نظرات میزبان وب و نظرات متخصص

بررسی اجمالی خبره

خدمات میزبانی کاملاً مدیریت شده

TotalServerSolutions.com.com از سال 2005 مشغول به کار بوده است و خدمات میزبانی کاملاً مدیریت شده و راه حل های مدیریت دامنه را به طور کامل مدیریت می کند. کارمندان متخصص آنها ، افراد ، مشاغل ، شرکتها و موسسات از هر اندازه خدمات را ارائه می دهند. آنها بیش از 8 مکان در ایالات متحده از جمله لندن دارند و از مراکز داده مجهزی برخوردار هستند که مانیتورینگ ، پشتیبان گیری و امنیت داده ها را ارائه می دهند.


وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

میزبانی بسیار قابل اعتماد

TotalServerSolutions.com.com دارای یک شبکه بسیار قابل اعتماد است. آنها با استفاده از جدیدترین سخت افزار و نرم افزار ، مراکز داده متعددی در سراسر ایالات متحده دارند. تمام مراکز داده آنها مجهز به باتری های پشتیبان ، محیط های کنترل شده ، نظارت بر امنیت و نظارت بر داده ها و همچنین از اتصالات شبکه با افزایشی بالا هستند. امکانات آنها همچنین از جدیدترین موارد در محافظت از داده و پشتیبانی 24/7 استفاده می کند. آنها همچنین برای محافظت از داده های شما همیشه در کارمندان سایت و امنیت سایت دارند.

امکانات

بسیاری از گزینه های برنامه

TotalServerSolutions.com مجموعه ای از برنامه های میزبانی دارد که برای شما کار خواهد کرد. برنامه های آنها سرورهای مدیریت شده است. فواید سرور مدیریت شده از Total Server Solutions بسیار است. نه تنها 100٪ کنترل سرور خود را به دست می آورید بلکه به همه منابع سخت افزاری و انبارداری منحصر به فرد سرور خود دسترسی پیدا می کنید. به اشتراک گذاشتن برای بعضی از موارد خوب است اما وقتی یک سایت گرسنه به منبع دسترسی پیدا کرده اید که به برق نیاز دارد.

اولین طرحی که TotalServerSolutions.com ارائه می دهد INTEL XEON E3-1240V2 است. یک CPU و چهار هسته CPU وجود دارد. این طرح برای وب سایت هایی که نیازی به فضای دیسک و پهنای باند زیادی ندارند ، مناسب است. رم این طرح 8 گیگابایت و پهنای باند آن 3 TB است. می توانید سرعت پورت را در حالی که از 10 مگابیت در ثانیه شروع می شود ، ارتقا دهید. مدیریت کل سرور گنجانده شده است. این طرح برای وب سایت های جدید بسیار عالی است.

برنامه دوم TotalServerSolutions.com INTEL XEON L5639 ارائه شده است. دو هسته CPU و 12 هسته CPU وجود دارد. این طرح شامل 24 گیگابایت رم و 3 ترابایت باند است. می توانید سرعت پورت را در حالی که از 10 مگابیت در ثانیه شروع می شود ، ارتقا دهید. مدیریت کل سرور گنجانده شده است. فیلتر Spam / Virus وجود دارد بنابراین سرور شما به همان اندازه عقب نمی ماند. این برنامه برای کاربرانی که مایل به ورود به سرور هستند بسیار عالی است.

برنامه سوم TotalServerSolutions.com INTEL XEON E5-2620 ارائه شده است. 2 CPU و 12 هسته CPU وجود دارد. این طرح شامل 16 گیگابایت رم است و دارای 2 درایو با هرکدام 1 ترابایت است. پهنای باند این طرح 3TB است. با وجود رم پایین تر ، این طرح دارای سرعت کلی 27.12 گیگاهرتز ، سریع ترین برنامه ها است. می توانید سرعت پورت را در حالی که از 10 مگابیت در ثانیه شروع می شود ، ارتقا دهید. مدیریت کل سرور گنجانده شده است. فیلتر Spam / Virus وجود دارد بنابراین سرور شما به همان اندازه عقب نمی ماند. این برنامه برای کاربرانی که سرور سریع می خواهند عالی است.

برنامه دیگری که ارائه می شود INTEL XEON E5620 است. 2 CPU و 8 هسته CPU وجود دارد. این طرح دارای 16 گیگابایت رم و پهنای باند 3TB است. این طرح همچنین دارای 2 درایو است که در هر 1 TB قرار دارند. می توانید سرعت پورت را در حالی که از 10 مگابیت در ثانیه شروع می شود ، ارتقا دهید. مدیریت کل سرور گنجانده شده است. فیلتر Spam / Virus وجود دارد بنابراین سرور شما به همان اندازه عقب نمی ماند.

آخرین برنامه ای که آنها ارائه می دهند INTEL XEON L5520 است. این طرح شبیه به گذشته است. دارای 2 هسته CPU و 8 هسته CPU است. دارای 24 گیگابایت رم و پهنای باند 3TB است. این گیاه فقط شامل 1 درایو با 500 گیگابایت است. می توانید سرعت پورت را در حالی که از 10 مگابیت در ثانیه شروع می شود ، ارتقا دهید. مدیریت کل سرور گنجانده شده است. فیلتر Spam / Virus وجود دارد بنابراین سرور شما به همان اندازه عقب نمی ماند. 

پشتیبانی

پشتیبانی فنی با کیفیت خوب و پاسخ سریع

چندین روش وجود دارد که می توانید به نماینده TotalServerSolutions.com برسید. اگر به کمک فنی نیاز دارید ، می توانید بلیط پشتیبانی را به سادگی ارسال کنید یا از طریق ایمیل برای آنها ایمیل کنید. میانگین زمان پاسخگویی 9 دقیقه است. TotalServerSolutions.com همچنین می تواند از طریق شماره رایگان آنها که در قسمت نمای کلی شرکت آنها ذکر شده است ، از طریق شماره رایگان دریافت کنید. TotalServerSolutions.com همچنین دارای دانش بنیان پر از منابع و مقالات مفید است. می توانید تعدادی از مقوله ها و مقالات پرطرفدار را مرور کرده و پاسخ سوالات متداول را بیابید. 

قیمت گذاری

قیمت گذاری خوب & قابل تنظیم

هنگام سفارش سفارش از Totalserversolutions.com ، می توانید تمام فضای ، پهنای باند و درایوهای خود را ارتقا دهید تا اینکه رضایت شما را برآورده کند. این یک قیمت پایین برای به روزرسانی است و انجام چند ثانیه طول می کشد! قیمت ها ارزان هستند که از 348.99 دلار شروع می شوند و با برنامه استاندارد 468.99 دلار به پایان می رسند. بسته به تصمیمات شما ، این به روز رسانی ها به این قیمت ها افزوده می شوند. این قیمت ها کم است و برنامه ها متناسب با نیاز شما خواهد بود!

اگر به میزبانی مبتنی بر cloud احتیاج دارید ، می توانید از بین سه برنامه مختلف را انتخاب کنید. آنها برنامه شخصی ، حرفه ای و سازمانی دارند. قیمت ها از 40 دلار در ماه / 180 دلار در ماه است. شما می توانید برنامه خود را بسازید یا از سه موردی که در اختیار دارید انتخاب کنید. تمام برنامه ها برای پاسخگویی به نیاز وب سایت شما مجهز شده است. از بین 1 هسته ، 2 هسته یا 4 پردازنده اصلی را انتخاب کنید. 

خلاصه

میزبانی خوب برای اکثر مردم

TotalServerSolutions.com.com برای هر کسب و کاری بزرگ یا کوچک عالی است. آنها برنامه های میزبانی کامل بسته را با قیمت مناسب ارائه می دهند و همچنین پشتیبانی و مدیریت کاملی را به هر مشتری ارائه می دهند. همه وب سایت ها در شبکه ها و سرورهای با افزایشی بالا که توسط آخرین فن آوری هاستینگ پشتیبانی می شوند ، ایمن هستند. سرورهای کاملاً مدیریت شده آنها کنترل کاملی را به شما ارائه می دهند و قابلیت های کامل از راه دور و حفاظت از داده ها را در اختیار شما قرار می دهند.

برنامه هاستینگ آنها سریع ، قابل اعتماد و مقیاس پذیر است و دارای تعدادی ویژگی اضافی است و گزینه های دیگری را اضافه می کند تا به شما در رفع نیازهای وب سایت خود کمک کند. TotalServerSolutions.com با ارائه خدمات عالی به مشتری و بالاترین کیفیت میزبانی محصولات ، به خوشحال کردن هر مشتری می پردازد. در انتخاب TotalServerSolutions.com چیزهای کمی وجود ندارد. آنها تقریباً هر سرویس میزبانی مورد نیاز خود را ارائه می دهند تا بتوانید وب سایت شما را راه اندازی و راه اندازی کند. برنامه های آنها کمی گران است اما فقط به این دلیل است که آنها با هر طرحی که ارائه می دهند تعداد زیادی خدمات تضمین شده و ویژگی های اضافی را ارائه می دهند..

 طرفداران: 

  • Uptime عالی
  • پشتیبانی زنده عالی
  • مکانهای چند مرکز داده

منفی:

  • بدون چت زنده
  • هیچ بسته فروشندگی وجود ندارد
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me