نظرات میزبان هاگن و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

گزینه های بسیاری برای خدمات میزبانی مشترک بزرگ

HagenHosting از سال 1995 وجود دارد ، اما آنها خدمات واقعی میزبانی تا سال 2001 را شروع نکردند. آنها یک شرکت خصوصی هستند که در خدمات میزبانی مشترک مشترکی دارند. آنها خارج از دلاور مستقر شده اند و دارای چندین مرکز داده هستند ، هرچند که به طور مشخص این مراکز داده را در سایت خود قرار نمی دهند.


در حالی که بیشتر شرکت هایی که فقط میزبانی مشترک ارائه می دهند سایت های کوچکتر را هدف قرار می دهند ، HagenHosting در واقع کار جالبی در جذب برخی از سایت های بزرگتر به شرکت خود انجام می دهد. در حالی که آنها به طور خاص این موضوع را بیان نمی کنند ، به نظر می رسد که بسته های بالاتر میزبانی بالاتر آنها در واقع کاملاً شبیه به VPS یا راه حل نیمه اختصاصی است. برخی از شرکتهای بزرگ با میزبان هاگن عبارتند از: c | net، Novell، Century 21، Compaq، HP و حتی سازمان ملل.

در کل آنها در ارائه میزبانی بالا پایان کار بسیار خوبی را انجام می دهند در حالی که هنوز قیمت های آنها را کاملا معقول می دانند. چه به دنبال مکانی برای میزبانی وبلاگ شخصی کوچک خود باشید و چه سایت شرکتی بزرگ تری داشته باشید که در هر زمان نیاز به راه اندازی و راه اندازی داشته باشد ، شانس این است که هاگن بتواند آن را اداره کند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی قابل اعتماد عالی برای انواع سایت ها

در حالی که آنها SLA یا سایر ضمانت های به موقع را در لیست قرار نمی دهند ، آنها به دلیل داشتن میزبانی پایدار که به آن نیاز دارید مشهور هستند. آنها به بسیاری از شرکتهای بزرگ مورد اعتماد هستند و از صفحات رسانه های اجتماعی و منابع دیگر ، به نظر می رسد که آنها در حفظ و راه اندازی سایت های خود کار بزرگی انجام می دهند..

آنها این واقعیت را بازاریابی می کنند که آنها فقط از سرورهای سطح بالا استفاده می کنند و تمام تجهیزات مورد نیاز خود را در اختیار دارند تا بتوانند به سرعت به هرگونه قطع سخت افزار یا سایر مشکلات پاسخ دهند. همه اینها به یک محیط میزبانی بسیار پایدار می افزاید.

امکانات

بسیاری از ویژگی های عالی در تمام سطوح

همانند اکثر شرکت ها ، ویژگی هایی که ارائه می دهند تا حدودی اندک از هم شروع می شوند و با حرکت به سمت بسته های بزرگتر رشد می کنند. با این حال برخی از قدرت پردازش های خوب که در همه سطوح به دست می آورید ، انتقال رایگان سایت ، مسدود کننده کلاهبرداری فیشینگ ، ابزار ساخت سایت ، ابزار کنترل اسپم ساده و نصب یک کلیک برای بسیاری از اسکریپت های عالی است..

وقتی به پکیج های بالاتر بروید مواردی مانند محافظت از سرقت تصویر ، گواهینامه های SSL ، آینه سازی دامنه ، پشتیبانی تجاری و موارد دیگر را دریافت خواهید کرد. این می تواند مدتی طول بکشد تا تمام ویژگی های موجود را پیدا کرده و ویژگی دیگری را پیدا کند که نیازهای شما را برآورده سازد. با این وجود در طولانی مدت ارزش آن بسیار ارزشمند خواهد بود.

پشتیبانی

پشتیبانی با کیفیت بالا در دسترس است

این شرکت دارای متخصصان پشتیبانی فنی در محل است که می توانند تقریباً درمورد هر نوع مشکلی به شما کمک کنند. در بسیاری از موارد ، آنها قادر به شناسایی و برطرف کردن مشکلات قبل از حتی آگاهی از وجود آنها هستند. می توانید از سیستم فنی بلیط آنها استفاده کنید یا در صورت لزوم به آنها ایمیل دهید. با این حال ، آنها پشتیبانی تلفن را به عنوان گزینه خط اول ترغیب نمی کنند. آنها در صورت نیاز به صحبت با شما در مورد مسئله ، گزینه تماس با شما را دارند یا با آنها تماس گرفته اید.

پایگاه اطلاع رسانی خود-کمک به آنها برای هر مشتریانی که به دنبال یادگیری نحوه انجام برخی کارها خود هستند ، بسیار مناسب و مفید است.

قیمت گذاری

طیف گسترده ای از قیمت های مختلف

خدمات میزبانی مشترک آنها فقط با 3.95 دلار در ماه شروع می شود و تا 119.96 دلار در هر ماه پیش می روند. این یک محدوده کاملاً متنوع است و بین آنها گزینه های زیادی وجود دارد. اگرچه ممکن است عجیب به نظر برسد که آنها برای میزبانی مشترک شارژ زیادی می کنند ، اما تعداد مشتری های هر سرور را محدود می کنند تا بسته های با قیمت بالاتر از قدرت و منابعی برخوردار باشند که به طور معمول با VPS یا گزینه های نیمه اختصاصی مرتبط هستند..

خلاصه

میزبانی استثنایی برای انواع سایت ها

این شرکت مدتهاست که فعالیت خود را آغاز کرده است و آنها موفق شده اند برخی از مشاغل مهم را به سمت خدمات میزبانی خود جذب کنند. آنها از اعتبار بسیار خوبی برای میزبانی با کیفیت برخوردار هستند ، بنابراین مهم نیست که چه نوع سایتی را که می خواهید میزبان آن باشید ، شانس وجود دارد که آنها بسته مناسبی را برای شما داشته باشند.

طرفداران:

  • شرکتی خوب تأسیس شده
  • بسیاری از مشتریان مشهور
  • درک گزینه های بسته آسان است
  • بسیاری از ویژگی های بسیار خوب را شامل می شود
  • در صورت لزوم به آسانی به بسته های بالاتر ارتقا دهید

منفی:

  • فقط گزینه های میزبانی مشترک
  • هنوز مشخص نیست که مراکز داده آنها از نظر جسمی واقع شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me