نظرات مراکز داده و وركس و نظرات كارشناسان

بررسی کارشناسی

میزبانی کلاس جهانی در هند

وب ورکس یکی از مشهورترین شرکتهای خدمات وب در هند است. آنها انواع خدمات و ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند ، از جمله میزبانی وب ، سرویس های جابجایی ، خدمات فاجعه و امنیت و موارد دیگر. این شرکت به عنوان یک رهبر در منطقه به دلیل کیفیت مراکز داده خود شناخته شده است ، حتی دارای گواهینامه های انحصاری است که تا به این شرکت تاکنون به کسی در آسیا داده نشده است. آنها از سال 1996 مشغول به کار بوده اند و پنج مرکز داده را در مکان هایی در هند ، ایالات متحده و … فعالیت می کنند.


هنگامی که به دنبال یک شرکت میزبانی هستید ، می خواهید مطمئن شوید که یک مورد را پیدا می کنید که قابل اعتماد باشد. وب ورکس به دلیل کیفیت بالای خدمات کلی ارائه شده توسط شرکتهای عظیمی از جمله Bacardi ، Canon ، DHL ، Microsoft ، HP ، Sony ، Pepsi و سایر موارد استفاده می شود. شما یک شرکت میزبان مطمئن تر در خدمت هند یا تقریباً در هر جای دیگر جهان پیدا نخواهید کرد.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی فوق العاده قابل اعتماد

این شرکت زمان و منابع زیادی را برای اطمینان از میزبانی بسیار معتبر خود اختصاص داده است. این مهم نه تنها به این دلیل مهم است که میزبانی قابل اعتماد به طور کلی ضروری باشد بلکه به دلیل اینکه گزینه هایی برای متعادل کردن بار و بازیابی بلایا نیز ارائه می دهند ، که هر دو نیاز به خدمات قابل اطمینان در اطراف دارند. علاوه بر داشتن شبکه ای بسیار معتبر ، تجهیزات میزبانی واقعی نیز بسیار پایدار هستند. آنها درایوهای حالت جامد را در همه سرورهای خود ارائه می دهند و فقط تجهیزات نام تجاری را خریداری می کنند.

امکانات

بسیاری از ویژگی ها – بر ثبات متمرکز شده است

این شرکت در درجه اول روی راه حل های میزبانی با کیفیت بالا متمرکز است که در همه زمان ها دارای قابلیت اطمینان و اطمینان هستند. آنها هیچ راه حل مشترکی برای میزبانی ندارند ، اما فراتر از آن ، آنها تقریباً در مورد همه چیزهایی که یک نفر می تواند نیاز داشته باشد ، دارند. این شامل میزبانی ابری ، سرورهای اختصاصی ، خدمات جابجایی ، ذخیره سازی شرکت ، متعادل کردن بار در دسترس بالا ، تشخیص ترافیک جهانی ، شبکه تحویل محتوا ، خدمات فایروال و موارد دیگر.

همه این ویژگی ها توسط تیم متخصصین مجرب IT طراحی و مدیریت می شوند ، به این ترتیب آنها قادر به ایجاد چنین شرکتی با احترام بودند. مراکز داده آنها در پونه ، بمبئی ، دبی ، واشنگتن دی سی ، فیلادلفیا و کنشوهوکن قرار دارند. مهم نیست که سایت خود را میزبانی کنید ، همان ویژگی های عالی و توجه به کیفیت را دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی

پشتیبانی استثنایی

تیم های پشتیبانی فنی بسیار ماهر و قابل اعتماد هستند. آنها 24/7 پرسنل دارند و به نظر می رسد صنعتشان را خیلی خوب می شناسند. اگر هر نوع مسئله ای را به آنها گزارش دهید ، فوراً به آن می پردازند ، و اغلب می توانند مسائل شما را فقط در عرض چند دقیقه برطرف کنند. آنها همچنین اطلاعات مفیدی را در وب سایت خود در مورد میزبانی و موارد مرتبط ارائه می دهند تا بتوانید در مورد چگونگی اجرای صحیح یک وب سایت اطلاعاتی کسب کنید.

قیمت گذاری

کیفیت بیش از قیمت

شما فقط نمی توانید به قیمت مستقیم نگاه کنید تا ببینید آیا با این شرکت خوب برخورد کرده اید یا خیر. شما باید واقعاً به هزینه نگاه کنید و آن را با سطح خدماتی که به دست می آورید مقایسه کنید. در حالی که هیچ راهی وجود ندارد این گزینه مناسب برای کسانی است که فقط به میزبانی بسیار اساسی نیاز دارند ، افرادی که بالاترین کیفیت را می خواهند و حاضر به پرداخت هزینه برای آن هستند ، قیمت ها را رقابتی می یابند. تا زمانی که متوجه شوید که این یک شرکت برتر برتر فناوری اطلاعات است ، شما می دانید که در حال بدست آوردن یک محصول عالی با قیمت مناسب هستید.

سرعت

میزبانی بسیار پاسخگو

شما با سرعتی که هنگام میزبانی با این شرکت به دست می آورید مشکلی ندارید. آنها از اتصال شبکه بالا به چندین telcos برخوردار هستند ، از زیرساخت های داخلی باورنکردنی استفاده می کنند ، و سرورهای وب خودشان بعضی از بهترین ها در اطراف هستند. مهم نیست که چه نوع سایتی را میزبانی می کنید ، اگر با Web Werks کار می کنید ، میزبان بسیار سریع و مطمئن داشته باشید.

خلاصه

بهترین میزبانی در هند

اگر به دنبال میزبانی با کیفیت در هند (یا بسیاری از مناطق دیگر در جهان) هستید ، این یک شرکت عالی است که باید آن را در نظر بگیرید. آنها بیش از 20 سال است که در این زمینه فعالیت می کنند و همچنان به تدوین استاندارد برای تعالی در منطقه می پردازند. این ارائه دهنده میزبان برنده جایزه کاملاً باید در لیست کوتاه هرکسی که به دنبال میزبانی در منطقه است ، باشد.

طرفداران:

  • برنده جایزه بانک اطلاعات
  • در تجارت از سال 1996
  • میزبانی بسیار قابل اعتماد

منفی:

  • بسته های میزبانی کم پایان (ارزان)
  • بسیاری از خدمات مختلف می توانند گیج کننده باشند
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me