده نیست. آنها اکثراً همه موارد عادی را که از یک ارائه دهنده میزبانی انتظار می رود ، فراهم می کنند. این گفته می شود ، با این حال ، آنها در ارائه آنها کار خوبی انجام می دهند. بسته های میزبانی آنها بسیار قابل احترام است و شما چیزی را که لازم دارید از دست نخواهید داد.

آنها گزینه خوبی برای ایجاد سایت دارند که در هاستینگ شما گنجانده شده است ، بنابراین اگر قصد استفاده از WordPress یا برخی دیگر از CMS های از قبل موجود را ندارید ، می توانید بدون مشکل راه حل خود را بسازید. این شرکت cPanel را نیز ارائه می دهد ، این همان چیزی است که بیشتر کاربران می خواهند. با نصب رایگان و فعال سازی فوری برای مشتریان جدید ، این واقعا گزینه خوبی برای میزبانی است. آنها همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول دارند.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی 24/7 خوب

پشتیبانی فنی ارائه شده توسط این شرکت بسیار خوب است. آنها از طریق چت زنده یا یک سیستم بلیط فروشی 24/7 در دسترس هستند تا همیشه بتوانید با آنها در تماس باشید. آنها همچنین برای کسانی که می خواهند درباره میزبانی یاد بگیرند یا پشتیبانی خود را ارائه دهند ، از پایگاه دانش خوبی برخوردار هستند. این می تواند در جلوگیری از بروز مشکلات هنگام اجرای سایت شما مفید باشد. در کل آنها یک کار عالی انجام می دهند تا سایت های مشتری خود را به راحتی و روان اجرا کنید.

قیمت گذاری

قیمت های عالی

وقتی به گزینه های بسته بندی آنها توجه می کنید ممکن است در ابتدا فکر کنید که قیمت آنها بسیار گران است. این به دلیل نحوه تهیه نمودار است. اگر یک لحظه از نزدیک به هم نگاه کنید می بینید که آنها در واقع بسیار مقرون به صرفه هستند. پایین ترین سطح بسته آنها فقط 12 دلار در سال است. گزینه پلاتینیوم که بالاترین گزینه میزبانی مشترک آنهاست ، 84 دلار در سال است که فقط 7 دلار در هر ماه است. آنها به شما اجازه می دهند هر شش ماه یا هر سال ، هرکجا که ترجیح می دهید پرداخت کنید. با این حال به نظر می رسد که آنها هیچ گزینه ای برای پرداخت ماهانه به ماه ندارند ، این همان چیزی است که بسیاری از مردم می خواهند.

خلاصه

گزینه میزبانی بسیار خوب

در حالی که آنها یک شرکت جدیدتر هستند ، به نظر می رسد آنها واقعاً خدمات باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهند. قابلیت اطمینان بسیار خوب و قیمت پایین است. ممکن است بعضی افراد نگران این باشند که فقط چند سال است که باز نیستند ، اما به نظر می رسد که آنها کار بزرگی انجام می دهند و تا آینده در اینجا خواهند بود.

طرفداران:

  • مرکز داده با کیفیت بالا
  • قیمت پایین
  • تمام ویژگی های مورد نیاز شما

منفی:

  • قسمت هایی از سایت آنها ضعیف تنظیم شده اند که می توانند باعث سردرگمی آن شوند
  • شرکت جدید
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me