نظرات میزبان وب غنا و نظرات متخصص

بررسی اجمالی خبره

میزبانی خوب با مراکز داده جهانی

Ghanawebhosting.com یک شرکت میزبانی وب است که در منطقه آکرای بزرگ غنا واقع شده است. Ghanawebhosting.com انواع خدمات حرفه ای میزبانی و مدیریت دامنه را ارائه می دهد. تیم بسیار ماهر آنها در راه حل های میزبانی لینوکس و ویندوز تخصص دارند. آنها دارای تعدادی مرکز داده در سراسر کشور از جمله آلمان ، ایالات متحده و انگلیس هستند.


وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

مراکز داده خوب & سخت افزار به علاوه گارانتی حداکثر 99.9٪

Ghanawebhosting.com یک تیم پشتیبانی مشتری بسیار قابل اعتماد دارد. آنها یک تیم اختصاصی زنده دارند که پشتیبانی 24/7/365 را ارائه می دهند. Ghanawebhosting.com مانیتورینگ خدمات و کنترل عملکرد را روی خوشه های در دسترس بالا دستگاه های مختلف ارائه می دهد. نظارت بر خدمات شامل اتصال به شبکه ، فضای دیسک سرور ، استفاده از حافظه سرور ، سرویس وب و موارد دیگر است. Ghanawebhosting.com با نگه داشتن وب سایت شما در صورت فعال بودن 24/7 روز ، 99.9٪ به وقت با مقدار نامحدودی از منابع و امنیت را تضمین می کند.

امکانات

بسیاری از گزینه های مختلف میزبانی در دسترس است

Ghanawebhosting.com چهار نوع مختلف از بسته های میزبانی مشترک را انتخاب کرده است. شما می توانید بین یک طرح نقره ای ، طلایی و نامحدود گزینه ای را انتخاب کنید (این نام همه را می گوید). هر طرح متناسب با مشاغل در اندازه های مختلف و سیستم عامل های وب سایت ساخته شده است. هر طرح در فضای دیسک و دامنه ها برای هر حساب متفاوت است. فضای دیسک از 1 گیگابایت فضای دیسک-نامحدود متغیر است. دامنه ها از 1 نامحدود نیز هست. انتقال داده ها از 15 GB- نامحدود متغیر است. بسته به اندازه تجارت شما Ghanawebhosting.com طرحی دارد که متناسب با نیازهای تجارت شما باشد. تمام برنامه ها با یک کنترل پنل در دسترس ، وضعیت زیرساخت های میزبانی هنر و پشتیبانی 24/7 زنده ارائه شده است.

اگر وب سایت شما به نمایندگی فروش یا برنامه های لینوکس و ویندوز نیاز دارد ، Ghanawebhosting.com مجموعه ای بزرگ از فضای اصلی و ابزارهای مدیریتی را برای پشتیبانی بهتر وب سایت شما ارائه می دهد. زیرساخت قدرتمند آنها از دولت مرکز داده هنری با سرورهای چهار هسته ای Xeon و سرورهای مقیاس پذیر اضافی استفاده می کند. می توانید به راحتی بین دسته های مدیریت دامنه جابجا شوید و حساب های ایمیل نامحدود POP3 را با supprt IMAP و یک رابط کاربری آسان برای وب اضافه کنید. برنامه هاست میزبانی لینوکس از 1 گیگابایت فضای دیسک تا مقدار نامحدود برای هر حساب متغیر است. بسته های آنها از 3.75 دلار در هر ماه تا 18.59 دلار در ماه شروع می شود. کلیه برنامه ها در مدت 1 سال تنظیم می شوند. اگر کاملاً از خدمات آنها راضی نیستید ، Ghanawebhosting.com 30 روز ضمانت پس انداز پول ارائه می دهد.

پشتیبانی

پشتیبانی معقول ارائه شده است

با استفاده از سیستم بلیط یا شماره تلفن آنها می توانید به تیم پشتیبانی مراجعه کنید. همچنین در صورت تمایل می توانید به آنها ایمیل ارسال کنید ، اما معمولاً بهتر است از چیزی استفاده کنید که دارای بلیط پیگیری است. من یک زن و شوهر را پیدا کردم که گفتند خیلی زیاد طول کشید تا تیم پشتیبانی وقتی مشکلات داشتند به آنها برگردند ، اما مشخصات بسیاری دیگر را ارائه ندادند ، بنابراین قضاوت در مورد آن سخت است..

پایگاه دانش آنها به خوبی حفظ شده است و اطلاعات خوبی را برای کسانی که به دنبال یادگیری اطلاعات بیشتر در مورد میزبانی و عیب یابی خود هستند ارائه می دهد.

قیمت گذاری

راه حل میزبانی مقرون به صرفه

Ghanawebhosting.com انواع مختلفی از بسته های میزبانی را ارائه می دهد تا از $ 3.45 -18.59 $ در ماه را انتخاب کنید. این برای برنامه میزبانی مشترک آنها است. همه برنامه ها شامل یک برنامه رایگان است. اگر برای میزبانی چندین حساب به یک برنامه نمایندگی فروش نیاز دارید ، Ghanawebhosting.com چهار برنامه برای انتخاب دارد. هر طرح مقدار نامحدودی از فضای دیسک ، مدیریت یکپارچه دامنه و کنترل آسان برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد که در آن می توانید اطلاعات صورتحساب و مشتری را به راحتی مدیریت کنید. برنامه های فروش به صورت ماهانه و ماهانه انجام می شوند و در محدوده زمانی بین 26/12 تا 59/12 دلار در ماه است. با میزبان نمایندگی فروش شما می توانید به افزودن نامحدود دامنه ها ، دامنه های فرعی ، بانکهای اطلاعاتی نامحدود ، FTP ، Private Ssl و موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

خلاصه

میزبانی خوب با شهرت خوب

تیم پشتیبانی فنی آنها به شما کمک می کند تا در عرض چند دقیقه مشکلات خود را برطرف کنید. برنامه های آنها در مقایسه با سایر ارائه دهندگان میزبان مشهور نیز بسیار رقابتی است. آنها یک بخش Knowledgebase و FAQ بسیار مفید دارند تا به شما در رفع عیب هر مشکلی که ممکن است در آن بپردازید کمک کنند. بیشتر ارائه دهنده هاستینگ مبلغ زیادی از خدمات را برای قیمتی که می پردازید ارائه نمی دهد. من قطعاً این شرکت را برای افرادی که به دنبال یک راه حل میزبانی قابل اعتماد هستند ، توصیه می کنم.

طرفداران:

  • 99.9٪ ضمانت به موقع
  • بسیاری از گزینه های مختلف میزبانی
  • پایگاه دانش خوب
  • سابقه خوب میزبانی

منفی:

  • میزبانی VPS در دسترس نیست
  • گزینه چت زنده وجود ندارد
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me