نظرات مربع و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

ایجاد وب سایت شناخته شده & شرکت میزبان

Square Space شرکتی است که بیشتر با ارائه ابزارها و منابع لازم برای ایجاد وب سایتهای با کیفیت ، به مشتریان خود معروف است. در درجه اول این یک نوع سرویس خودی است که ایجاد وب سایتهایی که به نظر عالی می رسد و اجرای آن بسیار آسان است ، بسیار آسان است. آنها این گزینه را دارند که هزینه ساخت آنها را برای ساختن وب سایت بپردازند و همچنین این چیزی است که شما ترجیح می دهید. در کنار ابزارهایی که برای ساختن وب سایت استفاده می شود ، میزبانی وب سایت های شما را نیز انجام می دهند.


میزبانی وب راه حل های بسیار مهم مشترک میزبانی مشترک خواهد بود. آنها همچنین اطلاعات دقیقی درباره آنچه که دقیقاً در هاستینگ دریافت می کنید ارائه نمی دهند. این امر در درجه اول به این دلیل است که بیشتر افرادی که از این سرویس استفاده می کنند نیازی به پیشرفت پیشرفته ندارند. آنها معمولاً متخصصان فنی نیستند ، بلکه صاحبان مشاغلی هستند که بدون هیچ زحمتی یک وب سایت می خواهند. به طور کلی این سرویس خوبی است که نیازهای مشتریان خاص آنها را به خوبی برآورده می کند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

محیط میزبانی بسیار پایدار

میزبانی با این شرکت بسیار پایدار است. آنها تضمین های به موقع یا مواردی از این قبیل را ارائه نمی دهند ، اما با توجه به اینکه آنها یک شرکت بسیار بزرگ با مشتریان زیادی هستند ، بدیهی است که آنها یک سرویس خوب برای سرورها و اتصالات شبکه دارند. آنها همچنین یک تیم فنی خوب برای نظارت بر مشکلات و رسیدگی به آنها دارند بدون اینکه مشتری تاکنون آگاهی داشته باشد. ثبات برای این نوع شرکت مهم است زیرا مشتریانی که متمرکز نیستند ، اغلب از خرابی بیشتر ناراحت می شوند زیرا این صنعت را درک نمی کنند. با توجه به این نکته ، Square Space یک کار خوب در نگه داشتن همه چیز و در هر زمان اجرای آن انجام می دهد.

امکانات

بسیاری از ویژگی های مفید برای مشتریان

ویژگی های ارائه شده توسط این شرکت در درجه اول بر این امر است که به مردم اجازه می دهیم وب سایت های خود را بسازند. این امر آنها را از نظر ارائه دهنده میزبانی وب سنتی از نظر آنچه انتظار می رود هنگام بازدید از وب سایت خود ببینید ، جدا می کند. وقتی به طور خاص به ویژگی های میزبانی نگاه می کنید ، متوجه خواهید شد که آنها واقعاً عالی نیستند. آنها می توانند محدودیت هایی در تعداد صفحات وب سایت داشته باشند و اطلاعات بسیار کمی درباره سخت افزار واقعی و ویژگی های بسته ای که برای آن ثبت نام می کنید ارائه می دهند. می توانید گواهینامه های SSL را با هر بسته نصب کنید ، و از یک محیط میزبانی پایدار برخوردار هستند.

پشتیبانی

پشتیبانی عالی به ندرت مورد نیاز است

پشتیبانی فنی ارائه شده توسط این شرکت بسیار عالی و کار با آن آسان است. با این حال ، اکثر مردم هرگز حتی نیازی به تماس با آنها نخواهند داشت زیرا موارد بسیار اندکی وجود دارد که هنگام کار با این شرکت ، مرتفع خواهید شد. تیم فنی می داند که مهم است که همه چیز را بدون سر و صدا انجام دهید تا آنها برای جلوگیری از بروز مشکلات ، نظارت و کار زیادی را در پس زمینه انجام دهند. در مورد ایجاد وب سایت ، آنها کاملاً مستندات پشتیبانی و فیلم هایی برای کمک به افراد برای شروع کار دارند ، که همه چیز را آسان تر می کند.

قیمت گذاری

قیمت گذاری برای ساخت سایت است

قیمت گذاری با این شرکت واقعاً مبتنی بر توانایی ساخت وب سایت است ، نه خود میزبان. به عنوان مثال برای یک وب سایت ساده ، اگر سالانه صورتحساب آن باشد 12 دلار است. این بسیار مناسب برای میزبانی سطح ورودی است که می خواهید با آن کار کنید ، اما این ویژگی با ویژگی های بسیاری برای ساختن صفحه ایجاد می شود ، بنابراین باید به صورت دلخواه وارد شوید. هیچ کس نمی خواهد فقط از این سرویس استفاده کند. میزبانی به عنوان غیر عملی است. با این حال ، برای کسانی که می خواهند به ایجاد یک وب سایت جذاب کمک کنند ، قیمت به هیچ وجه بد نیست.

کاربر پسند

همه چیز روی کاربر متمرکز شده است

این کل شرکت با توجه به کاربر پسند ساخته شده است. نکته اصلی استفاده از این سرویس این است که می توانید بدون کمک طراحان یا دیگران ، وب سایت خود را ثبت کنید و بسازید. برای تحقق این امر ، Square Space باید همه چیز را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهد ، و این فقط کاری است که آنها انجام دادند. در صورت نیاز به تماس با هر یک از کادر فنی شرکت ، متوجه می شوید که آنها با آنها کار دوستانه و آسانی دارند.

خلاصه

شرکت خوب روی کاربران متمرکز شده است

این یک شرکت خوب است که اکنون مدت زیادی است که خدمات خوبی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این به طور مطلوبی یک ایجاد وب سایت یا ارائه دهنده میزبانی نیست که مناسب برای همه باشد ، بلکه برای افرادی که می خواهند این کار را به تنهایی انجام دهند ، اما مهارت های فنی ندارند ، Square Space یک گزینه عالی برای در نظر گرفتن است.

طرفداران:

  • ساختن یک وب سایت آسان
  • محیط های میزبان پایدار
  • بسیار کاربر پسند

منفی:

  • هیچ تضمینی در زمان سرویس خدمات میزبانی مشترک وجود ندارد
  • اطلاعات کمی در مورد مشخصات میزبانی در دسترس است
  • قیمت ها ابزار را منعکس می کنند ، نه میزبانی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me