نظرات میزبان خانم ها و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

میزبانی کوچک اما مؤثر

Miss Hosting یک ارائه دهنده میزبانی وب کوچکتر است که اختصاص داده شده است تا یک تجربه کلی عالی در اختیار مشتریان خود قرار دهد. آنها دارای نه کارمند تمام وقت به همراه چند کارمند پشتیبانی برای پوشش ساعات خاموش هستند. با وجود تعداد کمی از افرادی که برای این شرکت کار می کنند ، آنها 24/7 در دسترس هستند و به نظر می رسد بسیار کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که از سطح بالایی از خدمات مورد نیاز برای اجرای وب سایت خود بهره مند می شوید..


این سایت به خوبی طراحی شده و قابل استفاده است. شما می توانید تنها با چند کلیک همه چیز مورد نیاز خود را پیدا کنید. علاوه بر این ، آنها اطلاعات خوبی در مورد شرکت خود ، درباره دارندگان ، در مورد خدمات خود و موارد دیگر ارائه می دهند. علاوه بر اشتراك ، VPS و هاست اختصاصی وب ، خدمات ثبت نام دامنه را نیز ارائه می دهند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی بسیار پایدار به نظر می رسد

از آنچه توانسته ام پیدا کنم ، شما با این شرکت ضمانت به موقع دریافت نمی کنید. با این وجود ، با این وجود ، بسیار محتمل است که شما همیشه تجربه پایداری خوبی داشته باشید. آنها فقط از سخت افزار نام تجاری استفاده می کنند و همه چیز در یک مرکز داده خوب با برق و اتصالات شبکه اضافی قرار گرفته است. با نگاهی به آنچه مردم در مورد این ارائه دهنده میزبان می گویند ، بسیار به نظر می رسد که شما هیچ خرابی غیرمنتظره را تجربه نخواهید کرد.

امکانات

بسته های میزبانی زیبا پیکربندی شده

هنگامی که به میزبانی مراجعه می کنید ، گزینه های کاملی خواهید داشت. برای شروع ، سه بسته برای میزبانی مشترک دارید. شما پهنای باند نامحدودی را در تمام بسته ها در این سطح به دست می آورید که این یک ویژگی عالی است. بسته سطح ورود شما را به 1 وب سایت محدود می کند و گزینه میان رده 10 سایت است. اگر میزبان اشتراکی “نهایی” را انتخاب کنید ، می توانید وب سایت های نامحدودی در حساب خود داشته باشید. همه بسته ها با ذخیره اضافی همراه هستند تا در به حداقل رساندن هر زمان کمبود یا مشکلات دیگر کمک کنند.

وقتی به سمت راه حل VPS بروید ، خواهید دید که پنج گزینه وجود دارد. اینها همه راه حلهای VPS با هزینه نسبتاً کم هستند ، از طریق برخی از آنها به اندازه کافی قدرتمند هستند که حتی در سایتهای با سایز متوسط ​​نیز قابل اجرا باشند. سطح راه حل ورودی VPS فقط 512 مگابایت حافظه رم و یک هسته پردازنده واحد فراهم می کند. شما می توانید 20 گیگابایت فضای SSD و 1 TB پهنای باند داشته باشید. بالاترین راه حل پایان VPS شامل 8 گیگابایت رم ، 4 هسته پردازنده ، 80 گیگابایت SSD و 5 TB پهنای باند است. برای قیمت ، این همه راه حل های VPS نسبتاً خوب هستند.

سرورهای اختصاصی در سه اندازه ارائه می شوند. همه آنها از پردازنده های اینتل استفاده می کنند که بسته ورود به سیستم ، یک پردازنده Pentium G3450 3.4 GHz 2 Core را دریافت می کنند. دو مورد بالاتر پردازنده های Xeon را با 4 یا 6 هسته دریافت می کنند. برای رم 4-16 گیگ دریافت خواهید کرد که برای اجرای بیشتر انواع سایت ها کافی است. همچنین می توانید گزینه حافظه RAID 0 یا RAID 1 را برای ذخیره سازی خود دریافت کنید.

پشتیبانی

دستیابی به پشتیبانی فنی آسان است

تیم پشتیبانی فناوری در سایت 24/7 قرار دارد تا در صورت بروز هر مشکلی که به شما کمک می کند ، به شما کمک کند. آنها با هاستینگ وب تجربه می کنند و قادر خواهند بود تقریباً درمورد هر مسئله ای که در پایان با آن مواجه هستید ، حل شوند. خوشبختانه ، اکثر مردم از طرف میزبان واقعاً مشکلی ندارند ، بنابراین این چیزی نیست که احتمالاً باید از آن استفاده کنید.

قیمت گذاری

راه حل میزبانی کم هزینه

میزبانی در تمام سطوح در یا پایین تر از آنچه انتظار دارید با سایر شرکت ها بپردازید است. بسته اصلی مشترک فقط 1.25 دلار در ماه هزینه می کند و تنها برای بالاترین انتخاب نهایی تا 3.75 دلار افزایش می یابد. به سمت راه حل های VPS بروید و قیمت ها از 5 دلار در هر ماه تا 80 دلار متغیر است. این بسیار گسترده است ، اما مشخصات بسته ها نیز به سرعت پیش می رود ، بنابراین این یک معامله مناسب است. سرانجام ، سرورهای اختصاصی ماهانه با 145 دلار شروع می شوند و تا 245 دلار می روند. اینها بهترین پیشنهادات نیستند ، اما برای سطح سخت افزار و سایر ویژگی هایی که می گیرید ، این یک نتیجه کاسته نیست.

کاربر پسند

بسیار دوستانه & آسان برای استفاده

مانند بسیاری از شرکت های کوچک ، این یکی در ارائه خدمات به مشتری و استفاده آسان از ویژگی های آن بسیار عالی است. سایت آنها به روشی ارائه شده است که درک آن بسیار ساده است و کارکنان هر زمان که به آنها احتیاج دارید برای شما هستند. تیم پشتیبانی فنی به راحتی در ارتباط است و همچنین بسیار مفید است. به بیان ساده تر ، این شرکت واقعاً گزینه ای بسیار کاربر پسند است که باید در نظر بگیرد.

خلاصه

شرکت کوچک با خدمات بزرگ

اگر سایتی را اجرا می کنید که در هر جایی از مکانهای بسیار کوچک تا نسبتا بزرگ در نظر گرفته شود ، این یک شرکت خوب است که باید آن را مورد توجه قرار دهد. بسیاری از مردم این واقعیت را دوست دارند که چنین یک شرکت کوچک هستند ، زیرا این امر نه تنها به حمایت از مشاغل کوچک کمک می کند بلکه در بسیاری از موارد به شما خدمات کلی بهتر می بخشد. دلایل شما هرچه باشد ، حتماً به این ارائه دهنده میزبان عکس نشان دهید.

طرفداران:

  • قیمت پایین
  • ویژگی های خوب
  • خدمات دوستانه

منفی:

  • بدون ضمانت Uptime
  • گزینه های میزبانی بسیار بالا نیست
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me