نظرات میزبان معتبر و نظرات متخصص

بررسی اجمالی خبره

میزبانی با کیفیت خوب با چندین مکان در ایالات متحده

CertifiedHosting.com یک شرکت میزبانی وب مستقر در کالیفرنیا است که انواع مختلفی از برنامه های میزبانی و فروشندگان حرفه ای را ارائه می دهد. تیم بسیار مورد توجه آنها در استفاده از یک شبکه باکیفیت برای وب سایت شما در خدمات مدیریت وب و دامنه تخصص دارند. CertifiedHosting.com دارای دو مرکز داده متمرکز در آتلانتا ، GA و Phoenix، AZ. شرکت آنها جوایز بهترین میزبان نامحدود و 100 بهترین ارائه دهنده میزبان برتر INC را کسب کرده است.


وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی خوب و قابل اعتماد

CertifiedHosting.com بر روی سرور رمزگذاری شده ایمن اجرا می شود و 99٪ 24/7 زمان و امنیت را برای دامنه شما تضمین می کند. شبکه آنها بر روی دو اتصال جداگانه برق و تولیدکننده پشتیبان اجرا می شود. آنها برای سرعت بخشیدن به سرعت و انتقال داده ها چندین اتصال را به ناوگان لایه 1 ارائه می دهند.

امکانات

سه برنامه اساسی با برخی گزینه های اضافه شده

CertifiedHosting.com سه نوع مختلف از برنامه های میزبانی را برای انتخاب دارد. شما می توانید بین برنامه Dork ، طرح Geek یا طرح Nerd گزینه خود را انتخاب کنید. هر سه برنامه شامل فضای نامحدود دیسک و پهنای باند ، دامنه های نامحدود و همچنین حساب های نامحدود ایمیل هستند. تفاوت بین سه برنامه آنها با توجه به میزان دامنه در حساب است. برنامه Dork رجیستری دامنه را ارائه می دهد. Geek و Nerd دامنه نامحدودی را ارائه می دهند. با برنامه Nerd به شما IP اختصاصی و SSL اختصاصی نیز داده می شود. همچنین ممکن است هزینه افزودنیهای هر حساب را بپردازید اما اگر می خواهید در ابتدا برای آن طرح ثبت نام کنید ، بیشتر از آنچه طرح نرد ارائه می دهد پرداخت می کنید. برنامه های میزبانی وب CertifiedHosting.com بسیار مستقیم و رو به جلو هستند و همه دارای یکسان ویژگی های یکسانی هستند. اگر به فروش و یا نیاز به سرورهای اختصاصی برای شرکت خود علاقه مند هستید ، CertifiedHosting.com همچنین 100٪ سرورهای مدیریت شده را با پشتیبانی کامل و نصب هر سرور مورد نظر خود انتخاب می کند. سه سطح مختلف سرور اختصاصی وجود دارد. آنها دارای سطح ورود ، سرورهای مدیریت شده متوسط ​​و سری های حرفه ای هستند. تفاوت این سه برنامه براساس میزان قوچ ، پهنای باند و سری پردازنده های اینتل است. پشتیبانی مشتری آنها بی همتا است. وقتی نوبت به تعهد یک میزبان میزبان می رسد ، پشتیبانی از مشتری بسیار مهم است. داشتن یک تیم اختصاصی زنده که به شما کمک می کند در صورت بروز مشکل به شما کمک کند ، مهم است. من واقعاً شرکتهایی را که از پشتیبانی زنده به عنوان وسیله ارتباط استفاده می کنند تحسین می کنم. شما می توانید به سادگی با کلیک کردن روی دکمه گفتگوی زنده مستقر در صفحه وب آنها ، به سؤالی پاسخ دهید که درست در وب سایت قرار دارد. آنها همچنین از طریق تلفن ، ایمیل ، بلیط پشتیبانی و همچنین از طریق رسانه های اجتماعی پشتیبانی چت دارند.

پشتیبانی

تماس با تیمهای پشتیبانی آسان است

این شرکت گزینه های مختلفی را برای ارتباط با آنها برای پشتیبانی فنی ارائه می دهد. می توانید از شماره تلفن رایگان آنها ، ایمیل یا حتی یک بلیط پشتیبانی فناوری ارسال کنید ، که آنها به سرعت به شما باز می گردند. آنها همچنین از طریق حساب کاربری توییتر خود پشتیبانی ارائه می دهند که بسیار خوب است. در کل ، پشتیبانی فنی آنها بسیار خوب است.

قیمت گذاری

درک گزینه های قیمت گذاری آسان است

CertifiedHosting.com ساختار قیمت بسیار شفافی دارد. هزینه های آنها برای هر سرویس در مقایسه با سایر شرکت های بزرگتر میزبان نام بسیار رقابتی است. در صورت پرداخت ماهانه برنامه چوب لباسی ، یک مجموعه کوچک $ 5.00 وجود دارد. طرح Dork آنها از 3.95 دلار در ماه شروع می شود. برنامه گیک 3.48 دلار در ماه و طرح نرد آنها 11/95 دلار در ماه است. اگر به برنامه میزبانی خود به ارتقاء یا افزودنیهای اضافی نیاز دارید ، می توانید در هر زمان انجام دهید. هزینه های اضافی اعمال می شود. بزرگترین ویژگی ضمانت برگشت پول آنها در هر زمان است. بسیاری از شرکت ها فقط 30 روز یا 45 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. CertifiedHosting.com همچنین ضمانت تطابق قیمت را در وب سایت خود ارائه می دهد. شما به سادگی می توانید بین ارائه دهندگان میزبانی مشهور جابجا شوید و قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنید. اگر مشاغل شما چندین وب سایت فعالیت می کند ، برنامه فروشندگان CertifiedHosting.com انتخاب مناسبی برای شما است. آنها برای افرادی که مایل به فروش مجدد حساب های میزبانی وب بصورت تجاری با طراحی وب سایت یا شرکت میزبانی وب هستند ، مناسب هستند. 3 نوع برنامه مختلف برای انتخاب از بین انواع مختلف در ذخیره سازی و پهنای باند وجود دارد. قیمت ها از 19.95 دلار تا 49.95 دلار در ماه است.

خلاصه

گزینه میزبانی بسیار خوب

من CertifiedHosting.com را برای خدمات میزبانی وب و نمایندگی فروش خود بر اساس ساختار قیمت و میزان ویژگی های نامحدود میزبانی که آنها با قیمت مناسب در دسترس شما قرار می دهند ، توصیه می کنم. آنها یک تیم پشتیبانی فنی و پشتیبانی اختصاصی دارند که به شما کمک می کند تا از طریق هر مسئله یا نگرانی به شما کمک کند. طرفداران:

  • قیمت های عادلانه
  • پشتیبانی زنده عالی
  • بسیاری از منابع عالی

منفی:

  • هزینه اضافی در برنامه “Dork” تنظیم شده است
  • تعهد بلند مدت برای برنامه “Geek” لازم است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me