نظرات Netregistry و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

میزبانی بسیار خوب استرالیا

NetRegistry از سال 1997 مشغول خدمت به مشتریان در استرالیا و در سراسر جهان است. آنها ادعا می کنند که به بیش از 500،000 مشاغل استرالیایی کمک کرده اند که آنلاین شوند ، که این تعداد بسیار چشمگیر است. البته همه آنها هنوز در این شرکت حضور نخواهند داشت ، اما هیچ یک از این موارد نشان نمی دهد که آنها برای دستیابی به شغل مورد نیاز خود را دارند..


آنها خدمات متنوعی از جمله میزبانی وب ، ثبت دامنه ، ایجاد وب سایت و موارد دیگر ارائه می دهند. آنها همچنین گزینه های میزبانی را برای رفع نیازهای هر کسی ارائه می دهند. وب سایت آنها به خوبی طراحی شده است و به راحتی می توانید مکانهای مورد نظر خود را پیدا کنید. همانطور که به بررسی آنچه مشتریان فعلی و قبلی درمورد این شرکت می گفتند ، واضح بود که اکثر مردم از آنها کاملاً خوشحال هستند ، که همیشه نشانه خوبی است.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی بسیار پایدار

این یکی از نقاط قوت این شرکت است. آنها سایتهای شما را همیشه فعال و مرتب نگه می دارند. این تا حدودی به این دلیل است که آنها فناوری های ابری را در اکثر راه حل های میزبانی خود گنجانیده و همچنین به دلیل استفاده از تنظیمات سخت افزاری اثبات شده برای جلوگیری از خرابی غیر ضروری..

آنها دارای 99.9٪ ضمانت به موقع هستند که برای میزبانی نسبتاً استاندارد است ، اما از آنچه توانسته ام جمع کنم ، واقعاً از سطح پایداری بسیار بالاتری برای مشتریان خود برخوردار هستند. آنها همچنین در صورتی که به هر دلیلی از آنها راضی نباشید ، 30 روز ضمانت بازگشت پول دارند.

امکانات

ویژگی های با کیفیت خوب

هنگام ثبت نام با این شرکت به انواع راه حل های مختلف میزبانی دسترسی خواهید داشت. آنها دارای میزبانی ابری هستند که کاملاً مقرون به صرفه است. با گزینه های cloud می توانید از گزینه سطح ورودی شروع کنید که هنوز هم تقریباً در مورد هر سایتی بیش از حد کافی است. آنها سپس ویژگی ها را برای میزبانی سطح کار و شرکتی گسترش می دهند.

اگر به دنبال گزینه های اشتراکی هستید ، میزبانی مبتنی بر cPanel آنها گزینه خوبی برای در نظر گرفتن است. این گزینه با 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 10 گیگابایت پهنای باند شروع می شود که برای اکثر سایت ها کافی است. سپس می توانید بر اساس نیاز خود ویژگی های خود را از آنجا پرورش دهید. راه حل برتر آنها دارای 50 گیگابایت ذخیره و انتقال نامحدود داده است.

محصولات VPS آنها در سطح بالاتری قرار دارند و قیمت ها نشان دهنده این موضوع است. راه حل های VPS از فن آوری های ابری نیز بهره می گیرند که می توانند از قابلیت اطمینان و مزایای دیگری اطمینان حاصل کنند. پکیج سطح ورودی دارای 1 گیگابایت رم ، 2 هسته پردازنده و 1 آدرس آی پی همراه با سایر ویژگی های عادی است. با بالا رفتن می توانید رم ، پردازنده و IP بیشتری را در صورت نیاز بدست آورید.

پشتیبانی

پشتیبانی فنی عالی

تیم پشتیبانی فناوری با این شرکت بسیار خوب است. آنها بلافاصله به بلیط یا چت زنده پاسخ می دهند و از مهارت و مهارت لازم برای حل هر مشکلی برخوردار هستند. آنها همچنین دارای صفحه ای هستند که به مردم می توانند از مشکلات احتمالی مطلع شوند ، که همیشه خوب است. این سایت دارای اسناد و سایر اطلاعات مربوط به سبک خودیاری است تا بتوانید اطلاعات بیشتری کسب کنید و از بروز مشکلات نیز جلوگیری کنید.

قیمت گذاری

قیمت گذاری کمی بالا به نظر می رسد

قیمت گذاری از این شرکت بالاتر از آن چیزی است که من برای ویژگی هایی که بدست می آورید انتظار دارم. به عنوان مثال ، بسته VPS 1 آنها 149.99 دلار در هر ماه است. فقط برای یک گیگابایت رم و 2 CPU ، که کمی از رقابت خارج است. البته ، خدمات و شهرت آنها بسیار مناسب است ، اما با این وجود ، این قیمت به طور قابل توجهی بالاتر از آنچه انتظار می رود ، است. اگر آنها چیز مهمی را ارائه می دهند که می تواند قیمت آن را توجیه کند ، آنها واقعاً آن را روشن نکرده اند.

حتی با خدمات میزبانی مشترک آنها مبلغی بیش از آنچه انتظار می رود بپردازید. درمورد گزینه میزبانی از سطح ورودی ، حدود 8 دلار در ماه است. سایر شرکتها تقریباً نصف آن را شارژ می کنند که می تواند با گذشت زمان اضافه شود.

خلاصه

میزبانی خوب با قیمت

میزبانی با این شرکت بسیار خوب است. آنها از سخت افزارهای سطح بالا و سیستم های پشتیبانی عالی استفاده می کنند. به نظر می رسد بسیاری از مشتریان از سطح کلی خدمتی که می کنند خوشحال هستند. برای شرکت هایی که به هاست با کیفیت خوب نیاز دارند و قیمت آن هم خیلی مورد نگرانی نیست ، این گزینه های خوبی است.

طرفداران:

  • بسیار قابل اعتماد
  • پشتیبانی فنی خوب
  • بسیاری از گزینه های میزبانی

منفی:

  • قیمت ها بسیار بالاست
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me